Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

🖐️ Mamulko,popytaj wszystkiego swojego lekarza,bo może to nie to co tamta lekarka ci mówiła,ona ci tylko sugerowała,ale nie nastawiaj się na to,tym bardziej że objawy masz normalne,a nie wiem czy przy pozamacicznej też byś takie miała. Koko,no to jest chyba podobny śluz do tego co miała mamulka,zgadza się?:D A co do temki to niestety ja nigdy sobie nie mierzyłam więc nie wiem,ale skoro Misiu nigdy nie miał podwyższonej to znaczy,że chyba nie jest regułą. Nastka,ten Sluz to chyba nie musi być widoczny przy każdej ciaży.Ja przy moich dwóch pierwszych nie miałam tak ostatnio,ale moze był wewnątrz.Może u ciebie też tak jest?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko bardzo dobrze ,że idziesz do tej lekarz , kochana z tą beta roksi ma rację ,ale myslę ,że ta ginka będzie wiedziała co ci doradzić czy może podać jakis specyfik . Trzymam kciuki za ciebie i daj nam znać zaraz jak wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Mamulko obstawiam ze to \"kolka jelitowa\".....i zadnych tabletek tylko duzo herbatek dla bebykow.....tych na \"pierdzenie\":D hehehe ale to brzmi...ale mowie POWAZNIE.... mam nawet znajomego ...Facet 40lat prawie...i ostatnio mysleli ze to wyrostek...juz go na stol brali i chcieli kroic...ale ....jak opowiadal: ---kilka razy sobie \"baczki puscil\" i bol ustapil:D:D:D smieszny temat ...az mi sie glupio piszeeeee.....ale bardzo powazny....i niestety tez czesto doroslych dotyczy KOLKA JELITOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-ona pracuje na ginekologii i poloznictwie w moim szpitalau wiec w razie czego to dobrze a tamta jest z poradni k i pracuje poza bydgoszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ agunia , wiesz śluż to naprawdę mam rzadki ,tylko z grudkami białymi , a zwłaszcza po przytulankach to mi sporo tego leci ,o kurczę i znowu się nakręcam , a obiecałam ,że w tym mc to luz ...aj .....no nie lecę kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko-ty moj dobry duszku{serce] to mam kupic herbatke dla dzieci na kolki? macie jakies sprawdzone,bo ja juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja od wczoraj nie robilam kupki co mam zrobic,zeby sie wyproznic? czuje sie jak wzdety balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu🖐️ Mamulko Zycze Ci Zeby Juz Zobaczyla❤️..... ale szczerze jakos male masz szanse.... moja mi mowila ze jak nie dostanie @ to mam dodac minimum 5 dni....bo i tak nic nie zobaczy...a ma bardzo dobry sprzet....wiec u ciebie tez male szanse....pisze Ci to zebys sie nie rozczarowala dzisiejsza wizyta.....choc poznac moze juz po \"rozpulchnieniu\" macicy.....a to swiadczy o tym ze ciaza jest na SWOIM MIEJSCU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże dzieczyny nie mogę się od was oderwać :D :D mamulko ja termin mam na 20 . 05 , więc teścik koło piątku zrobie , wiesz co ja na początku 1 ciąży miałam zaparcia i to ze 3 mc ,dosłownie raz na pare dni się załatwiałam , a ty może jedz dużo owoców zwłaszcza jabłka działają troche przeczyszczająco ,to może coś cie ruszy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko sa gotowe dla dzieci...ale sa tez kazda osobno...mozesz sama mieszac koper anyz kminek.... jak masz cos w domku to zapazaj i pij....napewno da Ci ulge👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko siedz z nami .... nie uciekaj :D:D:D ja tez korzystam ze maly jeszcze sobie slodko spi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamulko - herbatka koperkowa !!! Mamulko alez sie cieszę twoim szczęściem. No cóz jesli chodzi o wzdecia - to miałam takie same na początku ciąży. Przy pierwszej rozwolnienie - mega!!! Przy drugiej zaparcia i wzdęcia - dopiero żelazo o dziwo które potem dostałam pomogło mi :) :) :) Witam was wszystki Roksi, Koko, Aguniu, Gruby Misiu 🌻 🌻 U mnie żadnych objawów. Do @ jeszcze 7 dni. Mam strasznego nerwa, ale to przez to że w niedzielę Kuba ma komunię (Nasteczko tu usciski dla ciebie i córeczki), a za tydzień egzamin. Dziewczyny a do tego wczoraj na AIDS umarł mój brat cioteczny - miał 43 lata....w środe lub czwartek jadę do Gdańska na pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze sie wróciłam mamulko tylko z kolei przy jelitach bolących ,to jabłka kazali mi jeść gotowane , a leków w ciąży na zaparcia nie polecam bez konsultacji z lekarzem ,no spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twim miejscu nie brala zadnych tabletek:( najlepiej cos naturalnie.... jak Koko mowi.... jablka.... albo masz suszone sliwki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex-przykro mi,to podstepna choroba:( zaraz polece i kupie te herbatke tylko nie wiem co z ta kupka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex👄 oj to masz teraz tydzien STRESU:(:(:( Moje Wspolczucie Z Powodu Smierci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksi-a kiedy moze gin stwierdzic ze ciaza sie dobrze zagniezdzila? tzn w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają racje Mamulko nie biez leków na przeczyszczenie, mogą zadziałać poronnie... Ale bierz ten espumisan - mi bardzo pomaga - no i sok z pomarańczy i suszone sliwki z wodą na czczo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko powiedz w aptece ze jestes w ciazy....one Ci doradza... Xenna nie byla przypadkiem na odchudzanie???nie jestem pewna....jakos mi sie tak skojarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam 6,7 tc i widać było pęcherzyk ciążowy 1cm :) :) :) Wiesz Roksanko jak to jest - jak się nic nie dzieje to ok, a jak juz sie dzieje to wszystko naraz - oczywiście wymieniłam trzy największe utrapienia. 15 innych sobie darowałam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex u mnie dopiero 4 tc skonczony i 2 dni:) dziewczyny jakie to zycie jest podle dlaczego mnie ciagle doswiadcza???? chce zrobic KUPKE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko stwierdzi na 100% jak zobaczy pecherzyk ciazowy w macicy... a widac go wlasnie dopiero ok tyg po terminie @....i to musi byc dobry sprzet!!!!!!czytalam duzo na temet ciazy pozamacicznej i wlasnie duzo dziewczyn martwilo sie ze ja ma.....a jednak nie mialo....tylko poszlo za szybko do lekarza ..... nie potrzeby stres tylko... dlatego nie licz na dzisiaj....raczej za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko nie wiem czy xenna to najlepszy pomysł - pozostań przy naturalnych sposobach. Ja teraz na wczasach wzięłam xenne i miałam dwa dni poprostu rewolucję... dodam że mam straszne zaparcia :p i rzadko do jest mnie w stanie ruszyć :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×