Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

begunia🖐️ w sobote to od rana bede czekac na wynik testu:),mamulka test robiłam w srode i wyszedł negatywnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE JESTEM MAMA
NIE JESTEM MAMA A MAM POKARM W PIERSIACH.MOZE WY WIECIE DLACZEGO TAK JEST ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko czuje ze bez starania jestes w .......:Djak wy to robicie ze jeden strzał i ciaza???? dziwne jakies:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega-oj będę miała,będę,i to przez 4 tygodnie.Zerwał sobie wiązadła w stopie.Żal mi go ,bo nawet gdy zdejmą mu gips to przez 3 miesiace nie będzie mógł biegać,a dla niego to katorga. Do nie jestem mamą-a skąd możesz wiedzieć ze to pokarm? :P skoro nie jesteś mamą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia no to niezle sie synus urzadził,no ale ponosi troche ten gips i bedzie skakał jak nówka:) nie jestem mamą,Ty idz lepiej do lekarza kazda wydzielina z piersi jest godna zdiagnozowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis kochana no ja jeszcze nie wiem czy to ciąża okaże się jutro rano,bo z porannego moczu chce tescik wykonać kupie najdrozszy jaki jest żebym miała pewność.A jeszcze dziś do przychodni będziemy dzwonić chcemy się dowiedzieć dlaczego to tak wszystko długo trwa zobaczymy co nam powie,napomknę o tym ze mi się @ spóznia i że się poprostu boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE JESTEM MAMA
A CO TO MOZE BYC JESLI NIE POKARM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia no to rzeczywiscie bedzie biedyn,ale dobrze ze nie na same lato ten gips... nasteczko a cos czujesz??? przypomnij jakie długie masz cylke i w jakich przytulanki???????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba ide wziasc sie w garsc:Pi posprzatm troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo,a moze jednak? wiesz ja tez myslalam ze nie zajde,bo oslabilismy ostro plemniczki a tu taka niespodzianka miala byc pozniej i taka z planem:D a jest wczesniej hehe troszke mi zaburzyla moje plany,ale ono jest teraz dla mnie najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu-wspolczuje synusiowi,bo chlopak bez biegania to jak studnia bez wody hehe moni-to raczej ci sie rozwinie@ moni my jestesmy z nastak specjalistki:P tylko z utrzymaniem gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniś kochana własciwie to ja nic nie czuje,czasami cos mnie w dole brzuszka zaboli i to wszystko,wczoraj się czułam fatalnie kreciło mi sie w głowie,ale to pewnie od pogody bo na to jestem wrazliwa,a przytulanki na całego były 1i 2 dnia po @ i potem jakoś 5 dni przed terminem @ a cykle mam 30-31 dniowe więc raczej to chyba nie ejst ciaża co? Ja tak sobie mysle że mogło mi sie coś poprzestawiać bo bod koniec kwietnia przestałam brać leki na tarczyce i pewnie to dlatego Nie jestem mamą no włąsnie nie wiadomo co to może być,ale naprawdę ja Ci radze iść do lekarza bo może coś niedobrego się tam dziać skoro masz jakieś wycieki z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamulko wiem ze sie rozkreci@ normalne:-o,no ale nie mozna miec wszystkiego i to na raz:)wiec dalej sobie spontanicznie licze kiedy DP i działam.....ale co z tego ze zawsze staram sie koło owulki lub w sama owulke i nic z tego:(.No juz nie nazekam ,bo niekturzy gorzej maja ,i tak nie narzekaja.....dobrze ze mam juz dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastko jesli chodzi o dzialanie,to nie pownno byc ciazy tylko jeszcze wez pod uwage to ze natura jest przewrotna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka no własnie wiem że jest przewrotna,dlatego chce wiedzieć co się dzieje i nie wykluczam niczego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko z tego kiedy sie przytulałas nic nie powinno byc:) i moze rzeczywiscie to przez te leki na tarczyce.Dobra juz lece przesile sie troche to moze @ bedzie na maxa,bo najgorsza jest nie pewnosc:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili 34
Witajcie:) EneX-wyrazy współczucia z powodu kuzyna;( Bardzo mi przykro-naprawde. Ojej a dla dzieci to naprawde wielka tragedia.Przecież ten młodszy jest jescze niedużym chłopcem.... Mamulka-zmartwiłaś mnie tymi bólami-ale cieszę się,ze lepiej. Mam nadzieję ze porady dziewczyn pomogą. Aguniu-i Twojego synka szkoda...oj te chłopaki-łobuziaki;) Nastka-czekamy zatem do jutra:) Moni,Roksi,Ewelinka,Bega.Koko i może ktoś jeszzce? Ja po intensywnym weekendzie-troche rodzinnie,trochę imprezowo:p a troche pracowicie. Cieszę sie bo kilka rzeczy dało się mi w koncu zrobić:) i mam lzejsze sumienie. Przed nami też od czerwca nagrania nowej płyty(na początek instrumentaliści) ale jest mnóstwo pracy takiej"dookoła" tego przedsięwzięcia-pomysły na okładkę ,promocja,próby itp ...itd-długo by mówic:) Odwiedziliśmy też wczoraj zoo .Strasznie śmierdziało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie jestem mamą-to nie jest pokarm,to wiesz na pewno,a skoro to nie pokarm to coś innego.Dlatego lepiej iśc do lekarza i to sprawdzić.Nas nie pytaj co to,bo my nie jesteśmy lekarzami.Każda wydzielina z piersi nie jest zdrowym objawem,no chybaże dopiero dojrzewasz:P to wtedy ponoć coś takiego się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystkie uciekają 😭 a ja idę kawkę robić i dzis odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili fajne te zdjecia,biało czarne mi sie b podobaja:) lili wiesz działałam we wszystkie DP ,no ale jak bym była to przeciez by test juz w srode pokazał:) myslałam ze moze ewelinka juz cos napisała ,co tam u lekarza było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:D Dana= GRATULACJE 🌼 niech sie córcia zdrowo chowa:D MISIU= Synuś jest SUPER 👄 MAMULKO= GRATULACJE 🌼 ciesze sie razem z tobą 👄 Enex= Przykro mi z powodu twojego kuzyna,był jeszcze taki młody:( WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pokunia sie znalazła:D ,gdzies ty sie babo chowałas co??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczka🌼 lili-ja tez lubie robic zdjecia niestety te najciekawsze mam robione starym zenithem et wiec nie moge ich wstawic ja troche pospalam,zaraz musze jakis obiad wymudzic:P a mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś= a tak sie jakoś złożyło, że albo nie wiedziałam co pisać ,albo mnie nie było:( ale jestem z wami jak tylko czas pozwala:) od jutra do 5.06 zaczynam praktyki z kursu i rano mnie nie będzie bo są od 8-do 14.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili-ja lubie taka fotografi z oprawa tzn.w ciemni,caly ten akt tworzenia zdjecia jest fantastyczny cyfrowka juz tego nie odda,tej klimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam ponownie Pokuś ty łobuzie :P :D ,jak tam u ciebie kochana ,który dc Moniś ty myślę ,że powinnaś sobie jeszcze raz zatestować , bo chyba ta @ to już by sie rozkręciła ,chyba nigdy tak długo się nie rozręcała .mamul;ka jak pogmyra to też ma śluz i ty masz tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×