Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Lili zdjęcia cudne ,szczególnie to z motylkiem :) enex bardzo mi przykro z powodu twojego kuzyna , przecież to był jeszcze młody człowiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= kochana dziś 9dc ale nie mam ochoty na jakie kolwiek próby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus,ja juz jestem pewna ze chce zalozyc dzialalnosc:) na poczatek jak jestem w ciazy,to bede sie oszczedzac(mam pewnien pomysl) ale potem moge pojsc na calosc hehe zus na szczescie 270zl,kiedys jak palilam te chude fajki to wydawalam 220-230 na nie a teraz moge placic zusik musze jeszcze skonczyc pewien kurs,ale wszystko zaczyna sie ladnie rysowac,tylko aby ciaza mi nie przeszkodzila tzn.zle samopoczucie pokus-to kurs kwiaciarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko= tak to florystyka:) kurcze zazdroszcze ci tej wiary w siebie:D też bym tak chciała:D ja to raczej nie moge sie na nic zdecydować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus,zycie jest tak przewrotne ja dostalam ostatnio propozycje pracy w super firmie kosmetycznej same drogie kosmetyki aplikacje slkadaalm juz dawno temu,ale teraz sie odezwali i co mam powiedziec? przeciez teraz w ciazy do nich nie pojde!!! musisz miec wiare w siebie dopoki nie sprobujesz to sie nie przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko na pewno jutro zatestuje jak do jutra sie nie rozkreci:Pchociaz dwa w tym mc zrobie testy:) to i tak o jeden za mało:Ppokunia co to za kurs??? ty nie licz tylko działaj spontany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie ruszyc do sklepu musze kupic malemu skarpetki,bo on notorycznie w domku je gubi:P ciekawe jak moga ginac skarpetki w domu???? on ma mistrza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko= ja wiem ze trzeba spróbować,ale jakoś tak odwaci brak:( moniś= powiem tak ,nie mam juz ochoty nawet na spontany ,jak to ładnie ujełaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu pomysl tak ,spontany to dla zdrowia:D i rozładowania:D a ja dziewczynki we wtorek dzwonie do instruktora i umawiam sie juz na jazdy ,czyli dzis jeszcze musze przypomniec sobie znaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś - musisz działać , jak nie dajesz rady codziennie :p , to chociaz co 2 dni , ale może zacznij za 1-2 dni to bedzie bliżej owu monis a może jesteś w ciąży i wyjdzie ci teraz słabsza kreska i za 2 dni znowu sobie strzelisz teścik :P co by normę wykonać i wtedy już wyjdą 2 grube krechy :D mamulko czy ten ból brzucha przed @ to taki @ , czy inny ,bo mój to niby do 2 podobny , ale taki jakiś dziwny bo falami przechodzi ,np od prawego jajnika przez dół brzucha do lewego i potem przerwai za jakis czas znów powtórka z rozrywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja od rana nic nie zrobiłam:P tylko wyprałam skarpetki tz pralka:Pi jedna kołdre:D aha obrałam ziemniaki i potłukłam kotlety:D duzo co nie??????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka z tymi skarpetkami to ja mam podobnie,tylko że u mnie zawsze w pralce jedna się gdzies zapodzieje,wkładam pare a wyjmuje pojedyncze:P jakis potwór skarpetkowy je pozera chyba. Pokuś to Ty bedzies sliczne bukiedy układała,fajnie tak:) enex głębokie współczucia z powodu kuzyna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę pokuś tych zdolności ,ja nigdy nie miałam takich talentów ,a juz najgorzej jak coś musiałam narysować , zawsze musiałam kalkować itp. bo inaczej to bochomazy wychodziły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście z kurczaka :P , żeby któraś nie pomyślała ,że moje :D :D ( no wtedy to musiałabym napisać wielgachne udaaa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją droga czy któraś z was robiła sałatkę z piersi z kurczaka ,pokrojonych w kostkę i podpieczonych w przyprawie z gyrosa .Bo wczoraj jadłam na Komunii , ale nie wzięłam przepisu ,a dobra byłaaaaa....mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pppppapapapapapapapap👄 ide działac,ale co to nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak =jestem tak na nie ze aż trudno w to uwierzyć:( jutro ide do nowego lekarza ,może on coś mądrego powie. Ja w dni owu działam i też nic więc coś jest nie tak i po prostu jestem tym już zdołowana:( dlatego nie mam ochoty na nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działaj Moni działaj ,szkoda ,że mężusia nie ma w domku , wtedy wiedziałabyś co działać :P :D pa , ja jadę p[o syna do szkoły , a obiad w lesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= tak ja robie taką sałatkę :) jest pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko szybki przepis , piersi z kurczaka obsypac przyprawa\"gyros\" ogórki konserwowe kukurydza kapustapekinskalub lodowa majonez i keczup piersi oczywiscie podsmazyc,ostygna do miski ogórki wkroic ,kukurydze wrzucic ,no i oczywiscie pokroic pekinke(lodowa),majonez z keczupem wymieszac zalac sałedke,i oczywiscie zjesc!!! aha posmakowac no i przyprawic wedle uznania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= ja to nie mam takiego konkretnego:) raczej wszystko na oko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mezus wróci dzis to moze mi dzis przebije szyjke:P i poleci w koncu @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = nie przebije tylko przetka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha cos mi bulgocze w mojej dolnej parti :P moze zaraz poleciiiiii:P dobra lece kochane moje (oczywiscie wszystkie):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×