Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

mamulko ja wiem, ze serduszko zaczyna bic po 20 dniach!!!! to niesamowite prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko a ja jestem zdania że lepiej zaczekać. Ja byłam w 6 tygodniu i był tylko pęcherzyk ciążowy, tydzień póżniej zarodek miał 1,2 mm i wielkości łebka od szpilki pikający punkcik... Ale to już był 7 tc licząc od @. Teraz jadę w środę na usg genetyczne do kliniki w Bytomiu, staram się nie myśleć o tym badaniu... Wmawiam sobie że nie ma podstaw do obaw bo niebyło takich przypadków w mojej rodzinie tylko mój wiek... Ale wierzę, że będzie dobrze i nie będę usiała mieć aminopunkcji... Maju i na którą kuchnię się zdecydowałaś? Ja upierałabym sie przy tej ciemniejszej w kolorze naturalnego drzewa i do tego podłoga z kafli na wysoki połysk gresowych w kolorze jaśniutkiej kawy z mlekiem, lub ecri..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obzeraj sie, obzeraj, poki co Ci wolno...nie miej wyrzutow!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki znikam moje drogie, bo dziecku musze udostepnic kompa i wogole jakas taka zdegustowana jestem... i czekam na telefon od mikusia bo nie wiem jak tam u niego i juz tesknie :( buziaczki, wpadne jeszcze potem paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ineczko nie wiem bo za wizyte zaplace stowe z usg a nie wiem czy sie cos dowiem boje sie jedynie zeby to nie byla pozamaciczna,dlatego to jedynie sklania mnie na nast usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inko-twoje dziecko wazy teraz ok.5 gram:D teraz wyczytalam,bo jestes w 10 tygodniu,prawda? inko kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko termin mam na 12 grudzień, a Ty? U mnie w stupce jest inny kalendarz ciąży zajrzyj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,ale mialam telefon:) ineczko-ja mam na 20 stycznia:D ja na razie nie instaluje tego kalendarza,boje sie tak wyprzedzac:( no i nie wiem jak chyba ze mi napiszesz inko:) a jak ty sie czujesz? powiem ci szczerze,ze ja gorzej znosze te ciaze jestem jakas spiaca,ledwo podchodze pod schody,mam zadyszke nie ma to jak rodzic i miec 20 lat hehe ja juz czuje ze to nie to samo,nie ten sam wigor pozatym boje sie aby wszystko bylo dobrze,bo mam swiadomosc zagrozenia ktorych kiedys nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, zdecydowałam się na tę ciemniejszą kuchnię ale tylko jeśli chodzi o rodzaj frontów. Kolor natomiast - klon lub klon biały czyli jaśniutka. Ściany z mozaiką chyba szarą i reszta ścian pomalowana na jaśniutęnką oliwkę . Pistaram się wkleić fotkę podobnego do mojego projektu z Gazety Dom. A podłoga z kafli na wysoki polysk bardzo mi się podoba. Tylko czy ona nie będzie się za bardzo rysować? Może macie juz jakieś z tym doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie sie maju rysowac!!!! ja mam taka podloge juz pare lat i super!!! poza tym jak umykesz to wiesz, ze jest czysta i jest wrazenie czystosci poprzez ten polysk przy macie caly czas masz wrazenie niedomytego...wiem cos o tym bo mialam i takie i takie kafle..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju mi sie podoba jasna kuchnia co do kafli,to czy one nie beda za slizgie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś, myślałam o tym, żeby takimi kaflami wyłożyć za jednym zamachem i przedpokój, taki w neutralnych barwach jak podała Inka. Brzmi to przekonująco co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju-te kafle jesli chodzi o kolorystyke,bardzo cieple i mile dla oczu:) ja mam w kuchni plytki takie porowate,bo ja to ciagle sie na czyms slizgam,uderzam wiec ze wzgledow bezpieczenstwa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo tego maju doadam jeszcze, ze latwiej utrzymac taka sliska i blyszczaca podloge w czystosci...naprawde!!! i kolor neutralny czyli bezo-ecru...to tez super pomysl bo nie widac ew. brudu, oprocz blota oczywiscie :) ale powaznie to jest optymalny wariant...przerobilam rozne wersje, np na tarasie mam super gres taki imitujacy kamienie taka mozaika w kola oczywiscie matowe i chropowate....gdyby nie fakt, ze to tylko taras to bylby koszmar, chociaz podloga sama w soie b. ladna, gorzej z czystoscia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega, gdzieś czytałam, że gres polerowany trzeba co jakiś czas czymś impregnować i chłonie brud, to było na jakimś forum. Możesz mi powiedzieć, czy kupowałaś gres hiszpański czy chiński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raniutko i tylko na chwilunie!!!!!!!! Chciałąm się przywitać Jadę zaraz na występ mojej córuni, tańczy na przeglądzie przedszkoli i muszę ten występ zobaczyć no i zdjęcia porobić. U fryzjera OK. Zrobił ze mnie napewno nie bóstwo,ale przynajmnie człowieka. WIęc i tak jest dobrze. Begunia, ty to mi jesteś \"podejrzana\" w tym cyklu. W dobrym tego słowa znaczeniu oczywiście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też tak latałam do kibelka!!!!!! Dobry znak! Poczekamy do soboty byle raniutko,bo potem na wesele a wcześniej uczesać się idę. Więc liczę na Ciebie,że raniutko teścik zrobisz!!!!! Majeczko, mnie też podoba się taka lustrzana podłoga. Moja teściowa ma już 9 lat i wcale jej niczym nie impregnuje a świeci jak lusterko i tak czyściutko wygląda,ale wady też ma,bo nawet odciski stóp widać, więc?????? Ineczko, cieszę się że trzymasz się dzielnie. Kruszynka rośnie jak na drożdżach. Jak niedawno moja była taka maleńka,a tera żebra mi wykopuje! Moni, to co z włosami kuzynki, nie wypadły jej? Bo ty chyba w nienajlepszej formie wczoraj byłaś???? Mam nadzieję,że dzisiaj już lepiej!!!! Będę powolutku uciekała,bo muszę jechać za autokarem z dziećmi, bo nie wiem w którym Domu Kultury te występy! Odezwę się jak wróce. Całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Muszę dzisiaj trochę popracować więc jestem tak wcześnie, ale ciężko mi było wstać... Maju podłoga z polerownego gresu jest bardzo trwala i nie sądzę, zeby się rysowala, nie zauważyłam żadnej rysu u siebie w łazience. Te drobniutkie szare kafle mam w łazience i do tego duze z szarego gresu na podłodze. W kuchni mam tą drobną mozajkę w odcieniach jesieni. Wydaje mi isę , że ten zestaw kolorystyczny który wybrałaś będzie OK. Będę tu zaglądać ale mam trochę pracy więc Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na telefon od synka czy dzis wyjdzie juz po obchodzie,ale jeszcze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, mam pytanie, jakiej firmy masz mozaikę? Chyba mnie przekonacie do tego gresu. Jeszcze nic nie kupowaliśmy, jesteśmy na etapie jeżdżenia po sklepach. Beguś, sama jestem ciekawa, tak jak pisały dziewczyny, wyglada to na... Ale narazie nic nie piszę, poczekamy. Kochana, uda się zobaczysz! Mamulka, jak Adaś? Wychodzi dziś ze szpitala? A jak twój brzuszek? Boli jeszcze? Ewelinka, napewno wizyta u fryzjera bardzo cię odprężyła, na mnie zawsze tak działa. Relaks przed zbliżającym się porodem wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×