Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

mamulka i inka mamulko czy ty w terminie @ zaczęłaś plamić ,nie wiem co się dzieje dziś 12 dzien po owu i jakieś plamienia mam , kurcze nie wiem czy to przed @ , o Boże boje sie czy może zaszłam i przez te ćwiczenia cos się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko-mwlasnie zjedlismy obiadek:) a teraz od kilkunastu minut probuje sie dostac na kafe-a tu nic inko-napewno jestes pod dobra opieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose bo chyba nie mozna
wejsc na temat... bynajmniej ja nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko-mwlasnie zjedlismy obiadek:) a teraz od kilkunastu minut probuje sie dostac na kafe-a tu nic inko-napewno jestes pod dobra opieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-ja mialam sluz podbarwiony krwia taka rozowa,a na nastepny dzien brazowa byly tego sladowe ilosci doslownie a potem mi przeszlo a to plamienie wypadalo w dzien @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie myślcie ,że coś się dzieje ,choć was rozumiem ,bo też mam obawy ,ale z drugiej strony naprawdę jest mnóstwo kobiet ,które rodzą jeszcze w starszym wieku i dzieci maja zdrowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko to moze lepiej odpuśc te ćwiczenia w terminie@? Sama nie wiem co Ci doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie to jest jakaś wcześniejsza @ ,to plamienie jest takie brązowawe , ale też jest go bardzo mało ,tylko strasznie mnie brzuch boooli ,nie wiem zobaczę wieczorem jak sie do jutra nic nie rozkręci to kupie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Inka dzisiaj nie pójdę na trening ,bo jak 1 dzień odpuszczę to się nic nie stanie ,w sumie u mnie @ miałabyć dopiero w niedzielę ,ale może jakąś wcześniejszą mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko wiem ale nawet jak jest cos nie tak to lepiej wiedzieć wcześniej, niż doznać szoku na sali porodowej. Jak wiem o czymś wcześniej mogę sie jakoś psychicznie na to przygotować, nastawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka co do badania twojego jeszcze wrócę , to nie wiem czy jest sens robić inwazyjne ,najpierw zrobiłabym to zwykłe , a jeśli byłyby jakieś watpliwości ,to wtedy bym się zastanawiała,ale w sumie ty decyzje musisz sama podjąć , naprawdę bądż dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko na kiedy masz termin@? inka-zgadzam sie z toba,ja tez wolalabym sie psychicznie przygotowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko mam zamiar zrobić dokladnie tak jak piszesz... W środę mam mięć USG prenatalne.. a pożniej zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ide sie polozyc,jakas chandra mnie dopadla wiem ze to hormonki,ale wole to przespac:) moze jak sie obudze to bedzie mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WPADLam was ppczytac i zobaczyc co slychac...ale zaraz znow wychodze... co do moich planow...poki co mam caly nastepny miesiac przed soba...tak tez zaszantazuje swoja pania gin..powiem jej ze juz mam dosyc niech cos zrobi bo ja wymiekam..jej moze to wisi ale na pewno nie kasa ktora potencjalnei moze ze mnia miec....wiec moze ?? :D zartuje ale tak zamierzam zrobic......w kazdym razie jestem zla aloe nie wsciekla po prostu powiedzialbym dosadnie, ale jeszcze wezma i wykasuja ten post... wkurzylam sie na swoj organiz i mam go w dupie! nie to nie, ja sie wypielam... teraz za wszelka cene szukam pozytywoe (tak na przekor) ze sie na matke polke nie nadaje, ze z 2 mam co robic wiec po co mi kolejne, ze zaczne myslec w koncu o sobie i takie tam....metamorfoze staram sie przejsc!!!! ale ineczko spotkac i tak sie moge.... enex Ty moja kochana nawet nie uwierzysz co my razem w tym samym czasie robuilysmy.....ODKURZALYSMY samochod!!!! mnie juz nie bylo bo odkurzalam a ty wlasnie szlas odkurzac.... telepatia???? enex jak pisalam powyzej...jeszcze walcze...ten ostatni raz...ale wiesz tylko krowa nie zmienia pogladow :P wiec spoko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie doskwiera kręgoslup. chyba też muszę odpocząć. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka w niedzielę termin @ inka myslę ,że wszystko bedzie w porządku i nie będziesz musiała się nad niczym zastanawiać rozumiem cie ,ja nieraz myslę ,że przecież mam już chore dziecko i naprawdę do jego wychowania potrzeba mnóstwo cierpliwości ,też myślę o tym ,żeby to które kiedyś urodzę (jeśli zajdę w ciążę ) to przede wszystkim było zdrowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega , a moze jutro bedziesz mile zaskoczona wynikiem testu ,ja jutro tez juz będę wiedziała , bo powiem wam tak ja zazwyczaj przed 2 nie plamię tylko poprostu dostaję @ i już , ale raz juz tak miałam i teraz niedawno jak zaczęłam staranka o dzidzi ,że plamienia miałam ,ale zaraz się @ rozkręcił a ,więc daję jej czas do wieczora a co do dzidzi ja próbuję do lipca i serio odpuszczam ,poprostu pisane jest mi chyba 3 dzieci i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Byłam dziś na ryneczku po owoce, zajrzałam po drodze na lumpki i zaszalałam. A co! Kupiłam Marysi rozpinaną bluzę Adidas, bluzeczki na lato i taki fajny żakiecik jak noszą teraz dziewczynki (beżowy z rózową podszewką). I jeszcze koszulową bluzeczkę, niedawno chciałam kupić Marysi ale było mi za drogo. I jeszcze ciuszki dla mojego siostrzeńca, tzn. męża siostrzeńca. No i doczekałam się. Przyszła @, dla mnie póki co nie małpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam dzielnie wszystko co napisałyście, ale jakoś malutko tych postów :D. Roksanko do zobaczenia już tęsknię za TOBĄ 👄 Ineczko a skąd te katastroficzne wizje, TY życiowa optymistka zarażająca nas z BEGUNIĄ macieżyństwem snujesz kastroficzne wizje. Pamiętaj że pozytywne myślenie zsyła pozytywne efekty i na odwrót. Będziesz miała swoja wymarzoną, zdrowiutką córeczkę tylko musisz Ineczko dbac o jej zdrówko psychiczne i nie dostarczać niuni niepotrzebnych wrażeń :D :D :D bedzie dobrze zobaczysz ❤️ mamulka jak TWÓJ ukochany brzusio...śliweczki suszone najlepsze na dolegliwości które Ci towarzyszą...woda z cytrynką i miodem też świetna ale mój brzuchol szybko sie do niej przytzwyczaja i zero efektów terapeutycznych. ENEX ale Ci fajnie, pewnie przeżywasz I komunię swojego syneczka. Chciałam Ci powiedzieć, że w moich stronach (WARMIA i MAZURY) np. na brata (syna siostry mojej mamy) mówi sie brat cioteczny a na siostre siostra cioteczna. Z tym kuzynem/ka miałam ogromny problem jak przyjechałam na studia do Gdańska :D ale już się przestawiłam :D. Jestem happy z powodu jutrzejszego wyjazdu na chrzciny, wszystko kupione, spakowane i czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściągnełam Cię Daily myślami... Co u Ciebie??? Pisz szybko, bo śniłaś mi się ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko przepraszam ale najpierw zadzwonilła do mnie mama ucznia ze szkoły a potem przyjaciółka z wydziału. Co u mnie...czekam na @ dzisiaj 34 dzień, ostatnią @ mialam 15.04 o godz. 8.00. jestem raczej pewna że ją dostanę, dzisiaj zaczął mnie jakoś tak dziwnie bolec prawy jajnik, śluzu mal wyglada jsk klej biurowy, krosty zniknęły tylko @ jeszcze nie ma...ale będzie czuje to w kościach a może to przyzwyczajenie. pewnie mi sie troche cykl rozregulował przez ten wyjazd akurat w czasie dni płodnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam latany dzień, bo mój mąz w ostatniej chwili zażyczył sobie nowy garnitur na chrzciny a nie jest łatwo mu coś kupić bo jest wysoki i raczej szczupły do swojego wzrostu. No ale udało mi sie go zadowolić i ma swój garnitur, najgorsze że on zawsze wie czego chce. więc powiedział odrazu że ma byc taki i taki kolor , taki i taki materiał, taki deseń :D KATASTROFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Daily a nie kusi cie kochana teścik :D , bo może ta zmiana klimatu wpłynęła pozytywnie ....wiesz na co ....wiecie co aż się boje głosno wymawiać ,to już jakis przesąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko hej.... a jak u Ciebie? daily?? nadzieja rosnie...!!!! zycze Ci tego z calego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś -przestałam plamić ,ale czuję tak mokro tam w środku a u ciebie jak tam ???? powiem szczerze ,że kupiłam teścik ,bo się przestraszyłam ,że może to c....... i coś nie tak ,muszę go jutro zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO nie kusi mnie bo ja zawsze mam stracha jak mam zrobić test. PISAŁAM o tym wiele razu, wole zobaczyc @ niż jedna kreche na teście. Co ma byc to będzie, ale nie nastawiajcie sie na kolejnego forumowego brzdaca ze stycznia bo ja na pewno nie spadne niżej w tabelce. Mimo, że jeszcze nie mam @ czuje ja calym cialem. Też jestem zla BEGUNIU, ale nic nie moge zrobić więc szkoda moich nerwów. UŚMIECHNĘLAM się w duchu jak nasza Hanusia (ENEX) napisala, że zbliżaja sie fajne miesiące na poród. No tak mi zimą spodobala sie zima a ENEX wiosna. Jesteśmy szalone :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×