Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Daily - z tą 1 krecha to też tak mam ,tylko ,że ja jestem tak niecierpliwa ,właściwei to byłam niecierpliwa ,teraz też miałam nie robić testu ,tylko naprawdę przestraszyłam się tego plamienia .Zaczęłam w tym mc dość intensywnie ćwiczyc i myślę ,że to mogłoby by mieć wpływ na ewentualną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko u mnie cisza...ale to cisza przed burza oprocz moich \"charakterystycznych\" odczuc przyplatala sie intuicja a ona mnie w tej materii nie zawodzi no i wilczy apetyt i chuc na slodycze...wlasnie obzeram sie jak idiotka...no kretyn jestem...nie dosc, ze nie w ciazy to jeszcze gruba! daily moja Ty kochana!!!!! tez tak w duchu usmiechnelam sie...chcialam dziecko z wiosny? wiecie dokladnie rok temu dokladnie to 21.05.2006 roku zaczelam pierwsze starania!!! to juz rok.....ale cykli juz ponad 14...przestalam liczyc....a to tylko dzieki temu, ze mam krotkie cykle... tak czy owak lubie lato i lubie wiosne.....i tak zawsze marzylam, ale wiary juz coraz coraz mni8ej... daily ja tez nienawidze testow....polubie je pewnie jak zobacze II kreski :) poki co widok jednej kreski jest dla mnie bardzo okrutny...nie wiem wiec czy powinnam robic jutro test>> nie ma to sensu a tylko sie bardziej dobije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko musisz odpuścić ćwiczonka bo jeżeli to ciąża to nie ma co sie forsować. ja nigdy nie mialam plamień przed @, pierwsze jakie mialam to te w grudniu kiedy poronialam wtedy to byly takie male brunatne strzępki. Potem to już kawaly wielkości wątróbki...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :( :( :( Pisze o tej watróbce bo statnio oglądalam program o lekach wywolujących poronienia i facetka która rozprowadzala te leki powiedziala do zainteresowanej nimi pani: jak zobaczy pani takie wątróbki to znaczy że doszlo do poronienia. Ja jak widzialam to co poronilam to też pierwsze skojarzenie bylo takie że wygląda to jak kawalek watroby. SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo chciałam urodzić w styczniu i nawet w tamtym roku .gdzieś koło lutego mówiłam do koleżanki ,że ja działam w kwietniu ,bo chcę dzidzi ze stycznia ,a ona mi na to -czy ja oszalałam ,że myślę ,że zajde odrazu -więc jej powiedziałam ,że tak ,bo zawsze za 1 razem zachodziłam .A tu juz po kwietniu kolejnym 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże ja chyba nie potrzebnie zaczęłam w tym mc te ćwiczenia ,dobrze ,że dziś odpuściłam ....trochę się zmartwiłam ,bo ja też jestem przed @ 2 dni ........jutro chyba o 5 zrobię test ,bo chyba i tak nie będę mogła spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO ja też o tym marzylam, bardzo bym chciala miec dzidziusia z poczatku roku i dlatego rok temu zaczeliśmy w marcu, byly tam ze 2 czy 3 przrwy bo bylam chora...ale to już szmat czasu...Smutno mi bylo wczoraj w pracy bo wrócila ze zwolnienia koleżanka, która ma termin porodu na 10.08 czyli tak jak ja bym miala gdybym nie poronila...Brzusio śliczny ale ja jestem nieszcześliwa patrząc na niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz koko ja dokladnie jak ty mialam plan dzialania co do dnia i minuty (myslaby kto ja taka chaotyczna i szybka) ale tak bylo!!!! rozmawialam z kolezanka itez jej mowialam o planach a ona na to, ze przeciez nie ma takiej opcji, zeby sie udalo zapierwszysm razem....spojrzalam na nia jak na wariatke...przeciez zachodzilam w ciaze za opierwszym razem!!! po nieudanej probie stwierdzilam, ze moze ona miala racje w koncu i wiek juz nie ten i ogolnie no norma dalam na luz na 3 miesiace...ale potem zaczelam szalec!!!!!...potem dol potem iskierka nadzieji i tak w kolko teraz jestem chyba bardziej w dole ale takim nie beznadziejnym w dole ze swiatelkiem w tynelu ze tak powiem.... ale wiem, ze jesli nie uda mi sie w najblizszym czasie to juz dziekuje za wspolprace...nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się pod tym co napisala BEGUNIA oprócz ostatniego zdania :D ja sie nie poddam tak latwo nigdy nie rezygnuje ze swoich marzeń, a jeżeli są one jeszcze marzeniem mojego synka, mężą, rodziców, teściów to niestety nie mam wyboru...chociaż nie wiem jak by bolaly kolejne niepowodzenia NIE PODDAM SIĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie beguś ,wtedy człowiek za 1 razem i już ....mawet mój M się śmiał ,że jestem wiatropylna :D ,a teraz co /// Daily współczuję tej sytuacji , tak naprawdę to osoby ,które poroniły ,chyba zawsze potem wracają do tego i myślą ,np jakie to dzidzi by było , ile już miałoby latek ...:( to naprawdę smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam jeszcze do lipca i chyba odpuszczę ,bo ja już nie mam siły się zastanawiać ..który dziś dc i ile jeszcze do @ i czy jestem czy nie ..mnie to naprawdę jakoś dołuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że może WAS to nie interesuje, ale jest mi latwiej jak czasami o tym wspomnę, bo caly czas pamiętam i to jeszcze boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko równowaga w przyrodzie musi być...więc musisz coś zrobić żeby w TWOIM domku nie rządzily tylko męskie hormonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily....ja sobie zalozylam (przynajmniej na razie), ze dzialam pod kontrola ten nastepny cykl!!! jesli nie wypali odpuszczam, ale z medycznego punktu widzenia i um,yslowego, ze sie tak wyraze...chowam gleboko wszelki e kalendarze i daty i wykresy i notatki nie chce wiedziec ktory jest moj dzien cyklu itd...i po prostu korzystam ze spontanicznego seksu przez najblizsze 5 lat...ale fajnie co????a potem dopiero szlus i zabezpieczenie a oze cos w tym czasie spontanicznego sie przyplacze??? to moja wizja...ale jak mowie nie trwam sztywno przy tym....moze mio sie jeszcze 100 razy odmienic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Daily to jest moje marzenie ,aczkolwiek nie wiem czy do spełnienia ,wiecie co teraz jakiś dziwny śluz mam też rzadki ,ale taki kakaowy ,jejku boje się ,najchetniej chciałabym już test zrobić ,to wiedziałabym co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni czy ty się na koko obraziłaś ,czy jeszcze dochodzisz do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko nie za dużo ,ale takie uczucie wilgotności tam w środku ,teraz jest jasniejszy niz ten poprzedni ,kurcze nie wiem co sie dzieje ,chyba oka nie zmruże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-ja mialam w sobote taki delikatny sluzik podbarwiony a w niedziele juz mniej natomiast w niedziele czulam takie glupie uczucie wilgotnosci-ciagle latalam do wc i sprawdzalam czy nie leci mi krew a potem mi przeszlo koko-zrob test koniecznie i nie zamartwiaj sie na razie uwierz mi ze ja po tych sensacjach,tez ciagle sie obawiam i nie potrafie zluzowac jak chodze siusiu to ciagle sprawdzam:( i tak pewnie bedzie jeszcze dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też właśnie latam co troche do wc ,bo mam uczucie ,że @ dostałam ,kurcze .....może teraz zrobić ten test ,tylko cholera może byc mało wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko każda z nas to tak 1 trymestr bedzie drżała ,bo on jest najbardziej narażony ..ale musimy chyba być dobrej myśli ...musi być dobrze , choć strasznie mnie zaczął teraz brzuch pobolewać tak na @ , a może ja mam tak jak mi Sylwia kiedyś pisała ,coś z hormonami i dlatego mam takie plaminie ... wiesz ten 1 raz dzisiaj jak zobaczyłam to po przytulankach ,bo akurat byliśmy sami w domciu i skorzystalismy sobie z okazji ....może cos tam się naruszyło ...oj juz nie bedę gdybać ..musze do rana wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na niedzielę ,własnie widzisz boję się ,bo to jeszcze nie termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-mozesz zrobic test bo jeli jestes to wyjdzie ci delikatna kreska jak mi wyszla 3 dni przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko,nie chce cie namawiac bo decyzja nalezy do ciebie:) sprobuj sie uspokoic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mamulka juz chyba się wstrzymam do rana ,to parę godzin postaram się zdrzemnąc to mi szybciej zleci powiedz mi kochana jak tam chłopca zadowoleni z rodzeństwa.....pewnie tak , takie maleństwo po tylu latach ,jak ci nasi mężczyzni juz są tacy \"dorośli\" , to sama słodycz ,chyba zacałuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamulka ,ciekawę co u reszty dziewczyn -Moni , janeczka ,poka, ronja i inne dziewczyny ,które się dawno nie odzywały ...może napiszcie co u was ja też idę pod prysznic i do łóżeczka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:D Troche mnie nie było,ale chodze na kurs do 14.30 a podem zaczym dojade do domu i coś zrobie to już nawet nie mam siły na pisanie:) U nas słonecznie ale troche zimno:( jade zaraz na kawkę do mamci na działkę:D bo misiek poszedł z klasą (odrabiają)do zoo i na kopiec Kościuszki ,M do swojej mamy coś tam ma jej w mieszkaniu robić a ja sama :( więc jade co będę sama siedzieć.Mam nadzieje że za niedługo będą super wieści od niektórych z was:D:D:D trzymam kciuki:) BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH👄👄👄👄👄 Miłego dzionka życzy Poczka👄 Postaram sie zaglądnąć wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×