Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Daily=> malutka cudna :D To zdjęcia z chrztu? A czy w ciąży można latać to nie wiem. Ja bardziej niż latania bym się chyba bała takiej zmiany klimatu. No sama nie wiem. Ale chyba bym sobie darowała dalekie wyjazdy :) Poka=> a Ty gdzie uciekłaś od nas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIU, zdrówka, szczęścia i abyTwoje maluszki byly dla Ciebie żródlem tego szcęścia🌼 Tak Sylwuniu to zdjęcia z chrztu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) jako kura domowa wstałam szybko:D:P daily to tak jak z moja szwagierka ,3 razy usg potwierdziło chłopca,a za 4 razem dziewczyna.... Ja dzis jade do szpitala ,zobaczyc cudo Natury:) aparat przygotowany,bedzie niezła sesja:) Co do mojego cyklu ,to nic sie nie udało, bo wszystko tak samo jak poprzednie mc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.Nie było mnie parę dni bo nie miałam za wiele czasu,ale postaram sie nadrobić zaległości. Przede wszystkim Pati-gratulacje,teraz nie stresuj sie i zdrowo sie odżywiaj:D Nie pamiętam kto pytał ,ale chodziło coś o latanie samolotem.Mi osobiscie się wydaje że na początku jest to dość niebezpieczne ze względu na zmianę ciśnienia,ale ponoć lekarze nie zabraniają,mam nadzieję ze oni wiedzą co mówią:D Gruby Misiu-sto lat w szczęsciu i miłości:D Zdrówka dla synusia.🌻 Moni-gratuluję zostania ciocią,zdaj relację z odwiedzin małej. Natalia to piękne imię.Agatka miała tak sie nazywać w pierwszej wersji ale jak widać życie napisało inny scenariusz:D Daily,zdjęcia małej Alicji są piękne,wogóle ona jest śliczna,no i ta sukienusia-bomba. Kate68-szczerze pisząc to nie kojarzę cię ale szczerze ci współczuję z powodu tęsknoty jaką odczuwasz,wiem coś o tym.Dobrze ze chociaż masz kogoś bliskiego.Poza tym trzymam kciuki za twoje staranka.🖐️ Nie wiem czy czegos nie pominęłam,bo nie czytałam wszystkim wpisów. A teraz parę słów co u mnie.Moja rodzinka ostatnio ma pecha,bo zaczęło się od Krystiana,a teraz ja przedwczoraj zwichnęłam nogę.Dobrze ze to się tak skończyło bo byłam pewna że ją złamałam.Tak niefortunnie zeskoczyłam ze chodów że na przekręconą nogę i coś mi w środku gruchnęło,ale po zrobieniu zdjęcia okazało sie że coś tam naderwałam czy coś w tym stylu.Mam ją smarować maściami i oszczędzać.Boże gdybym miała jeszcze gips nosić to ja nie wiem:D Tydzień temu przyjechała do mnie siostra,bo ma kryzys małżeński,i tak sobie siedzimy razem,kawki pijemy i próbujemy rozwiazać problem,ale to nie takie proste,nie wiem jak to się skończy. Chciałam się wybrać z małą do Kościoła ale widze ze deszcz zaczął padać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane! My dzisiaj w domeczku, Wczoraj grill na osiedlu tak średnio udany, bo niestety deszczyk nas nie oszczędzał. Jednak dał zjaść kiełbaskę i dzieciakom pobiegać choć w kaloszkach. Ja siedzę sobie a mąż zabrał dzieciaki na spacerek póki jeszcze nie pada,bo ta pogoda taka trochę dziwna, stale coś wisi i pewno popada jeszcze dzisiaj. W nocy to tak mocno padało,że chyba z pięć razy mnie budziło bicie kropel o szyby. A jak u Was mija niedziela????? Ja jutro idę do lekarza na 9:30 i już będzie znana data porodu, dziwne uczucie!!!!!!!!!!!!!!!! Daily, a ty na którą idziesz do gina???? Mamulko co u Ciebie, jak się czujesz???? Begunia, przepraszam,ale zapomniałam ty kiedy do gina sprawdzić czy pęcherzyk jest czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 Gruby Misiu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkiego najlepszego, zdrowia i spełnienia wszystkich m arzeń a przede wszystkim czerpania stałej radości z macierzyństa!!!!! ABy dzieciaki dostarczały Ci szczęścia i poczucia spełnienia przez całe życie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼AHL🌼Grubaola🌼 dla Wszystkich podczytujacych🌼 Paty36 Moje G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E Dbaj o Siebie I Malenstwo❤️ GrubyMisiu🌼❤️👄1000lat Milej Niedzielki ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) a wiec mała jest taka sliczna:),fajna i wogóle ach...och....:D jak wszystko bedzie dobrze to we wtorek juz beda w domu:).A w sobote jedziemy zobaczyc Natalke u niej w domu:) u nas tez wczoraj padało ,ale grila dało sie zjesc..... jak moj M wróci z pracy to zgra zdjecia na kompa ,to przesle Wam zdjecia Natalki:) agunia to oszczedzaj tera noge👄 ewelinko juz jutro poznasz date,moze to juz w tym tyg bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu dziękuję Ci za mile slówka pod adresem Ali. Twoja Agatka też jest przesliczna, ach te dziewczynki...dla mnie niestety pozostaja w sferze marzeń. Wlasnie posadzilam kwiatki na balkonie, a że mam 7,5 m (na dlugośc balkon) to troche sie napracowalam. efekt super, czekalam aż sasiad który mieszka nade mna posadzi pierwszy, on zrobil to wczoraj a ja dzisiaj. Padam z nózek bo rano byliśmy na przejażdżce rowerami doliną potoku oruńskiegoi przy okazji trafilismy na festyn w parku. Niedziela udana, tylko zaczyna sie chmurzyć :( :( :( EWELINKO trzymam za Ciebie kciuki, możesz nam nagle zniknąć z forum, bo coś ogólnie rodzicie moje drogie przed terminem :D :D:D. Trzymaj sie cieplutko, czekamy na Twojego synusia z utęsknieniem. ❤️ ❤️ ❤️ pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana czy jesteś zainteresowana jeszcze tą sukieneczką + bolerko do chrztu??? Jeżeli tak to napisz do mnie e-maila. zaplacilam za nia 129 zl, sprzedam za 70. Ja najchetniej zostawila bym ja dla swojej wyimaginowanej córeczki :D, lae obawiam sie, że sie jej nie doczekam. Postanowilysmy więc z siostra, że ją sprzedamy i kupie za te pieniązki Ali sukienkę. pytam bo chce ja wystawic na allegro, ale za 80 zl. Dana to oczywiście nie zobowiązujące pytanie, ale kiedyś pytalaś. Spać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy u WAS też jest dzisiaj pochmurno i wietrznie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane Misiu wszystkiego najlepszego i pociechy z dzieciaczków :D ewelinko no to ty juz prawie na mecie :D daili Alunia cudna - taka mi się marzy , ciągle na nią patrzę .....och .... aguniu no to rzeczywiści ci się przytrafiło ,szczęscie ,że tylko tak się skończyło u mnie dziś dziewczynki 13 dc , a przytulanki skończyłam na 10 dc , ale jakoś tak mam dziwnie , bo najwięcej śluzu miałam w 11 dc , ale teraz jeszcze jest sluz płodny , no nie wiem jak to jest ,przecież owu jest jak śluzu jest najwięcej ( choć wcale nie chciałabym aby była w 11 dc ) , a tempka mi nie spada tylko mam tempy ból jajników i to obu jak nigdy , bo zawsze ,miałam albo lewy , albo prawy ......nie wiem co o tym myśleć bega co u ciebie i najważniejsze Ineczko cieszę się ,że dochodzisz do siebie , tulę cię mocno 👄 ❤️ Kate trzymam kciuki ,aby ci sie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze miałam napisać Moni - ciociu gratuluje , a Natalia to piękne imię mam 2 Natalki chrześnice :D 👄 Roksi jak kochana u ciebie ,który dc i jak staranka - napisz coś bliżej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej .... witam was cieplutko bo u mni ezimno buu :( misiu dla Ciebie duzo duzo zdrowka i wytrwalosci i samych radosci!!!! 🌻 aguniu...dobrze, ze nie masz gispsu...a matko az strach pomy6slec co to by bylo!!! daily mama ala bomba..tez taka chce!!!!! ewlinko kochana jutro Ty znasz termin porodu a ja zobacze czy to gowniane jajo peklo czy nie..a tym samym bede wiedziala czy mam sie ludzic czy nie!!!? staranka byly przepisowo ale spontanicznie wiec ciesze sie bardzo..nawet nie wiem, ktory u mnie dzien cyklu....zaraz spojrze na roz[piske, ktora mam skitrana glenboko... juz widze, dzis 12dc... ide leb w leb z Toba koko!!!!!!! kochane my juz po wyprawie rowerowej, festynie bo w warszawie dzis formula 1......bolidy smigaly a chlopcy z wrazenia az zaniemowili.... teraz panowie leca na basen a ja mam relaks z kawusia!!! mam nadzieje, ze wasze niedziele pomimo pogody tez sie udaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie wrócilam z drugiej wyprawy rowerowej, ruszać sie nie moge i też wypoczywam przy kawie a moi panowie przy drugim kompie...graja oczywiście :D. Dobrze że jeść nie wolają :D. Wiecie co kiedys zmienialam kawy i wszystkie mi smakowaly. Od momentu kiedy przestawilam sie jacobs velvet żadna mi nie smakuje. mama to sie ostatnio na mnie chyba troche obrazila bo zrobila mi gronat gold a ja na to że jakas dziwna, no to zapażyla mi nescafe, a ta jeszcze gorsza...No i teraz sie wlasnie tak męczę bo nie zauważylam że kawa mi sie skończyla i musze dopić Tchibo intense...ochyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daily zapraszam do mnie...ja pije wlasnie velvet ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze, ze daily nie przyjela mojego zaproszenia na kawke i olala mnie :( smutno bedzie bardzo!!!! 😭 coz...wypilam kawke w samotnosci, poczytalam sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beguś powiedz kochana , bo my rzeczywiście łeb w łeb idziemy jaki masz dziś śluzik ,bo mój cosik mi wariuje ? u nas pogoda do dupy , zimno jak nie wiem ,tylko bym leżała pod kocykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) a ty koko to sama pod tym kocykiem:P??????? bega na która jutro idziesz???do gina......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu wybacz!!! Moi chlopcy jednak przypomnieli sobie o swoich żolądkach, więc niestety musialam zostawić kafeterie i moją niedopita kawkę. Za zaproszenie bardzo serdecznie dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 🖐️ Moni no kochana nie sama tylko z mężusiem :P , wczoraj bylismy na imieninkach i wróciliśmy o 2 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ daily co do kawki ja tylko maksweel tądelikatną , ale tak zachwalacie ten velvet ,że jutro sobie kuoie , mam nadzieje ,że łagodna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :D Jak Wam mija niedziela? U mnie ostatni goście wyjechali, a synuś przeszczęśliwy jeździ hulajnogą po domu :P Moni, gratulacje z powodu zostania ciocią:) Daily, malutka śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko w kocu sie nie zaplaczcie:P aha i odpoczywacie po imieninach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy daily...co sie odwlecze to nie uciecze prawDA? JESZCZE WYPIJEMY TE KAWUSIE RAZEM I TO W REALU!!!!!!!1 upsss caps lock mi sie wlaczyl... moniu jutro na 12 ide.. o 13 dam wam cynk co i jak... koko...u mnie sama nie wiem jak ze sluzem? bo ostatnio zmiksowany z robaczkami :) wiec nie wiem ale powaznie to jakis marny chyba i w ogole ja nic nie czuje, zero owulki? jakies to wszystko chore? albo ja przestalam szukac objawow? sama nie wiem... do jutra wytzrymam!!! jutro bede miala swoja chwile prawdy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Moni odpoczywamy , bo ja usnęłam chyba o 3 , a o 7 już na nogach ,bo na egzaminy :P , a tak powaznie to juz mam dosyc tej szkoły ,a zwłaszcza w czasie sesji 😭 tylko nauka blee ...., czy ty napisałaś zaplączcie czy zapłaczcie :P :D 🖐️ janeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, ze nastapila u nas reaktywacja wieczorna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×