Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Witajcie Kochane, Widzę,że podjęłyście BARDZO trudny temat,ale pozwólcie,że ja nie będę w żaden sposób się do tego odnosić. Jestem spokojna i nie chcę w żaden sposób tego spokoju mącić, ja, czekam pełna wiary,aż moje maleństwo pojawi się na tym świecie!!! Beguniu, ja trzymam kciuki z całych sił w rękach i nogach!!!! Ja wróciłam od gina trochę zła. Za waszymi radami kasy mu nie dałam i efekt natychmiastowy...................czekamy do bóli!!!! No jak poprzednio pisałam, to mówił że się umówimy na termin żebym się nie martwiła itd,a dzisiaj,że i tak zrobią mi cc,bo to trzecie cc,ale nie ma po co się spieszyć, no i że zrobi mi to każdy lekarz. No jeżeli nic się nie będzie działo,to mam się zgłosić na oddział 22 czerwca (3 dni po terminie). Nie wiem dlaczego nie można zrobić cc np 2-3 dni przed terminem. Strasznie boję się rozpoczęcia porodu w godzinach nocnych, sami mieszkamy w bielsku i nie ma nikogo kto mógłby zająć się dziećmi, no i z kim je zostawić gdyby co??? Ewentualnie będę musiała wzywać albo karetkę albo taxi,bo mąż musi z dziećmi zostać. Bazsensu, skoro i tak muszę mieć cc,to po co tak czekać????? No,ale kasa to kasa, bez niej ani rusz,a teraz to już wogóle nie wiem co robić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka,bo stale coś jest namieszane. *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 8. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 9.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 10.Ala_71.......... 11.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 12.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........37tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........35tc....29.06................ 3.pola40...............3s...............24tc....20.09................ 4. Enex................2s.................6tc........................... 5.Paty36..............2s.................2tc....04.02.08............ ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego wyszłi pogrubione *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 8. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 9.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 10.Ala_71.......... 11.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 12.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........38tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........36tc....29.06................ 3.pola40...............3s...............25tc....20.09... ............. 4. Enex................2s.................6tc.................. ......... 5.Paty36..............2s.................2tc....04.02.08 ............ ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewelinko:) matko ,no nie wiem co napisac???? a to swinia!!!! ten lekarz:-o,w 3 cc czekac do bóli??? pierwsze słysze!! a kiedy masz nastepna wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega pozostaje czekać cierpliwie... wiem, że to bardzo trudne ale nie ma innego wyjścia. Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała, zeby w końcu Ci się udało... Zasługujesz na to, juz tyle się wyczekałaś!!! Trzymam kciuki!!! Ewelinko nie wiem co Ci powiedzieć... Wiem, ze niektóre dziewczyny to obuża ale ja też zawsze wolę zaplacić i mieć ten komfort.... Pamiętam z Nikim jak mi odeszły wody w niedziele rano, jedziemy po mojego doktora a ten po weselu... Ale wziął prysznic i pojechał ze mną do szpitala bo powiedzialam ze w przeciwnym razie rodzę u niego w domu.... Może za jakiś tydzień - dwa udaj sie do niego jeszcze raz i jednak spróbuj sie umówić na termin bo tak to nie wyobrażam sobie, żebyś jechała sama taryfą w nocy do szpitala... jeszcze z bólami. Dziewczyny tyle się słyszy o zaniedbaniach lekarzy, że lepiej za parę groszy nie fundować sobie i rodzinie horrorów... Ewelinko dzieki za tabelkę, zauważyłam juz wczesniej ale nie miałam odwagi... i nie martw się będzie dobrze, chociaż nie dziwię się że jesteś wkurzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dzięki za wyrozumiałość,ale tak uwierzyłam tutaj dziewczynom w bezinteresowność lekarzy,że zrobiłam co mi napisały. No i mam, z drugiej strony, może to i dobrze,bo i tak żadnej gwarancji by mi nie dał,że przyjdzie i zrobi mi to cc wcześniej. Powiedział,że to ostatnia wizyta,ale mogę przyjść na KTG 18, czyli niby 1 dzień przed terminem, do jego żony,ale to myślę tylko po to aby zapłacić jeszcze za jedno badanie,które i tak wiele nie wniesie w akcję! No nie wiem, zastanawiam się jakie są procedury, czy jakbym zgłosiła się do szpitala 18 to czy cc zrobiliby mi 19 czerwca w dzień terminu,czy nie???? No i pytanie,czy nie zacznie dziać się coś wcześniej, to moja 3 cc no i nie mam jak w poprzednich ciążach założonego szwu na szyjce. AAAAAAAAAAAA,sama nie wiem będę z mężem debatować jak wróci z pracy. A wy co byście zrobiły???? Ineczko, nie ma za co dziękować, ja modlę się,żebyś szybko wróciła do tej tabelki, a co z betą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ewelina! ja na twoim miejscu od razu bym zereagowała i zapytała czy nie można prędzej bo jaka jest różnica między kilkoma dniami? Chodzisz do niego prywatnie więc łachy ci nie robi. Sylwia-zaczęłyście temat o którym większośc z nas nie ma zielonego pojęcia.Gdybym znała temat bardzo chetnie też bym się wypowiedziała,więc jeśli możesz napisz gdzie mogę o tym przeczytać bo nie mogłam znależć.Szczerze mówiąc bardzo mnie ten temat zaintrygował. Bega-super wieści,trzymam kciuki za powodzenie. Mamulko-jak tam twoja działalnośc? Ja razem z siostrą również się przymierzamy do własnej działalnosci gospodarczej ale miałabym tyle pytań że nie wiem do kogo mam się zwrócić.Myślałam o tym aby zapytać księgowej,której zresztą jeszcze nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu jak chcesz to pytaj może Ci coś podpowiem... zawiozę tylko dzieci na zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Dzięki Inka! Przede wszystkim zastanawiam się czy jest sens razem coś robić,bo nie wiem jak to potem będzie z rozliczeniami rocznymi.Wyczytałam gdzieś na internecie ze jest coś takiego jak spółka partnerska ale nie wiem na czym to polega.Może mogłabyć mi podpowiedzieć jak mogłybyśmy to zrobić aby to się wmiare opłacało i nie było za dużo latania i załatwiania. Bo właściwie to chciałybyśmy to robić razem,ale nie wiem jak to rozwiazać. Poza tym myślimy o tym aby zacząć od sklepu internetowego.Czy to się traktuje tak samo jak zwykły sklep? A może bardziej by się opłacało stworzyć dwie firmy,ale działające w tym samym miejscu i takjakby wspólnie,ale wszystko by szło na pół.Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu=> chciałam Ci wysłać adres mailem, ale ktoś mnie uprzedził i wkleił link tu. Nie wiem czy to dobry pomysł :O Boję się, że może zrobić się jeszcze bardziej nieprzyjemnie, zwłaszcza dla Brydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpadlam na chwilke zobaczyc co slychac...wlasnie korzystam z chwili beztroski...obiad wydany, dzieci nakarmione, chalupka w miare ogarnieta, dzieci na dworze..mam chwile dla siebie siedze wiec z popoluidniowa kawka i relaksuje sie przed kompem... w srode spotykamy sie z enex...mieszka juz w wynajetym mieszkaniu...smieje sie ze nigdy w takim nie mieszkala, podloga skrzypi!!! :D w srode sama sprawdze :D poplotkujemy, pogadamy i bedzie fajnie!!! enex czuje sie ok, tylko tak momentami \"ciezkawo\" ale ogolnie ok...zreszta samam wam to wszystko opowie jak bedzie miala neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... Ja przeczytałam topic o którym tyle sie teraz pisze i mam takie przemyslenia: Sytuacja Brydzi jest bardzo trudna i naprawdę współczuje zarówno jej, jaki jej męzowi. Jednak dziewczyny, które ukazuja drugą stronę medalu i mówia otwarcie o tym, że jest to decyzja o pozbawieniu zycia, stwierdzaja fakt i dobrze, ze o tym pisza, bo trzeba zdać sobie sprawę z faktów, aby podjac decyzje. Czy jest ona zła czy dobra dowiemy się moze kiedys a moze nigdy, to wcale nie jest takie proste i łatwe, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Dziewczyny chociaz na \"pomaranczowo\" wypowiadały się w sposób dosc łagodny i z dobrego serca a zostały potraktowane tak, jakby chciały zrobic cos strasznego ...Oczywiscie nie czytałam wszystkich tych wpisów bo juz ich nie ma, ale myslę akurat o wpisach dziewczyn z naszego topicu. Decyzja juz podjęta, wiec nie ma teraz o czym pisać i rozdrapywać ran. Jednak zanim została podjęta Brydzia miała szanse poznać takze opinie inną niz ta, która dominowała na jej forum.To dało jej podstawy do upewnienia się, ze mimo wszystko, chce dokonac takiego a nie innego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 8. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 01.07 9.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 10.Ala_71.......... 11.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 12.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........38tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........36tc....29.06................ 3.pola40...............3s...............25tc....20.09... ............. 4. Enex................2s.................6tc.................. ......... 5.Paty36..............2s.................2tc....04.02.08 ............ ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko,nie wiem czy Ty to wogóle bierzesz to pod uwage i czy byłoby to mozliwe u Ciebie, ale moja koleżanka urodziła naturalnie po dwóch cc. Bardzo jej na tym zalezalo, bo teraz moze pomyslec o czwartym dziecku... Co do tematu \"dawania lekarzom \" w łape, to ja, jesli nie jestem z jakiegos zadowolona to albo zmieniam, albo ide prywatnie, wtedy juz wiadomo, ze płacę i nie wydaje mi się, ze lekarz ma prawo wymagac odemnie jezscze dodatkowej kasy. Poza tym, jak sie tak rozpieszcza lekarzy, to potem cierpią na tym ludzie, którzy naprawdę nie mają z czego dać ...co wtedy? Wiadomo jednak, zycie rózne scenariusze pisze, więc póki co, cieszę się ze nie stanęłam nigdy przed dylematem dać czy nie dac. dawno nie pisałam, ale tak mi się ostatnio w zyciu układa, ze ani czasu nie mam, ani natchnienia do pisania...wybaczcie, myslami jednak jestm z Wami i trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po wizycie u dentysty-sadysty:O przeczytałam poczesci tamta czesc topicu ale skasowali te wpisy które mnie najbardziej ciekawiły.Dlatego nie moge sie ustosunkowac.Mysle ze jest to tak delikatny i osobisty problem ze nie powinnam sie wypowiadac ani za ani przeciw.Nie byłabym wstanie jej nic doradzić,bo nie potrafiłabym. Lece zaraz na kawke do kumpeli wiec byc moze bede dopiero jutro.narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego mamulka tkwi do tej pory w niewlasciwym miejscu :D *****DOPINGUJĄCE**** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Kroma............1s1c................................. ................... 5.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 17/22.06 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 8. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 9.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 10.Ala_71.......... 11.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 12.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........38tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........36tc....29.06................ 3.pola40...............3s...............25tc....20.09... ............ 4. mamulka............2s.............. 5. Enex................2s.................6tc.................. ......... 6.Paty36..............2s.................2tc....04.02.08 ............ ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Maciuś syn Misia...........ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Madzia córa Dany.........ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55 mamulko uzupelnij terminy? poza tym mamuski nasze pouzupelnialam... mam nadzieje, ze wszystko oki i nic nie pochrzanilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE**** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Kroma............1s1c................................. ................... 5.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 17/22.06 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 8. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 01.07 9.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 10.Ala_71.......... 11.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 12.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........38tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........36tc....29.06................ 3.pola40...............3s...............25tc....20.09... ............ 4. mamulka............2s.............. 5. Enex................2s.................6tc.................. ......... 6.Paty36..............2s.................2tc....04.02.08 ............ ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Maciuś syn Misia...........ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Madzia córa Dany.........ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko nie wiem co powiedziec:(?? tez doradzałam nie dawaj,i teraz mi głupio:(:-o,no ale na litosc gdzie jego moralnosc!!??/ cała ciaze chodzisz i płacisz ,i co masz jeszcze płacic:( moze idz do innego lekarza i niech moze potwierdzi ze ,jak bedziesz czekac do bóli to nic z szfem sie nie stanie.....lub moze zadzwon do niego i popros o wczesniejsz wizyte jeszcze jedna??? czesc ronja 🖐️ dziewczyny mnie boli całe gardło z teraz jedno i drugie ucho jutro do lekarza mam na 10.30. po prosze o antybiotyk ale powiem ze moge byc w ciazy ,to mam nadzieje ze przepisze mi odpowiedni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dziękuję za pamięć i zyczenia! jesteście koichane że pamiętacie ,to bardzo miłe👄 od srody jestem w domu to wstawie sie na poranną kawkę i obowiązkowe ploteczki👄 może jeszcze zajze do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka!!!!!! kope lat!!!! jak milo, ze jestes,co u Ciebei???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega🖐️ a powiec 6.06. który to bedzie DC u Ciebie?? oj beguska powinno byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie tak, ale jak zwykle to tylko teoria...a zycie jest zyciem....boje sie jak cholera....bo w tym cyklu przezyje straszna traume jak sie nie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily!!!!! 👄 chcialam Ci tylko napisac, ze bylo mi bardzo milo...szkoda, ze tak daleko mieszkamy...ale wakacje tuz tuz kto wie gdzie mnie wywieje? moze pojade zeby owiala mnie morska bryza??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×