Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

daily rozumiem Ciebie doskonale...od kiedy wiem co mi jest, ze tak powiem to najpierw zareagowalam entuzjastycznie a potem ...marazm... tak jak piszesz, nie wiadomo ile to potrwa i jak dlugo przyjdzie mi czekac i nikt i tak ni ewrozy sukcesu tak??? to na pewno nie uskrzydla... wrecz przeciwnie...ja nadal podtrzymuje to co niedawno powiedzialam, jak teraz nic nie wyszlo....odpuszczam, tzn w znaczeniu takim, ze nie latam po lekarzach, nie wariuje, nie licze i nei kalkuluje...dzialamy wtedy gdy na to mamy ochote pelen spontan bez kalendarza w reku...przynajmniej na pazie bo chociazby wypadaja nam wakacje i roznie to bedzie, nawet szczerze mowiac nie wiem jak to wypadnie ale przez czesc wakacji jestesmy osobno..wiec awykonalne...czyli po trosze sytuacja nas zmusi do wyluzowania i odpuszczenia...co bedzie po wakacjach? nie mam pojecia...jestem troche podlamana.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily nie chowaj glowy w piasek. Zmień ginekologa, uważam, że nie masz co sie bać! Wszystko jest spewnością u Ciebie w porządku, ale czasami nie przyrasta endometrium tak jak powinno i wystarczy wziąść tylko leki. To oczywiście tylko przykład. Daily w ubiegłym roku też jak patrzę na swoje notatki to u mnie nic nie wychodzilo w 13 dc... teraz jak na to patrzę to ciarki mnie przechodzą... Dostalam luteinę i zaszlam w drugim miesiącu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki ale moi sześciolatkowie sa naprawde bardzo absorbujący, drożdżówki nie chcieli, ale za to entuzjastycznie zareagowali na gofry. No więc stalam przy gofrownicy i jestem wolna. Jesteście jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie przeginasz
teraz to juz daily przegielas tym stwierdzeniem : "Ale jak widać demony są wśród nas nawet jeżeli próbują grać anioly". Obrażasz swoje kolezanki a potem udajesz ofiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na to jak na lato !!! Dlaczego nie mas zodwagi i nie ujawnisz się!! Nikogo nie obrażam i nigdy nie obrażalam . więc daruj sobie!!! Ciesze się, że należysz do fanklubu LILI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz też sie zastanawialam nad zalogowaniem naszego forum, ale jest tyle dziewczyn które mają podobne marzenia jak my i co jakiś czas przyłączają sie do nas, a tak nie miały by możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma wlaśnie polewkę !!! pyta czy może cos na pomarańczowo napisać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie osoby chcą sie ujawniać czy na stale dopisywać sie do nas ale nas czytają czasami dorzucą jakiś wątek i tak jest dobrze. Zauważylam, ze nawet jak powstają tematy typowo tematyczne to teoretycznie powinny wygasać po jakimś czasie a jest inaczej, zaprzyjażnia się grupka osób i tak zostaje. Ktoś mi dzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mąż daily
Daily to najśliczniejsza, najmądrzejsza, najcieplejsza i najuczciwsza kobieta jaką widzialem w życiu. ŻAL mi tych z WAS, które nie bedą sie mogly o tym przekonać na żywo. Pozdrawiam szczególnie serdecznie EWELINĘ, pamietaj rzadnych "ŁAPÓWEK". ŻYCZĘ szczęśliwego rozwiązania. No i oczywiście Begę, Inkę, które nie schodzą u nas z tapety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialy byc tylko pozdrowienia, ale mojego faceta ponioslo, więc wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciskam goraco MEZA DAILY!!! 👄 mam nadzieje, ze na takie wirtualne spoufalosci moge sobie pozwolic?? :D moze daily mi glowy nie urwiesz co???? no to mysle, ze jeszcze moge dorzucic pare buziaczkow??? :D kochani zmykam na spacerek z chlopakami, trzeba rozruszac to zastugle cialo i otluszczony tylek!!! ale po powrocie moze bacardi daily? co ty na to moja droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Ja po pracy dość zmęczona, ale dzielnie Was czytam, a w międzyczasie robie drożdżówkę z truskawakami. Jutro wybieramy sie na dłuższą wycieczkę więc fajnie będzie coś zapakować do koszyka. Jedziemy na takie safarii, zwierzątka chodzą sobie wolno i mozna nawet im coś smacznego dać. To większa frajda dla dzieci, no ale nas ciągle jeszcze dwójka, ale co tam ;-) A pomarańczowe posty po prostu wrzucajmy do kosza, czyli je omijajmy bez słowa, to bardzo miły topik i lepiej żeby był otwarty, bo może ktoś potrzebuje wsparcia i czasami tutaj zajrzy, a może nawet pozostanie tak jak np. ja. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny,po calodziennym pobycie u tesciowej,wchodze i oczom nie wierze co sie tu porobilo😠 nie ukrywam ze ostatnio mam duzo zajec i nie mam czasu aby pisac,czasem was podczytam nie chce sie wtracac,bo uwazam ze to sprawa kilku osob,natomiast jestem za tym aby topik byl zamkniety!!! dziewczyny,nie oszukujmy sie ,duzo osob nas podczytuje i nie ujawnia sie,a zawsze zdarzy sie jakas osoba ktora lubi pomacic:( ten topik jest za bardzo fajny aby jakas swinia go zniszczyla - juz zasiala ziarno goryczy ja tez pisze z trzema wykrzyknikami i co z tego? to nie znaczy ze jestem neszczesna bambi!!!!!!!!!! mysle ze teraz potrzba nam spojrzenia z dystansem na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to bambi
no to narobiłaś bambi a daily z mezem maja niezły ubaw nabijajac sie z czyiś uczuc.Oni są najlepsi i najpiekniejsi haha dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako osoba postronna,musze przyznac szczerze ze ciebie LILI i Sylwie,zawsze bede szanowac za wasza SKROMNOSC,chec niesienia pomocy innym i dobre serce niestety nie jestem podszywaczka,nie mam takiej natury jestem osoba niekonfliktowa i -nie naleze do fanklubu lili!!!! po prostu lubie ja za jej podejscie do zycia,zdrowe i zyczliwe tak to bywa ze nawet na takim forum stajemy sie sobie blizsze lub dalsze,mam wspolny jezyk badz nie to oczywiste,tak jak w zyciu:) zawsze jak za kims nie przepadam-mowie,no coz ja z nia nie spie:P wazne jest abysmy szanowaly swoje poglady i decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy o tobie tak zle nie
myslalam daily ale dopiero teraz wyszla twoja prawdziwa natura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!! (dwa wykrzykniki :p, normalnie byłyby 3) gorąco tu dziś było, prawie, jak w ogródku u teściów ;) byłam dziś w Piastowie, wnuka im pokazać :D było miło, oprócz drobnych żywieniowych niedogadań :) no bo mały taki chudy, a ja nie chciałam zjeść obiadu... :p całkiem solidny spacer sobie zafundowałam, bo jeszcze nie kupiliśmy wystarczająco dużego samochodu! poszłam z Macieńkim z wózkiem :) co do mojej wczorajszej wypowiedzi, mama trójeczki i lili zinterpretowały właściwie :) mogłam wpisać inny nick znany w kafe, np. paulka 123 albo _acha, albo inny, wybrałam mamę trójeczki, gdyż pisuje tutaj! chodziło mi o zjawisko, które da się obserwować na forum: Ciąża, poród, macierzyństwo... dla mnie było denerwujące, gdy komuś odpowiedziałam na pytanie, a tu zupełnie nie na temat: \"gruby misiu ty znowu w ciąży?\" :o albo \"czy stać cię na kolejne dziecko\" - oczywiście od miłych i wszystkim życzliwych pomarańczek... owszem, ignorowałam zaczepki, lecz wolałam ich uniknąć i dlatego czasem odpowiadałam pod innym nickiem i wcale się tego nie wstydzę :P jak każda, jedne z Was lubię bardziej 👄 inne... trochę mniej :p w tematy dla mnie drażliwe nie wchodzę ;) Roksanko, który z \"moich\" tematów czytasz? dość regularnie udzielam się na sześciu :D i w każdym z nich są świetne (podkreśliłabym albo napisała kursywą, gdyby była taka opcja :p ) naprawdę świetne! koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stale czytająca
Co wy chcecie od daily i misia, zostały wciągnięte w jakąś głupią wojne słowną. Mogły się nie dać to fakt, ale to nie one piszą albo pisały na pomarańczowo. Nie mam osobiście nic do Lili, ale ona jest wyjątkowo przemądrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, stale czytająca, czy jak Ci tam :D może jestem mało spostrzegawcza, ale nie zauważyłam, by dziewczyny ode mnie \"coś chciały\" :p jak będę potrzebować adwokata, zwrócę się do szwagra... a Tobie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, stale czytająca, czy jak Ci tam :D może jestem mało spostrzegawcza, ale nie zauważyłam, by dziewczyny ode mnie \"coś chciały\" :p jak będę potrzebować adwokata, zwrócę się do szwagra... a Tobie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stale podczytująca miś
pisze na orange cos przeoczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka a co to
za rozmówki z daily poza forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i przeoczyłam... zmęczona jestem i niedospana :p a może mój komp nie wyświetla niepochlebnych dla mnie postów? może podczas naprawy zainstalowano mi w nim taki filtr? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu czytaląm Twój post i mam pytanko: czy dzieciom można zrobić dowody osobiste? Tak coś wywnioskowalam z Twojego wpisu... kiedyś można było od 14 rż wyrobić dowód tymczasowy, czy nadal jest coś takiego? Moje dzieci często wyjeżdżają juz same a paszporty są takie duze i zawsze jest z nimi problem. Ja też już jakiś czas mam ten filtr o którym wspomniałaś [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×