Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość bambi to facet
bambi nie udalo ci sie dokuczyc ince ,wiec wsiadlas na innych? idz dziecko zajmni sie porzadkami w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto sie podszywa pod bambi to facet??? Misiu to Ciebie się trzymają takie żarty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi to facet
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPIERAM !!! dziewczynki czy macie jakiś szybki ale dobry przepis na biszkopt, mój mi sie znudzil, zawsze smakuje tak samo a mój mąż uparl sie żebym mu przywiozla jutro do pracy biszkopt z galaretka i brzoskwiniami. Liczę na waszą pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily nie ma w tym nic Twojej winy, ze malay złamal obojczyk!!!! i masz sie nie obwiniać o to!!!! To juz duży chłopczyk i \"musi\" uczyć się na swoich błędach... nie uchronisz go przed wszystkim i wszystkimi!!!! Jak postawilabyś gorącą kawę i roczne dziecko by sie poparzylo to maogabyś sobie to wyrzucać, ale tak... na pewno nie!!! Na tym forum jest masę \"wspanialaych \" mamuś które potrafią upilnować swoje dzieci przed wszystkim co im zagraża, my niestety nie potrafimy, popełniamy błędy, mamy czasami trudne dni, ronimy upragnioe ciąże i co jakiś czs ktoś \"życzliwy\" wbija nam gwózdki do trumny... już sie do tego pzryzwyczailam... i bardzo jest mi z tego powodu czasami przykro... Bety jeszcze nie robilam, chyba pójdę w poniedzialek bo nadal jeszcze plamie, ale moja gin mi mówiła, ze u niej samej taki stan byl do miesiąca. Biorę antybiotyk taki w duzych dawkach przez trzy dni i mam jakieś czopki które rozpuszczają skrzepy... (sory). Co do hormonków i za chwilę sprawdzę co robilam i Ci napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko tak bardzo się cieszę, że się odezwalaś 👄. wiem, że nie ma co porównywac naszych przypadków ja poronilam na początku 8 tyg. ale plamilam od 28.12 do chyba 22.01, a pierwsza normalna @ dostalam w polowie lutegi i byla barzdo obfita. Będzie dobrze, musi być!!! Buziaczki !!! Nie moge sie skontaktować z moim ginem pewnie gdzies wyjechal a chcę zrobić u męża w szpitalu hormonki, stąd to pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Daily współczuję synkowi, ale dzieci bardzo szybko dochodzą do siebie, w każdym razie szybciej niż dorośli. Szkoda jedynie pory roku, bo wakacje za pasem:( Dziewczyny, co się dzieje? Skąd tyle oskarżeń, pomówień. Kto za tym stoi? Nie bardzo rozumiem atmosferę topiku, obwinianie się i doszukiwanie winy naszych niepowodzeń w pobycie na forum. Tak już jest że życie raz jest kolowrowe, zdarza się że szare. Myślałam, że jestesmy po to żeby się wspierać i być ze sobą nie tylko wtedy kiedy wszystko układa się po naszej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) kurcze, weszlam tu, czytam i oczom wlasnym nie wierze........ a gdzie ta fajna atmosfera, ktora kiedys goscila tu na stale? Daily- zdrowka dla Maciusia nie zalamu sie i nie obwiniaj moj Pawcio jako kilkulatek miala zlamane obie raczki, w odstepie 10 miesiecy tez rwalam sobiewlosy z glowy, ale teraz wiem ze niepotrzebnie ot, zywe, bystre dziecko bywa nie do upilnowania Enex- nie wiem czy dobrze sie doczytalam, ale gratuluje :) Bega- nadal mocno Ci dopinguje :) Ineczko- podziwiam Cie..... Gruby Misiu- czytalam ze Macius jest super :) jestem pelna podziwu dla Ciebie, ze dajesz sobie rade ze swoja wesola gromadka :) Ewelina76- czytalam o Twoich perypetiach z lekarzem i po prostu brak mi slow :/ Agunia33-jak tam Twoje malenstwo? pochwalilabys sie corcia, bo ciekawosc mnie zzera czy jest podobna do Ciebie :) u Zuzy i u mnie wsio po staremu kazdego dnia zaskakuje nas czyms nowym teraz jest na etapie stawania na nogi i bicia wszystkich po buzi, co ewidentnie sprawia jej przyjemnosc zebow na razie brak Aguniu pytalas czy karmie jeszcze piersia-otoz juz prawie nie... ;( poniewaz wracam juz do pracy, a mialam problemy ze sciaganiem pokarmu, podalismy Zuzce sztuczne mleczko, i jak mozna bylo przypuszczac, byl to poczatek konca karmienia......... teraz probuje ja przystawiac zawsze przy porannym karmieniu, ale Zuza nie chce ssac bo nie widzi co sie dzieje w pokoju Cycusia traktuje jako zabawke ok, alez naprodukowalam...... pozdrawiam Was kochane, i do zobaczenia (spisania) wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Własnie wróciłam z pracy i czytam co słychać na topiku. U mnie ok, 5dc, zastanawiam się jaką w tym miesiącu obrać strategię ;-) Po ostatnim cyklu zrobił mi się torbiel, bo jajo nie pękło. Muszę przyznać,że trochę mnie pobolewa ten jajnik, zwłaszcza że jest to ten już operowany. Ech, wybieram się do Polski bo tutaj nie ufam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE**** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Kroma............1s1c................................. ................... 5.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 17/22.06 2.Inka67………………… ;…………………… 230;…………………… ……………………R 30;……. 3.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 4.Daily................1s..................32........... ........... 27.06 5.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 6.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 7.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 8.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 01.07 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 29-30............. .........3.07 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........38tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........36tc....29.06................ 3. 3.pola40...............3s...............25tc....20.09..< br /> 4. mamulka............2s.............. 5. Enex................2s.................6tc.................. ......... 6.Paty36..............2s.................4tc....04.02.08 ............ost...55 Już raz się wpisywałam, ale chyba później ktoś skopiował nie tą tabelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki 👄. Inka gdzie mój przepis :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie pozostala
a gdzie pozostala czesc tabelki Nasze dzieci????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko zawsze sie znajdzie ktoś komu za bardzo nie podoba sie nasze forum i zaczyna mącić, ale my się nie damy!!! Co u Ciebie? Który to dzień cyklu? Asik to mlutka już rozkoszna, bierz całymi garściami co nejlepsze z jej dzieciństwa bo czas tak szybko leci... czasami chciało by się zatrzymać chwilę... Dailyz hormonkow robilam FSH, LH, prolaktynę, estradiol. Tylko badania te powinno się robić dwa razy w pierwszej fazie ok 6 dc i ok 20 dc. Takie mialam zalecenia. Jak lekarz zaleci to ew jeszcze w trakcie owulacji... ale te pirwsze powinny wystarczyć. mój biszkopt: 6 jajek 230 g cukru ( ja daje mniej bo wg mnie jest za słodki ) 230 g mąki ( ew. 1/4 z tego ziemniaczanej a reszta pszennej) 1 czubata łyżeczka proszku do pieczenia białka ubijam na sztywno po ubiciu dodaje cukier i ubijam dalej. Następnie dodaje żółtka i mieszam ale już ręczną trzepaczką, delikatnie i dodaje pezsianą mąkę z proszkiem i delikatnie mieszam. Piekę 25-30 min w temperaturze 190 C Dziewczyny cała ciążę miałam ochotę na Martini albo szampana, ale nawet nie wziełam do ust alkoholu, zresztą w trakcie planowań też nie a dziś tak mnie naszła ochota na szampana z truskawkami, wypilam dwie lampki ( wiem, ze nie powinnam bo biorę antybiotyk) i zaczyna mi szumieć.... mam troszkę problem z literakami... zostało mi jeszcez w butelce na jeden kieliszek i chyba sobie nie odmówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE**** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Kroma............1s1c................................. ................... 5.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 17/22.06 2.Inka67………………… ; ;…………………… 230;…………………… ……………………R 30;……. 3.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 4.Daily................1s..................32........... ........... 27.06 5.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 6.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 7.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 8.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 01.07 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 29-30............. .........3.07 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........38tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........36tc....29.06................ 3. 3.pola40...............3s...............25tc....20.09..< br /> 4. mamulka............2s.............. 5. Enex................2s.................6tc.................. ......... 6.Paty36..............2s.................4tc....04.02.08 ............ost...55 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Maciuś syn Misia...........ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Madzia córa Dany.........ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55 Faktycznie, nie było dzieciaczków, ale te ostatnie tabelki własnie ich nie mają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wlaśnie ostatnio rozmawialam z moją przyjaciólką zpracy, która poronila po mnie że w tych planach najbardziej wkurza mnie to że np. mam ochote na winko, nie wypije bo może jestem w ciąży i takich przykladów moge mnożyć setki. Jedyny raz kiedy dalam sie ponieść mial miejsce wlaśnie w listopadzie kiedy mąż , przepraszam za określenie spil mnie bacardi. Zapomnialam o wszystkim a przede wszystkim o seksie tylko i wylącznie w ramach prokreacji i wtedy sie udalo. Wiem, że trzeba sie wyluzować, pozbyć uprzedzeń, nie mysleć, nie zadręczać się nie planować, być spontanicznym... JA TO WSZYSTKO WIEM, ale tak trudno jest o tym wszystkim nie mysleć. Więc pij Ineczko, na zdrówko, narobilaś mi smaku na szampana, ale sama go sobie nie otworzę a męża nie ma a to on zawsze mnie częstuje. Hmmm, ale mam za to piwko malinowe, coprawda bezalkoholowe :D dziękuję za przepis!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko❤️ nie odmawiaj sobie, kiedys musimy mieć dla siebie odrobine przyjemności. Wierzę że szybko dojdziesz do siebie, a wtedy zero alkoholu :) U mnie najgorszy etap oczekiwania a właściwie nie oczekiwania na @. Termin mam na 10-11 i nawet trochę objawów, ale nie wiem czy czasem wyobraźnia nie płata m figli :( Czy jak brałaś luteinę, to miałaś taki nadmiar śliny? Szukałam na necie takie różne opinie, więc juz nie wiem jak to jest. W każdym razie żyję nadzieją, może to głupie ale nawet podpasek nie kupiłam choć taka myśl przebiegła mi dzisiaj przez głowę. I tylko testu boję się robic :( Kate, ja jestem za monitorowaniem cyklu, możesz wspomóc się tez testami owulacyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, ja biszkopt robie dokładnie tak samo i zawsze się udaje. Daily polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tabelka z dziedziusiami? na szczęście nasze anioły struże nad wszystkim czuwają... Kate witaj! A czy Ty planujesz płeć dzieciątka czy jest Ci wszystko jedno? Daily albo taki: 4 jajka 1 szklanka mąki ( 1/4 ziemniaczanej albi jeszcze lepiej skrobi kukurydzianej a reszta pszennej) 1 szklanka cukru 1 łyżeszka proszku 1 łyżka octu znów białka na sztywno do tego ckier i ubijać dalej aż sie rozpuści, odstawić mikser wziąść ręczną trzepaczkę, do żółtek wsypać proszek i wlać ocet w momencie zacznie to rosnąć, wlać to do ubitych białek i wymieszać delikatnie trzepaczką ręczną następnie powoli wsypać mąkę i wymieszać. Piec podobnie jak pierwszy biszkopt. Ten jest bardziej pulchny ale lubi środek opaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki to chyba ja coś poknocilam w tych tabelkach :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto pomarańczowe, to nie ja :p byłam zbyt zajęta... karmienie wymagającego ssaka :) a później rybka dla starszych, pyszna była! Asik, zanim wrócisz do pracy, KONIECZNIE musimy umówić się na wspólny spcer! kiedy Ci pasuje (w przyszłym tygodniu)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka, oczywiście że robię testy i robie wszystko co tylko mogę sama zrobić, ale tytaj w Anglii o monitorowaniu nie ma mowy. To dziwny kraj pod względem opieki nad kobietą w ciąży. Lekarz przyjmie dopiero po 12 tc. Bezpłodność??? nie mam pojęcia jak się tutaj leczy, do ginekologa trzeba miec skierowanie od GP (rodzinnego), który przyjmuje tylko w szpiatalu. Prywatni lekarze tutaj nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko nie pamietam... Ostatnio wyczytałam, ze trwają prac nad określeniem plci dziecka po przyroście bety, podobno przy dziewczynkach przyrasta szybciej... a mnie test wyszedł dodatni w 25dc... I serce mi peka jak o tym myśle... Trzymam kciukasy, zeby ta malpa nie przyszła...... Daily mój Oskar jest na desce w Juracie od srody, mialam z nim jechać ale mam znowu masę pracy w firmie, mamy dużą budowę a materialy ściągamy z... Niemiec masakra, to nasze Euro to będzie jedna wielka klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikna, chcielibyśmy z mężęm córeczkę, bo obydwoje mamy synów z pierwszego małżeństwa, ale co Bóg da, będziemy bardzo szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, to faktycznie sprawa sie komplikuje, dobrze że chociaż masz testy, spróbuj obserwować swój cykl, może mierzenie temperatury i obserwacja śluzu. A jak do tej pory działałaś ? Ineczko, czytałam o tych badaniach... wiem jak Ci cięzko, ale jesteś silną kobieta i masz cel o który warto walczyć zacisnąć zęby i walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily wiem o czy piszesz... ja zawsze bardzo się bałam, ze zajdę w ciążę i nawet nie będę wiedziala kiedy to się stalo, próbujemy się pilnować ale wiadomo jak to jest z tymi sprawami, mam lęki straszne a tu jeszcze problem z abstynecja po przy probie poczęcia córeczki. Jak przeciąga sie to w miesiące to niestety nie wplywa to dobrze na związek mimo, ze partnerzy są z nami i chcą tego co my... U nie dziś 15dc kiedy przyjdzie normalna@ nie wiem, zaczełam pić siemię, żeby zaobserwować jakieś zmiany śluzu ale do dnia dzisiejszego jestem z tym w \"polu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko, oczywiscie pomiar temeratury, objawy i co tylko sie da. Tak też udało mi się zaplanować córeczkę w moim pierwszym małżeństwie, ale później po jej smierci bardzo chorowałam,również na te kobiece dolegliwości. Podobno po utracie dziecka pod wpływem bardzo silnego stresu w pierwszej kolejności dają o sobie znać zaburzenia hormonalne. Tak twiedziła moja psychiatra. Później była operacja, długie leczenia itp. Kilka lat barałm pigułki i te dolegliwości się wyciszyły, od stycznia próbujemy, narazie bez skutku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to moze jakiś urlop w Polsce? Moglabyś iśc do dobrego gin i porobić sobie wszystkie potrzebne badania. Nie myślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka zaraz wrócę, wstawialm biszkopt ale musze pójść pomieszać galaretki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochote na drożdzówkę z brzoskwiniami albo nektarynkami, chyba jutro zrobię bo zaprosilam znajomych na grila jutro wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×