Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

nasteczko ja sylwi podałam dane przez meila i ona mnie zarejstrowała:) mysle ze tobie tez pomoze:) musisz tam do nas przyjsc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasteczko👄 a podalas adres emailowy w tej tabelce? powinien Ci przyjsc email potwierdzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo my czekamy na ciebie na nowym forum:) musisz koniecznie do nas dolaczyc!!!! tam jest kolorowo i bezpomaranczowo jestesmy tam wszystkie i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xmama
Witam wszystkie Mamuśki, mam 34 lata, 2 synów, 9 i 6 lat, rozwiedziona, mam partnera ...i tak strasznie chciałabym córeczkę!!! Trochę boję się znów ładować się w pieluchy ale wiem że to wszystko mija. Boję się też czy to nie jest zbyt duże ryzyko decydować się na dziecko w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu T.jak sie czujesz? zarejstruj sie u nas...Brakuje nam Tam Ciebie ❤️ 2xMama🌼 witaj.... my sie troszku przenieslismy na bardziej kolorowe forum.... Serdecznie Cie Do Nas Zapraszamy http://kaffe.phorum.pl/index.php jak bedziesz miala problemy to pisz...bardzo chetnie Ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D u mnie tez juz sie wystraszylam ze cos nie tak zrobilam... ale glowna strona forum tez nie dziala.... fajnie ze zawsze mamy w rezerwie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej...no wlasnie chcialam pogadac a tu nici...nie moge wejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie jak dobrze...mamy 2 mieszkanka jedno wlasciwe i garsoniere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie wiem czy się będę tam rejestrować, jeśli już to dopiero po porodzie. Ale w sumie raczej będę nickiem, już staram się wybywać na całe dnie z domu, a jak urodzę to nic mnie nie będzie ograniczać:D Mąż mi kupił hamak i się bujam całymi popołudniami (i obżeram czereśniami, póki jeszcze mogę:D) Jeżeli będę to już tylko dopingująca forever:P no i nick nieaktualny w końcu mógłby być:D A czuję się dobrze:) Dziękuję za pamięć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta71
Witam wszystkie mamusie.Mam 36 lat ,dwie corki 14 i 12 lat i jestem 14 tyg w ciazy .Bardzo sie ciesze ale mam tez obawy.W poniedzialek mialam robiona amniopunkcje ze wzgledu na moj wiek,,,wynik za 17 dni wiec nerwowka.Czy ktoras z Was miala takie badanie i jak to jest z trojka dzieci ? Co\hociaz u mnie bedzie duza roznica wieku wiec bedzie dobrze.Pozdrawiam i ide zrobic sobie kawusie z mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anetko! Już prawie wszystkie dziewczyny przeszły na inne forum,ale tu czasami też się odzywają.Na wcześniejszych stronach znajdziesz namiary,co,gdzie i jak.A jeśli chodzi o ilość dzieci to naprawdę nie jest źle,tymbardziej że masz już duże dzieci więc w razie czego ci pomogą.Ciesz się z tej ciąży i myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu-Jesteś silna, jak każda kobieta. Ja z moją małą idę we wtorek na szczepienie to odrazu będzie warzonko to się przekonam. A Wg. Ciebie mało to ile??? Mój starszy jak oglądałam książeczkę zdr. za m-c przybrał 300g to też było mało ale jakoś sobie poradził a teraz chłop 182cm. Madzie dokarmiałam na początku bebikiem (tak jak w szpitalu) a teraz od ok 2 tyg. sama pierś, mimo że piła z butelki z piersi też chciała, także głowa do góry. Pozdrowionka dla Troliiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu też coś czasem napiszmy-aby ślad po nas nie zaginął:) Misiu-jak dzieciaki? I jak TY? Napisz koniecznie:) A kto jeszcze nie wie -to niech WIE że Ewelinka urodziła synka lalala Cieszymy się i czekamy na JEJ powrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×