Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość o co ta wojna
My mamy swoje forum, Wy macie swoje, wiemy, że staraczki też miały swoje i jakoś to przebolałyśmy, ze nam nie powiedziały o tym i zrobiły to po kryjomu. Teraz tez wiemy, że piszą na nowym, gdzie administratorem jest Kate... Wam wolno. a nam nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
miałam się nie odzywać. Ale chcę wyjaśnić jedno: JA NIE MAM DO NIKOGO ŻALU. Chciałam tylko usprawiedliwić swoją nieobecność, czy nieodzywanie. Wcale nie jestem rozgoryczona, wisi mi tu kto z kim i dlaczego się lubi, denerwuje mnie tylko to co zwykle, na tej smolonej kafeterii:że na pomarańczowo, pod nickami bez identyfikatorów rozmawiacie tu obrażając się wzajemnie, nie ujawniając się.. Tak, odezwałam się ze 3 razy. BO NIE MAM CZASU. Po prostu. Mam 4 dzieci, pracę, dom, inne obowiązki... Ale jak zaglądałam to byłam na widocznymi nicku, więc nigdy nie podglądałam nikogo "po cichu" Nie skomentuję tego,że oczekiwałam fanfar jak weszłam - to żałosne i świadczy tylko o tej, która na pomarańczowo - OCZYWIŚCIE taka mądra :o Życzę i zawsze życzyłam wszystkim bardzo dobrze, z oczywistych jak dla mnie powodów byłam ciekawa, której się udało i się cieszyłam - a jakże. I dalej dobrze będę życzyć kolejnym dziewczynom. W poniedziałek wyjeżdżam, więc mi w sumie wszystko jedno, kto gdzie z kim rozmawia:) szkoda,że wzajemnie obrzucacie się błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nie przykre , zamknieto forum i dopiero teraz sie okazało jakie jestescie obelgi , pisanie na pomaranczwo ,, a tak pisałyscie o jednej rodzinie ,, wyszło szydlo z worka ze to wszystko było jedno wielkie zakłamanie ,,, teraz kazda z was poisze na pomaranczowo obrazając inną ,,, lepiej zebyscie nie zakladały nowego forum , bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem sama co napisać ,zeby nie zostało żle odebrane ,nie zamieżam sie tłumaczyć dlaczego przestałam pisać i dlaczego przeszłam na inne forum,to już pisałam na dzieciakach,ale zostało żle odebrane, to nie istotne. Niestety musze sie odezwać ,ponieważ osoby ukrywające sie na pomarańczowo podszywają sie min pod mój nick. Nie zrobiłam nikomu nic złego i nie mam powodu do ukrywania sie ,uważam ze to co tutaj sie wypisuje jest poprostu śmieszne. OLAaaaaaa ma racje to była jedna rodzina bynajmniej dla mnie ale sie stało jak stało i wyszło inaczej,tym bardziej nie rozumiem po co ta złośliwość te przykrości i obelgi czy półtora roku bycia razem nic nie znaczy? Niestety straciłam zaufanie do jednej z koleżanek ,pisze otwarcie jest nią Paty ! Nie oczekuję że ktoś mi uwierzy a nawet licze sie z tym że pomarańczowe osoby nieżle sie na mnie wyżyją ale trudno . Forum na które przeszły staraczki odwiedzała nasza kolezanka i niestety przez nie uwage napisała do nas pod innym nickiem potem gdy sie zoriętowała udała inną osobe.Zostało to sprawdzone w 100% że posty były napisane przez tą samą osobe.Od tamtej pory ta niby inna osoba sie nie odezwała. Po tym przestałyśmy pisać. kapi Dołączył: 03 Cze 2008 Posty: 2 PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 09:48 Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post Zobacz IP autora Rzeczywiście dziewczyny to wszystko jest bardzo skomplikowane i sama nie wiem jak Was pocieszyc zwłaszcza Kate i Roksi ,bo ten @ znów przylazł,co do Paczki to może nie doczytałam , ale jeszcze nie czas na czekanie na @,prawda?Sorki jesli cos nie doczytałam Embarassed mam nadzieję,że nie przylezie... Janeczko a u Ciebie to jak jest ,chyba kończy sie ten cykl?Czy jak?może wstawicie suwaczki?Czy nie chcecie?Który masz dc? kapi Dołączył: 03 Cze 2008 Posty: 2 PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 09:53 Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post Zobacz IP autora No i zamiast się przedstawic to chlapnełam,podczytuje Was i tak pytam,bo sama czekam na @ może się nie doczekam,staram się już kilka lat Sad nie mam dzieci...ani czasu za wiele ...na karku juz 33 latka niestety... czasem cos napisze...pozdr Ja nie mam do nikogo o nic pretensji ,nie życze nikomu żle szkoda mi tylko osób które byłi mi bliskie. Nie musicie mi odpisywać bo i tak jest to mój pierwszy i ostatni post na forum. Jeszcze raz życze dziewczyną żeby ich marzenia sie spełniły by dostały od zycia to o czy marzą! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paty czy kapi
jak miałas odwagę tak sie nabijac z dziewczyn :O zal mi ciebie i współczuje osobom które maja kontakt z toba :O dobrze sie bawiłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieladnie
PATY :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
PRZESTAŃCIE! chcecie pojechać po PATY - odwagi - piszcie kim jesteście, bo jak dla mnie to jedna osoba może co chwilę zmieniać nicka,żeby dowalić. Kurde, jaka ta kafeteria jest wredna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
poza tym..ja jakaś ślepa jestem. Nigdzie nie widzę dowodów,że to Paty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozeeee, co tu sie dzieje. Czas skonczyc ten cyrk, bo naprawde nie wiadomo kto pisze pod pomarańczowym nickiem i mozna w ten sposób skłócić każdego!! Ja nie mogę wprost uwierzyć ze to zaszło wszystko tak daleko, to jest chore i az przykro czytac...i to na topicu który z zalozenia miał byc radosny i miał przyniesc szczęście w postaci naszych małych skarbów... Teraz będzie rozbieranie na czynniki pierwsze kto, kiedy i dlaczego cos zrobił, napisał, nie napisał, ...domysły, niedomówienia, własne interpretacje..to mozna tak bez konca, tylko po co?? Moze już wystarczy?? Kazdy powiedział co chciał powiedziec, na zamkniętym forum ani tamtym ani tym nowym nie ma tego jadu , mimo, że kazda z nas ma prawo powiedziec otwarcie co mysli ale nie jest anonimowa, a tutaj ...hulaj dusza...normalnie jakby sie ktoś bawił podsycajac to całe zamieszanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieladnie
moze niech sie sama PATY vel KAPI wypowie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKA daj juz proszę spokój, myślę, że zrobiylśmy wszystko żebyś do nas wrócila. Nie chcesz, trudno, rozumiem chociaż nie wiem z jakiego powodu, ż gdzie indziej jest Ci lepiej. Jednak to co zrobiaś jest nie fair i nie tak się rozstaje z kimś z kim sie pisalo tyle czasu. szkoda, ktos kto sie pod Ciebie podszywa doskonale nas zna więc trudno to wytlumaczyć :(. Żal mi tylko dziewczyn, Moni, Sylwii które szczerze za Toba tęsknią, ale to Twój wybór. Życzę Ci wszystkiego dobrego, szkoda bo jechaysmy na tym samym wózku, razem walczylysmy o rodzeństwo dla naszych synów :(. Powodzenia I mam prosbe zostaw paty w spokoju bo to i tak nie zmieni naszego stosunku do niej a te posty????? Co to za dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Part36
Nie mam sił się branic, To bez sensu, gra idzie o mnie to widac.Usuwam się z drogi , bo inaczej nie b,edzie końca.Poka,Janeczka możecie wrócic, mnie nie bedzie, czyli problem z głowy.Nie jestem jakimś poszywaczem, nie będę się tłumaczyc i jakies IP.To już za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby było jasne poprzedni post wysłałam ja przez przypadek zrobiłam błąd. Nie mam sił się branic, To bez sensu, gra idzie o mnie to widac.Usuwam się z drogi , bo inaczej nie b,edzie końca.Poka,Janeczka możecie wrócic, mnie nie bedzie, czyli problem z głowy.Nie jestem jakimś poszywaczem, nie będę się tłumaczyc i jakies IP.To już za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Ronja--jednak pisane Ci być księżniczką wśród tylu rozbójników:) gratuluje synka..musi byc jakas rownowaga,by moje trzy dziewczynki miały w czym wybierać w przyszłości....czwartej nie ryzykuję:P nie ze względu na płeć co z obawy przed tym ,że już jednak zdecydowanie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty, nie musisz sie tłumaczyć, każda osoba pisząca ma IP, Twój jest identyczny z Kapi, więc jeżeli tego Ty nie pisałaś, to ktoś z twojego komputera :( Nie wiem tylko co chciałaś osiągnać w ten sposób, wywołać w nas współczucie czy pograć na uczuciach, że masz jeszcze gorzej niż my? Chciałabym też wyjaśnić jeszcze pewną kwestię, tak jak już pisałam nie mam do nikogo żalu ani pretensji. I nie jest tak jak sądzi Paty, że jest mi głupio wrócić. Życzę każdej z Was powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam kiedys, ze nie bede tłumaczyc sie nie wiadomo komu...wkrótce napisze do Janki, Kate,Roksi,Poki ...nie zrobiłam nic i nigdy nie napisałam niczego co mogłoby kogoS obrazic a Wy mnie obrazacie nieustannie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wytłumacz paty skąd takie
samo IP kapy i paty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty przestań, to nie ma sensu, wywal ten adres ze swoich ulubionych i nie zaglądaj tu nigdy więcej. szukalam Cię :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie obrażam i nie pisze na pomarańczowo,napisałam tylko to co było faktem czyli takie samo IP a nicki inne,chyba nie chcecie żebym napisała tu na forum to IP ,moge przesłać na maila i do Paty też. Ja nie mówiłam że Paty nas obrażała tylko że pisała udając kogoś innego, kogoś kto by wzbudził w nas współczucie ze nie ma dzieci których pragnie. Temat jest zamknięty dla mnie i myśle ze dla was też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy maja rozne IP
to wszystko zalezy od operatora od ktorego ma sie dostep do internetu. o ile sie nie mysle to w neostradzie jest zmienne IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to nie chodzi o toże jest
zmienne, tylko właśnie o to,że jest takie same. Po tej wpadce zastanawiam się czy PATY sama tu ze sobą nie walczy,żeby zrobić z siebie ofiarę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy maja rozne IP
no tak ale chodzi mi ot o, ze moze to byl zwykly zbieg okolicznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
jest ileś tysięcy nr dynamicznych IP i na nieszczęście Paty, ten sam się powtórzył chwilę po jej poście na innym nicku. To tak jakby ustrzelić 13 mln w totka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha1
Paty, to ma szczęście :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raaany
ale beka, po tych wszystkich czułosciach, uprzejmosciach i kolektywnym badaniu śluzu, taka kłótnia!!!! ło matko!!! trzeba było zostac na tym forum i dalej znać sie tylko po nickach a nie wpuszczac do domu i życia swego , osób z forum. I dalej miło by było i sympatycznie czasem czarno a czasem pomaranczowo... Ciąże by wychodziły i radosc i oklaski od publiki he he pozdrawiam czarnych i pomarańczowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nam jest tu miło
i tak zostanie , bo wszystko jest już jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecedeef
tylko kopiuję z tego topiku: 18:22 Paty36 A CHCIAŁABYŚ COS PISAC CZY TYLKO PODCZYTYWAC bez komentarza:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga37
Dziewczyny, pisałam kiedys na waszym forum, dzięki wam wciąż staram sie o swoje dziecko, najczęściej rozmawiałam z Bega , ale naprawdę b, długo sie nie odzywałam, cóz wiem tylko idąc za waszym przykładem nadal walcze, byłyście natchnieniem. Tak nie miałam siły przebicia , nie pisałam, głupio zrobiłam, bo przecież wiedziałam, jak denerwujecie się tymi czytajacymi, więc i mną, ALE DZIEWCZYNY PROSZE, ODEZWIJCIE SIE , BO CHYBA MI SIE UDAŁO, MUSZE !!!!!!! Z WAMI POROZMAWIAĆ ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×