Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Katarzynko! napewno dasz masz takie duże dzieci napewno Ci pomogą, mój prawie 19 latek niepowiem że na skrzydłach ale chodzi z siostrą do parku (16m-cy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaaaa
dziewczyny!!!! powiedzcie co z Inką? urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaaaa
a u Begi jakies zmiany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaaaa
Gruby misiu, kiedys tu czytałam, jak planowałas ciąże, potem stała sie faktem i urodził sie Macius (dobrze pamietam?) pozdrawiam, i jak tam maluchy, rosną w siłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby mis jest super
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he, aż mi głupio, taka laurka ;) tak! misięta rosną w siłę :D za to matce misiąt trochę sił brak, ale jakoś poradzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha......jesteście jeszcze
:D i ja mam więcej czasu jak się szkoła zaczęła:D Zajrzałam z gogli, bo szukałyśmy czegoś z kumpelą...i zaglądam od jakiś 2 tyg:D Może sobie jakiegoś nicka wymyślę? :D Mama czwóreczki;) POZDRAWIAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myslę,że Inka nie będzie miała mi za złe,że napiszę ... urodziła sliczniutka czarnulkę ...planowałam zawzięcie i udało się ma córeczkę! :) mnie tez się udało zaplanowac płec ...pozdrawiam:) Czasem wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka tez jest super
gratuluje Ci serdecznie!!!! niech sie cora zdrowo chowa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
powiedz mi kobieto czemu narobilas takiego szumu na tamtym forum co sie przeniosłyscie :o zadna z dziewczyn nie drażyła tematu zeby zamknąc forum tylko ty, zadowolona jestes z siebie , nawer Roxana nie chciala tego robic, ale tak sie do tego piekliłas ze dopięłas swego :o tylko ty , a reszta to juz pod naciskiem twoim ciekawe czy ci bedzie milo jak kolejne dziewczyny zajdą i urodzą dzieciaczki i forum ucichnie , pozniej to juz z twojego powodu , bedziesz sama pisala do siebie i zycze ci tego zadowolona jestes , tylko przyklasnąć egoistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
naj;e[iej zrobic kwasną mine czemu podczytujesz inne topiki a na tamtym sie bulwersujesz jak inne dziewczyny chcą poczytac tutaj na niektorych topikach tez jest jak w rodzinie a ty włazisz i beszczelnie czytasz , a sama nie dasz poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jestem baaaaardzo zadowolona!!!!! :) :) :) :) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
wredny babsztyl przechodzisz juz chyba menopauze , bo tak sie nie zachowuje kobieta w twoim wieku ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, nie podcytuj innych topikow jak kazalas wasze forum zamknąć stara a głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
przez ciebie juz pare dziewczyn wczesniej zrezygnowalo z topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też będę na pomarańczowo
nikt nie kazał zamknąc forum a jesli już, to tylko przed osobami które i tak się nie udzielały Roksana podjęła sama taką decyzje my czekałysmy na deklaracje kto chce z nami byc i pisac, uwazam że zachowałysmy się w porządku... za duzo tam zdjec i intymnych spraw, zeby czytał nas ktos o kim niewiele wiemy i nie mówię tu akurat o Jance czy Poce, miałysmy prawo chronic intymnosc tak jak dziewczyny które pierwsze od nas odeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paty brawo dla Ciebie
tylko chronione były podczytujące i do nich Roksana miała sentyment, natomiast piszące wywaliła z wielkim hukiem. Pokazała swoją prawdziwą twarz, swoje prawdziwe oblicze i jak bardzo jej zależy na osobach z którymi była tyle lat. Nie myślałam, że tak zakłamaną i fałszywą osóbką jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
paty piszesz sama do siebie ;p? nie wybielaj się teraz udając pomarańczową ja tam nie znam roksany ale ciebie dało się już poznać dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też będę na pomarańczowo
Roksana, nie wygłupiaj się juz i nie pisz jako pomarańcza... skończ to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty lili
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też będę na pomarańczowo
pudło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty lili
tez ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
Roxana nie podjęła sama tej dezyzji , podjela ją pod wpywem waszych nacisków , tylko jak dla mnie to to jest żałosne , nie pozwalacie czytac swojego forum a czytacie inne :o a najbardziej to rzucała sie paty , zadna inna nie tak jak ona, a pózniej to juz poszła reakcja łancuszkowa a te wpisy na pomaranczowo to są niektórych dziewczyn paty , milo ci , zobacz co o tobie myslimy ,, jestes wrednaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje zdanie jest
eee dla mnie tylko podczytujacej to zawsze najbardziej falszywa i wredna to byla daily :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajak...asa
skoro takie wredne były dziewczyny to po co podczytywałyscie? no to chyba dobrze zrobiły ze sie zamknęły-bo jeśli teraz tyłki obrabiacie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje zdanie jest
akurat jej wpisy omijalam i nie czytalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajak...asa
też sposób no ale skoro i tak tam byłąs z dziewczynami to po co teraz stajesz przeciwko nim...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
buhahahahaha i to jest poziom koleżanek Roksany z Ciemnogrodu. Biedna Roksana straciła dochód kogo ona teraz zwerbuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×