Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ja uwielbiam Paty i ma naprawdę w nosie co o tym sądzicie, o niej o mnie i pozostałych dziewczynach. Dajcie nam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nie andgażowac się w dyskusje tutaj,ale trudno przejśc obojetnie jak ktoś ciągle cie opluwa!!!.:(Bardzo smutne to,że niby dziewczyny ze wspólnego topiku a tyle złości i nienawiści macie do innych?Za co?Do tej pory napisałyście kilka postów lub wcale i tylko czytałyście co my piszemy ( widac jesteśmy ciekawymi ludźmi) a tutaj pod przykrywką jesteście tak aktywne!!!!!Nagle macie tyle do powiedzenia???A może to tylko jedna osoba robi zamet i podszywa się ?Co?Może nie ma Was?Może jest tylko jedna sfrystrowana osoba , która nie może pogodzic się ze swoją porażką?????? Nie mam zamiaru z wami dyskutowac!!!Obnażcie się to możemy pogadac!!!Ma któraś odwagę??Co?Łatwo krzyczec jak nikt nie wie kto?Trzeba było wykrzyczec mi na dzieciaczkach jak wredna jestem!!!Dlaczego żadna nie miała odwagi???Nie będę zniżac się do poziomu dyskuji tych \"milutkich\" moich przeciwniczek!szkoda mojego cennego czasu! Bardzo się cieszę,że odeszłyśmy!!!!Jestem baaaaardzo zadowolonaaaa!!!!!Jasneeee?!!!!!!!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak czytam Wasze posty to zastanawiam się kto z nami był tyle czasu i dlaczego...skoro tak przepełnione jesteście nienawiścią do nas.... Szkoda tylko że wcześniej uparcie nie dążyłyśmy do całkowitego zamknięcia tego forum...ale widać że miałyśmy rację aby odciąć się od fałszywych podczytywaczy....Teraz wszystkie możemy odetchnąć z ulgą... Jakie bezpieczeństwo nam zapewniła Roksana to widać...nie dość że pozwoliła nas czytać nie wiadomo komu to jeszcze nas wywaliła...gdy domagałyśmy się swoich praw...Zastanawia mnie tylko jaki cel chciała osiągnąć...jaki sens był w tym aby obce osoby czytały o naszych sprawach.... A Paty, Daily, Lili i pozostałe dziewczyny z forum....są wspaniałymi osobami i cieszę się że spotkałam je na swojej drodze.... Na pewno wyciągniemy z tej lekcji pozytywne wnioski...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
ja nigdy dla Was nie byłam anonimowa. Ani tu ani tam. Do Paty też nic nie mam, bez urazy, nawet specjalnie nie wpadła mi w oko (poza wielkim zdjęciem na dzieciaczkach;P ) Jakoś specjalnie nie przywiązywałam uwagi do tego co pisała, więc nie mogło być tak źle, bo ja pamiętliwa sucz jestem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
PS i teraz to mi powinno być przykro, bo wychodzi na to,że ja się podszywam pod wszystkie możliwe pomarańcze tu i robię wiję. No coś tu z niektórymi jest nie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was.napiszę tylko kilka słów bo jak się domyślam byłam nie zbyt lubiana na WASZYM forum , skoro wywaliłyście mnie z niego ot tak po prostu , zastanawiam się tylko komu tak zalazłam za skórę ???? jest mi bardzo ale to bardzo przykro , że zostałam w ten sposób potraktowana , kiedy miałam tylko wolną chwilkę (a przy moim maluchu jest ich bardzo mało) starałam się napisać chociaż kilka zdań, bardzo was polubiłam wszystkie , i w przeciwieństwie do innych jestem wdzięczna Paty bo to ona poradziła mi kiedy jest najlepszy moment aby ustrzelić synka i udało się i za to BARDZO JEJ DZIęKUJę!:):):), nie wiem co mam jeszcze napisać bo takiego rozstania z wami się nie spodziewałam.mam tylko prożbę do Aluni:Alu skrobnij coś jak twoja córeczka,czy już lepiej bo jak u mnie t5o na razie bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena........................
Helena !Nikt cie nie wywalił!Ale nie zajęłas stanowiska w tej sprawie i nie wiemy co uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogłam wypowiedzieć się cokolwiek na ten temat jak pisałam wam już wiele razy że ostatnio wpadał dosłownie na chwilkę,dzisiaj miałam chwilę i chciałam pochwalić się zdjęciami z wesela na którym byłam niedawno a tu dupa,nie ma forum , nie ma nic , zajrzałam tu gdzie w tamtym roku trafiłam na was i dalej na tamto forum a tu TAAAAAAAAAAAAKIE BUTY.zaglądam do mojej skrzynki email a tam 2 wiadomości od roksany.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena........................
NO TO POCZYTAJ A DOWIESZ SIĘ DO ROKSANKA NAM ZGOTOWAŁA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
helena------->>>>no niestety. Obecność obowiązkowa, albo wypad ;P Ciekawe czy na nowym forum dziennik założą. Usprawiedliwienia na drukach lekarskich będą obowiązywały, czy wystarczą zwykłe ZAŚWIADCZENIA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam i powiem tak:moim zdaniem to dobrze że forum zostało zamknięte dla tych którzy rejestrowali się a nie pisali tylko czytali bo to nie fer , tam były zdjęcia i wiele intymnych spraw każdej z nas, mimo że było zamknięte nie do końca czułam się bezpiecznie i nie wiem czy zauważyłyście ale po kilku dniach usunęłam zdjęcia moich dzieci które wam pokazałam.takie jest moje zdanie JESLI NIE MASZ OCHOTY PISAć O SOBIE TO NIE CZYTAJ INNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena........................
brawo helenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze może coś wytłumaczę:z kąt ja mam wiedzieć że np.jakaś flora która się zarejestrowała a nie pisze ,nie pokaże się tylko czyta nie jest z mojej miejscowości???????????????tego najbardziej się obawiam!:( nie chciałabym żeby dudniło na mój temat to i owo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko no dokładnie to samo czułyśmy... A nas wszystkie wywalono...nie tylko Ciebie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
heleno, z całym szacunkiem, ale przejawiasz szczyt naiwności:) Niech tam jakaś flora będzie z Twojej miejscowości, niech wklei byle jakie zdjęcie, ma dynamiczne IP, i co? może udawać kogoś kim nie jest,żeby dowiedzieć się o Tobie tego czy owego. Opanowała Was jakaś mania prześladowcza :( Rozumiem to-ja tu nie pokazuję zdjęć moich dzieci z takiego właśnie powodu, ale mając takie obawy Wasza zabawa w forum już nigdy nie będzie taka sama... Za chwilę zaczniecie się nawzajem oskarżać i obrażać, bo już tu się zaczęło - tam miło i fajnie a jak dowalić to na stare kafe i dawaj - przecież i tak się nikt nie dowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo,tutaj wypowiadam się po raz pierwszy i nikogo nie obrażam,po prostu takie jest moje zdanie .była mamo trójeczki masz rację ,oczywiście ale jest różnica jeżeli ktoś napisze choćby coś o sobie , kilka postów , a nie jak się zarejestruje i nic,cisza , tylko czyta ,czyta i czyta.tutaj spotkałam się z chamstwem i w ogóle , ludzie jeden drugie obraza jak tylko może , a tam tego nie ma bo zaraz taki gościu nie ma dostępu do forum.pomyśl o tym :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
ja już napisałam dlaczego przestałam się odzywać, nie będę się dublować:) A czytałam Was z sentymentu, kibicowałam staraczkom i cieszyłam się Waszymi sukcesami - w miarę możliwości, których do końca wakacji miałam jak na lekarstwo. No,ale rejestrując się tam nikt mi nie mówił,że muszę obowiązkowo się zgłaszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy 40 zarejestrowanych użytkowników Ostatnio zarejestrował się renia :::::skopiowałam ten wpis z forum, 40 zarejestrowanych a ile się z nich udzielało? większa połowa nie napisała nawet jednego słowa, a to forum było po to żeby pogadać jak baba z babą .sory jeśli kogoś uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była mamo trójeczki,ja ciebie nie znam ale dziewczynom na pewno nie przeszkadzało jak ty sobie czytałaś co u nich słychać bo po nicku wiedziały że to ty , chodzi o nieznajomych a nie o te osoby z które pisały tutaj , wiadomo że ty jak pisałaś tak długo z dziewczynami tutaj to normalne że jesteś ciekawa co tam u nich słychać.:):):):) nikt na pewno do ciebie żalu nie ma.a dlaczego tam nie pisałaś to w to nie wnikam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na jaki kolor sie wyswietle ale wszystkie te co mnie znają wiedza ze to ja.Wiec ja też chciałabym sie wypowiedzieć. Była mamo trójeczki,myślę ze zbyt pochopnie nas oceniłaś,bo jak sama zauważyłaś my również zostałysmy wyżucone z wielkim hukiem z własnego forum.My ciebie nie usuwałysmy,jeśli juz kogos byśmy usuneły to tylko te osoby które nic nioe pisały a tylko czytały.No tak się złozyło ze dziewczynom to przeszkadzało i trzeba to uszanować.Poza tym muszę ci napisać,ze troszke przesadziłąć pisząc że byłaś olewana przez inne,bo jesli ja piszę to też nie wszystkie odpisuja,bo nie muszą.Zawsze ktos się znajdzie kto odpisze.Mi również nie zawsdze ktoś odpisuje ale to nie znaczy ze mam sie obrazać.Kilka razy nawet zdarzyło sie ze jednej koleżance zwróciłam uwagę że pytam kilka razy a ona nie odpowiada,do dzis nie znam odpowiedzi ale nie obraziłam się i nie wieszam psów na nią.Chodzi konkretnie o Begę,ale nie zdziwiłabym sie gdyby nawet nie doczytała moich postów bo wiem jaka ostatnio jest zaganiana. To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko czy Ty masz namiary na którąkolwiek z nas, np e-maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a wasz
przewodni wątek, to terminówkowy czy jakiś inny? bo nie mogę się połapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×