Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość śmiszna gadanina
Poczko aż tyle w Tobie goryczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo i już
Przeciez napisałysmy ze jesli nie ma mozliwosci usunięcia nieaktywnych nicków, to zalozymy oddzielne forum, to by była kwestia dni i Roksana mogła te chwilę poczekac, a nie zaraz ...ciach i blokada na wszystko i dla wszystkich... Poniosło ja i nie ma na to usprawiedliwienia...i nie wierze że było jej bliskich kilkanascie osób które w ogóle nie pisały, a po prostu zostały kiedys tam wpuszczone...nie róbcie z Roksany swiętej męczennicy... a te osoby którym zależało aby z nami byc, mogły sie przyłączyc i pisać skoro nie zalezało, to nie rozumiem w czym teraz problem??? chyba to żal, ze skonczyła się lekturka do poczytania i zwykła wściekłosc i frustracja was zżera... ja też jestem wsciekła bo nie mogę wrócić do spraw bardzo dla mnie waznych, skopiowac ich ani usunąc ...my dawałysmy czas dziewczynom na wypowiedzenie sie w tej kwestii, i decyzję byśmy uszanowały dla nas nawet tego nie było!!! nie wszyscy muszą się lubić, jeśli kilka dziewczyn nadaje na tych samych falach to mają prawo byc razem i tworzyć forum na swoich zasadach, a inne dziewczyny maja prawo szukac gdzie indziej swojego miejsca jak im źle.. ale wszystko mozna kulturalnie rozwiązac, a nie wprowadzać prawo buszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
Inko! Bardzo,bardzo Ci gratuluję Co do podczytywania - też czasem podczytywałam a nie odzywałam się z jednego oczywistego jak dla mnie problemu - pisałam posta, a stałe bywalczynie rozmawiały dalej tak jak bym wcale nic nie napisała. No to poprzestałam na kibicowaniu dziewczynom. Po cichu. Wtedy kiedy miałam czas...a miałam go nie wiele. A Wy, bez urazy, macie go chyba za dużo,że szukacie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POCZKA Janeczka
aż tak fajnie się nas czytało, dziewczyny byście się wstydziły naprawdę!!! A ROKSANA czy jak sie tam zowie ta pani?pan bo któż to wie oszukała nas i jeszcze niejedne naiwne chętne do założenia forum naciągnie. Wiemy narazie tyle, że zarabiała na naszym forum i pewnie taki też miała zamysł otwierając forum dla staraczek a dziewczyny dały się w to wciągnąć. Myślałam, że ze starczkami łączyło nas coś więcej kiedy odeszły z niwyjasnionych dla nas powodów (teraz winne sa paty, lili, sylwia, daily), obrażając się było nam cholernie ciężko ale jak widać nie wszystkim staraczkom było u nas źle bo bega, KOKO i kate nigdy od nas nie odeszły. odeszła tylko Janka i Poka no i Roksi, która po założeniu naszego forum przestała mieć dla nas czas, ale przecież plan został zrealizowany my klikałyśmy a ona zarabiała. Czy nie tak było ??? Jesteśmy na etapie dokładnego weryfikowania wszystkiego i obiecuje WAM, że przedłożymy tu fakty które zdejmą WAM kafeterianki klapki z oczu. Mimo antypatii jaką do nas do mnie czujecie ja zyczę WAm abyście spotykały na swojej drodze takich ludzi jak ja spotkałam na tym naszym priv forum, mam nadzieję, że ten cały bajzel, który został zapoczątkowany w czerwcu nie przeszkodzi nam dalej się wspierać w dobrych i trudnych chwilach. Dziewczyny nie reagujcie na te wpisy bo to ostatnie podrygi przegranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
czegoś nie rozumiem? jak na forum zarabiała roksana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo i już
była mamo trójeczki...był czas kiedy tez miałas duzo czasu na forum, po prostu teraz zmieniły Ci sie priorytety ale..".przyganiał kocioł garnkowi"... dziwię się ze z taka siła przebicia jaka niewatpliwie masz ktos Cie ignorował...czasem ignorujemy swoje posty, ale jak komus zalezy i się stara i pisze czesto to bez problemu zostaje zauwazony... w każdym razie, nie było to celowe ze akurat nikt Ci nie odpisał... my nie jestesmy złośliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POCZKA Janeczka
A jednak mamo trójeczki dysponujesz czasem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na podczytywanie tylko
no własnie daltego chciałysmy zmian. A szkoda bo ja Cie bardzo miło wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
ło,nie chciałam,żeby to było złośliwe,że macie czas na forum, tylko na głupie kłótnie. Tak - teraz mam czas. Mały ma już ponad rok, chętnie się sam bawi, a ja mogę wyjść z kompem na ogródek. On uwielbia piaskownicę, bawi się z dziećmi a ja mam tylko być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASTKO
nastko znalazłaś nas czy wysłać Ci namiary na nk, czekamy na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że wyślij (chociaż nie wiem kim jesteś) Tylko szkoda że musiało się stać tak jak się stało :( Nie uważacie że to jest dziecinada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo i już
jejku mały ma ponad rok...no tak, pamiętam :-) ...jak to zleciało ;-) powiem Ci tylko ze głupio wyszło jak wyszło, ale wszystkie Cie miło pamiętamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASTKO
czyje zachowanie nazywasz dziecinnadą bo sie pogubiłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
nie jestem nastką - ale wypowiem się za siebie. Ogólnie to dziecinada, uciekłyście stąd, przed kłótniami, obrażaniem itp. A teraz tam zrobiłyście to samo? naprawdę życie jest za krótkie,żeby spalać się problemami w sieci.. Dalej nie rozumiem jak Roksana na Was zarabiała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To całe zamieszanie i to teraz ukrywanie się pod nickami pomarańczowymi... Zresztą nie ważne,ja się naparwdę dziewczyny z Wami zżyłam ,nie ma co ukrywać już nidy nie bedzie tak jak kiedyś a to jest okropnie przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zamiarzam pisac tu na
czarno bo nic mnie z tym forum nie łączy. Nie mam też nic na sumieniu i nie rozumiem dlaczego nie ma byc tak jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
ale czy to fair, że tu rozmawiacie i nie wiadomo kto z kim? kto kogo obraża (no,tak najłatwiej, potem jak będzie nowe forum znów będzie można sobie słodzić) Okropne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam miałam tyle bliskich
osób, Nastka, Mamulka, Ewelinka... chore, chore, chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi że
tak to odbieracie, ale nie uważam żebyśmy kogolwiek obraziły, w każdym razie do niezobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo i już
tez tu nikogo nie obraziłam, ani na tamtym forum...nikt tam nikogo błotem nie obrzucał i nie my zaczęłyśmy tutaj tą chorą dyskusję, ale widac każdy widzi co chce widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajstraczka-
szkoda tylko,ze dziewczyny,któe nie bały sie byc sobą i zabrały głos ktoś nazywa aferzystkami...no tak-łatwiej w tych czasach przyklaskiwać;) Nie rozumiem tylko jak jedna osoba moze sobie roscić prawo do wszystkich wpisów i historii innych... Podejrzane rzeczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w totalnym szoku
ja cię kręce!!!!!!!!!jestem w szoku jak cholera!ja też byłam zarejestrowana na tamtym forum , z początku pisałam dużo , póżniej trochę mniej ale ostatnio to już bardzo mało , a dlaczego??bo jak napisała jedna z was moje posty przeważnie były nie zauważane , jedna z was pisała dużo na temat PATY 36 , że jest zarozumiała itd.! całkowicie się z nią zgadzam!!!takiej małpy jak ona to tam nie było,a jak się przechwalać lubiła!!!nigdy nie zapomnę sprzeczki mądrej Paty z Mamulką jak Paty chłopców nazwała CHłOPACZYSKAMI.Brawo Mamulko za mało jeszcze jej wtedy nawsadzałaś!ale tak w ogóle to ja nie wiem do końca o co poszło że forum zostało zamknięte?????dostałam 1 maila od Roksany że ktoś chce aby zamknęła mi dostęp do forum.na 2 dzień że jest ono całkowicie zamknięte.o co tu w tym wszytki8m chodzi???????jeśli ktoś może niech napisze mi skrócie! dzięki i pozdrawiam te które naprawdę polubiłam!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w totalnym szoku
a może ono jest otwarte tylko dla nielicznych??????????a one tylko ściemniają z tym zamknięciem tego forum??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaa
to kto tu lubi paty??? :D :P dziwie sie tylko lili, osoba tak religijna i w takim poszanowaniu do bliznich... niezle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w totalnym szoku
właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w totalnym szoku
to o co w tym wszystkim chodzi?powie mi ktoś?PROSZę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w totalnym szoku
tak w skrucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×