Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość Tekla kwietniowa
z objawów to mam tylko ból piersi i czasami bardzo lekkie pobolewania brzucha, żadnych mdłości itp., a co do sluzu to jest go trochę, takiego białego, ale nie jakoś wyjatkowo duzo, wydaje mi się że tak normalnie ze sluzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak moni jak oczywiście nie mam już teraz fasolki w brzuchu ,ale ja mam pecha i jak sie teraz o tym dowiedziałam to u mnie na to bedzie już za póżno :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ta gin przyjmuje albo na pradze albo w centrum.... dziewczyny ale poczekajmy na efekty nie chwalmy dnia przed zachodem slonca... jak sie uda to bede ja reklamowala wszedzie i polecala wszystkim...niech bede \"waszym\" krolikiem doswiadczalnym a co tam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
czy nie uważacie że nastepna wizyta dopiero za miesiąc to trochę długo? miałam przyjśc za trzy tygodnie ale że to akurat wypadnie w długi weekend to lekarka kazała przyjść za 4 tygodnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w centrum to by mi bardzo pasowało , no ale za 10 dni będę mogła sobie marzyć może o tym lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, to w sam raz! do 32t.c. wizyty co miesiąc :) no chyba, że dzieje się coś niepokojącego - wtedy natychmiastowa konsultacja... jeszcze raz Ci napiszę :D NIE MARTW SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekla.....ja wiem, ze nie mozesz sie doczekac, to naturalne, ale na peno nie ma powodu do obaw...jak pojdziesz za miesiac to dopiero bedziesz miala co ogladac!!!! ale wiem co czujesz ja tez bylabym niecierpliwa na Twoim miejscu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atam koko ja czuje ze nie masz;) i jeszcze pojedziesz tam;) tekla wszystko normalnie za mc bedzie cała dzidzie widac i sobie ja w całosci obejzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko....spokojnie....bedzie dobrze!!! i jak tylko kobieta bedzie godna polecnia to sie do niej udasz!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
dzieki dziewczyny, dobrze że można na Was liczyć :) tylko jak ja wytrzymam ten miesiąc...to będzie chyba najdłuższy miesiąc w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Hej Moni!Pisalam jakiś czas temu na tym forum. Mialam parę pytań dotyczących ciąży i kochana napisalaś mi, że bardzo wiele można sobie wmówić. I niestety mialas rację:-( Bylam na 99 % pewna, że jestem w ciąży. Zrobilam 2 testy i bete i okazalo się,że niestety. To byly moje pierwsze staranka i niestety nie udane. Przeryczalam 3 dni i postanowilam, ze dalej próbuję. Tak jak wszystkie kobietki tutaj:-) Moni z calego serca życzę Tobie tej drugiej kreseczki:-) Zaslużylaś na nią!! Trzymam kciuki!!! Któraś z Was napisala mi, że nadzieja umiera ostatnia i trzymam się tego i mam nadzieje,że jeżeli nie teraz to później, ale nie poddam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
kurcze jak pozbyć się tego pomarańczowego koloru:-) Tyle razy próbowalam się logować .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agula,to ja pisałam ze nadzieja umiera ostatnia;),bo to prawda,nic sie nie martw ,kochana z nami tobie sie uda,bedzie dobrze ,a teraz juz nie rycz tylko za strategie:)sie brac poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula....przemowi do Ciebie weteranka tego topiku...(jak milo swoja droga miec taki przydomek :)) pierwszy nieudany cykl jest jednym z gorszych, potem beda rozne fazy...oczywiscie Ci ich nie zycze, obys miala od razu faze RADOSCI i euforii, ale tak na wszelki wypadek....moj chyba juz 15 cykl? czy 14 juz nie licze....i nadal mam wiare i nadzieje, mjam jej cale poklady mimo klod pod nogi, mimoroznych przeciwnosci losu, a mimo to wierze!!!! no i przylaczaj sie do nas ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszę rzadko, ale dopinguję Wam czytam topik na bieżąco . Bega jestem twoją rówieśniczką też czynię powolne staranka, ale za mało jeszcze mam wiedzy na ten temat. Tez poluję na córunię.Gratuluję ci odwagi . Dobrze, że tacy jak ty i inne dziewczyny kieruja sie instynktem macuerzynskim bo to dzięki nim wyż den\\mograficzny jest możliwy, a dziecko to najlepsza inwestycja w przyszłość.Z Zastanawiam sie czy zstarać się już teraz , bo mój mąż brał antybiotyki dwa tygodnie temu..... Czy nie poczekać jak myślicie? Czy nie zacząć korespondencję i porady u WÓJCIKA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za pocieszenie i wiarę ,też mam taką cichą nadzieję ,ale ciągle mam objawy ciąży i tylko się łudze tym,że wczesniej miałam a ciąży nie było Agula na pewno ci się uda zobacz ile dziewczyn tutaj czeka i czeka ,ale się doczekują ,więc i na ciebie też przyjdzie kolej ...moja droga to cię nie minie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
dzięki bega🌼 Poczytuje troszkę wasz topik i fajnie jest u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aGULA aBY POZBYĆ SIĘ POMARAŃCZOWEGO WEJDŹ DO PREFERENCJE I TAM PODAJ HASŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paty.... z tego co wiem to antybiotyki meza nie maja znaczenia....roksana taka sytuacje miala i jej gin rozwiala watpliwosci...poza tym jesli moge Ci doradzic to nie zwlekaj...ja zwlekalam bo wydawalo mi sie ze w ciaze zajde jak zwykle jednym strzalem...jakze sie pomylilam...i teraz kazdy misiac jest wazny bo czas nieuchronnie plynie niestety.... ciesze sie, ze ktos podziela podobne poglady...tez uwazam ze dzieci sa nasza przyszloscia....jakze smutne by bylo zycie bez nich....pomimo, ze trudow nam nie brakuje to i tak radosci biora gore!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula musisz wejsc w preferencje i tam sie zalogowac i podac hasło pod które bedziesz wchodzic,chyba dobrze tłumacze???hej paty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie sobie przyponialam...ENEX??????? gdzie Ty jestes moja droga?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś Ty króliczku, to czekam na efekty :) Byłam w sklepie i jak wracalam tak sobie myslałam o tym co napisalaś. ze może zastrzyk i jajo pęka za dwa dni. To ja ledwo co zdążę do domu dojechac, no chyba że zacznę po drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Masz rację jest najgorszy! A to rozczarowanie! O matko!Mam już 9 letniego synka i pragnę córeczkę.Wlaśnie kończy mi się @ i znowu zaczynam:-) Niestety mam malo czasu - mąż wyjeżdża do pracy w 10dc, a wraca na komunię. Pewnie i ten cykl przepadnie. Ale w maju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bEGA DO KIEDY MOŻNA SIĘ STARAĆ, JEŚLI MIAŁAM OSTATNIE TRZY CYKLE 8.02 6.03 5.04 ( NA CÓRĘ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
dzięki za podpowiedź dziewczyny zaraz próbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ,a jak bys w drodze robiła cel uswieca srodki!!!!!!!!:D nozka tu nozka tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×