Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Pokuś, a wtedy jak przestaniesz o tym myśleć, to może właśnie zafasolkujesz? Często tak się zdarza :) Ja za comiesięczną wizytę u gina płaciłam 100zł, w tym było badanie usg i cytologia. A nie jest to najtańszy gin w Bydgoszczy, ma dobrą renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 La la la la la la la la la .....:D:D:D ale piekna pogoda.... moj maly wlasnie zasnol.....:D Kochani jak ja Kocham Wiosne....:D Moni koniecznie jutro rano tescik...trzymam Cie za slowo:) Poka👄 Koko👄 Kochani lece dalej bo juz mnie wolajaaaaa.....do wieczorka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pokunia co ty gadasz??? jak dajesz spokój???????? kochana przestan!!! bo lanie bedzie❤️ własnie teraz sobie odpocznij ,i zbieraj meza zołniezy;) kup testy owula i do dzieła....🌻 jak dobrze roksanko ze taka szczesliwa jestes:D no tak ciaza uskrzydla!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale gwarno ,a ja musiałam zniknąć :P pokuś ty mi tu nie gadaj o przerywaniu staranek ,tylko kochana przestań się zabezpieczać i samo beby do ciebie przyjdzie ,przecież tobie jast wszystko jedno co do płci ,masz działać i koniec Beguś to nie jest tak strasznie drogo u nas jak mam wizytę z monitoringiem 130 zł ,a sam monitoring 60 zł ,leć kochana i masz do nas z dobrymi wieściami wracać :D Misiu nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś :D ,a z ciekawostek koleżanka działała 10 dc ,a 14 dc miała owu (monitoring) i dziś się właśnie męczy robili jej rano usg i syn ma być ,no zobaczymy co sie urodzi ale niby syn ma być ,także nie wiem jak to ma się do naszego Wójcika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni jak ciąża uskrzydla to ty jutro po teście będziesz latać :P :D :D :D ale rzeczywiście od Roksanki bije tyle optymizmu ,aż pozazdrościć :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wpadlam was przeczytac szybko i zaraz musze wyjsc do lekarza...nie moge sie doczekac, jakby nie wiem co miala mi dzis powiedziec.... ale...a co do ceny...sama wizyta 150 to ok do strawienia le kazda inna ingerencja jak usg, cytologia i cokolwiek innego to dodatkowa kasa...boje sie ze jednorazowa wizyta wyniesie mnie troche a tych wizyt z monitoringiem nie bedzie 2 czy 3 tylko wiecej niestety...:( ale..... kochane sciskam was mooooooocno i lece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus leć kochana trzymam kciuki , a ceną sie nie przejmuj najwyżej będziesz księżniczkę w tańszym wózku wozić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko widzisz ,twoja kolezanka skonczyła na 10dc i syn.... a moja szwagierka w wszystkie dp i ma byc córa, moze to sie sprawdza co do niektórych par ta ksiazka dr wójcika co???ajj koko ja i tak szczesliwa i uskrzydlona ,no ale jest lekki niepokuj ,ale optymistycznie staram sie myslec ,bo doły mnie wykanczaja fizycznie i psychicznie ,jak nawet jedna kreska wyjdzie to dalej działam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kochana jak była 2 kreska to bedzie tylko ,że ten test pierwszy co robiłaś to jest bardzo czuły on ma 10 czegoś tam :P , a te zwykłe 25 ,wiec duzo bardziej jest czuły i dlatego wyszła na tamtym 1 kreska co do płci to chyba tak do końca nie mam na to wpływu w którym dc sie działa ,no ale może zwiększyć prawdopodobieństwo danej płci i jak na razie wśród nas to wszystkie sie sprawdzaja ( chyba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli ktoś się stara we wszystkie dni płodne to szanse są 50%/50% :D A wg. teori Wójcika, czy też dr Shettlesa to plastosowanie tej metody daje 75% pewności, że urodzi się dziecko pożądanej płci. Więc nie ma co się dziwić, że czasami rodzi się inna płeć niż sobie zaplanowaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koko jutro sie okaze czy bedzie kresek 2;),a wiesz zawsze mozna pomuc naturze ,dlatego warto próbowac wszystkiego prawda??? skoro dr Wojcik opisał w ksiazce jak zaplanowac płec,to napewno jakies badania tez robił w tym kierunku i pewnie w 80 % sprawdza sie to co pisze:) ja uwazam ze zawsze warto próbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba sylwia,musiał na czym oprzec swoje badania ,bo przeciez z palcca nie wyssał lub z mlekiem matki:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tego samego zdania jestem , ale moni robisz ten czuły test rozumiem ten co 1 robiłaś ,tak ??? Sylwia wiadomo że tak ,że 100 % nigdy nie ma , ale najważniejsze ,że tobie sie udało i jestem dla nas żywym tego dowodem ,że mozna :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko jak bedzie to tak,a jak nie to jaki mam zrobic??? BOBO-TEST,czy QUICKA??? ale juz kazdy jutro powinien wyjsc bo na jutro termin mam @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobitki:) Pokuszynko kochana, Ty sie nie buntuj, Ty zapomnij sie i do dzieła. Szybciej Ci wyjdzie niz sie spodziewasz ;) Beguś = to trzymamy kciuki, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej janeczka moni inka robiła bobo test strumieniowy,no ale jak masz termin @ to powinien już chyba każdy wyjść , a jakie masz odczucia mam nadzieje ,że nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> może niedługo będziesz tak pisała, tego Tobie życzę :D Ja tym bardziej jestem przekonana, że może się udać, bo chłopcy są poczęci w dniach \"na chłopca\" , no i wśród tylu moich znajomych to się sprawdziło.......... :D Ale niedługo na podstawie naszych doświadczeń i obserwacji same będziemy wiedziały dokładnie jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale janeczka kurcze ale tobie tez jeden pokazał ze tak a drugi ze nie ,prawda jutro kazdy wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koko, jakieś objawy? 🖐️ Sylwia Tez zastanawiam się nad teorią Wójcika i wierze ze jezeli słabsze zgina to nie ma siły żeby przeżyły dłużej niz zbadała to medycyna. Problem tkwi chyba w przesunięciu owulacji lub błędnej jej interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje, że jest dużo błedów wynikających z tego, że tak naprawdę trudno jest przewidziec tą owulację.... Ja zawsze miałam 15 dc przynajmniej tak mi się wydawało a w ubiegłym miesiącu wg monitoringu była 13 i badż tu mądry.... To tak samo jak dyskutowałaś wczoraj Sylwiu o tym śluzie- różnie może byc u różnych osób... A czy metoda działa tak jak pisal dr Wójcik powiem Wam za jakieś 12-14 tygodni.... tylko nie wiem jak to wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sylwia ,oby nie wtym mcu , a dzis zrobiłam sobie przed 2 h test owu no i wyszła 2 kreseczka ,ale praktycznie niewidoczna ,czyżbym dopiero była po owu ---hm lecę dziewczynki będę za 3h pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko kochana po wczorajszym tescie ,wszystkie objawy zanikły :-o jak mowiłam wiadro zimnej wody dostałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko oprócz tego ,że ja łasuch na słodycze ,nie moge na nie patrzeć i mdli mnie ciągle i śluz baardzo rzadki,wręcz wodnisty -to innych nie mam ,ale wiesz ja w poprzednim mc też miałam objawy ciążowe :D Inka teraz to najdłuższe 12-14 tygodni przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko czy Ty robilaś w końcu tą betę? Jak @ \"normalna\"? Sylwiu myślę, że Ty bronisz tej metody bo przestrzegałaś jej i masz córeczkę, ja narazie się pod nią podpisuje ale czy nie zmienię zdania? tego nie wiem.... Teoretycznie powinno byc OK- ale czy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Janeczko, ja spotkałam się z osobami które twierdziły, że dzień prze @ zaszły w ciąże. Ja im mówię, że to niemożliwe. One się upierają, że tak, bo był jeden złoty strzał. Wszystko ok, ale to jeden dzień przed spodziewaną @ zaszły i jest oczywiste, że cykl się rozregulował. I wiele innych historii słyszałam, więc tak do końca nie jestem pewna, czy zawsze tym co się niesprawdziła płeć zrobiły tak naprawdę wszystko. Owszem natura też może nas zrobić w balona, ale to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę trochę odpocząc, bo zrobilam obiadek i padam, jak wstanę to już chyba bedą wieści od Begi. Pa dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko=> właśnie, czasami jest trudno przewidzieć tą nieszczęsną owulację, no bo przy dziewczynce trzeba ją przewidzieć. I pewnie wg lekarzy to jest ten % błędów. Jeszcze przy cyklach regularnych łatwiej, a jak się ich nie ma to łato coś przeoczyć. żle zinterpretować. Sama przez to przechodziłam, gdy staraliśmy siE o Karolinkę. Wszystko wyglądało inaczej niż zwykle. Najadłam się strachu, ale na szczęście skończyło się tylko na nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×