Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Może ja powiem w imieniu Begi to topik dla osób uprzejmych i sympatycznych. Osobom wrednym dziekujemy i zyczymy miłego dnia :P Jak masz cywilna odwagę = przedstaw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz janeczko....jestesmy u zmierzchu zycia wedle niektorych i juz powinnysmy o wnukach pomyslec a nie o dzieciach!!! ale oczywiscie musimy szanowac poglady innych...kazdemu wolno miec wlasne zdanie! ja nie potepiam nikogo i nie oceniam chociaz pewne decyzje uwazam za absurdalne, ale to nie moje zycie wiec milcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane dziewczyny:):):) zlądowałam. Roksanko-o RRRRany ale news:) To fantastyczna nowina.Ogromnie ogromnie się cieszę. lalalalala🌻ale z Ciebie BIG mama:) Gratuluję z całego serducha🌻❤️🌻 Widzę,że bega dała nowej energii topiczkowi-chyba frekwencja się zwiększy u p doktor. A jak Bedze się uda -to ja też jade:):):) Sylwia-poszedł mail. Zajrzę później ale wszystkim Wam przesyłam ogromne buziaczki i ściskam Was moooocno:) Moni będzie dobrze-jest dobrze🌻 na pewno🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEGA-nie wiem
co ma wigor tu do rzeczy mam na myśli jakość nasienia w/g mnie on jest za stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
dziewczyny plisss ... pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa.... czy naprawde nie znasz tatusiow w tym wieku? bo ja znam baaardzo duzo ...jak swiat stary tak mezczyzni plodzili dzieci w roznym wieku...to kobiety ialay kiedys postawiona bariere w tej kwestii a mezczyzn uwazalo sie plodnych do konca bez mala swoich dni...a to, ze byc moze nasienie potrzebuje wiecej czasu na \"dojrzewanie\" iid...to nie ma znaczenia...nawet lepiej w moim przypadku bo determinuje po czesci plec...a o to mi chodzi....te rachityczne plemniki meskie szybciej zgina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tele kwietniowa....ja niestety zapomnialam jak to jest??? poki co nie jestem na tym etapie wiec moze poczekaj na dziewczyny bardziej obeznanae w tym temacie??? janeczko ok!!!ja tez nie lubie jak ktos potepia moje decyzje, oczywiscie moze sie nie zgadzac, ale .... sylwus no ja tez umieram z ciekawosci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakas pomaranczowa, słabo zadowolona z zycia sie odezwała,ale nic tacy tez po swiecie chodza a wyplewic sie nie da i z chwastem trzeba zyc:P lili witaj nareszcie:) tekla do lekarz liczy od ostatniej@ i dlatego 6tc,kiedy miałas ostatnia@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEGA-zgadzam się z Tobą
co do tego pózniejszego tacierzyństwa ale,u Ciebie to może potrfać i myślę że Twój mąż tutaj zawodzi życzę Ci powodzenia,bo wytrwałści u Ciebie aż nadmiar zazdroszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
Ostatnią @ miałam 4 marca, więc licząc od tej daty to faktycznie wychodzi 6tc, ale wg owulacji (wiem kiedy miałam bo monitorowałam cykl) to jest dokładnie 4 tc. Nie widac jeszcze zarodka ani serduszka, tylko jest pęcherzyk ciążowy o średnicy 5mm. Czy to prawidłowe wymiary jak na ten tydzień ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóżznikam z tego topiku
ponieważ zauwazyłam że wypowiadanie własnych myśli,nawet kulturalnie,jest tu nie mile widziane a propo-lubię być chwastem,one też muszą rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa...ciesze sie, ze jednak nie potepiasz .... a co do zawodzenia mojego meza....biore taka ewentualnosc pod uwage, wiec jesli kolejny moj plan zawiedzie zajmiemy sie mezem.... poprawa jakosci nasienia to kwestia medykamentow, a skoro bez problemu mamy 2 dzieci poczetych jednym strzalem to nie wierze w nagla nasza bezplodnosc, takich cudow nie ma...ta plodnosc z wiekiem w oczywisty i naturalny sposob spada, wiec coraz trudniej poczac dziecko...ale nie jest to niemozliwe!!! mam nadzieje, ze bedziesz mi kibicowala i trzymakla kciuki mimo wszystko??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, tak ma być :) nic się nie martw! dobry czas na pierwsze oglądanie serduszka, to jakieś 8 tygodni od ostatniej @, serduszko zaczyna działać ponad 3 tygodnie od zapłodnienia, nic dziwnego, że jeszcze go nie widać! będzie dobrze :) bega 🌻 znów uskrzydlona jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Ojej, co za intruz, najlepiej wogóle nie reagować. Długo nie zaglądałam ale nie czuje się najlepiej, biorę zastrzyki podskórne w brzuch z powodu moich żylaków, i brzucholek robi mi się coraz częściej twardy na dole, lekarz mówi że nie widzi mnie do 40 tyg. no pewnie ja siebie też nie, a to dopiero 34 tyd. oby jeszcze wytrzymać jakieś 2 tyg. Bega poprostu trafiłaś na dobrego anioła, prośby zostały wysłuchane, trzymam kciuki. Inka za Ciebie też trzymam, dbaj o siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki za Was też wszystkiego dobrego Wam życzę. Nie czytałam wszystkich wpisów, sorki, muszę dużo leżeć o co w domu trudno. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tekla wszystko ok:) kochana to normalne ze jeszcze dzidzi nie widac za mc bedziesz cała widziała i wymiary tez dobre:D w grudniu rodzisz chyba gdzies masz termin na 11.12.2007.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu 🖐️ no uskrzydlona...chociaz juz 2 osoby dzis podciely mi te skrzydla!!!! ale ja sie nie poddaje.... trwam silna i niezlomna w swoich postanowieniach!!! i wierze, ze osiagnel swoj cel i bede szczesliwa i spelniona do glebi...takie mam proste te marzenia,ktos by sie w glowe popukal!!!! misiu jak zdoweczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEGA-trzymam za Ciebie kciuki
i dopinguję Cię z całej siły:) ponieważ nic mi nie zrobiłaś,więc nie wiem po co te wykrzykniki??? tylko nasunęła mi się taka refleksja-całkiem życzliwie,nie złośliwie ja też jestem zdania,że jeśli to tak długo będzie trwało u Ciebie,to aby w dalszej kolejnośći zająć się mężem pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana 🖐️ obys miala moja droga dobre przeczucia co do aniola??? sciskam Cie mocno i trzymam kciuki, zeby madzia sobie jeszcze ciutke poczekala u mamusi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
dzięki dziewczyny za słowa otuchy, lekarz też twierdzi że jak narazie jest wszystko ok, termin mam wyliczony wg ostatniej @ na 10 grudnia, oj fajnie byłoby na święta mieć juz takiego maluszka przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki :D Beguś ale jesteś rozanielona :D :D super , a widzisz nic nie dzieje się bez przyczyny ,nie zaszłaś w poprzednim mc to może dlatego ,że nie miałaś jeszcze namiarów ,a teraz będzie już tylko lepiej :D Dana kochana trzymaj sie moja droga jeszcze 4 tygodnie niech Madzia sobie posiedzi dziewczynki bardzo boli mnie teraz brzuch ,ale strasznie mnie ciągnie na @ :( , nie wiem czy to nie zagnieżdżanie , jakbym w tym mc @ dostała to też pojechałabym do tej babeczki w końcu na zakupy jeżdże do w- wy ,to w takiej sprawie tymbardziej , no ale teraz to tylko czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 km ow w-wy na kraków (nie wymieniam nazwy ,bo tych podczytywaczek tyle )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo to blisko koko ,pewnie w takim razie sie nie ma co zastanawiac tylko jechac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×