Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ciekawe czy misiu juz w szpitalu jest...myślę że tak cały czas myślę o niej jakos nie mogę się skupić,zaraz po Monikę do szkoły muszę iść,miejmy nadzieję że nas ktoś poinformuje jak jej poszło mogłaby męża poprosić przeciez my tu z braku wiadomości to uschniemy...zobaczcie jakie to super uczucie jest wiedząc ze w tej chwili rodzić się dziecko zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Roksanko= przede wszystkim spokojnie, jest w szpitalu pod opieką.Będzie dobrze:) Trzymaj się dzielnie, ja tez tak przeżywam choroby dzieci. Misiu= ekspresowego porodu ;) Pokuś=na reszcie się odezwałaś :) Amel= bardzo Ci dziękuję,spróbuję dzisiaj jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ❤️ 👄 🌻 Gruby Misiu,ale emocje!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Czekam ze zniecierpliwieniem na wieści!!!! To taka radość oczekiwania!!!! Roksanko, nie martw się, będzie dobrze, wszystko się wyjaśni. ZOBACZYSZ!!!! Napisz co z synkiem i co na monitoringu! Ineczko, jak tak u Ciebie??? U mnie OK,ale brzuszek mnie coraz częściej pobolewa, no i krzyże dają znać o sobie! Teraz kolej na Danę,ja jeszcze muszę poczekać! Przynajmniej do początku czerwca!!! To pijemy dzisiaj pępkówkę, ja sobie szczelę piwko karmelkowe ono ma tylko 0,5% więc chyba nie zaszkodzi co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dziekuje za Wasze Wsparcie...Jestescie Wspaniale👄❤️🌼 to ja jestem dzis z Wami na pempkowym............ juz sobie zazyczylam u mezusia winko dobre jakies .... jestem zadowolona bo tak: Amadeo wlasnie dzwonil ze moze wyjsc do domu:D za chwilke jedziemy z M....tylko sie prysznicuje:D a drugia wiadomosc lekko szokujaca ,ale jakos powodujaca usmiech na mojej buzi:D:D:D czyli tak: 17mm jajo:D i drugie............16mm:D i moge dzialac................... jest\" ryzyko\" ze dojrzeja i pekna dwa.....:D i co o tym myslicie???????????? ahaaaaaaaaa i jeszcze jedno....moje wyczekiwane jajo(nawet DWA) :p jest z mojej ulubionej strony....LEWEJ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina76 - Karmi ???? nie zaszkodzi raczej pomoże jest bardzo zdrowe, ostatnio wypiłam 0,5l. mój M złapał się za głowę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko to wspaniałe wiesci!!!:D działaj kochana działaj a najwyzej bedziesz miała podwujne szczęscie a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko👄 Dana👄 Dzieki.....az sie boje cieszyc:) Ewelinko 👄 ja mysle ze z malym piwkiem mozesz dzis poszalec z nami:D Janeczko👄 a u Ciebie ktory dzien cyklu??? gdzies nam sie zapodziala tabelka dawno jej nie widzialam.... Danus w srode na 8,00 mam kolejna wizyte....mam nadzieje ze bede wiedziala ile dojrzalo jajeczek....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazjo - dzisiaj lepiej ale postanowiłam w długi weekend nie działać dam odpocząć położnym a potem pełna sił za jednym partym bedzie po wszystkim. (pomażyć dobra rzecz) Gruby Miś pewno już w połowie porodu albo i dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko zmartwilam sie czytajac wyzsze Twoje wpisy, ale na szczescie doczekalam sie tez wspanialych:D pedz po synusia, a potem do dzialania;) 😘 Gruby Mis rodzi:D bede czekala na wiesci.. Nie wypije z Wami piwka dzis wieczorem, bo mam gosi, ale myslami bede z Wami. Ewelinko mysle, ze piwko na pewno nie zaszkodzi. Ide przygotowac wszystko, bo zaraz goscie przyjda, a oni lubia sobie porzadnie zjesc, wiec troche sie naszykowalam;) 🌼 dla wszytkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie przeczucie ze
to wlasnie Bega bedzie miala blizniaki :D Tak dlugo juz czeka ze jej sie nalezy podwojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale fajnie, szykujemy sie na imprezkę ;) Roksanko= cudowne wieści, jak synus pozwoli :P to daj mu buziaka od wirtualnej ale wcale nie nierealnej ciotki. A druga sprawa- blizniaki, albo chociaż jedno! W kazdym razie szanse większe niżby bylo tylko jedno :D U mnie dziś 21 dc, ale nie nastawiam się na ten cykl, tylko na przyszły. Czekam na wyniki hormonów,ale przez to wolne nie wiedza kiedy będą :( Lekarz pełen optymizmu, jak sie okaże ze nie ma jejeczkowania to się wywoła, jak za wysoki progesteron to się obnizy itp.... w każdym razie wg niego w ciązy to ja będę i to juz niedługo. Ewelinko ❤️ czekaj cierpliwie na swoja kolej Pati= co u Ciebie? Dana= dla Ciebie też zamawiam ekspresowy poród :) A co u Ineczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka_67
Gratulacje Misiu!!! Ty To jesteś szczęściara!!! Buziaczki dla Maciusia!!! Roksana to trzymam mocno kciuki zeby sie udało w tym miesiącu!!! Dziewczyny wszystkim Wam dopinguję z całych sił, ale ostatnio trochę żle się czuję, boli mnie krzyż i mogę spać dosłownie non-stop...a w domu tyle pracy. Dziwne ale w żadnej ciąży tego nie miałam, wogóle nie pamiętam żebym tak spała jak teraz, to chyba ten moj wiek... Czasem wieczorem czytam co u Was ale jakoś nie mam siły na pisanie... mam nadzieję, że mi to przejdzie... Nie pisałam Wam ale podczas ostatniej wizyty widzialam moją "kruszynkę" miała ok 12 mm i maleńkie pikające serduszko.... teraz muszę bardzo uważać ..... Dana teraz Twoja kolej.... Trzymajcie sie! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu kochana buziaki wielkie i ogromne gratulacje!!!!!!!!🌼🌼🌼 szybko Ci to poszło stworzona do rodzenia dzieci jesteś:D wypoczywaj teraz sobie i ciesz się synusiem,jak już bedziesz na siłach to napisz nam tu jak to wszystko poszło jestesmy bardzo ciekawe Dziewczyny no to czas imprezke zacząć jest tu ktoraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko Ty teraz sie nie przemeczaj tylko staraj się jak najwięcej leżeć,a powiedz czy te plamienia ustapiły już? mam nadzieję ze tak i juz teraz wszystko bedzie przebiegało podręcznikowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiem Wam jak tak slyszę ta w ciąży ta urodziła... tak jakoś cięzko na sercu, już bym chciała miec maleństwo, nie moge się doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasteczko= ja tez, to za Misia i Maciusia. Drugi za ... aby nam sie jak najszybciej spełniły marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka wiesz ja mam dokładnie to samo też juz bym chciała mieć dzidzie albo chociaż juz w ciązy być,no ale zobaczysz niebawem i my się upragnionych pociech doczekamy jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się dowiedziałam, ze znajoma urodziła w piatek córkę, pierwsze dziecko, nawet się specjalnie o nie nie starali, pierwszy cykl i juz... Jakieś problemy w pracy i chciała je przeczekac na macierzyńskim. A my kolejne cykle, kolejne miesiace,och cholerka chyba chandra mnie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś oklapłam :( Ronju= może jeszcze nic straconego? Powiem Wam dziewczynki drogie, że ta ciąża Inki to mnie uskrzydliła, taki jakis zastój się zrobił na topiku, a tak wlała troche nadziei w serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×