Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼 i dla naszych Pomaranczowych Podczytywaczek🌼 Milego dnia Kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikogo nie ma co? ja to mam pecha...:( no ale nie ma co sie dziwić pogoda za oknem przepiękna aż chce się żyć idę zaraz obiadek wstawić,a potem gdzies wyruszę z małą,miłego dnia życzę Misiu napisz co tam u Ciebie? w całości jeszcze jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobryyyyyyy:) Ja tylko na chwilke bo znowu jedziemy na działke,zreszta cały wekend bedziemy jezdzic:).Beguniu jak wrócisz od doktorki to odrazu pisz ja wieczorem poczytam:),Kroma własnie mam problem ,bo miałam isc do pracy a ten nasz znajomy jakos sie nie odzywa:-o a po drugie nie dostała pozwolenia na otwarcie toto-lotka,i on sam nie wie co otwierac????? a moj M ma wyjezdzac za granice do pracy ,wiec mysle dalej bardziej o dziecku niz o pracy......pozdrawiam was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny fajnie sobie gawedzicie, piekna dzis pogoda, az miło, wzięłam się za porzadki i pranie poscieli, jutro pewnie gdzieś pojedziemy... czuje sie dobrze, te moje dolegliwości prawie ustapiły,na @ tez się nie czuje, zobaczymy...:-) dziś 25 dc,troszke tylko pobolewa mnie krzyż i leciutko kłuje jajnik,ale nie tak mocno jak ostatnio Mam nadzieję Ineczko, ze wszystko u Ciebie ok,trzymaj się cieplutko i dzidzia tez niech sie trzyma. ... będzie miała cudowną mamę 🌻 🌻 🌻 Witam Cię serdecznie Alibabko...:-) Miłego dnia Wam życzę dziewczyny...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze chciałam złozyc zyczenia dla ewelinki Julci:) duzo zdrówka i usmiechów dla córeczki 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moja zosia też do zerówki... wielka baba :) Asiu :) Ty to umiesz humor poprawić dobierając miłe słowa ;) zamiast napisać, że widziałaś, jak się toczyła beczka za wózkiem, piszesz o pomykaniu i zgrabnym brzuszku :p kochana jesteś 🌻 miłego weekendu wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki ;) Duzo buziaków dla Juleczki 🌻 🌻 🌻 Beguś= czekam na wieści jak bylo na wizycie :) A wszystkim miłego weekendu i słońca nie tylko za oknem. Pozdrawiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Widze, ze wszystkie korzystacie z pogody. U mnie wlasnie sie lekko zachmurzylo, kreci mi sie w glowie, wiec moze na deszcz. Dzieci znowu mi sie rozchorowaly. Synek ma temperature, a juz pare dni wczesniej kaszlal. Cora tez nie za bardzo z gardlem:( :( Moni jak u Ciebie? dzieci zdrowe? Begus jak po wizycie? Inka pewnie wypoczywa:) Mamulka oj fajnie fajnie jest na tym topiku. Rzeczywiscie wszystkie jestescie tak otwarte i wszystkich przyjmujecie tak milo, ze chce sie pisac;) koncze, bo cora laduje mi sie na kolana;) 🌼 i dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,jak Wam sobota mija? ja własnie wzięłam się za prasowanie,byłysmy sobie na spacerku potem poleżałam w ogródku troszkę sie opaliłam:) a teraz to prasowanie wrrrr,nie lubie tego robić Ja tez dołanczam się do zyczeń dla Julci duzo drówka i pogody ducha Juleczko🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane... przepraszam, ze tak dlugo was trzymalam bez wiesci ale tak jakos sie zeszlo ogolnie najpierw lekarz, potem angielski mikiego, ogarnelam domek,. obiad , moi rodzice wpadli i tak sjakos rozmemlana jestem i w dodatku u mnie wszuyscy podziebieni...a moj M najgorzej chyba, mnie tez bierze cos, u olego koncowka a mikus taki na dwoje babka wrozyla...jestem zla na te chorobskla.... ale....takie zycie.. ewelinko..dla JULECZKi 🌻, ucaluj ja mocno!!! a teraz co u lekarza...no wiec wszystko pieknie...zero torbieli, sciana macicy piekna blyszczaca jak to pani sie wyrazila , pobrala znow hormony i bedzie w tej sprawie do mnie dzwonila....no i kazala odstyawic luteine i wszystkie lekarstwa oszacowala, ze @ powinnam za ok 2 dni dostac a moze wczesniej? i w zaleznosci od tego kiedy dostane mam do niej zadzwonic i albo mam przyjsc w poniedzialek 7 albo 12...ale juz sprawa sie rozwiklala bo wlasnie przed godzina dostalam @...takze 7 ide do niej...i ZACZYNAMY DZIALAC!!!!!! tak bardzo sie ciesze...juz nie moge sie doczekac.....juz chcialabym zeby byl nastepny poniedzialaek... w kazdym razie znow mam mega nadzieje i gleboka wiare...wiecie boje sie tylko tego ze jak sie nie powiedzie to bardzo to przezyje...ale musze brac przeciez taka ewentualnosc pod uwage... aha i jeszcze jedno mam 3 pecherzyki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=to super wieści ale oświec mnie skąd u Ciebie teraz trzy pęcherzyki skoro masz @? I czy przez cały cykl brałaś luteinę czy od polowy ? Ja tam wierzę w tę Twoją panią doktor i w Twoje powodzenie ;) Co u reszty słychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś jestem pewna że z pomoca tej fajnej pani doktor uda Ci się zobaczysz,najwazniejszę że wszystko jest w porzadeczku u Ciebie no i pecherzyków duzo:) tylko patrzeć jak wpadniesz tu do nas z radosną nowiną, ja 7 tez ide na wizytę do szpitala i tez doczekac się juz nie mogę mam cicha nadzieję ze pozwolą mi na majowe staranka już,może w maju obie zaskoczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję w imieniu Juleczki za wszystki zyczenia, jej marzenie się spełniło, bo dostała domek dla Barbie. Była szczęśliwa tak,ze się popłakałam! Zapaliliśmy grila, zaspiewali 100 lat i teraz wróciliśmy do domku. Jestem zmęczona i kłade się spać. Begunia liczę na Ciebie i Twoja Panią doktor i czekam do 7 z niecierpliwością! Całuski dla wszystkich i zyczę miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wstałam, zastanawiam się co ja bedę robic w nocy???? Juleczko wszystkiego najlepszego! Wyrośnij na piękną i mądrą panienkę i bądź dla swojej mamusi zawsze najlepszą przyjaciółką , bo ona zawsze będzie stała za Tobą murem, nawet jak popelnisz jakieś głupstwo !!! Beguś cieszę się razem z Tobą i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki ja tylko na chwile ,jestem padnieta ,u nas dzis urodziny moich starszych synków ,ale goście juz sie rozeszli i chyba jutro raniutko posprzatam ,bo dzis juz nie mam siły . ewelinko 🌻🌻 🌻 dla Juleczki Ineczko ciesze sie ,że u was wszystko dobrze :D Beguś mam pytanie czy nie wiesz jak ta doktorka pracuje w poniedziałek ,bo z tego wszystkiego zapomniałam zadzwonić dzisiaj .Dzwoniłam we wtorek ,ale powiedziała mi pani ,żeby na koniec tygodnia dzwonic ..no i zapomniałam ,a wogóle to jak dzwoniłam to mnie zatkało ,bo zgłosiła sie pani i mówi :Centrum osteoporozy :D , ale jak zapytałam o lekarz to mi odpowiedziała jw .Ja w poniedziałek mam 8 dc i myślałam ,ze może wtym mc juz bysmy mogły działać ,ale cholerka ja mam cały czas tą infekcję ,podczas @ ucichła a dzis znów nawrót :( i nie wiem czy nie odpuścic tego mc i sie porządnie wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega= miałam ci oczywiscie napisac ,ze ciesze sie ,że juz mozesz działac ,ja uważam ,że jestes w dobrych rękach ,więc musi się udac ....i życzę ci tego naaaprawdę z całego serca 👄 no kochane uciekam pod prysznic ,bo pewnie juz wy tez odpoczywacie ,co niektóre działacie :P :D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:):):)🌻 Kochane tylko sie przywitam i uciekam,dzis do nas znajomi juz o 12.00.przyjada wiec cos przygotuje.Bega super ze wszystko dobrze wrecz b dobrze :D ale juz masz az 3 jajeczko no,no uchodowałas ładna altyrerie;):D.Koko dla Twoich synków równie wszystkiego naj,naj🌻aha ja ta infekcje to juz globulkami wyleczyłam,bo tez dosc długo mi sie utrzymywała:-o(dziadostwo jedne:-o) ja natomias dalej mam kłopoty z tym gardłem😭 znowu mnie boli:-o w pon pujde do lekarza to moze jakis mocniejszy antybiotyk mi da???? zobaczymy.Ja skonczyłam w tym mc na 13dc wiec spokojnie mysle sobie ze nic nie bedzie bo owulki raczej jeszcze nie miałam......Ewelinko ja tez wczoraj grilowałam:) Inka 🌻 odpoczywaj:)Kroma moje dzieci odpukac zdrowe ......... mam nadzieje ze tak dalej bedzie zobaczymy...Nasteczko kochana ja tez juz mam nadzieje ze w koncu bedziesz mogła zaczac,tego zycze Wam :):):):):)aha wczoraj zapomniała przywitac nowa kolezanke Alibaba 🖐️ roksanko co u ciebie ,kiedy monitoring????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim!!! Witaj Alibabo80 i edi33. sto lat,sto lat niech żyją,żyją nam...to dla córeczki eweliny i synusiów Koko👄 Bega-od razu widać po twoich wpisać że tryskasz radością i wiarą w lepsze ;jutro;Tak trzymaj👄 Mamulka-ja dwa lata temu na Komunii mojego syna się popłakałam,obok stała jakaś obca baba i patrzyła na mnie jak na kogoś z kosmosu.Zastanawiałam sie wtedy ,czy tylko ja jestem taka głupia? a może taka wrażliwa? Kroma-z tymi naszymi dziećmi to już tak jest,i chyba inaczej nie będzie.Zawsze muszą chorować w najmniej odpowiednim momencie. Moni-po antybiotyku musisz uważać,bo wtedy też cykl może się zmienić. Lili-27 robiliśmy Krystianowi urodziny,ale urodził się 23 kwietnia więc kilka dni wcześniej. Wczoraj chciałam wejśc na chwilkę ale niestety nie byłam wstanie,dlatego teraz już od godziny siedzę i czytam wasze wpisy,ale jestem już po-na szczęście.:D Wczoraj u nas był taki ukrop że szok.Przed południem poszłam z małą na spacer,przy okazji zrobiłam zakupy,mój M w tym czasie kończył porządki:D Popołudniu pojechaliśmy w gości grać w karty:D mała usnęła na dobre o 18,nakarmiłam ją jeszcze o 19 i bałam się że jak wrócimy do domu to się rozbudzi i nie będzie chciała spać,ale ona tymczasem bardzo ładnie dotarła do domu i spała całą noc,oczywiście nie wspominam już o karmieniach bo to wiadome. O 24 musiałam ją przebrać bo się tak zsikała że była mokra,przebudziła się,a ja myślę sobie,no ładnie teraz to sobie nie pośpię.Zaczęła się do mnie chichrać,ale potem dałam jej smoczka i leżała grzecznie,potem zasnęłam i nawet nie wiem kiedy ona usnęła:D Dzisiaj rano moje chłopaki pojechali na turniej w tenisa ziemnego,a ja zostałam z Agatką sama.Pogoda zapowiada się nieciekawie,ale potem pójdę z nią troszkę połazić. O 11 ma przyjść kumpela zrobić mi henne na brwi i rzęsy,bo za tydzień impreza więc musze wyglądać jak człowiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,teraz moge spokojnie się ubrać i czekać aż moje dzidzi się obudzi do karmienia:D Będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane:) Zyczę Wam abyście wypoczęły wspaniale przez te kilka wolnych dni. Cieszcie się czasem rodzinnym. Ja za chwilę wyjeżdzam na trochę;) Ale oczywiście wpadłam się pożegnać. jak wrócę mam nadzieję będą już dobre wieści od Misia:) moze od Dany.... Trzymajcie się Kochane🌻🌻🌻 zabieram Was w serduchu ze sobą:) zdrówka dla chorych dzieciaczków:) paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) chcialam tylko napisac,ze nie wytrzymalismy i poszlismy z mezem na calosc:P moze tak mialo byc? te rozlaki sa okropne,a potem jak sie na nowo zblizamy,coz trudno sie powstrzymac;) mialaabym termin na styczen hehe co prawda oslabilismy troszke plemniki,ale.... 15dc-wiec szanse duze na chlopca:P beguniu-no prosze ile ci sie pecherzykow namnozylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sloneczko wzielo dzieci na gielde samochodowa,wiec jestem na biezaco z wami kochane,pozostaje mi czekac do @ co ma byc to bedzie;) milej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka-zycze ci powodzenia,no i tej małej fasolki,a co ma byc to bedzie. ide wkoncu zrobic ta kawe bo jeszcze do kuchni nie dotarłam,pisałam z siostra na gg i tak mi zeszło,a za chwile kumpela ma przyjsc. to narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu-Dziekuje:) aguniu-to bylo silniejsze niz rozum my jestesmy z mezem takimi spontanami i duzo rzeczy w naszym zyciu zostalo podjete pod wplywem chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamulko32 i pozostałe dziewczyny! Mamulko myślę,że taki spontan jest czasem 100 razy lepszy niż to stresujące planowanie i wyliczanie godzin do owulki.TAK WIĘC GRATULUJĘ ODWAGI.Miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×