Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

beguniu kochana to sie nasmialam no tak,mysle ze z zabezpieczeniem:P po co kusic los???hehe ta namietnosc jest cudowna,ta tesknota i wyczekiwanie ale ja juz mam dosc tego i maz tez marzy mi sie chlop na miejscu,aby byl przy mnie przy dzieciach robic mu obiad,opierac,przutulac sie,robic cos razem itd a najwazniejsze aby po prostu byl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! beguniu, u mnie starszy to tez nic z malenstwa nie ma was mu sie sypie,pryszcze na twarzy poci sie jak dorosly facet hehe jedynie maly jeszcze takie ostatnie podrygi-tak jak to okreslilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz narzekacie ? Zobaczycie jak to jest jak przyprowadzi wam dziewczynę podobną do modelki a w jej oczach zobaczycie strach ,,przed złą teściową\'\' Brrrrr Takiego maluszka mieć,niech się drze ,niech ma kolki byleby był i bał się baby jagi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila-no tak to sa calkiem inne uroki:) do mojego starszego syna,juz dziewczyny przychodza i to jakie laski hehe a co dopiero bedzie potem????? ja to marze o takiej kruszynce,co by jej tyleczek przewijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,gdzie jestescie wszystkie??????? nie ma z kim pisac pewnie na imprezach siedza,bo dzis piatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sylwio!!! he-to jego pierwsza taka wycieczka,prawda? moj syn za kazdym razem jak wyjezdza na mecz,czy oboz to tez o niego drze ja mysle ze matka nigdy z tego nie wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko=> tak to jego pierwsz taka wycieczka :) To przy Twoich cyklach dziś pewnie masz owulację. Uważaj aby gumka nie pękła :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko bardzo cieszę się,że wszystko w porządku z Tobą i fasolką Dzisiaj w kościólku znowu pomodlilam się za Was.Zresztą będę to robić za każdym razem kiedy tam będę.Okazji nie zabraknie bo syn idzie do komunii.:-) Dbaj o siebie i jak najwięcej leż i wypoczywaj.Wasze zdrówko jest najważniejsze. 🌼🌼🌼 Bardzo dziękuję Tobie za podpowiedź i rozwianie moich czarnych myśli:-) Zresztą ból jajnika przeszedl na dobre , no może go i czuję ale to tylko takie delikatne pyknięcia.Za to pojawil się ból okresowy, ból krzyża, obrzęk piersi , brodawki zrobily się ciemniejsze, momentami zemdli mnie i .... Sama nie wiem co o tym myśleć.Tak boję się rozczarowania.Wmawiam sobie,że to mnie są objawy, tylko psychika. Jak mawiala moja babcia co ma być to będzie!!! Kochane dziewczynki modląc się w kościólku proszę Boga aby Was obdarzyl dzidzią, bo lepszych mam to nie znajdzie :-) Dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sylwio sylwio;) co ma byc to bedzie hehe a w sumie to szkoda ze tak wyszlo,bo mozna by bylo sprobowac ale mysle ze trzeba jednak odczekac,aby czas byl sprzyjajacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju,jak mi ten czas wolno leci:( jeszcze z 3 godziny nie wiem czy sie nie polozyc,zawsze troche oko przymkne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle sobie ze widac tak musi byc ze na razie nie trafiam z mezem w te dni moze mam cos jeszcze do zrobienia i tak zycie robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio-ty czekasz na dziecko,ja na meza ale ten czas moglby szybciej sie posuwac zawsze mam nerwa jak maz wraca wiadomo-boje sie to taka adrenalina na szczescie mozna ja potem spozytkowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio-hehe :) twoj synek pewnie bedzie zadowolony zawsze to nowe przezycia no i troche samodzielnosci niestety,dzieci po malu wylatuja spod naszych skrzydelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko=> no zobaczymy czy będzie zadowolony. Ja tak do końca pewna nie jestem, ale mam nadzieję, że będzie ;) Czas najwyższy aby troszkę się usamodzielnił. Bo ja to chyba troszkę nadopiekuńcza jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia-znam te okropne uczucie nadopikunczosci:( czasem mnie wykancza ja to troche panikara jestem jesli chodzi o dzieci;) jak ktores kaszlnie to nie wiadomo co sobie wyobrazam jak sie spoznia do domku,to tez ale lepiej byc taka matka niz wyrodna ktora ma wszystko w d... dzis spotkalam znajoma z malutkim dzieckiem nawet nie wiedzialm ze byla w ciazy dodam ze ma 32 lata i dzieci w wieku 12 lat i 9 no i mowi ze maly to wpadka ale bardzo sie cieszy i ze odmlodniala wygladala na zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to moje sugestywne spostrzezenie,ale zauwazylam ze wiecej ludzi niz kiedys ma troje dzieci tzn jeszcze kilka lat temu to dwoje bylo duuuzo;) ciekawe hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko=> z dziećmi mam tak samo. Jak tylko kaszlnie to serce mam w gardle :) Ja też widzę coraz więcej rodzin co mają troje dzieci, ale wśród moich znajomych to jesteśmy dziwolągami :( Nie rozumieją nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio-ja po malu zaczynam mowic znajomym ze jeszcze bym chciala i to core no i raczej rozumieja,bynajmiej zadnych glupich pytan nie bylo natomiast w rodzinie,to szkoda slow:( jedynie tesciowa mnie rozumie,choc nigdy mi nie pomagala przy dzieciach wiec moze dlatego mi przytakuje,bo ma to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata = no on napewno by nie byl zadowolony on nie potrafi zrozumiec ze chce miec swoja firemke malutka i robic cos dla siebie a co dopiero trzecie dzieciatko no coz ale to moje zycie,moj swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie znajomi to nic nie mówili dopuki nie byłam w ciąży. Chyba nie dowierzali, że mogę się zdecydować. Moja mama też była przeciwna. Za to teściowa się ucieszyła. Po cichu liczyła na wnuczkę. A potem jak dowiedziała się, że jej córka też będzie miała trzecie, to już skakała z radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio-najwazniejsze abysmy czuly sie w zyciu spelnione i szczesliwe a reszta jest malo wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jest fajne na tym topiku? to ze spotykaja sie tu dziewczyny o podobnych pogladach,podobnych potrzebach rozumieja sie bez slow no coz nie kazda kobieta ma we krwi stac sie kobieta sukcesu ja tam wole domowe pielesze dlatego czesto was podczytuje jestem z wmi,znam wasze problemy tutaj jest tak jakos inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wlasnie dlatego to jest takie fajne i tak wciaga wiesz w realu mamy swoich przyjaciol,znajomych a tu na kafe takie wlasne kolko zainteresowan;) gdzie znajdziemy tyle osob z ktorymi mozna pogadac na nurtujacy nas temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawce 🌻 🌻 Bardzo się cieszę,że z Iieczką OK, tak się martwiłam, na szczęśćie miałam numer do Beguni,bo smsik mnie uratował. Wczoraj się ubiegałam,ale dzięki Bogu dzisiaj sobota. Można trochę zwolnić. Muszę sprzątanko zorganizować,no i córa ma 6 Urodzinki. Tak niedawno się rodziła,a teraz to czekam już na 3 dzieciątko! Jak ten czas leci!!!!!!!! Dzisiaj pewno topik będzie świcił pustkami,bo piękny dzień wolny nam się zapowiada,ale ja będę tu tkwiła w oczekiwaniu na wieści po wizycie Begu u Pani doktor. Trzymam kciuki z załych sił!!!! Ineczko trzymam kciuki, będzie dobrze zobaczysz, tylko odpoczywaj i nie martw się! ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×