Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość little_baby
Moni76 ja mam gdzies 26-7dniowe cykle ale jesli była by to dzidzia to był by to gdzies 5 tc bo wczesniej miałam @ ale taka mała i nie wiem juz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko= no może @ przyjdzie , już nie wiem na co bardziej czekam:(ale jestem ciekawa dlaczego tyle dni sie spóżnia, przeciez nigdy tak nie miałam a nieraz takie przejścia były i przychodziła w terminie ! a w tym mc nic nie było!zastanawiam się ale nic już nie kumam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litle,wiesz co jedyne co moge tobie polecic to test ciazowy ,ale objawy ciazowe,albo jakies zatrucie ,tylko zapach tego soku mnie zaciekawił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
a ginekolog zwykłym dadaniem by zobaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni=własnie dlatego mnie to wkurzyło ,to tak jakby słabej nie było warto ratować ,bo nie warto! przecież nikt nie powiedział ze podtrzymywana ciąża musi być ciążą niepełnowartościową! no ja tak bynajmniej jej słowa zrozumiałam, ze jak od początku coś sie dzieje to potem też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roniu ja sie na tym nie znam, ale jak kiedys mierzyłam to po @ miałam zawsze niska,to pamietam tak gdzies 36.6.,ale wiesz kazdy organizm jest inny czy ty wstajesz w nocy do dzieci???bo to ponoc tez wpływa na tempke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni przepraszam, ze zniknelam, ale goscie mi sie zawalili;) Pytalas o wiek dzieci, syn 5,5 roku, w tym roku 6 skonczy, a córka 1,5 roku, w tym skonczy 2. Narazie sie nie staram o dzidziusia, bo warunki mieszkaniowe i finansowe nie pozwalaja. Jednak na pewno nie pozostane na dwojce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuni sory ale twoja siostra zupełnie bez sensu mysli, przeciez połowa dziewczyn ma podtrzymana ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, moja sasiadka jest 3 dzieckiem w ciazy i to wpadka. Bardzo to przezywa, a ja cala noc nie moglam spac, tak przezywalam. Coraz bardziej pragne dzidziusia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no mamy różne zdania na różne tematy, ale mogła by sie nie wypowiadać ,bo wie dobrze jak to boli, sama 2 dziecko robiła ok. roku! szkoda sie denerwować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie wstaje w nocy do dzieci, ale dzisiaj faktycznie zle spałam. Obudziłam się w nocy, poszłam do łazienki, a potem nie mogłam długo zasnąc, moze dlatego... Hej Poka, trzymaj sie, niedługo się wszytsko wyjasni..a tym gadaniem sie nie przejmuj, nie wszyscy po prostu rozumieja, co my czujemy i jak bardzo to wszystko przezywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa jaką będę mieć tempke jutro, cz wkoncu zacznie spadać????? mi raczej w dniu spadku przychodziła @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kroma za odp, kochana ale juz wiecie ze chcecie jeszcze jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kroma ,masz juz objaw ze np chcesz:)no widzisz czasem los decyduje za nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roniu to nic nie kumam z tempka ,nie chce cie w bład wprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na moment podzielic sie swoimi refleksjami...niedawno wyszla ode mnie enex...jak zwykle super bylo i enex super babka i gadamy hjak stare dwie znajome tylko nam czasu strasznei szybko pedzi i nie mozemy sie nagadac, 48 watkow 54 tematyu porozpoczynane i chaos totalny...potem jeszcze moi chlopcy wrocili ze szkol...no i atrakcja dla nich byla pani...wiec mikus nam mimochodem towarzyszyl...juz nawet go brutalnie nie przeganialam... w kazdym razie strasznie milo bylo...bedziemy w miare mozliwosci czesciej... enex przyniosla mi slicznego hiacynta ktory cudnie pachnie....w pieknej doniczusi (nawet kolorystycznie mi sie ladnie komponuje) z pewnosci az ineczki kompozycja moze konkurowac ;) kochane lece bo obowiazki rodzinne wzywaja...wlasnie z enex sobie ponarzekalysmy, ze ciagle ten sam kieracik i zmeczone juz tym jestesmy itd... ide...wejde wieczorkiem... enex moja droga bardzo milutko bylo buziaczek ja juz lasagne zrobilam, wlasnei dochodzi w piekarniku i ide teraz grac!!!! no to paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=. bardzo dobrze zrobiłaś z tą betą. Mi test dopiero wyszedł w dniu kiedy właśnie pojawiły się te plamienia. też musiała się ich doszukać. Wiesz ja cały czas czuję, że u Ciebie to ciąża. Mam nadzieję, że się nie mylę. A jakieś inne objawy do tego doszły czy nie ??? A tak z ciekawości zmierz temp. pod pachą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaka powinna być ale ja mam tylko 36.2 pod pachą! sylwuniu= juz nawet nie chce szukać jakich kolwiek oznak ,chciałabym żeby@ juz przyszła, bo to i tak raczej na ciąże chyba nie wygląda! jedyne co mnie zastanawia to ,że nie mam apetytu :( jak tak dalej będzie to padne z głodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuni to chyba ze stresu!!! sama miałam tak ostatnio jak 3 dni mi sie spuzniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuniu= jakoś już przestałam czuć że to może być ciąza:( ale z drugiej strony wolałabym dostać@ i być spokojna, i może podjąć jeszcze jedną próbe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja jutro jade na wieś ,więc dopiero odbiore wynik nie wcześniej niż o 17h ,ale jak dostane @ to i tak będzie to bez znaczenia! a jak nie dostane to wam napisze co tam wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×