Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Dziewczyny moze chodzi o rozmiar stopki w cm, ale moj ma niecale 11 wiec sama nie wiem ja mam 20. Karo jesli chodzi o test to sie boje i nie robie bo jak wyjda 2 kreski to zalamka a tak moge zyc nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale sie rozpisalyscie mamuska a moze tescik:P zreszta niech bedzie tak jak chcesz tego tobie zycze karo dzieki za odpowiedz a napisz mi prosze czy przy podawaniu herbatki majeczka marudzila?kurcze rano cyc odpadl alw wieczorem to bedzie meksyk bo zuzia zaglada pod bluzke po kapieli.tak sobie mysle ze pewnie bartek musialby ja kapac i ubierac? inesko ja mama posciel z klupsia jak mamuska i ochraniacz jest wysoki chociaz teraz kupilam sam ochraniacz niski i tez ladnie wyglada na opuszczonm lozeczku magda gratulacj edla ani karo zdrowka dla majeczki kasienko najwazniejsze jest odbijanie po jedzeniu.slyszaklam ze jest jakies mleczko chyba z nutricii ktore dodajesz do swojego i przeciwdziala ulewaniu poiszecie o bucikach.zuzia ma adidaski ale z miekka podeszwa.ja jeszcze poczekam z kupnem prawdziwych butow az nie bedzie tuptac po co przemeczac stopke a chodzenie podomku na boso jest zdrowe a jezeli chodzi o rozmiar to liczy sie wielkosc stopki w centymetrach i zuzia ma 12cm po tatusiu :P ja juz okna pomyte jutro tylko lazienka i wsio.cale szzescie ze tym razem nic nie szykuje papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w tym przedswiątecznym mętliku nie mam czasu tu do was wpadać ani pisać. Ale musze to nadrobić. Pozdrowienia dla wszystkich od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Karo, a może majeczka ma alergię na twoich teściów? ;) Jakos dziwnie zbiegają się terminy jej choroby z wyjazdami. Mam nadzieje, że już jej przeszło. Mamusia 77 nie martw się na zapas :). Ja do tej pory mam nieuregulowane @. Jeśli chodzi o buciki to sa dwie różne numeracje ta nowa zaczyna sie mniej więcej od 20 i moja mała się w nich topi :(. A odpowiada to chyba starej 13. Mam w domu 12 po starszym synku, ale Kornelka może je zdejmować i zakładać bez sznurowania. W ogóle jest taka drobniutka. No i oczywiście jeszcze nie raczkuje, zastanawiam się czy w ogóle będzie? Jak tam porządki? Ja zamierzam tylko okna pomyć, reszty nie robię! I tak sie wyprowadzamy, pewnie za rok nowy właściciel już będzie po remoncie generalnym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Ja właśnie kupiłam Alankowi butki i są za duże.Alan ma stopkę 13 cm co oznacza rozmiar....no właśnie czasem 20 a czasem 21.Butki zamówiłam super,zobaczcie,skóra 100% http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=179027173 tylko chciałam lekko większe tzn.14 cm i to jest rozm 24. Muszę wymienic na mniejsze.Alankowi kupiłam juz wcześniej inne butki Elefanten i bardzo polecam,takie wysokie za sztywną piętką do chodzenia,a te białe na teraz do wózia. Zaraz startujemy na dworek bo pogoda zaje...,wczoraj byliśmy cały dzionek do 19.Śmigam na kawkę bo mąz zaparzył i papa. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam dziś wolne, więc pranie, prasowanie, mycie i sprzątanie mnie nie minie. Karo - duża buźka dla MAjeczki 🌻 Kamilla - Alanek ma dużą stopę. Wysoki będzie pewnie z niego facet. Mój Mikołaj ma 12 cm. Jeszcze nie kupowałam mu bucików. W sumie już wstaje sam(przy meblach) i zaczyna uczyć się chodzić, ale uważam, że na tym etapie wystarczą mu skarpety i antypoślizgiem. Chociaż już kilka par bucików dostałam, ale na razie nie używam, bo za duże. Alanek już polubił spacerki? Wcześniej mówiłaś, że płacze na nich... cieszę się , że się przekonał. Zwłaszcza, że idą ciepłe miesiące i będą super okazje do spacerów.🌻 Basiasz, Jaga, Inesko - 🌻 Edytka- No to Zuzia będzie dużą pannicą. Dalej chodzicie na basen? My się ciągle zastanawiamy. Głównie chodzi o kwestie finansowe (ile to wogóle kosztuje), bo teraz do Aquaparku mamy 25min spacerkiem (3 przystanki autobusem).🌻 mamusia77 - trzymam kciuki za taki wynik testu jaki Cię zadowoli🌻 Tak czy inaczej będzie dobrze. Madga - gratulacje dla Ani🌻. Jesteś pewna że nie urodziłaś jej jakieś 3-4 miesiące wcześniej? Rozwija się ta Twoja córcia jakby starsza była... może nie zaglądała do podręczników o rozwoju niemowląt?:) Super, że jest taka silna. Pewnie Ci to już mówiłam, ale uwielbiam oglądać zdjęcia Ani na bobasach. Śliczna z niej dziewczynka🌻 U mnie nic się ciekawego nie dzieje. Mikołaj siada sam z pełzania, pełza z siadania, wstaje przy meblach... Zrobił duży skok odkąd się przeprowadziliśmy. Może to dlatego,że ma więcej miejsca do zabawy. Martwiłam się, bo późno zaczął siedzieć (w sumie to słuchałam zaleceń lekarzy i nie sadzałam go często póki sam nie usiadł). Najwyżej dwa tygodnie po tym wydarzeniu sam nauczył się siadać. Pierwszy raz usiadł w łóżeczku - nie widziałam tego - zostawiłam go na brzuszka - jak wróciłam siedział. Następnego dnia już nam to ładnie pokazał kilkanaście razy siadając na podłodze z pełzania.:) Mikołaj nie raczkuje, ale się nie martwię, bo nie każde dziecko raczkuje. Poza tym on ma swój własny sposób szybkiego przemieszczania się i pewnie już szukać nowych sposobów nie będzie. Teraz jest skupiony na wstawaniu. Jeśli chodzi o nowe mieszkanie to bardzo mi się tu podoba. Ciche osiedle, ogrodzone, mnóstwo dzieci, co rusz widzę jakieś wózki z niemowlakami(o ile tu zostaniemu, w co wątpię, Mikołaj będzie miał się z kim bawić), mały park niedaleko(2 minuty od bloku), duży plac zabaw jakieś 5-7 minut od nas... No i mieszkanko - dość spore, przestronne i z osobnym pokojem dla Mikołajka. Uciekam, może się w końcu blogiem zajmę, bo go zaniedbałam okrutnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Zielone Szkiełko, jak miło poczytać że wszystko ci się układa. Oby tak dalej! * Kamilla, bardzo fajne te butki, i jesli to skóra tak jak piszesz, to naprawdę nie drogie. Zazdroszczę ci tego, że mieszkasz w takim ładnym mieście. Ja mogę spacerować po ulicach ze sklepami :( * Edyta spakowana jesteś? * Karo, jak Majeczka? Pewnie jest zdrowa i już pojechaliście :) * Mamusia no i jak wyjaśniło się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!1 Jeszcze sie nie wyjasnilo nie mam odwagi roboc testu ale by byla wpadka o kurcze na calej linii......... Jak sie nic nie wyjasni do wieczora to zrobie i dam wam znac... Jesli chodzi o porzadki przedswiateczne to okna pomyte lamki i tak wszystko z wieksza raczej sprzatam na biezaco wiec co tu robic wiecej jeszcze tylko musze corce jutro zrobic palemke na niedziele no i swiatecznie przystroic domek Zielone szkielko tylko sie nie przepracuj no i ciesze sie ze wam dobrze w nowym mieszkanku. Kamila tez widzialam te buciki ale ja poczekam i kupie jakies polsandalki narazie ma skorzane biale. basiasz wpadaj czesciej i napisz co u ciebie? Jaaga najwazniejsze nie przejmowac sie porzadkami. Ja jeszcze dzisiaj z corka jade na urodziny do mcdonalda tam umowilam sie z kumpela i bede miiala pogaduchy a moja corka bedzie sie bawic. Nic uciekam gotowac obiad zupke mam juz rosolek z ryzem a na drugie robie nalesniki z pieczarkami, brokulami serem i kechupem robicie tez takie pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, ty mnie nie drażnij! Ja siedzę w pracy głodna, bez dostępu do lodówki, a ty mi tu takie smakołyki opisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka za tydzien o tym czzasie bede nad morzem juz zaczynam odliczanie.nie bede chyba o tym wiecej pisac , zeby wam przykrosci nie robic:P jaaga spakowana jeszcze nie jestem ale powiem wam szczeze ze jakos nie moge sie skupic co wziasc a czego nie i ze jakos inaczej to teraz wyglada bo nie mysli sie o sobie tylko o zuzi zeby niczego nie ominac kamili tez zazdoszcze pieknej miejscowosci.ja u mmnie to jeszcze slalomem bo omijam kupy na chodniku i klne pod nosem.gdzie te mandaty dla wlasciecieli???{zly] zieloneszkielko na basenik wciaz chodzimy ale zmienilam godzinke na pozniejsza bo o 13 to zuzia spi i w drodze zasypiala i szkoda byloby mi ja budzic.pytasz o koszt pewnie jest rozny ale u mnie to 35 zl za 45 min platne z gory za miesiac.my juz przerabiamy nurkowanie zajecia sa tylko do czerwca szkoda. fajnie ze mikolajek zadomowil sie i ze dobrze wam sie mieszka a mi dzis kregoslup wysiadl.cos mi sie przestawilo myslallm ze wozka nie wciagne do domu.miallam sprzatac lazienke ale nic z tego. mamuska czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska nalesniczki pycha poprosze o dodatkowe informacje:) ja kiedys robilam tak: ciasto bez cukru tylko z sola i smaze nalesniki a farsz to byl filet z kurcxaka ugotowany razem z wloszczyzna i przemielony przez maszynke.nastepnie zawinelam go w nalesniki i te nalisniki obtoczylam w bulce i jajku i podsmazylam na patelni.tez pycha tylko troche pracochlonne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanek właśnie zabawia sie drukarką i nie chce odejśc.To prawda ze ma dużą stopę,lekarz stwierdził ze będzie wileki chłop z niego. Zieloneszkiełko masz rację ze każde malenstwo idzie w rozwoju swoim rytmem i nie każde dziecko raczkuje,ja np.nie raczkowałam tylko od razu na nogi poszłam.Teraz Alanek przekonał sie do nowego,wygodnego wózka i śmigamy az sie kurzy. Powiem wam ze mi sie dobrze mieszka w Świnoujściu,jest natomiast jeden minus tego miasta -promy .Jadąc do miasta samochodem muszę odczekac swoje w kolejce,poprostu koszmar.A i jeszcze minus ze nie ma fajnych sklepów.Morze dla mnie nic specjalnego,czasem latem jeżdziliśmy w góry,na plaży za długo tez nie lubię. Mieliśmy iśc dzisiaj wieczorem ze znajomymi do pubu na koncert jazzowy ale nie poszliśmy jakoś nie wypaliło,mnie rozbolała głowa. Zjedliśmy śledzika w sosie musztardowym i kisimy sie w domku.Idę kąpac malucha mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia podaj mi przepisik na te swoje nalesniczki,plis:) Mojej Oliwce dzisiaj sie przebily dwie jedynki na gorze,i troszkę byla do poludnia marudna, plakala i plakala. mamusia czy ty tam zamawialas swoja posciel,tam gdzie mi linka wyslalas? ja juz mam upatrzona ale troche droga przesylka bo 20zł,ile ty placilas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny ale okresu dalej nie mam...ale odetchnelam nawet nie wiecie jak drzaly mi rece jak przy pierwszym dziecku ktore niestety stracilam, ale jedna kreska wiec ufff moze za 5 lat, jak tylko dostane okres to wale do gina po tabletki nie bede sie stresowac... Inesko tam zamawialam posciel w tym sklepie co ci podalam ale ja chcialam tez dodatki do poscieli i inne rzeczy ktorych nie mieli w sklepie i dzwonilam tam i babka bardzo fajna w sumie zamawialm tam rzeczy za 1000 zl i przesylka wyszla mnie 20 zl kurierem ale mialam w tym lozeczko, ,komode posciel i inne akcesoria przewijak itp. Moze lepiej tam sobie zadzwon. I jeszcze dokladny przepis na nalesniczki: Pieczemy cienkie nalesniki ja pieke na duzej patelni bez cukru. Osobno gotujemy brokuly i dzielimy na malutkie kawaleczki, i smaze pieczarki male plasterki. Pozniej rozkladamy nalesniki i rozdkladamy najpierw pieczarki, pozniej brokulki, tarty ser i na koniec robie taki slimak z kechupu po calym nalesniku i zwijamy w rulonik zapiekamy na maselku z obu stron na patelni chwileczke az sie zezlocą. I tyle to moj przepis wiec nie mam proporcji robie na oko ale tak 25 dag pieczarek na 6 nalesnikow. Zycze smacznego Edytko u nas robie nalesniki tak jak ty z miesem lub pieczarkami w bulce tartej i pieczone nazywamy to krokietem i daje to jakododatek do barszczu czerwonego . To moje danie na wigilie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam *Karo nasze bobaski mają identyczne pościele. Ona nazywa się Mama i miś. Nie wiem co robić, bo Bartuś obgryza łóżeczko. Na poręczy jest bardzo dużo śladów jego ząbków. Jak sobie stoi, to sobie śrupie o drewienko. ❤️ Dzisiaj jest też marudny, bo ma podwyższoną temperaturę 37,5. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko widziałam kiedyś w sklepie taką listwę zakładaną na łóżeczko właśnie po to żeby dzieci nie obgryzały łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia77 faktycznie zadzwonie jutro,i dziekuje za przepisik Ja znam za to taki przepis smazymy bez cukru nalesniki, na nalesnik kladziemy parowkę,sypiemy startym serem zoltym,kethup na to, zawijamy,obtaczamy nalesniki bulka tarta i jajkiem i podsmazymy. pycha........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkie na spacerkach a ja w domu kregosluop mi nawalil i musialam rano dzwonic po mame.bo b.w pracy.nawet, przy porodzie tak nie bolal 😠. mamuska dzieki za przepis i ciesze sie ze ty sie cieszysz z powodu jednej kreseczki:) karo jak majka? gratulacje dla oliwci buziaki dziewuszki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyto ja maiałam tez problemy z kręgosłupem ale w ciązy i wiem jak cierpisz,mni tak łupał ze wyłam z bólu,mąz masował mi codziennie kręgosłup takim masażerem i lekko pomagało ale nikomu nie życzę takiego bólu a przy porodzie juz nie wspomnę co przeszłam,bóle krzyżowe są ponoc najgorsze i ja oczywiście je musiałam miec,koszmar to tak jakby ktoś rozrywał kręgosłup na strzępy. Piszecie o pysznościach,ja rówiniez nieco gotujęi na kuchni sie znam,piszecie ze nie dodajecie cukru do naleśników,dlaczego???cukier sie dodaje nawet do tych naleśników na słono,oczywiście nie tyle cukru co na słodko ale cukier pozwala uzyskac ładny kolor naleśników poniewaz sie karmelizuje a i smak jest bogatszy.Ja robie naleśniki takie z mięskiem mielonym,papryką,pomidorami,marchewką,cebulą.Smażę mięsko ,daję tarkowaną marchewke,pomidory w kostkę,paprykę w kostkę,cebulkę i duszę wszystko do miękkości,potem dodaję konc.pomiodorowy i zagęszczam mąką i pakuję w naleśniki i składam w koperte.Robię tez czasem do mielonego mięska gęsty sos boloński z paczki i pakuję w naleśniki ,posypuję serem i ziołami prowansalskimi i zapiekam w piekarniku. ok znowu sie rozpisuję a muszę jeszcze przygotowac obiadek na jutro.Teraz mam czas bo Alanek juz chyba śpi ,tata go usypia. Nazrazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila80-ja cukier dodaje ale wtedy kiedy robie na slodko nalesniczki. Ja dzisiaj robilam nalesniki z paroweczka wg.mojego przepisu.Ale twoj tez zacny przepisik :D Kamila z jakiej firmy masz posciel do lozeczka alanka.Pytam bo jestem w trakcie poszukiwan jakies fajnej,a twoja mi sie podoba ta niebiezka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezko a ja mam zamiar wypróbowac Twój przepisik haha Pościel nie pamiętam jakiej jest firmy,chyba Drewex bo oni mają te większe wymiary a takie zawsze kupowałam .Ja kupiłam ją w Szczecinie w Bobolandzie,wiesz gdzie?Była jeszcze różowa z osiołkiem,super.A jak tam z spotkaniem w moim mieście,piszesz się,będzie nas trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wk... ta reklama orange na kafeterii ,tez sie wam pojawia to g... Właśnie szperam po przepisach i szukam coś na święta bo znowu nie wiem co zrobic juz mi bokiem wychodzi wkólko to samo na święta. jak karmicie swoje dzidzi teraz,bo Alanek jada tak: 6.30-kleik kukurydziany 10-soczek i może jakieś okruszki bułeczki lub biszkopt 12-obiadek(czy dajecie mięsko codziennie?) 15.30-kaszka lub budyń 18-deserek tzn.owoce lub kisiel 20-kaszka Dużo herbatki w ciągu dnia bo Alan uwielbia pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem gdzie boboland,na struga:) fajny maly sklepik.Jak bedziesz w Sz-cinie to zajrzyj tez na struga wielka hurtownie BEBE CLUB-troche drozsze tam rzeczy ale za to wiekszy wybor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Moj maly dzisiaj marudny sie zrobil ze hej i lekko goraczkuje ale widze ze zabki mu sie przebijaja 3 na dole i 1 i 2 na gorze czyli hurtem , nie wiem jak to przezyje ciagle sie budzi z placzem i pociera buzie biedaczek. Fajne przepisy na nalesniczki bede probowac po kolei i tez nie wiem co gotowac na swieta. Nic zmykam wziasc kapiel i chyba pojde spac bo nie wiem co maly w nocy wymysli. pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,przeczytajcie na moim blogu co fajnego mnie dzisiaj spotkalo ;) Mamusia milej kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Inesko - ale miałaś przygodę. Hmmm idę przeszukać spacerówkę Mikusia, może się coś znajdzie:) Ostatnio natrętnie kupuję książki. W tym tygodniu kupiłam... 8. Ale przynajmniej póki co mam zapas:) Sprzątałam dziś kuchnię i łazienkę - póki co tak powierzchownie. Jeszcze 2 pokoje, ale to już powolutku do świąt zrobię. Mikołajek ostatnio na tyłku usiedzieć nie może. Nie raczkuje, tyllko pełza - jak na oststnim filmiku z bloga. Wklejam Wam link: http://video.google.pl/videoplay?docid=-3693478720329683301 Ale tym pełzaniem potrafi wszędzie zawędrować. Podciąga się na wszystkim, co niekoniecznie się do tego nadaje. Aż się boję co będzie potem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×