Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

OO mamusia77 Właśnie Krynica mi się marzy:) Byłam tam 2 razy na wakacjach no i na pobyt z dzieckiem fajne miejsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdasz Ta Twoja Ania normalnie zasuwa po tych schodach:) super:) Edytka Nie poznałam się na żywo z Zielonymszkiełkiem:) bo ja to ciągle w rozjazdach Radom-Kraków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo 25-cieszę się że miło spędziłaś dzień w pracy.No widzisz,nie taki wilk straszny jak go malują. Praca ma i tez swoje plusy! Cieszę się również że z Twoją Majeczką już wszystko dobrze Mamusia77-życzenia urodzinowe spożnione ale szczere\"WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,100LAT🌼Nie martw się ja tez niedlugo wkrocze w zacne grono i tez sie nie cieszę.Chyba popadam w depreche wieku sredniego :D Ja za miesiąc tez obchodzę urodzinki:) Kalla,Jaga fajnie ze do nas zawitalyście :) Edytko -moja Oliwka tez nie raczkuje ani nie lapie sie np lozeczka i sie nie podnosi.Natomiast siedzenie jej wychodzi idealnie.I rowniez jak ją postawie na nozki,to bardzo ładnie stoi ,nie chwieje się. Ja na dlugi majowy weekend wzielam sobie w pracy przeszlo tydzien czasu wolnego :) i planuje w jakiś dzien wyskoczyć z rodzinką do ogrodu dendrologicznego na jakiegos grilka i przy okazji porobić sobie duzo ciekawych zdjec. NO a u mnie, ok.Ciesze sie ze juz koncowka tygodnia i ze jutro piąteczek.Bylam dzis z Oliwką na spacerku bo byla taka piekna pogoda (20C) sloneczko i w ogóle wiaterku. Byłysmy na hustawkach i przy okazji Oliwcia pojezdzila sobie rowerkiem pozyczonym od jej narzeczonego Marcelka ;) aaa i wczoraj pierwszy raz podcielam grzyweczkę Oliwce,bo wloski juz jej nachodziły na oczka. Smiesznie wygląda:) a tak przy okazji,to zapraszam na Bobasy,dodalam pare fotek,nowiutenkich...jeszcze dzisiejszch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo25-ale twoja Majusia jest podobna do tatusia,a zwlaszcza oczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! U nas dzis byla kupa huku, bo scinali drzewo za oknem. Myslalam ze wyjdziemy same z siebie, wiec przez 2 godziny bez celu jezdzilysmy autem po ulicach (dzieki bogu, ze Pawel zlitowal sie i zostawil nam na dzis auto). Nie jest za cieplo, ale od jutra ma byc CIEPLEJ!!!!! Inesko- wlasnie oblukalam Wasze fotki! Super1 Ale ladna pogode macie! U mnie w rodzinie jest zabobon \"stosowany\" ze do roczku dziecku wloskow nie scina sie:-). W sumie co raz jakis zabobon slysze, ale az tak bardzo tego nie wystrzegam:-). Dzieki za komplementy skierowane do mojej Ani. Dzisiaj w nocy pobila swje rekord spania- otoz spala 13 godzin:-), az patrzylam czy wszystko ok, czy oddycha. Stracha mialam. Karo- widac zadowolona jestes ze bylas w pracy:-). No i gratulacje kolezance? Jestes rehabilitantka? Kalla- jak kupilismy domek, to wakacje pod oknem w ogrodku spedzalismy. No i lece obiad gotowac:-). Papa:-) Mamusia77- oj jaka ja gapa- STO LAT, STO LAT!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-ja tez o tym zababonie slyszlam,ale nie biore tego sobie do serca.Wiesz... dziecku wloski oczka zaslanialy i wolalam je podciąc ,niż wierzyc w jakies przesądy i zniszczyć dziecku wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INESKO- wiem, wiem. Zebym tak mojej rodzinki sluchala to z kupnem nawet skarpetki dla dziecka bym czekala do urodzenia Ani:-). A tak jak Ania urodzila sie- mialam wszystko najpotrzebniejsze. A co do wloskow- to lepiej dbac za wczasu niz pozniej latac po okulistach i martwic sie:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Aleeee piekna pogoda!!! Mam nadzieje, że u Was tez tak pieknie świeci słoneczko jak u mnie. Ciesze sie że zbliza sie weekend wielkimi krokami. Choc jutro czeka nas wyjazd do Krakowa (rozpoczynam studia podyplomowe). Jade z męzem i Krzysiem. Moi mezczyźni w tym czasie kiedy bede miec spotkanie organizacyjne pospaceruja po Krakowie. póxniej pójździemy na zakupy, bo Krzysiowi muszę kupic kurke wiosenną. Znacie fajne sklepy w Krakowie z ubraniami dla dzieci??? >>Karo, Magdasz, Ale dziewczyny dodałyscie mi otuchy z tą budową domu a później rekompensatą w ogrodzie :) ! Juz dzis Was zapraszam na przyszłego grilla w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny (wszystkie!!!- nie wymieniam nikogo, bo nie chcę żadnej pominąć). Edytka - ja nie mieszkam w Wielkopolsce, ale moi rodzice (mama z ojczymem) i bardzo często tam jeździmy, to są okolice Piły. Kiedys mieszkali w samej Pile i nadal mają tam mieszkanie, ale postanowili wyprowadzić się na wieś na emeryturze. Moze kiedys się spotkamy? Karo - wyjechaliśmy o 12, a siostra męża przyjechało 0 13.00, tak więc nie dość, że straciliśmy całe przedpołudnie to się z nią nie zobaczyliśmy. :( Dziewczyny poniewąz nie ma juz tabelki mam pytanie ile ważą wasze dzieci, bo moja znowu wypadła mizernie :( Waży 7.800. Zuzka 715 🖐️ odezwij się ! Twoja niunia tez była malutka, ciekawa jestem czy nadrobiła straty. Kalla pochwal się na jakim etapie budowy jesteście. Magda bardzo się cieszę, że jednak jesteś z nami. ❤️ Inesko, ja tez nie wierzę w żadne przesądy, też obcięłam już grzywkę. No dobra biore się do pracy, bo mam zaległości właśnie wróciłam od dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dawno tu mnie nie było mój mąz też już zdążył się zabawić w fryzjera jak wyjechałam do szkoły i w efekcie tego Oli ma kilka łatek wyciętych na główce, a grzywka ... tragedia...równiejsza była przed strzyżeniem ;) dobrze że mało widać :) fryzjera to z niego nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Olaf też waży niewiele ponad 8 kg, może 8,200 a nasza mała sąsiadka 10,200 z 8 lipca? kolosalna różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:D Ja już po pracy i po spacerku-piękna pogoda:D Magdasz Faktycznie się cieszę że byłam w pracy, bo lubię swoją pracę i to bardzo:) Tęskniłam zwłaszcza dziś za Majką bo jak wczoraj wróciłam już spała a jak dziś wychodziłam-jeszcze spała. Ale za to się cieszyła jak przyszłam i się we mnie mocno wczepiała:D A no i tak - jestem fizjoterapeutą:) grzywka Też już Majce obcinaliśmy i to 2 razy bo właziła do oczu. Teraz spinam jej włoski spineczką:) Jaaga Majka waży ok 8300. Po prostu masz drobną córeczkę:) Kalla W galerii krakowskiej jet SMYK Coccodrillo, H&M i tam jest wybór ciuszków dla maluszkó. Ja też kupuj ę w Entliczku Pentliczku ale te sklepy są w zakamarkach Krakowa. Chociaż jeden jest zaraz przy Aquaparku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie z rana a u was po poludniu! U mnie tez jest piekna pogoda, slonce, ma byc 12 C!!!! i pewnie bedziemy dluugggoo na podworku, moze do lasku przejedziemy sie:-). W poniedzialek mamy szczepienie i wtedy dowiem sie ile wazy i ma cm Anula. Wiec w poniedzialek napisze:-). Karo-> bardzo jest wazne zeby robic to co sie lubi! Mam w rodzinie fizjoterapeutke:-) i tez lubi ta prace:-). Jaga-> nie mozna porownywac dzieci. Kazde jest inne i dopiero mniej wiecej jak koncza 2-3 latka- to wtedy doganiaja siebie na wzajem:-). Lekarka zawsze mi to powtarza. Kalla-> i powiem ci jedno- ze jak widac jak powstaja fundamenty, sciany, bedziesz wybierala fabry, plytki, firanki, meble do nowego domku- to jest najwspanialsze, bo wiesz ze urzadzasz sobie gniazdko, swoja oaze i wiesz, ze zawsze otworzysz okno i masz swoj ogrodek... mozna tam namiot postawic i miec male wakacje. Sasiadow dzieci zawsze w ogrodku wakacje spedzaja, tylko do lazienki i na jedzonko wchodza do domu a tak to na serio traktuja ze sa na wakacjach:-). Fajnie tak patrzec jak dzieci bawia sie:-). Ide do Anulki, zaraz fotki \"9-miesieczne\" bede cykala- to dodam na bobasy. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdasz A właśnie oglądałam waszą stronkę, czekam w takim razie na nowe fotki. A co do tego ogródka i wakacji to racja. Moi rodzice mają dom i brat też rozstawiał namiot i się wakacjowali z kolegą (jak był mniejszy oczywiście) bo teraz dziewczyny mu w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Taka piękna pogoda i oczywiście miałam problem w co ubrać Majkę. W rezultacie na głowie miała tylko cieniutką chustkę, ale włożyłam jej pod spodnie rajstopy i nie wiem czy jej nie przegrzałam. Jak wy ubieracie swoje pociechy w taka pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naty
Masz slicznego synka, wpadlam przypadkowo na wasza stronke :) Mam do ciebie sprawe jesli czytasz to odezwij sie Dziewczyny moze znacie do niej meila? Bede ogromnie wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Napisałam wczoraj długiego posta, ale coś się kafe zawiesiła i mi skasowało:/ Karo - ja ubrałam Mikołaja wczoraj w body, spodnie, bluzeczkę cienką, bluzę dresową, buciki i czapeczka z daszkiem(pdkryte uszka). Mamo Olafka - Dawno Cię nie było. Fajnie, że jesteś. Nie martw się wagą, to nie jest żaden wyznacznik. Najważniejsze, żeby mały był zdrowy:) Kalla - fajne sklepy - najlepiej wybierz się do galerii krakowskiej - tam na miejscu masz kilka. Zapraszam na bobasy dodałam kilka zdjęc, oraz na bloga. Czy Wasze dzieci już robią \"papa\"? Bo moje nie i trochę się tym martwię. A nie mogę znaleźć w podręcznikach normy wiekowej. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piekny niedzielny dzien Ja dzisiaj np ubiore mala w dresik i pod spodem body z krotkimrekawkiem,cieniutka bluzeczkę i buciczki i kapelusik. Zieloneszkielko -moja Oliwia juz robi \"papa\" ale nie masz sie czym martwic i nie patrz w podreczniki z normą wiekową,no bo dzieci są rozne i idą tzw. swoim tempem. Na wszystko przyjdzie czas Kochana❤️ Widzialam fotki Mikolajka,super kawaler.Cudo!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moment: zieloneszkiełko - moja Ania nie robi czesto papa, tylko czasem jak jej wyjdzie, tez \"kosi, kosi\" nie chce robic. karo- ja rajstopki nakladam jak jest 0 stopni a tak to skarpetki i spodenki, Lepiej dziecko w chlodzie trzymac niz przegrzewac. spadam sniadanie robic, pozniej Kosciol i wypad za miasto, wiec DO JUTRA! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jakos ne mam czasu na wpadanie do was bo ciagla na dworze jestem a ja juz domku to brak czasu jajaga to szkoda ale mam nadzieje ze sie spotkamy zaluje nie wyszlo spotkanie z ineska i kamila pytasz o wage okolo 9200 taki maly klocuszek ale jest dluga wiec nie widac:P pogoda piekna i zaliczylysmy juz piaskownice coprawda zuzka tylko stoi i klepie lopatka w brzegi ale zawsze cos.a tak wogole to kupilam pierwze porzadne buciki z bartka rozmiar 19 bo jak trzmam ja za raczki to nieraz stwia kroczki a i pochwale sie ze karmienie w dzien juz odpadlo a w nocy budzi si raz to daje smoka i spi dalej do 7 wiec nie jest zle .wiem ze najgorzej bedzie z odstawieniem cycka po kapieli ale coz a i biore bromergon i mam takie zawroty glowy ze szok a pozatym to tak mysle zae jak mleczko bedzie zanikac o zuzia sama przestanie chciec cycka:) to nic zmykam bo maz wzywa a jestem teraz u sojej mamy papap [czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć no faktycznie moja córeczka na tle waszych dzieci jest drobniutka, ale za to bardzo silna :D no i ma charakterek! Ostatnio taka piękna pogoda, a poniewaz nie mam przekładanej rączki w wózku strasznie słońce świeciło jej po oczkach. Kupiłam więc parasolkę, ale jakoś tak dziwnie mi się z nią jeździ. Natomiast Konelce bardzo się podoba i cały czas trzyma się jej. Robi pa-pa i cosi-cosi. * Zielone Szkiełko dziewczyny zawsze krzyczą, że nie wolno porównywać dzieci. Może Mikołajek nie robi pa-pa, bo nie chce się z tobą żegnać, ale na pewno robi inne rzeczy, których nasze dzieci nie robią. * Kalla pochwal się co to za studia podyplomowe? * Mamusia jak tam nowy samochód? Ja tez juz prawie nie karmię, pokarm sam zanikł prawie zupełnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Dziekuję dziewczyny za info o sklepach dla dzieci w Krakowie. Odwiedziłam sklep \"SMYK\" w Galerii Krakowskiej, bo miałam mało czasu i najblizej. Mogłabym tam siedziec godzine i oglądac te zabawki dla dzieci ;P Oczywiście nie obyło się, żeby nieskusić się na małe zakupy dla Krzysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no... załamka... urwało mi dalszą część postu... tyle sie opisałam i wszystko wcieło... odezwę sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra.... troche czasu znalazła to szybko pisze bo za 10 min wychodze z pracy do domu >>Jaaga Pytałas o etap naszej budowy. Geodeta, wykopy, szalunki, fundamet jest za nami. Obecnie stoimy w miejscu, poniewaz czekamy na transport pustaków z cegielni. Zamówiliśmy pół roku temu i czekamy w kolejce (jak za czasów PRL ;) ). Tylu było chętnych, że cegielnie nie nadązały z produkcją, a u innych konkurencyjnych ceny były kosmiczne ;). Obiecali nam, że w połowie maja dostarczą nam pustaki, wiec mam nadzieję, że niedługo domek bedzie rósł w oczach. A Ty na jakim etapie jestes budowy? Co do moiej podyplomówki to rozpoczęłam kierunek: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Powodem rozpoczecia jest mozliwośc szybkiego ukończenia studiów (2 semestry) i zero nakładów pienięznych z mojej strony, ponieważ sa one finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, więc propozycja była kusząca. Zobaczymy czy mi sie uda, chodzi o wygenerowanie sobie czasu na naukę i wyjazdy na egzaminy. >>> Magdasz... ale mnie rozmarzyłaś tymi swoimi rozważaniami o urządzaniu gniazdka. Już mi działa wyobraźnia ;) Włosy Krzysiowi już podcinałam 2 razy grzywke. Słyszałam o tych zabobonach nieobcinania włosów do ukończenia 1 roku życia... gdybym ja stosowała to dzieckonabawiłoby sie wady wzroku... Karmienie Nie karmie juz Krzysia piersią. Pokarm stopniowo sam mi zanikł. Choć przyznam, że tęsknie za tymi chwilami, gdzie synek był do mnie przytulony i pił mleko. Cudowne sa te chwile, przyznacie prawda? Ubiór Krzysia ubieram na spacery: rajstopki, skarpetki, spodenki, body z krótkim rękawem, bluzka z długim rękawem, kurteczka, czapka. Nie wyobrażam sobie nie ubrać mu rajstop. U mnie klimat jest chłodniejszy i bardziej ostrzejszy niż w innych regionach Polski. Uciekam do domu... bo wybiła 16!!! Pozdrowienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jak malo mam do czytania:-). Ppozniej napisze wiecej, teraz jem a pozniej jedziemy na szczepienie. Zobacze ile Ania wazy i mierzy:-). Oj bedzie kupa placzu:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Taka piękna pogoda że się w domu nie chce siedzieć. Wczoraj cały dzień byliśmy na mieście, w tym w Galerii Krakowskiej, Rynku, Plantach itd. O 18 wracaliśmy do domu i mi wydawało się że mogłabym jeszcze łazić do nocy, a tymczasem pierwsza padłam w domu jak mucha. Obudziłam się po 23, umyłam się i znowu lulu:) tak na mnie zadziałało to wiosenne powietrze. Kalla Strasznie długo musicie czekać na te pustaki. Dobrze że termin jest już bliski:) Magdasz Powodzenia na szczepieniu. A na co tam teraz szczepisz? Bo u nas chyba dopiero po skończonym roczku będzie jakieś szczepienie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po szczepieniu! Ani jednej lezki nie bylo! A tak sie balam, ze znowu bedzie plakac. A tu prosze- niespodzianka! Ania wazy 8.700kg i ma 74 cm. Cala i zdrowa. Nastepne szczpienei po skonczeniu 1 urodzinkach:-). Ide pranko robic, pozniej wpadne tu, Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo- nie znam sie czy w Polsce sa te same sktory szczepien. Ania miala dzis te: DTaP, Polio, Heb#B. Wczesniej tez te miala + Hib, Rota Virus, Pneumococcal, Hepatits B. Nie wiem czy w Polsce sa takie ozanczenie. Pozniej - jak okaza sie inne oznaczenia- to poszukam nazw chorob do tych oznaczen:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale mialam noc pelna wrazen:) zuzia juz dwie nocki bez cycka przespala a dzis obudzila sie i chciala tak krzyczala od 3 do okolo 4 serce mi pekalo ale nie uleglam.strasznie sie czuje z tym ze przestaje ja karmic normalnie jak wyrodna matka ktora zabiera dziecku to co najlepsze> po bromergonie zle sie czuje .iskierko ty chyba tez nie najlepiej go znosilas ? kalla nie doczytalam wczesniej ale zycze szybkiego ukonczenia budowy zreszta jaaga tobie rowniez magdasz pneumokoki macie na kase chorych?fajnie ja musialam ostro zaplacicza ta szczepionke.🌻 dla ani za dzielna postawe:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×