Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Hejka No i dalej malo piszecie ale ak to jest ladna pogoda dzieci absorbuja i na dotatek praca wcale sie wam nie dziwie , ja teraz z rana mam troszke luzu bo maly o 9 ucina sobie drzemke 2 godzinna wiec znowu poprzestawial mi plan dnia ale coz... Magda ja tez juz posadzilam pelargonie ale jeszcze nie dawalalam na balkony moze dzis wieczorem ... Edytko widze ze sie omlodzilas fajnie co... w te pozostale dni mozesz mala podwiesc do mnie chetnie sie zopiekuje .... Kamila supper ze schudlas ty to masz dobrze u mnie waga spada powolutko musialabym chyba sie zamkanc na klucz a tu co weekend to imprezka ... Jaaga znam ten bol maz pytal o kontakty a dom byl bez okien hahah i nigdy nie wiesz jak dobrze zrobisz , teraz jak mieszkam juz przeszlo 2 lata to wiem ze zmienilabym kilka rzeczy ale coz czlowiek uczy sie na wlasnych bledach nic narazie pozniej napsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM U mnie pogoda paskudna. Deszcz leje. Ale nie mam na nic ochoty. Nic mi się nie chce, a w domu taki bałagan. Jaaga u mnie dopiero fundamenty, a ja już rozmyślam gdzie, co i jak. Głowa boli. Bartuś śpi 2 razy dziennie. O 10 i o 14,30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu pisze bo wszystko co mialam zrobic zrobilam a maly narazie spi do tej pory caly czas chodzil przy meblach i scianach ani myslal chodzic na czworakach a teraz juz od kilku dni spodobalo mu sie chodzenie na czworakach wie c tez juz nie ma przed nim zadnej bariery i wszedzie go pelno... jak sie obudzi to idziemy na spacer bo zapomnilam kupic pieczywa i musze gdzies jeszcze cos znalesc narazie dziewczyny Inesko sliczne zdjecia z chrzcin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko jak znajdziesz troche czasu to podaj mi linka do tej zyrafy bo nie moge jej znalesc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA odwiedzam was tak póżno ze pewnie wsztscy juz śpia a ja jak zwykle jeszcze siedzę,zresztą pospałam dzisiaj do 9.30 więc jestem wypoczęta. Alanek dzisiaj dostał gorączki i strasznie marudził i płakał,nie chciał jeśc,mam nadzieję ze to tylko ząbki bo strasznie sie ślini wręcz się zalewa a dziąsełka opuchnięte i czerwone,dałam mu paracetamol i zasmarowałam dziąsełka żelem i jakoś sie uspokoił ale teraz znowu gorączka i znowu dostał czopka i usnął,jejku niech te zębale już sie pokaża i oszczędzą mi dziecko juz dosyc sie nacierpiał w swoim życiu. A tak wogóle to byliśmy dzisiaj na zakupach bo mąż jest chrzestnym pewnej dziewczynki i byliśmy zakupic jakiś prezent na Komunię a ja kupiłam Alankowi fajowe adidaski i sobie spodnie bo wszystko ze mnie leci,a i sprzedajemy w poniedziałek samochód ale cholernie mi go szkoda teraz jak przyszło co do czego. Fajnie ze sadzicie juz kwiatki ,ja zawsze miałam doniczki na parapecie ale juz nie będę miała bo wiecznie mi spadały na chodnik a i robactwa pełno było ale każdy mi mówił jakie super kwiatki bo sadziłam surfinie i efekt był rewelacyjny jak sie rozrosły ale za to mam na działce kwiatki. dziewczyny ale mnie ssie głód,bo dzisiaj tylko śniadanko i jakiś okropny kebab na mieście a teraz mnie na jedzonko bierze ,najlepiej uciekam spac. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Maja śpi, ja idę na 14 do pracy więc mam chwilunię króciutką:) Iskierko Nic się nie przerażaj opiekunką. Ja nie mogłam znaleźć nikogo z polecenia, dałam ogłoszenie w internecie, długo była cisza a potem się rozdzwoniły telefony i urządziłam casting:D jeste zadowolona póki co, kobieta jest po 40 ma 2 dzieci, już odchowane, dyspozycyjna, ciepła:) Maja ją polubiła od razu, że w sumie pierwszego dnia przyszła 2 godziny przed moim wyjściem do pracy żeby się Majka oswoiła ale ta nie miała z tym żadnego problemu. Nie płakała ani nic. Aż się boję bo za około 2 miesiące będziemy się przeprowadzać i boję się ze nie będzie chciała ta opiekunka tam dojeżdżać bo ok 1 godziny musiałaby mieć na podróż w korkach:((( Jeszcze nic nie wie o przeprowadzce:(:(:( Przez pracę i marudną Majkę(idą jej zęby) nie mam na nic czasu. Wybór jakichkolwiek rzeczy do mieszkania mam głęboko w ... nie mam czasu ani siły o tym myśleć. Wybór zostawiam mężowi. Będę potem tego pewnie bardzooo żałować:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Wybieram się dziśdo lekarza z Mikołajkiem do kontroli. Wiecie, że ponoć są darmowe szczepionki na Hib? Tak słyszałam wczoraj od kolegi, który szczepił córeczkę(ponoś zadzwonili do niego ze skanmedu na Armii Krajowej i mu zaproponowali - Karo, Ty będziesz wiedziała gdzie). Jak się dziś po wizycie u lekarza czegoś dowiem, to dam znać(ja chodzę na Kronikarza Galla). Karo - gdzie chodzisz z Majką do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alanka właśnie usypia tata a ja szybko do kompa,mąż dziasiaj idzie na noc do pracy a ja z Alankiem zostajemy sami. Alan całą noc gorączkował ale dośc ładnie sobie z tym radził,jak dostał czopka paracetamol o 22 tak juz o 2 w nocy czopek przestał działac i znowu gorączka ale juz nic nie podawałam dopiero rano o 6 dostał czopka ale pyralginę i gorączka ustała na dobre i dzisiaj cały dzien Alan gorączki nie miał.Uważam ze pyralgina jest lepsza od paracetamolu ,zresztą przekonałam sie po raz kolejny.Nawet na spacerku byliśmy bo przeciez ani kaszlu ani katarku nie ma,to tylko ząbki,których jeszcze nie widac ale dziąsełka całe zapuchniete. Zieloneszkiełko ,Alanek dostał juz szczepionkę na HiB ale nie pamiętam czy właśnie darmową ,muszę poszperac w papierach to potem napiszę,wiem ze koleżanka szczepiła gdzie indziej i dokupowała HiB za 60 zł. Karo dobrze trafiłas z tą opiekunką i napewno was nie opuści po przeprowadzce a najwazniejsze za akceptuje ją Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta28
witam mloda spi a ja zamiast do meza to wle kompa :) karo fajnie ze udalo sie tobie z opiekunka i mam nadziej ze mimo przeprowadzki zostanie z majeczka zieloneszkielko chyba za nia placilam bo wchodzila w sklad skojarzonej 5 w 1 ale jak poszperam to jeszcze napisze wogole to magda sz miala racje piszac ze dzieci do roczku wszystko nadrabiaja bo zuza dopiero co zaczela wstawac w lozeczku a juz wstaje praktycznie wszedzie dzis nawed w wannnie i bardzo ladnie obchodzi lozeczko i prowadzi sie za raczki wogole to myskle ze ona nie bedzie raczkowac tylko zacznie od razu chodzicale czas pokaze narazie zasuwa wciaz do tylu i czolga sie. mamuska http://www.allegro.pl/item194583140_wesola_kolorowa_zyrafa_fisher_price_uczy_wstawac.html'bardzo prosze a tak wogole to popijam drinka i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja sie przyznam ze pisze na dwa fronty tu i na noworodku rzeczko bylas na noworodku? Karo super ze udalo ci sie z opiekunka i mysle ze nie masz co sie martwic,na pewno odleglosc nie bedzie dla opiekunki problemu Edytko no widzisz,twoja wstaje juz, a moja slabiutko z tym,caly czas probuje,ale za to zaczela wkoncu raczkować,zasuwa jak szalona.......... :) tak na to czekalam.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja tez na 2 frony pisze. Zazwyczaj kopiuje to samo i tu i tu i na forum Chicagowskie na ktorym jestem tez. Jaki zwariowany dzien mialam. Najezdzilam sie, nasprzatalam, teraz ide do lozeczka. Na szczescie wszystko zrobilam i jutro i w niedziele czas dla siebie. W niedziele po Kosciele spotykam sie z klientem wypelnic mu jakas aplikacje. Zycze Wam Milego weekendu!!!!!!!!!! Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Dziś pracuję a ze nie ma szefa a ja ogarnęłam sie z robotą to do was wpadam. Czytając was zrozumiałam ze nie tylko ja nie mam czasu wpadać. Taka chyba już rola mam :-) Mimo iż nie mam na nic chwili wolnej i tez sie czuję zaniedbana to i tak nie zamieniłabym swego życia na żadne inne. Kocham mojego synka ponad życie i to jak sie on rozwija jest cudowne. ❤️ Jak zaczynam myśleć o sobie o tym aby gdzies wyjść bez Damiana, coś sobie kupić itp to zaraz mam poczucie winy i wyrzuty sumienia, ze trace czas zamiast zajmowac sie synkiem. Czuję sie jak egoistka myśląca tylko o sobie. Dlatego zzazwyczaj zabieramy małego ze sobą. Ostatnio był z nami nawe na korcie tenisowym. Nie wiem jak wasze dzieciaki ale Damian ma chopla na punkcie aut. Na spacerze, w oknie, w tv jak widzi auto to jakby go nie było-obserwacja na maxa. Nawet z mężem moim oglądał Kubicę. Ale sie uśmiałam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy stała porę dnia. Mniej więcej tak to wygląda: 7:00-pobudka jedzonko 120ml mleka-śniadanko zabawa 9:30 jedzonko 210 ml mleka lub kaszka podawana łyżeczką 10:00 sen- zazwyczaj około 30 min deserek - cały słoiczek 11:00 spacer i zabawa na świrzym powietrzu 13:30 obiadek /zupka, jakaś papka koniecznie z mięskiem/ zabawa 14:30 spanko około 1,5 godz zabawa 17:00 podwieczorek /kanapeczki, mleko z manną, kaszka,/ spacer zabawa 20:30 kapiel 21;00 malczko z kleikiem ryżowym - 210ml spanko W nocy Damian sie budzi około 3:00 na jedzonko. Zjada 180 ml mleka. Wiem ze mogłabym go nauczyć nie jeść ale nie chćę go głodzić. Przyjdzie pora ze wyrośnie z tego jak wiele innych dzieci. A i dodam że wieczorem zazyna zawsze sam. A od tygodnia w dzień też potrafi juz zasnąć sam. Wala sie, turla, międoli tak dłgo aż zaśnie. Śmiesznie to wygląda. Wstaje, kładzie sie, tarmosi miśka, gryzie poduszkę aż zaśnie w śmiesznej pozycji. Czasem trwa to z 15 min ale cieszą nas jego rezultaty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas jedziemy na Bebilonie Pepti ale zaraz mija już rok dla naszych szkarbów i dostaliśmy skierowanie do poradni alergologicznej na badanie z krwi na co jest uczulony. Mimo diety nadal przynajmniej raz na 3 tygodnie dostaje swędzocej wysypki więc nie wiemy tak naprawdę czy to alergia na mleko. Damian ma 8 zębów i chyba idzie 9. Od 2 dni miał temperaturę lub stan podgorączkowy. Jest niespokojny, slini sie i pcha mocno paluszki z jednej strony. Jak udło mi sie włożyć palca to wyczułam bardzo duże zgrubienie dziąsełka i starsznie twarde. Szkoda ze skubaniec nie chce dać pozaać tego swego pyszczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wpisujemy siei do tabelki????? Znalazłam ją na 25 stronie. NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....8...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba piszę sama ze sobą :-) :-) Pozdrawiam was gorąco!!!! postaram sie jutro was odwiedzić bo też siedzę w pracy :-( A tu taka śliczna pogoda 🌻 I moja rodzinka w domku .... tylko ja zapiep..am!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaaa
INESKO - ktoś mnie skierował do ciebie, podobno możesz pomóc. Chodzi mi o preblem z nekami. Mój synek ma wodonercze na jednej nerce, ma 5 miesięcy a ostatnio okazało się,że druga nerka działa ntylko w 12%. Nie wiem czy twoje dziecko miało ten sam problem ale napisz mi proszę jeśli coś wiesz na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! a w szczegolnosci Basiasz!!! Fajnie ze napisalas! Nie tylko Ty masz odczucia o zaniedbaniu itp. My bez Ani nigdzie nie ruszamy sie. Do restauracji, na koncert, do dentysty- wszedzie z nami jezdzi. Moze zebysmy mieli tu rodzine- to moze i by bylo troszek inaczej. A tak moje wyjscia bez Ani na palcach mozna policzyc:-). Ale dziecko jest NAJWAZNIEJSZE!!! Daniam ma podobny plan dnia jak Ani, tylko ze wstaje o 9-10 i pozniej tylko raz spi. Duzo ma zabkow, my mamy 6:-) Jak juz jest tabela- to wpisze zeby, wagi i cm nie znam:-). NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....8...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......6......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm Dobrze ze popisalam, bo juz zaraz za miasto jedziemy. Wlasne moj mezus mnie wola!!! PAPAPAAPA:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basiasz
odczytaj meila to wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zrozpaczonej=>podaj mi szybciutko swojego emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaaa
grzegorzzgoda@neostrada.pl dziękuje za zainteresowanie. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona => sprawdz pocztę Basiasz WITAJ,CIESZE SIE ZE SIE DO NAS ODEZWALAS,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Witaj Basiasz:)))) My dziś cały dzień poza domem zachwycaliśmy się Krakowem:))Pogoda piękna, Majka w dobrym humorze czarowała obcych ludzi, i w autobusie i w sklepach... Najbardziej zakłopotana się czułam jak zaczepiałam z uśmiechem pijaczka na przystanku. Wskazywała na niego palcem- ale mi było niezręcznie:D Pozdrawiam Was gorąco:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Wstawać bo szkoda dnia:) dziś mamy w planach rozklapić się w parku na kocu i łapać trochę słońca:)) ale znając mojego męża i jego szybkość zbierania się to może zdążymy na zachód słońca:P coś tu mało zaglądacie ale teraz to ja to w pełni rozumiem bo sama mam mało czasu w tygodniu:) Życzę Wam przyjemnej niedzieli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że mnie pamiętacie :-) Dziś taaaaakkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaa śliczna pogoda a ja..... gniję w zimnych murach w pracy :-( Mój mąż ma dziś wolne i spędza czas z synkiem. HM.... Planuję zrobić sobie tipsy. Mam tyle wesel w tym roku, a mi sie tak łamią paznkcie ze nie mogę ich zachodować. Zaraz sie łamią i rozdwajają. Kiedyś miałam takie ładne a teraz wkurzają mnie. Ile u was kosztuje zrobienie tipsów a potem ich pielęgnacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×