Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Inesko- Wiesz, moja kolezanka ma 2 foteliki- 1 na przod i 2 na tyl. Z tym na tyl woli jezdzic. Teraz kupila ta orzyczepke co Kasia link dala. Nie boisz sie upadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ale u nas dzis sliczna pogoda..prazylo ze hej, bylismy na procesji cala rodzine a wczesniej na mszy synek przespal pol procesji i byl grzeczny w wozeczku a corka sypala kwiatki, popoludniem mielismy juz dosc slonca i poszlismy na basen kryty z dziecmi, rozdalam tez dzisiaj czesc zaproszen na roczek tak wczesnie bo za niedlugo wyjezdzamy,,, no i ostatni punkt dnia t gril i zabawy z dziecmy w przydomowym ogodku zaraz wrzuce fotki.... Magda no ocena pewnie z egzaminu bedzie najlepsza, mala slicznie wyglada w baseniku my tez musimy jeszcze kupic bo mamy tylko taki duzy.... Jesli chodzi o przewozenie dzieci na rowerze to maly moj ma siodelku montowane z tylu za moim siedzeniem, no i tez zamowilismy kask i czekamy choc juz kilka wycieczek rowerowych ma juz za soba... jesli chodzi o ta gondolke o ktorej pisala Kasiunia to wiem ze u nas nie wolno przewozic dzieci w czyms takim tylko na polnych drogach i parkach na ulicach nie wolno.... Karo milej zabawy na weselu!!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-jakiego upadku,no co ty,przeciez umiem jezdzic na rowerze,a po to sa te kaski zeby ochronic glowke dziecka .Bez przesady.To tak jak bym sie bala wlozyc dziecko do basenu zeby sie nie utopilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, zapytalam sie bo maz mi nie chce roweru kupic powiedzial ze skalecze siebie i dziecko dlatego pytam sie widze ze i mamusia jezdzi z baby rowerem musze mu chyba to co napisalycie - POKAZAC sorki ale mala mi pozwala mi pisac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda pokoz i to koniecznie moze zmieni zdanie, jazda z baby to swietna sprawa,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja z corka przejezdzilam cale dziecinstwo dopoki nie zaczela sama jezdzic, i rower jest tak samo bespieczny jak spacer z wozkiem zawsze ktos moze wjechac nie tylko w rower ale takze w wozek , naprawde jazda z dzieckie na rowerze jest super .... pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, my biegamy z wozkiem treningowym, a rowerem dalej zajedziesz, choc po 5 km robimy z Ania prawie kazdego dnia... pokarze mu dzis, a jutro dam wam relacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sekundkę, to piszę. Magda Ja też już kąpałam Bartusia w basenie, ale niestety nie zrobiłam fotek :( Powitanie męża było bardzo miłe :D Oj! może Bartuś za 9 miesięcy będzie miał siostrzyczkę :D :D :D :D :D :D :D :D :D ❤️ Dzisiaj idziemy na roczek do bratanka. Strasznie gorąco, muszę wymyśleć cosik innego do ubrania, bo wcześniej przygotowałam \"grubsze\" ciuchy. Bartuś może pojedzie w samych bodach, bo niestety klima nam się zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki My już po weselu, super się bawiliśmy. Ja byłam ta pijąca tym razem i mówiąc szczerze dziś walczyłam z kacykiem:(( Maja była z nami cały czasy i spała przy stole:) muzyka jej nie przeszkadzała ani okrzyki gości czym zrobiła furorę:) Naprawdę było fajnie:) Ja bardzo lubię śluby i wesela:)))) Iskierko To trzymam kciuki żeby była ta córcia z tego powitania:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja dalej w domu. Właśnie niania poszła z Kornelką na spacer. Karo super, że ubawiłaś się na weselu. Ja też chcę na wesele, nie byłam juz chyba z 6 lat, ale może w przyszłym roku...coś tam sie szykuje.:) My w sobotę byliśmy na grilu u znajomych, oczywiście z dziećmi. Mała spała w wózku pod drzewem do 1 w nocy, nic jej nie przeszkadzało, ani muzyka, ani krzyki. W nagrodę dostała od cioci prześliczny wózek z lalą. Już mam w domu 2 wózki dla lalek, nie wiem gdzie ja to mieszczę. Zamierzam jutro zabrać mężowi samochód i pojeździć po sklepach z kafelkami i kuchniami, muszę się w końcu na coś zdecydować bo w tym tygodniu kończą tynkować i trzeba ruszać dalej. Ineska jak tam było na hitach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie dalej upal u was zreszta tez... Jaga owocnego ogladania ... Ja tez zaraz wyruszam po corcie do przedszkola i na miasto musze kupic kilka niezbednych rzeczy na wyjazd wieczorem napisze wiecej papppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas weekend super. W sobote szalelismy z mala kolo domu w baseniku. Mokrzy bylismy ale szczesliwi. Wczoraj po kosciele pojechalismy nad Michigan i super czas spedzilismy. Pozniej wkleje foty na bobasy. Teraz mam tydzien eolnego od szkoly i mam zamiar poodwiedzac moje kolezanki, ktore zaniedbalam ostatnio. Z dzieciakami na spacery pochodzimy, pogadamy... A za tydzien znowu sajgon ze szkola. 2 razy w tygodniu... a ile bedzie testow (co lekcja) i zadan domowych. ale juz nie mysle o tym bo mam mini wakacje. Co do zakupu rowera dla mnie- to nici.... Moze na jesien.... Jaga, mamusia- milych zakupow. Jaaga- widze ze Twoja corcia jak Ania imprezowac zaczela:-). Karo- widac ze zadowolona jestes z wesela! iskierko- czekac bedziemy na wyniki powitania :-). Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki... Chwale sie tylko i zmykam obiad robic:-) : Mam wyniki z egzaminu- mam A i A na koniec semestru :D . Czyli 5-teczki :D . Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ No faktycznie pustki... Magda gratulacje !!!! No i super zdjecia ja tez musz wrzucic pare nowych fotek a i smacznego obiadku zycze a ja to zaraz klade sie spac Dzieci zasnely moja corka codziennie traci zabki juz trzeci poszedl ale smiesznie jak zostaja jej w rekach i chowa sobie do pudeleczka, szkoda mi tylko tych zabkow bo ma zdrowiutkie ani grama prochnicy!!! Za to Dawidkowi przebil sie kolejny zabek 2 dolna i mamy juz 7 zaboli... Nauczyl sie tez chodzic po schodach ze smiga jak kiedys corka Magdy , wogole dzwiga nozki i wchodzi na nasze lozko teraz to dopiero trzeba go pilnowac.... U nas wielkie przygotowania do wyjazdu to juz w piatek juz nie moge sie doczekac, szkoda ze tylko nie bede miala z kim sie pozegnac bo wy tu tak zadko zagladacie.... Wczoraj bylam na solarium bo mialam tak nierowna opalenizne tu z tej bluzeczki tu z takiej wreszcie doprowadzialam sie do normalnosci.... No nic uciekam papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia- ze mna pozegnasz sie, dam Wam buziaka na droge!!! :-) Fajnie masz- jednemu zebu wypadaja- drugiemu rosna. Noooo, musisz teraz miec oczy w kolo glowy! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo:) Magdasz Gratulacje, wiedziałam że tak się skończy ten egzamin:):):) Mamusia77 ja się z Toba pożegnam bo tu zagladam do Was codziennie, ale coś jest tu pusto... Zieloneszkiełko co się z Tobą stało?? Basiasz, Edytka, Ineska, dziewczynki?:( napiszcie chociaz krotko co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga No i co ? pojexdziłaś po sklepach? Wybrałaś coś do pałącu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie piszę bo u mnie sesja:( Mikołaj już ładnie maszeruje za rączkę, sam przejdzie ok 5 kroczków. Uwielbia zabawę we wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka. I ma mnóstwo nowych guzów:( Obiecuję, że napiszę niedługo coś więcej - jutro ostatni, mam nadzieję, egzamin. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko- wiec juz zaczynam trzymac kciuki!!!! Gratulacje dla syneczka! Karo, mamausia- dzieki za gratulacje. Taka dumna jestem z siebie:-)., hihihihhi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co tu za pustki.. Wczoraj bylam bardzo zajeta a wy nic nie napisalyscie.... Teraz ostre przygotowania do wyjazdu jutro rano o 7 wyjedzamy na lotnisko...moze cos napisze z Londynu bo bede miala dostep do internetu..... A teraz chyba sie juz pozegnam bo musze sie spakowac i pozalatwiac jeszcze sprawy urzedowe wiec juz chyba nie zajze... Wiec papapa i do zobaczenia czy raczej do napisania za tydzien... caluski i usciski dla wszystkich lipcowych maluszkow..... pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wczoraj myslalam ze napiszecie cos, czekalam i czekalam.... Dobrze ze Ty mamusia cos napisalas:-). Juz na walizkach jestes, wiec zycze ci - SZCZESLIWEJ PODROZY!!!! wracajcie cali, zdrowi i wypoczeci!!!!! Musialam wczesniej wstac i meza do pracy wyprawic, bo dzis ma wielki dzien, do Agencji Reutera maja jego dzial wlaczyc. Bedzie pracowal dalej na tym stanowisku co do tej pory, tyle ze projety, analizy finansowe nie tyle na Stany co i na Europe bedzie robil. Cieszymy sie ogromnie, bo praca w tej Agencji byla jego celem!!!! A ja dzis mam zamaiar za zakupki jechac z Ania jak wstanie. Z nerwow przez ta prace Pawla nie wysiedze w domciu... Ciekawe co mu powiedza. Ania wczoraj dala popis placzu jakiego wczesniej nie widzialam. Odbeknela i do konca dnia smiala sie. Bylislu na meczu kolo nas na boisko. Gralu dziecie w \"palanta\" i Anai zawziecie kibicowala... Z snia na dzien coraz pewniej chodzi :D . Nowe foty sa na bobasach. Pozdrawiam i papapa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Magda, powodzenia zycze twojemu mezowi aby osiagnal swoj cel!!! Sliczne zdjecia jak zawsze!!! A ja juz prawie spakowana jutro rano tylko kosmetyki i jedzonko dla malego teraz dzieci sa na spacerze dlugim z moja tesciowa czyli babcia wiec mam trosszke czasu dla siebie i w spokoju pije kawke i mysle czego jeszcze nie zabralam, zreszta jedziemy do cywilizacji hahah wiec wszystko mozna kupic!!! Papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale mi was brakowało! Jak zwykle padł mi komputer w domu, nie mam juz do niego siły. Dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu i od razu do was zaglądam. Karo, prosze się nie śmiać z mojego pałacu ;). Pojeździłam, ale takiego oczopląsu można dostać. Na razie zdecydowaliśmy się na kafelki i decyzja: robimy łazienkę i się przeprowadzamy! Meble, kuchnia mogą poczekać. Nie chcę robić nic na siłę żeby potem nie żałować. Zabieram stare (5 letnie) meble z kuchni, a potem na spokojnie coś zadecyduję. Magda gratulacje dla ciebie, no i mężą. Nie wiedziałam, że masz taki skarb w domu :). Moja córcia jest cudowna! Spędziłam z nią tyle czasu ostatnio i wiem, że gdybym żyła w normalnym kraju to poszłabym na wychowawczy. Ale niestety :(. Pomijając kasę, nie chcę stracić pracy. Pozdrowienia dla wszystkich. Wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)) Jaaga Nie śmieję się z Twojego pałacu:) po prostu w porównaniu do moich 55m kw. Twój dom to pałac:) ja już mam dość tego wykańczania a jeszcze prawie nic nie jest zrobione. Najgorzej jest z kuchnia:( wczoraj po pracy pojechaliśmy tam z małą do tego kurzu bo umówiliśmy się z ludźmi od kuchni(jeszcze nie zdecydowaliśmy kto nam będzie robił) . Jedni się spóźniali ponad 1,5 godziny po czym ostatecznie przenieśli termin spotkania na poniedziałek, a drugi facet przyjechał i zaczął od nowa gadać to sama co poprzednim razem. Zapomniał nam zrobić wizualizację bo zapomniał że już brał pomiary:(((( Byłam wściekła bo w sumie pojechaliśmy tam na darmo!! a tam nawet nie ma na czym tyłka posadzić, no chyba że na wiadrze po jakimś gipsie czy czymś.... I tylko się umęczyliśmy z małą, a nie mamy jej komu podrzucić:) mamusia77 udanego wyjazdu życzę:)) zieloneszkiełko powodzenia w sesji Magdasz Gratulacje dla męża:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo znam ten ból. My też wszędzie z Kornelią. W domu są na razie gołe wylewki, więc też nie można jej puścić, cały czas na rękach. Zmykam zaraz do domu, jakoś szybko minął mi ten pierwszy dzień w pracy. Znowu wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ale gggooorrraacccoooo... Bylam na zakupach i w koncu kupilam prezent na roczek, bo jak pisalam wczesniej jutro mamy impreze u znajomych. Pozniej z Ania pod domem siedzialam w basenie i teraz Ania spi a ja mam chwile na net. My tez wszedzie z Ania.... Dzieki za gratki dla Pawla. Dumna jestem z niego, bo z takiego dnia w jakim byl 10 lat temu wyszedl na prosta i ma sukcesy. Dno- to nie picie czy cpanie- a 20-letni facet ktory uciekl od ojca i sam w obcym kraju byl, chodzil do szkoly, noca pracowal i nawet swojego konta nie mial. Spal w aucie itd... itd... Lece, bo Ania wstala, Milego weekndu!!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjjjjjj
Dziewczyny mam prosbe. Ide niedlugo na wesele. Ile się teraz daje?, bo ostatnio byłam bardzo dawno i nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Czy mogłaby mi któraś pomóc. TRermin mam na lipiec 2007 roku. Przy pakowaniu torby do szpitala powstał mały problem. JAKIE ciuszki zabrać do szpitala dla maluszka zakładając że będzie to lato i upały.?? Moze któraś mi pomóc?? Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolka! Ja rodziłam w lipcu w zeszłym roku i były takie upały jak teraz, moja córeczka leżała w samych kaftanikach i skarpetkach. Nie zakładałam jej śpioszków. Nocą jak było chłodniej, przykrywałam rożkiem. Dodatkowo zakładałam na rączki \"niedrapki\" żeby si e nie drapała. Weź sobie też pieluszki tetrowe, bo jak jest ciepło to możesz przykryc maluszka tylko pieluszka tetrową. Trzymam kciuki za lekki poród. Kiedy rodzisz i czy już wiesz jaka płec? Na weselu nie byłam już 7 lat. Dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×