Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Gość do pomaranczowej
ej News,sama jestes brzydka jędzo pierdolnieta,, a szcztuczny to ty masz ptasi mozdzek Jelopie :P a gdy życie ci zbrzydło i stało sie piekłem wsadź łeb do kibla i jebnij sie deklem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczowej
Gdyby cie mój pies zobaczył, to by sie o własną bude zabił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczowej
acha NEWS sdaj mi swoje zdjącie bo chce sobie zrobić kanapke z pasztetem :p moj adres mercedes@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! U Was chlodniej a u mnie goraco!!! Pozniej z weekendu foty na boboasy wloze, ale to wieczorekim u mnie. Malo teraz jak i Wy mam czasu na kompa. Szkola- co prawda 1 raz w tygodniu, ale nauki duzo, prace domowe, testy itp. do tego praca, dorywczo- jak klient zadzwoni, ale co raz cos tam wpadnie. No i dom i Ania na glowie... Mamausia- fotki urocze, a azaproszenie- SUPER. My robimy roczek, tez bez dziadkow i chrzestnych:-(. Bedzie sporo znajomych, dzieci, tort... Pierwsze urodziny wyprawimy, bo to PIERWSZE. Zaproszenia mamy zwykle. Iskierko- na roczek porobie sama, czesc zamowie. Ale na poczatku lipca bede myslaa o tym. Ania mowi- mama, tata, baba, dzidzia, ja, Ania,daj no i reszte spiewa i po swojemu nawija. Mojej ulubiona zabawa- chodzenie kolo wozka ktory ma zablokowane kolo- tak lazi w kolko i lazi. Co do mszy- to w Polsce bedzie msza za Anusie. Dziadkowie zamowili w Czestochowie, a babcia w Olecku. ognik- a ile Twoj syneczek w dzin spi? Moze w dzien dlugo spi i wieczorem ciezko jest mu zasnac. Moja spi w dzien od 45 min do 2 godzin. Zasypia wieczorem o 21 a wstaje o 9, 10 rano. Ok. 6 budzi sie na mleczko. Dzis obudzial sie na mleczko o 7 i jest juz 9:46 i dalej Ania spi. A jak wstanie to tak do godziny mozna nie wchodzic do jej pokoju, bo siedzi w lozeczku i bawi sie, czyta po swojemu ksiazeczki:-). Na dzon dzoecka mam Ani basen, a do niego na chlodniejsze dni- 100 pileczek:-). Karo- ale fajnie ze bedziesz miala urlop. 87 lat babcia- piekny wiek!!! Anai wstala, wiec mam jeszcze pare minut zeby zjesc sniadanie i poczytac net. Pozniej spacery, zabawy... obiadek... spacery, zabawy i lulu:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez niku
powiem szczerze,ze to wstyd mówić tak o dziecku,OIiwka jest sliczna i ma milusia buzkę,zdjecia super. nie przejmuj sie Ineska jakimis zawistnymi uwagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie chce mi się nic dzisiaj pisać mo mam doła na maksa. Wpienili mnie w pracy i czuję się niedoceniona :(, na szkolenie też nie jadę :(, uniosłam się honorem. Dla jednych jest wszystko, a dla drugich nic, ale przecież nikt nie obiecywał, że zycie jest sprawiedliwe. W dodatku nie chcecie nic pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga- glowa do gory!!! Wiesz, w pracy bylam doceniona zawsze jak odeszlam i kiedy to mieli kogos zatrudnic na moje miejsce i niby to kazdy nie nadawal sie. W hurtowni pracowalam jak mrowka- robilam zamowienia, na hali w hlodni pomagalam, do tego do Polski do fabryk dzwonilam, jak odeszlam to 3 osoby za mnie przyjeli. Szef dzwonil prosil o powrot, ale juz mialam prace u adwokata. Gdzie mialam cisze, cieplo, spokoj, normalne godziny pracy. Z Ania wczoraj nad rzeka bylam i tak cieszyla sie jak statki plywaly:-). Do poki ona teraz spi- Ide uczyc sie, za pare dni egzamin. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jaaga:) To witam w klubie wpienionych w pracy:D Dziś mnie szef wkur..... na maksa!! O wszytsko trzeba walczyć i pilnować swojego na każdym kroku... co innego obiecywał a potem trzeba się z takim męczyć....palant jeden!!!! Ma własny interes a liczyć nie umie, dramat normalnie:D Ale już jestem po pracy i trochę mnie gniew opuszcza:) Jaaguś głowa do góry:) Dziś dzień wypłaty dla oipekunki:) dostała ciut więcej na dobry początek. CHcę być lepszym \"pracodawcą\" niż ten mój.... :) A poza tym dziś jestem skonana:) Maja śpi więc może troszke odpocznę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam foty na bobasy. Karo- czyli zadowolona jestes z opiekunki:-). Mamy 7 zebow:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Karo Jaaga nie martwcie sie,tak to jest z tymi przelozonymi.Mnie tez czasami wszystko irytuje w robocie. Dzis mam urodzinki,niestety skonczylam 30rż ;)ta 30 cha mnie dobija ,jezu jak te 30lat szybko minelo.Cale szczescei ze nie czuje sie na swoj wiek:P Przyszla do mnie rodzinka,dali prezenty,zjedli ciasto i poszli.Ja oczywiscie zaliczylam tez solarium dzisiaj,zlapac jeszcze opalenizne na sobotnie wesele.A j utro czeka mnie wizyta u ginka,3majcie sie cieplutko ciaoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska 🌻🌻🌻 100 lat 100 lat:)🌻🌻🌻 Ja mam też wesele tyle że za tydzień i idziemy z Majką bo nie mam jej z kim zostawić. A nie chce brać na weekend opiekunki:) Magdasz Jestem póki co nawet bardzo zadowolona z opiekunki, byle tak dalej. A co do ząbków to Maja ma już 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga ja też miałam dzisiaj kiepski dzień po jeszcze bardziej kiepskiej nocy ;-( Taka pogoda chyba dzisiaj była niesprzyjająca. Nie przejmuj się pracą. Chociaż doskonale Cię rozumiem, bo u mnie w pracy też tak było że jedni mieli wszystko a drudzy nic i ja zaliczałam się do tych drugich niestety. Pewnie dlatego mi teraz tak dobrze na wychowawczym... Magdasz - mój synek śpi ok 3 godzin w ciągu dnia, czasem więcej, ale biorąc pod uwagę że wstaje rano przed 6.00, to w sumie wychodzi podobnie do Twojej Anulki. Jak wstanie, to dostaje cycusia, potem trochę się bawimy i po ok. godzinie znowu zasypia. Zauważyłam nawet, że jak ma to dzienne spanie poprzestawiane, np. w innych godzinach, albo mniej, to trudniej mu później zasnąć jak jest taki zmęczony. No nic, mam nadzieję, że to się jakoś wreszcie unormuje. INESKO - Wszystkiego najlepszego 🌻 Życie zaczyna się po 30, więc niech Cię nie dobija ;-) Tym bardziej że nie wyglądasz na te 30 :-) My też mamy już 8 ząbków. Śmiesznie wyglądają, nie mogę się przyzwyczaić do takiego \"zębatego\" uśmiechu :-D Zmykam spać, bo nie wiem co mój smyk wymyśli w nocy... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z OKAZJI DNIA DZIECKA życzę wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej! Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko naj, naj dla wzystkich dzieciaczków. 🌼 INESKO wszystkiego najlepszego. Mi się zawsze kiedyś wydawało, że jak ktoś ma 30 lat, to jest bardzo stary. Ale myślę, że to piękny wiek. Sama jestem prawie taka \"stara\". Ale tyle życia jeszcze przed nami........ 🌼 Bartuś ma już 8 ząbeczków. Karo też szukam takiej opiekunki jak Ty masz. :D Za tydzień wracam do pracy 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) 🌻wszystkiego naj naj dla naszych pociech w dniu ICH święta:D🌻żeby były szczęśliwe uśmiechnięte i zdrowe:)) Iskierko Na pewno znajdziesz dobrą opiekunkę:)Po prostu truno jest na początku zaufać obcej osobie ale będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim: wszystkiego najlepszego dla Ineski 🌻 🌻 🌻. I ...przestańcie narzekać jakie jesteście juz stare, przynajmniej w mojej obecnośći ;), bo co ja mam powiedzieć? Dzisiaj w pracy już troszkę lepiej. Wczoraj powiedziałam wszystko co mnie bolało i na razie jestem górą. Nie jadę teraz do Sopotu, ale jadę na 2 szkolenia we wrześniu i październiku do Warszawy. Tak wolę, bo zastanawiałam się jak się rozstanę z moją córeczką, nawet miałam pomysł, żeby zabrać całą rodzinę ze sobą, tylko bałam się, że już jest z późno i nie znajdę hotelu. Jestem chyba jedną z pierwszych, która walczyła o opiekunkę i naprawdę po tych 5 miesiącach stwierdzam, że nie jest to złe rozwiązanie. Ja ze swojej jestem bardzo zadowolona i tez jej daję więcej niż się umówiłyśmy. Dzisiaj oczywiście przyniosła Kornelce prezent na Dzień Dziecka. Więc Iskierko owocnych poszukiwań będzie dobrze. :) Karo, my też wszędzie chodziliśmy ze starszyn dzieckie i teraz sytuacja się powtarza. Zabieramy Kornelkę wszędzie, albo niestety chodzimy osobno, co miało miejsce kilka razy :(. Napisz, (jeśli chcesz) czy u siostry już dobrze? Cieszę się że już weekend, a w przyszłym tygodniu tylko 3 dni w pracy. HURRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Inesko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 spóźnione, ale szczere Iskierko, nie martw się, na pewno znajdziesz dobrą opiekunkę:) Pochwalę się Wam, że mój synuś zrobił dziś 3 samodzielne kroczki bez trzymania:) Piękny sobie zrobił prezent na dzień dziecka. 🌻 dla Waszych maluchów z okazji Pierwszego Dnia Dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura! Mikołaj chodzi! Niedługo wszystkie zaczną! Co kupiłyście dzieciom na Dzień Dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta28
witam mam nadzieje, ze jeszcze o mnie pamietacie?:P od zeszlego piatki uczeszczam na kurs i nie mam czasu na kompa.mala mala zaakceptowala pobyt u szwagierki choc i tak najbardziej jest szcze sliwa jak babcia do niej przyjezdza czyli w wtorki i czwartki,powiem wam ze ciesze sie ze wyrwalam sie z domu choc balam sie tego bo inaczej na wszystko czlowiek patrzy choc strasznie tesknie za zuzka.ale niewazne. wszystkiego naj naj dla naszych dzieciaczkow no i dla ineski 🌻🌻 mikolaj to drugi chodzacy chlopiec z naszych dzieciaczkow bo natalka malej hpw smiga ze hej. zuzka puszcza sie i sama z 10 sekund ustoi. widze ze pisalyscie o zaproszeniach na roczek moge prosic o jakies namiary,bede wdzieczna. no nic poczekam chwilke na odzew a potem zmykam do nauki bo troszke sie tego nazbieralo przez tydzien choc podobno mowiea ze egamin latwy ale cos trzeba umiec. odnosnie prezentow to :konik bujak mala oszalala i lalak ciociobela z kubusiem puchatkiem choc na razie brak zainteresowania nia. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Dzień Dziecka kupiłam basenik i tablicę magnetyczną (raczej dla siebie :D) No i tak przeczuwałam. Dzwoniła wczoraj szefowa mojej mamy i będzie chodziła teraz przez 2 tygodnie do pracy na popołudnie na ok. 13,30. Ja będę pracować od 8 do 16. Także od 13,30 Bartuś będzie z dziadkiem, a potem ze mną. Do południa oczywiście z babcią. I tak jakoś przeżyjemy. Potem pracy niby ma nie być, także Bartuś będzie cały dzień z babcią. A po wakacjach z nianią, o ile ją znajdę. U nas (na wsi) jest mało takich osób, którym mogłabym powierzyć opiekę nad synkiem. A jak już są, to pracują. I koło się zamyka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieweczki. JA znowu z doskoku. W pracy mam ful roboty ze względu na zbliżającą sie sesję oraz zmiany stanowisk niektórych osób. Koszmar. Wracam ubita a mój synek chce sie bawić a ja nie mam ochoty. Musze coś z tym zrobić. Pracy jeszcze nie zmieniłam Byłam na 2 rozowach kwalifikacyjnych. W jednej obiecano mi ze w ciągu miesiąca powiedza czy mam sie zwalniac czy nie. Jak nikt nie bedzie miał lepszych znjomości to moze naraszcei mi sie uda. Muszę was podczytać. Dziś i jutro siedzę w pracy to zobaczę o czym pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym sie wam pochwalic---- Damian już sam chodzi od tygodnia. Z dnia na dzien coraz pewniej i częsciej sam sie puszcza i idzie do jakiegoś celu. TEraz aż strach. Pełno zabawek na podłodze a on idzie i nie patzry gdzie. Ręce wyciąga do przodu i pędzi jak lunatyk :-) No i jeszcze nie umie sie sam zatrzymać. Idzie aż sie uderzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz Ty pracusiu :) Obejrzałam wszystkie foty Damianka. Ale duży chłopiec z Niego. Ja dzisiaj mam ostatnią wolną niedzielę i przede mną ostatni wolny tydzień. W piątek wraca mąż. A od poniedziałku następnego idę do pracy :( :( :( Pogoda za oknem paskudna. Deszcz leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale ostatnio mialam malo czasu na kompa i wreszcie was podczytałam... I pierwsze to spoznione zyczenia dla Ineski witaj w gronie zacnych... Dla dzieciaczkow tez zyczonka z okazji Dnia dziecka tez spoznione....no i gratulacje dla chodzacych ..... Moj maly robi 2,3 kroczki i bec najlepiej wychodzi mu stanie beztrzymanki... Maly dostal mnostwo prezentow na dzien dziecka zreszta corka starsza tez.... {U nas sporo sie dzieje dzisiaj bylismy na chrzcinach u syna znajomych , a corka miała wyjazd na festiwal bo spiewa i tanczy w zespole folklorystycznym, W sobote bylam z dziecmi na korowodzie z okazji festynu w gminie, a popoludniu zrobilo sie deszczowo wiec wzielismy dzieci do fikolandi takie centrum rozrywki zaraz wrzuce fotki na bobasy... Moj maly w piatek otrzymal paszport juz za 2 tygodnie bedziemy w Londynie juz nie moge sie doczekac... Magda super zdjecia ogladalam przed chwilka, ogolnie nasze dzieciaczki sa sliczne i kochane!!!!! a zamowiłam koszulke ze zdjeciem dzieciakow na dzien ojca dla mojego meza... i jeszcze namaiary na zaproszenia dla Edytki!!! http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=199391517 Nic uciekam dobranoc a i jeszcze dodam fotki na bobasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia77 Ty widzę, że wybierasz się do Londynu. 🌼 My chcemy jechać do Szklarskiej i oczywiście skoczyć do Czech. Czy będę musiała też mieć paszport dla malucha? Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widze że coraz więcej naszych pociech chodzi samodzielnie: Ania, Natalka, Mikołaj i Damian. Moja na razie nie ma zamiaru. W sobotę byłam z nią na ślubie. Byłam może z 10 minut, najpierw skrzypiała kratą na cały kościół, później zapłuła mi całego pilota (nie mogłam wyłączyc alarmu w samochodzie), a na końcu zaczęła płakać, bo chciała iść do ołtarza. Nie nadaje się do ludzi! Zazdroszczę wam jak piszecie, że gdzieś wyjeżdżacie, też bym chciała, ale niestety w tym roku tylko do rodziców na działkę. Ale coś za coś, jutro wsztawiają nam okna i drzwi w nowym domu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki i pociechy Wpadam do Was rzadko, ale często podczytuje Mój Miesio często mi choruje, zaraża się od starszego brata, który przynosi wirusy z przedszkola, a mały choruje. Teraz ostatnio miał właśnie zapalenie ucha. Już czasami mam dosyć tych jego chorób. Nie mam siły, bo on wtedy płacze, wrzeszczy i jest jakiś taki marudny od rana do wieczora. Często też mam noce nieprzespane. Mam nianię i ona też jest tymi jego chorobami zmęczona. Ale co zrobić. Może teraz lato – będzie ciepło to te choróbska się wreszcie skończą. A tak w ogóle to Mieś świetnie się rozwija, ma siedem zębów, którymi wszystkich gryzie, raczkuje prawie biegiem, staje przy wszystkim, za rączki też nie chodzi, ale biega. Mówi już mama, tata da (znaczy daj), ma (znaczy masz) pa pa, baba, ba (znaczy bach) i kiki (nikt nie wie, co to znaczy). Jak jest zdrowy to jest super bobasem, zadowolonym, uśmiechniętym i zabawnym. My z mężem kupiliśmy teraz działkę i też myślimy o budowie domu. Ale jak tak Was czytam, to mam obawy przed tym całym budowaniem. Ale najważniejsze, że działka jest i na razie mamy gdzie jechać i grillik zrobić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No i po niedzieli , dzisiaj u nas ladnie i slonecznie wiec korzystamy a nie za goraco, wieczorem przychodzi do mnie znajoma kosmetyczka i bede robiła zelki na paznokciach u nog bo teraz lato i trzeba codziennie malowac a nie mam na to czasu... wiec zobaczymy iskierko pytałas o paszport ja czekalam miesiac musialam zrboci zdjecie malemu i oddac wniosek musza byc i rodzice i dziecko przy oddawaniu wniosku, placilam chyba 30 zl no i wazny na 5 lat mozna po 2 latach wymienic zdjecie w ramach pierwszej wplaty, i co ja wiem to trzeba miec paszport na dziecko nawet jesli chcesz jechac do czech ale musialabys zadzwonic i zapytac .... nic zmykam bo maly spi wiec musze jak najwiecej zrobic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×