Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Ja na sekunde.... Juz jestesmy w domciu. Lot byl spokojny, Ania po samolocie biegala jak zaloga, hihihihi. Tylko 2 godzinki spala. Pozdrawiamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama- ja mam ten sam dylemat.Co 4 mce musze pisac do prezesa prośbe o pozwolenie na wychodzenie wczesniej z pracy i musze mu dolaczyc zaswiadczenie od lekarza.A moja corka tez ma 13m-c. I tez sie zastanawiam czy nie skonczyc juz z tym wczesniejszym karmieniem,bo nie karmie juz od 9 m-ca.Ale w sumie troche mi szkoda......tj kalla napisala do 3lat mozna......i szkoda bylo by rezygnowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz tak czasami mowimy na Oliwkę \"Ola \" :)i nawet ona powtarza to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki Mój Miesik jest chory na zapalenie okrzeli. Często mi choruje i czasami mam już dosyć wiecznego szpitala. Teraz na domiar złego zwraca antybiotyk, który bierze od wczoraj. Latam za nim ze ścierką... Poza chorowitością jest świetny i zabawny. Dokucza już nawet starszemu braciszkowi. Potrafi się nawet bić... Je wszystko, a najbardziej uwielbia kluski i suchą kajzerkę. Zazdroszcze wam, zdjęć z dzieciaczkami, na basenie, w wodzie itp. Ja się wiecznie boję o jego zdrowie, a wycieczka na basenie skończyłaby się u Miesia chyba szpitalem... Wszystko przez to, że starszy braciszek przynosi zarazki z przedszkola. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki magda fajnie ze podroz sie udala moze z ani stewardesa bedzie?:) basiasz ja tez uwielbiam seriale na wspolnej.m jak milosc i sama jestem ciekawa jakie beda te nowe? fipsik duzo zdrowka dla mieszka😘 jaaga zdecydowalas sie na mebelki? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Flipsik dawno cie tu nie bylo, moze w koncu z tego wyrosnie twoj maly ja tez ma starsza corke ktora chodzi do przedszkola ale narazie odpukac. Magda no to wreszcie jestescie wszyscy razem!!! Wlasnie wrocilismy z imprezy roczkowej od chrzesniaka meza, bylo bardzo wesolo i zabawnie kupilismy mu samochod na akmulator i maly byl zachwycony zreszta nasz tez. Dzieci spia ja tez jestem padnieta wiec chyba pojde spac wczesniej papappa A jesli chodzi o imie Oliwka to mam tu kuzynke malutka co ma na imie Oliwka i mowia jej Oli tez slicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watam, nareszcie cos sie dzieje i u nas. Flipsik, dawno cie nie było, mioże i inne się ujawnią? Niezdecydowałam sie jeszcze na mebelki. Na razie kupiłam na allegro dla Kornelki mini-sofę i mini-fotel ze sztruksu w kwiatuszki. Rewelacja! Nigdy żadna zabawka nie zwróciła jej uwagi na tak długo. Od razu jak pan przyniósł wiedziała o co chodzi. Przez dwa dni: siadała, zdejmowała poduszki, kładła z powrotem, sadzała misie, lalki..Nie przypuszczałam nawet ile jej sprawię radości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale pogoda dzis wstreciucha zimno a na dodatek pada deszcze ... Wczoraj bylo zimno ale przynajmniej nie padalo, a ja caly czas mam duzo roboty przed owarciem sklepu... Dawidek wczoraj mial okropny katar ale dzisiaj juz jest duzo lepiej wiec mysle ze rozejdzie sie po kosciach... Jutro mamy z mezem mala uroczystosc 10 lat po slubie, wiec wypdamy wieczorem na kolacyjke mamy juz podobno zamowiony stolik...do dzeci przyjdzie moja mama. A tak pozatym maly bryka rozrabia i caly czas chce byc na podworku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ale jest jesiennie i beznadziejnie:(( Mamusia Wszystkiego najlepszego z okazjii 10 rocznicy ślubu:) już kawał czasu co?:) Wreszcie wczoraj kupiliśmy fotelik samochodowy dla Majki bo do tej pory jeździła jeszcze w tym pierwszym. Kupiliśmy w końcu Coneco 9-25kg, szaro pomarańczowy. Majce się w nim podobo bo wszystko widzi:)) Lecę sprzątać bo dziś najazd teściowej się szykuje. Ja będę wtedy w pracy ale moja biedna opiekunka musi ją znosić. Wpadną odwiedzić wnuczkę... Więc muszę kąty posprzątać bo wiadomo-teściowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kARO DZIEKI!!! No to teraz bedzie sie czula jak krolowa w nowym foteliku!!! A z ta tesciowa to dobre.... ja tez sprzatam jak wiem ze ma przyjechac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ania ma rozlegulowany sen. Od 6 by juz bawila sie, pozniej ok. 8 lamie ja... W sumie dzis jest lepiej niz wczoraj i przedwczoraj. Biedulke mala strefa czasowa a raczej jej zmiana dobija ja. Poza tym mam duzo prania, ukladania i przede wszystkim domu sprzatania. Pawel odkurzal, ale kurzy i podlog nie myl. Jutro juz zaczyna sie moja szkola. Oj jak sie nie chce.... :-( Mamusia- duzo szczesnia, radosci i milosci zycze z okazji rocznicy slubu! Karo25- chyba taki fotelik ania w olsce miala i bardzo lubila jego. Karo, Mamusia- ja o najazd tesciowej nie musze martwic sie. Dala mi popalic w Polsce jak bylam i na nastepne pare miesiecy mam wstet do baby. Z reszta jak zawsze:-) Duzo ciepla w te zimne dni Wam zycze! U mnie upaly po 30-pare C. \"Juz mam dosc\"- ta piosenke Virgin wlasnei slucham... dosc upalow, sprzatania.... hahahaha. Pozdrawiam:-) Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Magdasz to też cierpisz na przypadłośc \'teściowa\":)))) no faktycznie dla Ani ciezko musi byc z ta zmianą czasu? Nie żal było Ci wyjeżdzać z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo- dzieki za pytasz, Ania juz ma sie lepiej. Dzis przespala cala noc do 8. Teraz, tzn. o 14 poszla na opoludniowa drzemke. Juz i kupki nie zrobila w nocy a w dzien. Jednak to 7 godzin do tylu. Sporo, do tego zmeczenie podroza. W samolocie siedzielismy od 11:40 w dzien do 22:25. Sporo. A co do tesiowej- to powiem tak: dzieki Bogu jest tyle tysiecy km stad:-). Dzis mam 1 dzien w szkole. Bede jezdzila na 18 w czwartki. Jestem ciekawa jaki bedzie nauczyciel, no i ludzie... Ale podchodze do tej szkoly juz tak- ze to juz koncowka:-). Jeszcze pare miechow- i KONIEC!!! A co u Was???? Co tak molo piszecie???? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ Dzieki wszystkim za zyczenia... Bylo wczoraj bardzo fajnie popoludniem wpadli rodzice i tesciowie chwile posiedzielismy i ulotnilismy sie na fajna romantyczna kolacyjke do wloskiej restauracji, rodzice zostali przy dzieciach a my wrocilismy poznym wieczorem , dzieciaczki juz spaly i baylo bardzo romantycznie.... Magda fajnie ze wrocilyscie , Ani raz dwa znow sie przystosuje... narazie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wczoraj bylam w szkole i Pawel z mala przyjechali po mnie. Bylam w domu juz ok. 21:15. Klase mam ok, nauczyciel jest Chinczykiem z wielkim akcentem, ale jakos rozumiem jego. Bedzie sporo nauki, szykuja sie 2 wielkie egzaminy i 3 prace domowe. Mamusia- ciesze sie ze wieczor udal sie!!!!! Oby kazde rocznice takie byly!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://jolmys.webpark.pl/ czy Wam się sprawdziła ta tabelka. Proszę sprawdźcie. Myślę o zaplanowaniu rodzeństwa dla Bartusia i być może ta tabelka okaże się pomocna :D :D :D :D A czy u Was sprawdziło się też to, że przed owulacją - dziewczynka, a w trakcie - chłopiec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iskierki
do bani u mnie sie nie sprawdza!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej iskierka u mnie sie nie sprawdzil , ale mi bylo wszystko jedno ale udala sie parka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na teście mam 2 kreski!!!!!! :D :D :D :D Jeszcze nie zdążyłam powiedzieć o tym mężowi, bo go nie ma. Ale jak przyjedzie, to go odpowiednio przygotuje na tę wiadomość. Muszę jeszcze kupić drugi test, żeby potwierdzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko gratulacje ale bedzie maz mial niespodzianke a jezeli chodzi o plec dziecka to mi sie sprawdzilo . mamuska kiedy bedziesz w poznaniu? zuzka co u zuzi? pozdrawaiwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi według tabeli wychodzi chłopiec. Zobaczymy co będzie, tylko żeby było zdrowe. Przydałaby się dziewczynka, ale jak Bóg da chłopca to też się przecież będzie kochać i się go wychowa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko czyli juz na 100% nastepne baby? kurcze moze to niewlaciwe co teraz napisze ale strasznie sie ciesze i jednoczesnie zazdroszcze. a tak z innej beczki ogladacie big brathera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje iskierko :)!!!! Ja tez sie ciesze na te wiadomosc i zarazem zazdroszcze. Nam tez mooze niebawem bedzie dane miec drugie dziecko:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama olafaka
hej zasnać nie moge wiec pisze :) iskierko gratulacje ciesze się razem z Tobą! pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×