Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Czesc! Basiasz- w Polsce bedziemy do 1 wrzesnia. Ja mojej juz nie raz wlosy scinalam, tylko grzywke. Ma tak bujne wlosiska ze niedlugo i z tylu przeba bedzie podcic. Na razie zakrecaja sie koncowki. Basiasz- na urlopie zapraszam choc na 1 dzien do Olecka!!!!!! Fajnie by bylo poznac sie w realu. Jak mozesz to wyslij mi w tym tygodniu telefon do siebie przez e-mail: magda_sz@hotmail.com Co do witamin- ja nic malej nie podaje, bo u nas w mleku modyfikowanym jest juz jakas dawka. Poza tym mamy bardzo duzo slonecznych dni i dziecko jest naladowane witaminami. Kalla- ja tez raz przegapilam konkurs i bylam zla, bo za samo wyslanie kodow dawali kupony ze znizkami na produkty firmy Gerber. Jade zaraz z Ania do kolezanki, ktora ma basen w ogrodku. Na publicznym basenie za duzo ludzi dzis bedzie, bo mamy ponad 33 stopnie... i kazdy do wody lgnie. Pozdrawiam i odezwe sie pozniej, PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Magdasz Ale ty masz dobrze z tą pogodą. Ja tylko mogę pocieszyć sie zdjęciami. Jak będę jechała do Olecka to dam ci znac /napisze e-mail/. Będziemy napewno w kontakcie. Dodałam zdjęcia na bobasach. Miałam trochę zaległości. Zainteresowanych - Zapraszam. Pa lecę bawić sie z Damianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wieczorem! Ale padnieta jestem, nie mam sily na nic... Basiasz- obejrzalam Wasze fotki i tworzycie super rodzinke!!!! Damianek ma takie krzeselko Fisher price jak Ania. Moja kolo tego krzeselka tanczy... Bardzo je lubi. A ta blonynka, taka 9-12 letnia dziewczynka- to kto to jest? Na wielu zdjeciach ja widac... Bede czekala na e-mail. Juz walizki pakuje, Ania rozpakowuje, wklada jakies rzeczy, przeklada... Istny kogiel-mogiel :-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ta blondi to siostrzenica mojego mojego męża. Bardzo lubi się z nim bawić. Najgorsze jest to, że uwielbia go ciągać za ręce, a on tego nie znosi i denerwuje sie. CZy wasze dzieci są o was zazdrosne? JAk my się do siebie tulimy albo jak ktoś wogule przytuli się do mnie albo do męża albo do babć to zaraz jest pisk. Gdzie wy sie podziewacie? Oglądacie \"Testosteron\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez jestem ale tylko na chwilke texz sie pakuje bo jutro wyjezdzam nad morze, wiec troszke pakowania jest dla 4 osob. Basiasz tez widzialam fotki super zdjecia!!!! Maly lubi wode !!!! Pisalyscie o fryzjerze wlasnie wczoraj maly zaliczyl fryzjera 1 raz ja zreszta tez w koncu zaliczylam fryzjera.... Dawid byl grzeczny i super zniosl te manipulacje przy jego wlosach... Jesli chodzi o witaminke D3 to narazie jest lato wiec mu nie podaje jesienia znowu zaczne dawac po konsultacji z pediatra... Narazie zmykam bo mam duzo rzeczy do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nareszcie moge sie do was odezwać. Miałam problem w pracy z komputerami, mam obecnie 3 w tym 2 nowiutkie i żaden nie działa poprawnie. Chciałam zostać przy starym wypróbowanym, ale na siłę zmieniają mi na nowy i dlatego mam dwa nowe nie działające. Do tego jeden monitor, dwie myszki i dwie klawiatury, zwariować można 😡 Mamusia wypocznijcie sobie nad morzem, tym bardziej, że pogoda sie poprawia. :D Magda, ale dziadkowie na was czekają, wiem coś o tym, chociaz potem znowu będzie smutno wracać. Ja wczoraj byłam z Kornelką na szczepieniu i znowu się zdziwiłam, zastanawialiśmy się ile będzie ważyć, bo wydawało nam się, że bardzo urosła, a tu tylko 8800. Znowu pewnie jest najmniejsza ze wszystkich :(. Strasznie jestem roztrzepana, mam tyle rzeczy \"na głowie\", że juz nad wszystkim nie panuję. Sprzedajemy mieszkanie, dzisiaj przychodzi jakis klient obejrzeć mieszkanie, wiecie jakie to stresujące jak przychodzi ci ktoś obcy i ogląda wszystkie kąty, szczególnie jak jest w domu malutkie dziecko i nieustanny bałagan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.... Widzę ze sie odezwałyście. Ale nadal cisza. *****mamusia77 dzięki za miłe słowa Tak Damian lubi wodę. Śmiał sie w niej. Nurkował, biegał, napił sie czasem wody ale nadal do niej właził. Żeby nie my siedziałby w niej cały dzien. Dostał taką rybkę z bajki - chyba \"Nemo\", która sama pływa. Ale ma z niej uciechę. GAnia ją nie patrzy czy woda głębkoka czy nie. Włazi aż po pachy i pomknął by dalej. Miłego wypoczynku nad morzem. Pogoda sie poprawiła więc mam nadzieję ze będziecie sie świetnie bawić. ****Jagga Może Kornelka będzie filigramową dziewczynką. NAjważniejsze ze jest zdrowa. Nieprzejmuj sie bałąganem. JA tez nie nadąząm ze wszystkim. Coraz częściej zastanawiam sie na wychowawczym. Zaczynam szkolę od września. I nie wiem jak znajdę czas na naukę w tym haosie- praca-dom-praca-dom. Tym bardziej ze teściowa jest poważnie chora i chyba idzie na operację więc odpada mi jedna niania. Moja mama pracuje. Fakt ze ona najczęsciej pilnuje bo jak ma dyzury w szpitalu to ma i noce i dnie i czasem sopro dni wolnych pod rząd więc przychodzi częsciej do Damiana niz teściowa /wiecznie schorowana i narzekająca baba :-) / A nie mogę wymagać od mamy aby rzuciła pracę ani od mojego szefa aby ustalał mi grafiki pod pracę męza i mamy. Na nianie mam za małe dochody więc to co wydamy na opiekunkę to to samo siedziec w domu odchować dziecko i dostawać kasę za wychowawczy. Na to samo wyjedzie. Swoją drogą czemu wychowawczy jest tak niski. W końcu opieka nad własnym dzieckiem to też praca, tj. zatrudniać opikeunkę. Nie rozumiem tej polityki. Ale aby pojąć decyzję musze jeszcze przesać sie z tym parę nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****magdasz Ania bawi sie krzesełkiem? Damian dopiero je poznaje. Ale juz mogę stwierdzić ze jestem zadowolona z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Oczywiście od rana problemy z komputerami 😡. wczoraj byli ludzieoglądać nasze mieszkanie, ale na razie nie maja pieniędzy, bo najpierw musza sprzedać swoje. Nareszcie weekend :D i będę miała czas dla moich dzieci i dla domu. ostatnio żyję w strasznym tempie, ale może jeszcze wezme dwa dni urlopu na długi weekend wyjedziemy do rodziców. Moja panna oczywiście jeszcze nie chodzi i wcale sie do tego nie spieszy. Czy jest jeszcze jakies dziecko które nie chodzi? Nie dość, że taki kurdupel to jeszcze leniwy ;) Ale za to jaka słodka! Wszystko bym dla niej zrobiła za przytulenie się i kizia-mizia po twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ostatnio chwilkę nie miałam neta, więc trochę \"wypadłam z tematu\":P Jaaga- nie przejmuj się, filigranowe dziewczątka są słodkie:) Basiasz - jaką szkołę zaczynasz? Byliśmy w środę do szczepienia, Mikołaj waży 11,600 i ma 82 cm. Może odnowimy tabelkę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja wpadlam sie pozegnac bo dzis wieczorem wyjazd nad morze dzieki dziewczyny za zycznia udanego wyjazdu pappapapaa Zieloneszkielko czytalam bloga wlasnie super zdjecia i super komentarze.... papapap do zobaczenia za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Zieloneszkiełko Damian na szczepieniu i jednocześnie bilansie po skończeniu roczku też ważył 11 kg i chyba 86 cm. Tabelkę możemy odnowić> ja zawsze byłam za nią i starałam sie ją regularnie przenoić ale mając zaległości w odwiedzaniu stronki zaniedbałam tabelkę i widzę, ze wy też. Kto ją odszuka? :D Zaczynam mgr. Złozyłam papiery na administrację. Ukończyłam zarządzanie i marketing i chciałabym zrobić mgr ale raczej na innym kierunku. Pokrewnym jest administracja. Ale dopiero pod koniec sierpnia dowiem sie czy mnie przyjmą. Bardzo mi sie nie chce. Bo i kasa - 2 tys za pół roku, dojazdy, a największą stratą jest strata czasu, który mogłabym spędzić z rodziną. Dziewczyny, czy któraś z was jest na wychowawczym bo nie pamiętam? Ciekawe, czy szef zgodzi się i pod jakimi warunkami. Liczę sie z tym ze mogę pożegnać sie z pracą. Z jednej strony nie żałowałabym ale z drugiej.... tyle pracy i pomysłu włozyłam w tą firmę. Jestem z nią praktycznie od poczatku. Ale z każdym rokiem coraz gorzej. Fakt, ze fima sie rozwija i wymagania szefa też, ale teraz mam rodzinę i za marne 900 zł na rękę nie mam zamiaru pośięcać życia prywatnego dla firmy. Zostawać po godzinach, tworzyć własne pomysły i sama je rezaliowac coś udoskonalać bo nie mam żądnej motywacji.Szef tak sie przyzwyczaił ze zawsze to było za darmo ale kosztem mojego woleego czasu. Teraz kiedy mam męza i dziecko nie zostaję po godzinach dla dodatkowej roboty, którą sama wymyslę sobie. I mój szef już jest niezadowolony. Już jestm groszym pracownikiem niz nowo zatrudnione osoby. Jedna ma dorosłe dzieci i brak męża, a drua starna panna i dla szefa w to mi graj. One się liczą a ja już nie bo ja nie pośswięcam sie tj kiedyś. Trochę jest w tym mojej winy bo sama go przyzwyczaiłam do takiego obrotu sprawy. Boli najbardziej to, ze to co było kiedyś już sie dla niego nie liczy. Liczy sie teraźniejszość i to ze nowe zostają po godzinach nie upominająć sie o kasę, ani o wone w zamian. Ach.... co tu dużo gadać. Aż szkoda słów. Więcej jest plusów za wychowawczym niż aby zostać w pracy. A co bedzie za kilka lat będę sie wtedy martwić. Ale ostateczną decyzję jest trudniej podjać niz myślałam, chyba ze względu na sentyment do obecnej firmy....ale jak pomyśle jak jestem traktowana tutaj obecnie to odchodzę jedną nogą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wasze dzieci sa mierzone,bo moj Luki na stojaco i mial 12,500g i 83cm dlugi.Kazala odstawic mleko modyfikowane i przejsc na krowie.W ogole nie kazala podawac mu w nocy mleka,bo jest duzy. W Polsce inaczej tu inaczej,ale najwazniejsze ze jest zdrowy. U nas najpierw powodz teraz tropiki.Dziwna pogoda :O Pozdrawiam was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj też mierzony na stojąco i 82 cm. Duży chłopak z niego, i wagę ma dość dobrą, bo 11,600. Basiasz Podajesz wzrost mierzony u lekarza czy rozmiar ciuszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost mierzony u lekarza oczywiście na stojąco przy cm a ubranka kupuję na oko bo ta numeracja jest zupełnie odbiegła od miesiaca podanego na metce ****nata i co zdecydujesz sie podawac mleko krowie dla łukaszka? tak jak paimiętam mił chyba podejrzenie o skazę na białko mleka krowiego?! ja byłam u alergologa z damianem i ta z kolei powiedziała ze około skończenia 3 roku zycia mozna takie mleko podać. Ale co lekarz to inna wersja! Juz nie raz sie o tym przekonałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była na 43 stronie: NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....10..........11kg....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....6........ .1050......87 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......6......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................. Jaaga....Kornelia..26.07.2007..2700....52......2........ 8000.....74 Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......6........ ...9200.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!! Dzis to jest moj ostatni wpis na kafe przed wylotem. Jak tylk obede mogla- to odezwe sie z Polski. Basiasz- Ania lubi to krzeselko, w szczegolnosci lampke i ta ksiazeczke. Ja skonczylam Administracje- licencjata i powiem Ci ze to fajny kierunek, daje duza perspektywe pracy. Mialam isc na mgr w Polsce do Bialego stoku lub do Warszawy, ale poznalam Pawla i moje losy potoczyly sie inaczej. My jak tulimy sie do dolancza na chwile do nas Ania i tez potuli sie i idzie do zabawek:-), Nata- ja daje po trochu krowiego kleka. Kupuje Laciate te czerwone i Ania lubi je. Juz do 2 roku zycia mamy modyfikowane wykluczyc. Masz racje co kraj to obyczaj i staraj sie swoich lekrzy sluchac... Ja slucham sie mojej lekarki choc w Polsce lekarze co innego na dane tematy czy problemy mowia. Jaaga- oj dziadkoweie czekaja. Juz wszystko dla Ani naszykowane. Juz licza dni i godziny:-) No i przejmuj sie wymiarami corki. Kazde dziecko inne jest... Moze bedzie jak Zieloneszkielko pisala filigranowa kobietka:-) Mamusia- milego wypoczynku, pogody superowej zyczymy!!! NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....10..... .....11kg....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....6........ .1050......87 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......8......... ...11kg.....86 ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................. Jaaga....Kornelia..26.07.2007..2700....52......2........ 8000.....74 Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......6........ ...9200.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm Dziewczynki, zycze Wam wszystkiego najlepszego!!!!!!!! No i duzo zdrowka dla Waszych malenstw!!!!!!! Do klikania w Polsce!!!!!! W poniedzialek ok. 14 popatrzcie w niebo- bede juz nad Polska i bede machala do Was z samolotu!!!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****magdasz Mam nadzieję ze sie spotkamy w Polsce. Masz dostęp do internetu w Polsce> odczytasz mego e-maila jak ci napisze? Co do administarcji! Mam nadzieję ze mi co nie co podpowiesz czasem, co? :D Szkoda ze nas tak mało zostało. Wprawdzie ja tez zaniedbuję czasem forum ale wracam jak wichura :P I jak narazie od kilku dni jestem na bieząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz🌻 Zgadza sie bylo podejrzenie alergii na mleko krowie,ale przed wyjazdem jakies 2 miesiace zdecydowalam sie podac mu mleko Bebilon,bo w Anglii jest to samo mleko o takim samym skladzie COW&GATE .Bo zdecydowalam dlatego miedzy innymi,bo skoro jogurt,budynie,deserki zjadal juz od dawna z tam tez bylo mleko krowie i nic mu nie bylo to pewnie nie jest uczulony na mleko krowie. No i sie nie mylilam :) podawalam Bebilon i nic mu nie bylo.Tu podaje to angielskie mleko i tez nic mu nie jest. Wiec alergikiem nie jest. Teraz lekarka kazala podawac krowie,bo jest juz duzy i nie potrzebuje modyfikowanego.No niewiem czy przejsc. Narazie jeszcze kupilam kolejna puszke modyfikowanego. W ogole nie mam podawac mu jedzenia w nocy i tu jest szok dla mnie,bo lysolek w dzien malo je a w nocy nadrabia. W nocy zoladek powinien odpoczywac,ale jak mu nie podac.:( Kazala odzwyczajac podawac wieksza ilosc wody a mniej mleka. To beda cyrki.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman o co
mam pyt czy wszystkie wasze dzieciac zki juz chodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez drepta,ale niektore dzieciaczki jeszcze nie chodza.O ile gdzie wyczytalam maja czas do 18 miesiaca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman o co
dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****nata Moj Damian na szczęsie jakoś z nocy na noc jadł sam przez siebie coaraz mniej. A ja mu coraz mniej kaloryczne mleko robiłam i przestał jeść wogule. Ostatni posiłek zjada jak idzie spać około 21:30 i wstaje okoł7:00 i zjada 210 ml wody. Ale zdarzaj sie noce taka jak dziś. Że coś mu sie śniło. Wybił sie ze snu. Ciagle płakał. Zrobiłam mleczko i usnął jak suseł. 1)A tak wogule jak często podajecie mleczko przez butlę? 2)Czy dodajecie coś do tego mleka? 3)JAkie inne posiłki przygotowjecie swoim małym? 4)Kiedy przed snem myjecie ząbki? 1) 2)My podajemy jeszcze ze 3 razy na dobę mleczko przez butelkę ale zawsze z dodatkiem albo kleiku ryżowego, kukurydzianego, kaszki owocowej albo manny rozpuszczalnej w wodzie. 3)Inne posiłki: kanapeczki z wedlinką bez masła, kaszki podawane łyżeczką, manna robiona przeze mnie z dodakiem dzemu albo deserku, zupki, kisielki, deserki, wafelki, chrupki. 4)Mycie ząbków: ja w wannie podaczs kąpieli, po niej zjada mleko i śpi. Muszę zmienić kolejność aby myć ząbki po mleczku. Ale nie mam pomysłu. Bo po kapieli zawsze chce sie jeść i od razu leżąc po mleku Damian sam usypia. A kąpiel pewnie by go rozbudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluch wypija mleko o 19,22,3 i 6 po 180ml nieraz mniej. Rano dzimdzia troche chlebka albo bulke,na obiad je to co my a nieraz wcale nie chce jesc,zadnej kaszki nie lubi,na deser jogurt. Szczerze mowiac nie ma uregulowanego jedzenia w dzien.jest niejadkiem i zjada np kukurydze w kolbie uwielbia,melony,arbuzy to zje ale przeciez to tylko woda :( jak slodycze zobaczy to by jadl kilogramami,ale staram sie mu dawac jak najmniej a zeby zjadl cos bardziej tresciwszego. Wychodzac na spacer zawsze mam przy sobie paluszki albo jakies ciacha no i picie.Wypija tez albo wode mineralna albo sok z kartonu. Nie zjada rarytasow typowo dla dzieci bo nie lubi dlatego zjada to co my jemy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zabkow to ciezko,bo on sie bawi ta szczoteczka :O Jeszcze glupiutki jest,ale zawsze przy kapieli myjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ NATA NATA
bardzo zle odzywiasz dziecko w UK .Ale nie dziwota-tam jedzenie podobno straszne badziewie-same konerwanty.Nie to co w Polsce same rarytaski-swieze mieska i jarzynki z ryneczku tam to podobno chleb jak gabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie kolezanko :) Tu sa polskie sklepy i to co chcesz-masz. Jak ktos kupuje chleb ten najtanszy to nie dziwie sie,ze mu nie smakuje :) Tu mamy tez Polski chleb i to co kazdy mowi na wszystko trzeba brac poprawki. A czy synka zle odzywiam? No nie powiedzialabym,wystarczy spojrzes na jego wzrost i wage (83cm na stojaco mierzony i waga 12,5kg)i nie sadze,zeby wygladal jakby mial anemie. Ale najlepiej kogos krytykowac pod pomaranczowym nikiem. No coz Ty uwazasz tak ja inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×