Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Hejka Basiasz no widac ze masz urlop bo duzo cie widac super moze teraz sie bardziej rozpiszemy, Damianek wspaniale rosnie widac po zdjeciach. Jaaga ja mam takie łozko z Ikei do starszej corki i jestem zadowolona.... A moj maly juz chrapie od 19.30 U nas skonczyly sei juz chyba klopoty z zabkowaniem i snem bo maly juz spi spokojnie uffff.... Edytko trzymam kciuki.... Moze na, sie uda spotkac choc my tez mamy to polaczone z jakas impreza andrzejkowa w tym hotelu mamy oplacone wszystko jedzenie spanie i impreze... MAgda gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia, dzieciaki super. A najbardziej ubawił mnie Dawid z lalką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Muszę przyznać ze nie wiem które to łożko rosnie razem z dzieciem :-) Wpadlam na chwilunie aby sie pożegnać przed wyłączeniem kompa. Przed chwilą obejrzałam BigBrother... ale jazda z tymi \"staruszkami\" w końcu cos sie tam dzieje. A już myślałam ze tam sami młodzi i bez zobowiązań. 1 edycja podobała mi sie najbardziej. Sczególnie Gulczas... kogoś mi przypomina z dawnych lat............................. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawid z lalka usmialam sie...maly podrywacz:) u mnie nadal brak @... dzis bylismy na cmentarzu a popluniu goscie wpadaja na rogale marcinskie i wodeczke i sama niewiem czy jednego drinasa moge wypic...ale chyba sie skusze bo nie chce zapeszac.jutro o 17,30 mam wizyte jak ja sie nie moge doczekac..oczywiscie napisze wam co i jak. buziole i milej nedzieli .ide obiad wstawic bo zaraz mezulek przyjdzie a zuza spi 🖐️ mamuska a w jakim hotelu bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****edyta A testu nie robiłaś? Lekarz może jeszcze nie stwierdzić. U mnie nie stwierdził na początku kazał przyjść za tydzień. I wtedy potwierdził ciążę. U nas beznadziejna pogoda. Pada. Teraz dopóki śpi Damian pozaglądam na wasze bobasy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz nie robilam bo nie chce.wytrzymam do jutra,wiem ze tojet wczesnie ale ja biore hormony i w tym miesiacu bralam nowe wiec jezeli to przez nie to zauwazy ze to nie ciaza a pozatym ze wzgledu na moje problemy kazala mi juz przyjsc. a u mnie sloneczko swieci i jest calkiem przyjemnie na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****edyta Dmuchnij trochę słońca na Podlasie :-) Zuzia jest słodka i taka duża. A wtym baseniku to ona śpi? :D *****Magdasz Ania w dyni :D - fajniutka i chyba niezła z niej pianistka? Po kim ma talent? Już przekłuwałaś jej uszka? Nie płakała? Ja chyba bym /gdybym miała dziewczynkę/ nie przekłuwałabym jeszcze uszu. Jakoś wydaje mi sie to zbyt wczesnie. Moze raczej w formie prezentu na któreś urodzinki. Jescze jak ktoś ma drobniutkie kolczyczki to jeszcze jeszcze ale nie lubie jak dziecko roczne ma takie kółeczka ze paluszka może sobie włożyć. Ale każdy ma swój gust. ****Karo25 Maja z rokezem :P suuuuppeerrr!!!! ****Kamilla Alan to chyba mały rozrabiaka. Pomaga ci porządkowac w szafie, nono... a tak pozatym jakoś też cie nie ma na forum? Coś sie stalo? *****Iskerka Bartek nie może narzekac na brak zabawek, co? Jak sie dziś czujesz? ****Rzeczko Zapomn... Wojtek już taki chłop..... przystojniaczek. ****Zieloneszkiełko Nasze dzieci były wczesniej podobne do siebie a teraz widac ogromną różnice. *****mamusia77 Dawid z lalą :-) Bawi sie lalkami? Mój Damian woli misie. Lalki wyrzuca z odrazą na buźce. ****Kalla Krzyś ma nieżła czuprynkę :-) ****Ineska Czemu na Twoim linku nie ma w tej chwili strony blogu Oliwki? Oliwka jest taka sliczniutka. Ma nietypowy kolor włosków-taki fajny brązik, albo tak na zdjęciu wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz dziekuje zuzia nasladujac mame opalala sie w baseniku:) a slonce..mowisz -masz juz wysylam!!! fajnie tak ogladac zdjecia dzieciaczkow i patrzec jak rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****edyta Tak ,tak fajnie.... i fajnie my sie starzejemy :P Słabo dmuchasz.... :-) Dobra uciekam bo mąż się nudzi .... Miłej niedzieli. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Basiasz w końcu jestes!!! Brakowało Cię tutaj na topiku. A w ogóle to gratulacje z podjęcia mądrej decyzji o wychowawczyć. Pewnie Damianek jest szczęsliwy, że ma mamę u boku prrzez cały dzień ;) Edytka - trzymam mocno kciuki - oby sie udało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdasz :( wróć tu do nas! Olej te wszystke cytrusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz witaj na wychowawczym :) ja cały czas jestem na urlopie i mimo, że tę decyzję potępia mąż i Jego rodzina to ja nie żałuję, to najpiękniejszy okres w moim życiu a zarazem najważniejszy okres w życiu Wojtka:) Mamy już takie osiągnięcia jak: -Wojtek sam je obiadek łyżeczką -sam myje ząbki, -sprząta wszystkie zabawki przed spaniem -przynosi szczotkę i razem zamiatamy, -sam wyrzuca swoje brudne pieluchy do kosza, -korzysta z nocnika, ale głównie jak zauważę że coś się zaczyna, choć kilka razy sam wskazał na nocnik i ładnie się załatwił Myślę, że gdyby nie mój pobyt na urlopie Wojtek nie umiałby tak wiele, dlatego dziękuje Bogu, że miałam możliwość zostania w domu :) Edytko dzięki za informacje na temat Akademii, muszę to rozważyć i być może zaczniemy chodzić z Wojtusiem :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz- adres naszego bloga to http://o-l-i-w-k-a.blog.onet.pl/ zapraszam :) milo jest znow was poczytac.Czasami tu zagladne ;) U nas wszystko ok. Mozecie poczytac nas wlasnie na naszym blogu, tam jest wszystko napisane :)zdjecia tez są :P Edytko 3mam kciuki za fasolkowanie :) basiasz fotka damianka z lalą jest rewelacyjna, ponoc dobrze jak chlopiec ma chociaz jedna lale do zabawy,uczy go wtedy opiekunczosci i w ogole. Sliczne nam dzieci rosną, 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM! Inesko to moj Dawid spi z lala, a nie Damianek, moj maly ma lalki od siostry i lubi z nimi pogadac, ale jak pytam kogo lala to mowi ada.... U nas zrobilo sie zimno brrr byle do wiosny... Z Dawidem mamy czasami proby silowe bo Dawid zaczyna demonstracje placzem jak nie chcemy np wziasc go na rece ...ale jakos trzeba to przezyc pamietam ten etap u corki.... Edytko ja bede w Hotelu 500 w Tarnowie Podgornym... Rzeczko wspaniale postepy poczynił twoj Wojtek brawo dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec juz po wizycie i ...jest pecherzyk ciazowy ,ale oprocz niego zrobila mi sie torbiel:(musze brac luteine na potrzymanie i obiecalam ze nie bede sie przemeczac.oprocz tego mam do zrobienia morfologie i badanie moczu oraz poziom glugozy.na nastepna wizyte ide za tydzien i byc moze bedzie juz widac serduszko.jezeli zaczne plamic to od razu mam dzwonic do gin,,,nieiwem jak ja wytrwam ten tydzien...ia i nici z wyjazdu do krakowa :( szkoda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a inesko weszlam na twoj blog i mam pytanie choc wiem ze to kwestia gustu dlaczego on jest taki czarny i i smutny????szkoda poprzedni byl taki dzieciecy ,kolorowy ale jak juz pisalam to twoja sprawa. rzeczko to do zobaczenia w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia sorrki mialo byc dawidek :P edyta gratuluje,w koncu sie doczekalas. Mamy druga zaludnioną na forum :) a co do bloga, uwazam ze nie jest on smutny.Czy czern tylko kojarzy sie ze smutkiem?wcale nie!! Zawsze malam taki kolorowy,tym razem wybralam cos bardziej cos skromnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesko
zajrzałam na Twojego bloga,Oliwka jest naprawdę piekna. Ma takie wrazliwe, mądre oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero piszę. Cały tydzień dzielnie pracowałam, a teraz nadrabiam zaległości :D Magdasz nie opuszczaj nas :( Olej pomarańczki, one i tak są kasowane. basiasz mogłam Ci powiedzieć wcześniej, ale Ciebie wówczas nie było na topiku. Ja urodziłam się 4 maja i bardzo mi się ten miesiąc podoba. Dlategoteż zdecydowałam się na ten miesiąc. Termin na 15 maja, także czy urodzi się o dwa tygodnie wcześniej czy o dwa później to i tak będzie MAJ 🌼 ❤️ Bardzo fajnie jest na wychowawczym, no nie? Ja byłam pół roku. Teraz też się czuję, jak na wychowawczym. Bo raz idę do pracy raz siedzę w domku. Tylko bardzo, bardzo zmęczona jestem. mamusia bardzo mi przykro z powodu dziadka. Ja 8 lat temu przeżyłam śmierć \"mojego\" dziadka. Płakałam jak Bóbr. A w zeszłym roku zmarł drugi dziadek, ale już nie \"mój\", bo daleko był i na pogrzebie kropla łzy mi nie spadła (a byłam w 5 miesiącu ciąży). Bartosz faktycznie na brak zabawek nie narzeka, chyba jedynie na nadmiar. Ale najlepsze co wymyśliliśmy to pokój dla Bartusia. Ma w nim wszystkie swoje ubranka i zabawki. Tylko jedynie śpi w naszej sypialni w łóżeczku. Edytko GRATULACJE 🌼 Wielkie Gratulacje. :D Moja mała dzidzia Wczoraj miałam przecudowny dzień. Byłam u gina i ważę 52,6. Ciśnienie krwi ok. Za tydzień w czwartek jadę prywatnie do niego na wizytę (konkretne badanie usg). Jak wróciłam to mąż przekazał mi pocztę!!! Dostałam wreszcie tak długo oczekiwany CERTYFIKAT KSIĘGOWY. A potem pojechaliśmy na działkę, dekarze robią dach. Pierwsze krowkwie już wciągnięte. A dzisiaj smutek, bo mąż wyjechał za wielką wodę na 4 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska wybacz ale teraz docczytalam ze dziadek zmarl.przyjmij kondolencje.ja niestety nie mam juz od dawna dziadkow. iskierko ale ty chuda jestes ..zazdroszcze .mi zostalo na plusie 2 kg po zuzi czyli 60 :(.teraz obiecalam sobie ze nie bede sie obzerac jak wtedy +24 w dniu porodu ,ale czy to eyjdzie zobaczymy.narazie modle sie zeby fasolka sie utrzymala i zeby bylo ok. w ktorym tyg mozna zobaczyc juz serduszko dzidzi bo ja mam przyjsc w poniedzialek i bedzie to od ostatniej @ 7,5 tygodnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś czytałamz
ze Gibsia czy jak jej tam tez jest w ciązy...co z nią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu na nic! Basiasz ja nie mam strony na bobasach. Edytka strasznie się cieszę (tfu, tfu...) i trzymam kciuki. Najpierw piszesz że @ spóźnia ci się 2 dni a teraz, że w poniedziałe będzie 7,5 tygodnia, to jak to w końcu jest? I uważaj koniecznie na siebie 👄 Jestem strasznie zagoniona, jeszcze mi opiekunka zachorowała. Ja już prawie nie mam urlopu a mąż na budowie ma kupę roboty. Dzisiaj babcia z nią została, ale nie wiem co jutro... Karo jak tam powrót męża? Bardzo sie stęsknił? Namówił cie na wyjazd? 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jaga tylko sie nie przerób jak sie wali to wszystko naraz wiem cos o tym, ja teraz jestem zmuszona siedziec z malym w domku bo nie mam babci ale juz tylko do soboty, jest to straszne bo musze pracowac w domu i Dawidkowi sie nudzi... Edytko to trzymamy kciuki juz bedzie teraz wszystko ok ... a serducho widac w 10 tygodniu ale to zalezy na jakim sprzecie bedzie robione usg... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Dziewczyny tak się zastanawiam co kupić dzieciakom na Mikołaja??? Czy już macie jakieś pomysły co Sw.Mikołaj przyniesie Waszym pociechom??? Napewno kupie sanki, z oparciem, ale zastanawiam sie nad jakąs zabawką co przyniesie frajde dziecku. Rzucajcie pomysłami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaga chyba cos zle policzylam sama niewiem ostatni @ mialam 1 pazdziernika a teraz do gin ide 12 listopada to ile to jest?zreszta niewazne .zuza jak miala sie urodzic to sprzet co chwila pokazywal inny termin a w koncu urodzilam w 42 tyg.a jak meble dla dzici?wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalla na prezent zupelnie w tej chwili nie mam pomyslu ale moze kolejne klocki lub didzej dzdzownice.a co do sanek to juz ma takie z regulowanym oparciem ktore pozniej zupelnie mozna zdjac wiec beda na lata/ poszukam na allegro linka to wkleje a ja dzis wybieram sie do kina z zuza bo basen w tym tygodniu odpadl. http://www.allegro.pl/item266026669_dj_dzdzownica_od_cobi_reklama_tv.html to jest ta dzdzownica widzialam ja na zywo i jest smieszna tylko troche droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia nie przerobie się ;) Ja nie wiem co z Mikołajem. W wakacje kupiłam Kornelii z Quelle zestaw dla lali: fotelik samochodowy, łóżeczko turystyczne, nosidełko, walizka na kółkach i jeszcze jakieś drobiazgi. http://www.allegro.pl/item264736602_knorr_lozeczko_fotelik_nosidelko_dla_lalki.html Zamówiłam na roczek, a przyszedł dopiero w sierpniu i leży na strychu. Na razie używana jest rylko walizka. Kornelia ma dużo zabawek jeszcze po Maćku i wcale się nimi nie bawi. Ostatnio hitem są napy w ubrankach: zapina i rozpina :D Zreszta dla niej będzie przygotowany cały pokój, więc może coś do pokoiku jakąś lampkę. Mebelki bedą z Ikei, seria leksvik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagga a masz fotki mebelkow bo nie moge ich znalesc? z kina nici zuza poszla spac chyba przez ta pogode bo wciaz pada brrr....byle do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×