Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Witajcie:))) Ło matko, ile mi dałyście do czytania:D dobrze dobrze:) Już się nie obijam tylko piszę:) U nas w domu panują jakieś wirusy, ale lekkie, katar chrypka i marudzenie - ja i Maja:) Ineska Maja też przechodziła zapalenie spojówek i ryczałam razem z nia. ale pomogły krople i maść neomecyna na noc. My załatwialiśmy kredyt jak byłam w ciązy z Mają i w sumie to nie miało znaczenia, ale teraz jest trudniej z tymi kredytami. Tyle się opisałyście że już nie pamiętam, która o czym:D Ale wszytskie goroąco pozdrawiam. Iskierko współczucia z powodu włamania, potrafię sobie wyobrazić co czułaś...i ta bezradność, ale głowa do góry. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak po wekendzie? mamuska kosz na smieci widzialam,ale jakos osobiscie uwazam to za zbytek.Co do firmy to ja chwale i maja i zuzia maja kubki. z zuzinka bylam w kinie na madagaskar ile sie usmialysmy,a zuzolina jak dumna i szczesliwa ,caly film gadala i przezywala ,ale wysiedziala:P majeczke przesadzilama do spacerowki,i od razu dosroslej wyglada:P inesko masz racje co do przedszkoli mozna wybrac jedno glowne.no to bede miec klopot{beksa} pozdrawiam i milej nocki no i 3-majcie sie mamuski dwu paki kurcze ale macie fajnie czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak po wekendzie? mamuska kosz na smieci widzialam,ale jakos osobiscie uwazam to za zbytek.Co do firmy to ja chwale i maja i zuzia maja kubki. z zuzinka bylam w kinie na madagaskar ile sie usmialysmy,a zuzolina jak dumna i szczesliwa ,caly film gadala i przezywala ,ale wysiedziala:P majeczke przesadzilama do spacerowki,i od razu dosroslej wyglada:P inesko masz racje co do przedszkoli mozna wybrac jedno glowne.no to bede miec klopot{beksa} pozdrawiam i milej nocki no i 3-majcie sie mamuski dwu paki kurcze ale macie fajnie czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U nas nie ciekwaie po weekendzie, mały wczoraj dostał gorączki a w nocy wymiotywał a rano biegunka i to ostra, wiec pojechałam do lekarza i jakiś wirus szaleje, mał nigdy nie miał biegunki i bardzo jest słaby, ale tylko mam nawadniać i dieta bez nabiału i jajek 3 dni, a on już płącze za mleczkiem. Córke wysłałam do babc na wakacje zeby sie nie zakaziła, a my zobaczymy... Koniec narzekania, teraz mały juz spi ciekawa jaka bedzie szisiejsza nocka. Dobra zmykam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ja do Was z pytaniem. Bo sprzedaje na allegro i zastanawiam się na czym jeszcze bym mogła. I chciałabym sie dowiedzieć, czy wogóle któraś z Was kupuje na czyms innym, czy tylko na allegro? Pozdrowionka dla ciężarówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas choroby częśc dalsza z tym ze mały juz troszke lepszy bo nie wymiotuje ale mało je i chudnie w oczach troche mnie to przeraza... Iskierko ja mało kupje jak juz to na alegro, czasami w sklepie internetowym ale my juz pisałałysmy na ten temat, ja tez zastanawiam sie nad otwarciem sklepu internetowego...jsko dodatek do pracy... Nic zmykam bo maly teraz chce byc tylko z mamą... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia77 ja to cie podziwiam, prowadzisz juz jeden sklep, masz dwojke dzieci i trzecie w drodze i jeszcze sie zastanawiasz nad otworzeniem sklepu w internecie. Dajcie spokoj, kobieto czy ty w ogole wypoczywasz? A Dawidkowi zycze zdroweczka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesko najwazniejsza jest organizacja, a tak pozatym jakos sie wszystko kreci, a czasami tez odpoczywam... Miłego wieczorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska rowniez duzo zdrowka dla dawidka{cmok} inesko a jak oczka oliwki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Inesko to gdzie wysyłasz małą na ferie zimowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INESKO A NIE MOZESZ Z MALA JECHAC? PEWNIE BRAK URLOPU MAMUSKA A TAK WLASCIWIE TO KOGO NOSISZ POD SERDUCHEM?\") INESKO MIALAS RACJE Z TYM PRZEDSZKOLEM.MAM NADZIEJE ZE DO KONCA LUTEGO WSZYSTKO MI SIE WYJASNI. POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Edytko ma chłopca najprawdopodobniej bedzie nazywał się Kamil. To ja chyba zle jestem ponformowana w prawie przedszkola, Inesko głowa do góry te 10 dni szybko minie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale tu cisza nastała... U nas ok, starsza córka jutro ma urodzinki wiec pieke torcik dla mojej walentynki... papappa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska wszystkiego najlepszego dla coreczki,a ja pochwale sie ze moja majeczka dzis konczy 7 miesiecy u nas wrocila zima :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za życzonka dla mojej córki!!! Inesko to super baliku życzymy!!!! U nas tez wóciła zima pełną parą zaypało nas, mąz od rana odśnieża podjazdy bo nie można się z domu ruszyć... Trzymajcie sie ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dodallam pare zdjec na bobasy i NK tylko niewiem czemu nie otwiera sie stroNA, POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ znowu widzę zastauj na topicu ;) Ja wybieram się jutro na USG - już sie nie mogę doczekać :) Byłam w zeszły wtorek , ale maleństwo zrobiło nam psikusa i nie dało wcale sie zbadać ani obejrzeć :) ułożyło sie tak niziutko , że lekarz mimo starań nie był w stanie zmienic jego polożenia. A nie chciał go stresować i ugniatac wiec jutro kazał przyjść :) *****Mamusia77🌻 Co tam u Ciebie? jak się czujesz? Pozdrawiam i życze miłego niedzielnego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No fakt zastuj na topicu, widziałam zdjecia na nk super.... Mała hpw no a wiesz co bedzie chłopak czy dziewczynka? Ja czuje się dobrze, jeszcze chodze do pracy ale na 4 lub 5 godzin... mały kopie i rozrabia w moim brzuszku, na szczęście się odwrócił górą w dół i już nie grozi mi cesarka... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ *****Mamusia77🌻 NJestem juz po USG maleństwo jest zdrowiutkie z nóżkami mierzy 10 cm :) Lubi ssać kciuk i fikac koziołki . Ale nie dało zobaczyc co ma między nóżkami :) Następne USG bedę robiła w kwietniu bo chce sie wybrac na 4D :) AAle po cichutku licze , że zupełnie inne przechodzenie tej ciaży niż dwóch poprzednich może oznaczać chłopczyka- choc wiem reguły nie ma ;) Okaże sie mam nadzieję w kwietniu . Widzisz mówiłam , że napewno sie Twój dzidzius odwroci i bedzie ok :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! I znów zapadła tu cisza, dziewczynki piszcie coś... Mała HPW super że wszystko ok u ciebie i małego w brzuszku, ja cieszę sie ze mały fiknał koziołka i jest główka w dół... Ostatnio daje mi popalic i strasznie kopie, ale to juz 32 tydzień wiec jako zleci, cały czas chodze do pracy ale tylko na maksymalnie 4 godzinki... Dziewczyny zapisałyście już swoje pociechy do przedszkola, ja zrobiłam to dzisiaj, ale marne szanse na grupe dopołudniową bo mnóstwo chętnych a przedszkole małe, zobaczymy co z tego wyniknie, w tym roku u nas zaczyna się budowa nowego przedszkola ale Dawid się chyba juz na niego nie załapie co najwyżej ten malutki co w brzuszku jeszcze siedzi znaczy się Kamil. Pozdrowionka dla wszystkich dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia My dzisiaj byliśmy zapisać się do Przedszkola. Bartek wszedł zobaczył grupę ok. 25 dzieci - oniemiał. Stanął, popatrzył i od razu podleciała do niego znajoma Zosia i go wciągnęła. Nie kazała nikomu Bartka dotykać - fajnie to wyglądało - bo Zosia jest 2 lata starsza od Bartka. No i mówię Pani Przedszkolance, że Bartek to straszny bałaganiarz, że w pokoju ma jak na wysypisku śmieci - wszystko razem. No i mój SYNUŚ odszedł od mojej nogi i podszedł do stolika, na którym leżało pełno klocków - i najśmieszniejsze jest to, że zaczął sprzątać no i posprzątał do pojemników wszystkie klocki. Spryciarz jeden - chciał pokazać, że mama kłamie i zrobił dobre wrażenie. Za miesiąc mają być \"OTWARTE DNI\", na które na pewno pojedziemy. Zapisałam i chyba na 100% Bartek będzie chodził - tylko warunek taki, że musi sam umieć załatwiać się do kibelka. A z tym troche problem, bo zawsze chodzi ze mną i nie chce sam majtek ściągać. Narazie zapisaliśmy na 6 godzin od godz. 8,30 do godz. 14,30. Przedszkole czynne od 7 do 15, także najpóźniej dziecko odbiera się o 15. 🌼 Pozatym u nas wesoło, bo Adaś raczkuje :) i wszędzie pluje :) ciężaróweczki jak się czujecie?????????????????????????????????????? Pisać, tu pisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ech nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda do ...nosa .Ciągle pada jak nie deszcz to deszcz ze śniegiem - ech porażka. Z samopoczuciem u mnie ok :) Żadnych już ciążowych dolegliwości z tych bardziej meczących hehe 7marca byłam w Sosnowcu na akcji "Szczęśliwa kobieta-szczęsliwa mama" można było zapisac sie na USG 4D , wiec skorzystałam -i dobrze ze bylem wczesnie zaraz na otwarciu akcji bo byly takie tlumy ze szok.Ale jak zwykle nasze maleństwo ułozyło sie tak , że nie szlo nic zobaczyć na 4D- bo wszystkie wody płodowe wypchnęło za siebie - i to uniemozliwiło uzyskanie obrazu 4D ...ale widziałam je na normalnym - ma juz teraz ok 14 cm z nóżkami :) dalej nie wiem co ma miedzy nozkami- chowa sie za kazdym razem :) teraz mam polówkowe 7 kwietnia wiec licze ze juz sie dowiem :) a co tam u Was?? *****Mamusia77🌻 Jak Ty sie laseczko czujesz - a właściwie Wy ;)??? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny które tu jeszcze zaglądają!!!! No tak u nas ponuro i deszczowo także, więc ciężko mieć entuzjastyczne samopoczucie, chodze do pracy bo czuje się jeszcze nieżle, troche szybko się męcze ale nie przytyłam za mocno udało się narazie zmieścić w 10 kg więc nie jest żle, w sumie teraz wypieło mi tylko brzuszek, nogi mi nie puchną ręce też nie , tylko mój Kamil mocno kopie w brzuszku... kupione mam wszystko co trzeba... \\ostatnio byłam u gina i w sumie powiedział że mam sie zgłosić sdo szpitala 14 kwietnia zaraz poświętach no chyba że mnie coś wcześniej weżmie... ale torbe do szpitala juz spakowałam na wszelki wypadek... Starsze dzieci jużnie mogą się doczekać kiedy mały wyjdzie z brzuszka, ciekawe jak to bedzie z trójką i z praca... Zmykam cos zzjeść bo właśnie wróciłam z pracy... papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×