Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Ciężarówki będzie dobrze :) Mamusia a tak niedawno to ja szykowałam się do szpitala, a Adaś ma już 10 miesięcy. ❤️ Bartek jest strasznie nieznośny. Wiąż broi, wszystko psuje, rozwala, brudzi.....................ble Nie mogę mu wytłumaczyć, że ma być grzecznym dzieckiem :) Chyba każda mama, chciałaby takie :D Jest strrasznym nygusem - nie chce wogóle się sam ubierać, a ni rozbierać, ani załatwiać sam sprawy na kibelku - zawsze musze go zaprowadzić i ściągnąć galoty. Adaś był bardzo grzeczny, a teraz wszystko go ciekawi. Wciąż chce raczkować - bo o chcodzeniu nie ma mowy - pupa ciężka i nogi się chwieją, także niech sobie raczkuje no właśnie sie obudził. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
• *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”* *>*WESOŁEGO ALLELUJA*>* *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”* Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@ **@-(\\(\\-----------/)/)----@ **@-(=\':\')-------(\':\'=)----@ **@(..(\")(\")..(\")(\")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ Niech radość Wielkanocy napełni nasze serca nadzieją i obfitością łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Nikt tu już nie zaglada, ale i tak przesyłam życzonka!!! Ja jeszcze w dwupaku, napewno się odezwe jak jak już się rozpakuje!!!! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuska na kiedy masz termin? daj znac jak juz bedzie po no i oczywiscie wszystkiego naj na po swietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Dlugo nie pisalam, mialam zawiesić pisanie na forum i bloga bo jak się okazało, nie tylko WY czytacie to co tu piszę. Myślałam, że moje pisanie będzie tylko rozmową z mamami dzieci w wieku mojej córci, tymczasem grono zainteresowanych moją osobą jest większe niż przypuszczałam. Ale postanowiłam nadal pisać bo chcę mieć pamiątkę. Widzę jednak że tu taka cisza:))) Jak tam przyszłe mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam smarkate lata :) Bartek jeszcze na dworze - dzisiaj wyjątkowo - bo grillowanie. Normalnie o 19 zawsze w łóżku. Adaś też zakatarzony. Za tydzień mamy ROCZEK - ale ten czas leci.................................:D KARO INESKA do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Iskierko -robota narazie musi poczekac :P dzis o 15.30 będe znala wynik rekrutacji do przedszkola. Denerwuje się. 3majcie kciuki. pozdrawiam was w ten dlugi weekend. Bo ja juz zaczelam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało sie nam,udalo :-D Oliwia dostała sie do przedszkola z pierwszej preferencji. Nie sądzilam ze tak nam sie poszczęsci, w tych czasach jakie mamy odnosnie przedszkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ineska
czemu cie dziewczyny wywaliły z prywatnego forum........wiem dawno to bylo ale jaka byla przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ineska
ale czemu?ich tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ineska
wiem ze nate tez wywaliły a masz kontakt z nata? ona jest dalej w anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dzieki Bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestes dobrze zorientowana ,tylko czemu ukrywasz sie na pomaranczowo :O ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ineska
musze nie mam innego wyjscia co z nata?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Inesko Ale wam fajnie, Maja niestety nie dostała sie do przedszkola (Kraków), będziemy ją dawać do prywatnego, bo chcę żeby miała kontakt z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej karo
moze ty wiesz co slychac u natalki i lukaszka naty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! O widze że troszke forum odżyło, Inesko gratuluje że mała dostała się do przedszkola... JA urodziłam 27 kwietnia chłopczyka Kamilka sn, ważył 3200 i 55 cm wzrostu, jest zdrowy szybko wyszliśmy ze szpitala, niestety od niedzieli ja mam problemy ze stanem zapalnym w nerce, ale już po woli dochodze do siebie. Jeśli chodzi o poród to miałam wywoływany ale po 5 godzinach od podania kroplówki mały był na świecie, miałam rodzić w wannie ale na koniec wskoczyłam z niej jednak wolałam tradycyjnie, ale dzieki wodzie i hydromasaźom skurcze były łagodniejsze. Nic zmykam bo teraz mam co robić... Pozdowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia 77 gratuluje ci serdecznie, ciesze sie przeogromnie 🌼 usciskaj od nas Kamilka, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia GRATULACJE 🌼 Wszystkiego dobrego dla synusia. to teraz masz dużą rodzinę :) Mój Adaś właśnie dzisiaj ma ROCZEK, ale imprezkę robimy w sobotę, więc od jutra gotowanie itp. czyli robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia Gratulacje:):):) Iskierko Wszystkiego najlepszego dla ROCZNEGO już Adasia. Ale zleciało, masakra:) A co do Naty to nie mam żadnych wieści... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mamusia77 - gratuluję:) Iskierko - wszystkiego najlepszego dla Adasia:) Karo - Mikołaj się dostał do przedszkola. Wydaje mi się że to też od dzielnicy zależało, bo u nas większych problemów z tym nie było (prądnik czerwony). Pozdrawiam wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska gratulacje napisz jak dzieciaczki zareagowaly na braciszka no i jak sobie radzisz? iskierko wszystkiego naj dla adasia.🌻 czas leci moja maja juz niedlugo konczy 10 miesiecy,a od skonczenia 8 chodzi trzymana za raczki.wogole to nieiwem jak uwazasz ,ale wydaje mi sie ze ml,odsze dzieci jakos szybciej sie rozwijaja,bo chce \"dpgonic\" rodzenstwo.ogolnie jest fajnie i bardzo sie ciesze ze je mam. buziola jak wasze plany wakacyjne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję WAM za życzenia dla Adasia 🌼 edytko masz rację, młodsze dzieci jakoś szybciej dorastają :D U mnie tak jest, że nie mam za bardzo czasu dla Adasia i wydaje mi się taki gapkowaty, bo mając roczek nic w zasadzie nie umie - typu pokazywanie gdzie i co. Aż wstyd, ale tak jest. Za to ma inny dar niż Bartek :) powtarza słowa usłyszane ode mnie. Bartek do dzisiaj mówi około 10 słów i nic więcej. Czekamy na wizytę do logopedy. Zobaczymy co ona powie. Mam nadzieję, że od lipca zacznie w końcu gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich lipcoweczek 2006 od Naty 79:) pozdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×