Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pu Erh

charmed - czyli czarodziejki nikt nie oglada tego serialu?

Polecane posty

Gość ojjj tak
nie bedzie nastepnych sezonow, byly ploty ze beda ale podobno wszyscy praducenci sie wycofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinka
ma moze ktos napisy do 1 3 4 5 8 odcinka 2 serii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prue
moim zdaniem dużo osób to ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati9511
gdzie sciagasz? ja nigdzie nie moge ;( podaj linka prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati9511
ma ktos linki na stronie byle nie torrenty .... chodzi mi o linki na wszystkie odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie leci odcinek z tymi duchami zolniezy,z ktorymi przyjaznil sie Leo. Chcialam zapytac za ile odcinkow Phoebie dowie sie,ze Cole jest znowu demonem,ktory chce je zniszczyc.Szlag mnie trafia,ze one jeszcze tego nie wiedza,pomimo,ze Page widziala jak uzywa mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe994
W wakacje oglądam "Czarodziejki" codziennie o 9:30 . Boski serial . Fantastyczni aktorzy . Fantasy . Mogliby przestać wyłączać serial kiedy im sie podoba . Raz wyłączyli i nadali Formułę 1 . Masakra . A lecieł chyba naljepszy odcinek . Pozdrawiam Fanów tego serialu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka94
cole w koncu zniknie na zawsze to 100 odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selter
A ja tak uwielbiam ten serial, ze aż go nagrywam na kasety video. Juz mam piętnaście i wcale nie żal mi na nie kasy!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *phobe*
ja oglondam bez pszerwy ten serial jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ogladam
dzisiaj lecial fajny odcinek,super przy tym czas leci.A niedlugo do pracy takze rano sobie nie obejrze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezurected
To ja chciałbym zaprosić wszystkie szanowne fanki i fanów serialu na nową stronę! www.charmed.socjum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysia2302
Ja ten film oglądam i nie wiem czemu inni ludzie go nie oglądają...........moja kuzynki go oglądają .....i co że to jest 3 seria tego filmu.................mi ten film sie podaba (bardzo) (ogladam go prawie zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 354656757
Ja tez staram sie nie przegapic żadnego odc. Poprostu ten serial mnie wciągnął. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag65
oglondam czarodziejki od samego poczontku bo som ciekawe ale głuwnie dla tego że Prue to fajna laska ale od kiedy zmarła serial mie miej ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag65
Ale bez Prue to już nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piper_11
Czarodziejki są super ale bez Prue to nie to samo powinna wrucić oglądam czarodziejki od 1 odcinka pierwszej serii ale do serialu powinien wrucić też Julian MCMahon czyli Cole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczk18
Ja oglądam i posiada wszystkie sezony które pokolej dodaję na stronę Chomikuj.pl pseudonim niula18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaa04
na hallmark leci ten serial - od poczatku. tzn teraz juz pewnie sa pozniejsze odcinki. tak chyba w weekendy o 18 czy 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena14
witam wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serial jest boski Zaraziłam wszystkich moją pasją do tego stopnia że jak mojej przyjaciółce zepsuł się telewizor to przybiegła do mnie jak najszybciej żeby nie stracić ani minuty serialu. Ale serio to jest naprawdę fajne było lepsze jak była Prue ale Paige też z czasem polubiłam Obejrzałam prawie wszystkie odcinki prócz 1,50 i 147 jaka dokładność:) Naprawdę dobry serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś jak się skończą Czarodziejki? proszę jeśli ktoś coś wie to niech napisze.... plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena14
o ile się nie mylę to czarodziejki już niedlugo się skończą i phoebe bedzie z tym kupidynem a nie wiem co z lio :/ nie chce zeby sie skończyly . Liczba odcinków która pozostala do końca jest jednocyfrowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończą się tak, że: Leo wróci do domu, do Piper i synów, ale straci moc i nie będzie już starszym, Phobe będzie z kupidynem i będą mieli piękną gromadę dzieci, Paige wyjdzie za Henry'ego, i będzie miała z nim bliźniaki, tak jak kiedyś w swojej wizji/czymś tam - jej się to ukazało i to widziała ;) Billy przejdzie z powrotem na jasną stronę mocy i zostanie przyjaciółką rodziny, a tą jej siostrę na samym początku jednego z ost. odcinków zniszczą. to w sumie najważniejszy moment :) http://www.youtube.com/watch?v=lViuZvQ8wVg&feature=PlayList&p=4894138FD638ED1E&index=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena14
czyli na końcu będzie happy end :D wiadomo :P kocham po prostu ten serial xD pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w tym jedynym
ludzie o czym wy piszecie ? ja oglądam ten serial a pozatym jest juz ósmy sezon . prawdo podobnie ostatni . prue nie zyje . piper jest z leo ma trójke dzieci :dwóch synów i córke. page (siostra sióstr ale ma innego ojca Sama ducha światlosci ale matke ma te samą co siostry) wzieła ślub z henrrym ma trójke dzieci :dwie córki bliżniaczki i syna . phobe wziela ślub z coopem ma trzy córki . jest tez billi przyjaciółka rodziny . dnia :19.12.09r. byl ostatni odcinek(prawdo podobnie). w którym pokazali pszyszłosć sióstr . chyba ktoś powinien odnowić te stronke co ? bo jestescie daleko w tyle z odcinkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena14
każdy wie jak to sie skończyło dzis nie musisz błyskac tu swoją mądrościa i spójrz na daty kiedy te posty były pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena :D ja też kocham :D pozdrawiam :) chyba sobie obejrzę od początku bo już nie pamiętam dobrze, zresztą Polsat miał pewne dziwne zryte jazdy w puszczaniu serii, uwielbiam fragmenty z Colem :D jest boski, ale tylko w tym serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×