Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pu Erh

charmed - czyli czarodziejki nikt nie oglada tego serialu?

Polecane posty

Gość Pu Erh

mowie o tym co leci w soboty na polsacie ok 13 wiecie ze jest 8 serii a u nas puscili nie wiem 3? w anglii widzialam pozniejsze gdzie nie ma juz Prue... wlasnie sciagam sobie wszystkie serie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pu Erh
?? naprawde nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siora
moja siora to namietnie oglada. ma nawet wwzystkie serie na dvd z chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrv b rt
czy ktos wczoraj ogladal ten serial? bo na poczatku leciala taka sliczna wolna piosenka, moze ktos zna tytul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
tez oglądam podczas sprzatania, a najbardziej wlasnie lubię prue,bo mi sie kojarzy z Beverli hills 90210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA OGLĄDAM:) Ale dopiero od poniedziałku, czyli od pierwszego odcinka, bo wczeniej nie oglądałam tego serialu:( Nie powiem, fajny fajny serialik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze..
ktos napisze co bedzie w przyszlosci?? ogladalam niedawno na niemieckiej antenie i tam znow jest Cole... ale co dalej??jak Prue umrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tego jest tak duzo
w sumie chyba 8 serii lepiej sciagnij z netu :) fajne te sezony serial jest prue umiera w ostatnim odcinku 3 serii a potem pojawia sie nowa dziewczyna peige, cole bedzie znikac i pojawiac sie, bardzo duzo bedzie sie dziac lepiej sciagnac z netu i zobaczyc wszystko po kolei polecam www.torrentspy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKI
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunbeam_87
Ja bardzo lubie ten serial! zalozylam forum o serialu Charmed,zapraszm fanow serialu: www.charmed.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulu
Najbardziej lubię Prue, ale niestety w którymś odcinku ona zginie ;((( I odnajdzie sie jeszcze czwarta siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holly Marie Combs
Ja najbardziej lubię Piper no ale Phoebe i Prue też są fajne też je lubię Co dziennie oglądam ten program jest COOLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ploszka
Hej :) a na jakiej stronie można ściągnąć WSZYSTKIE odcinki Charmed? Z lektorem/napisami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsxs
tez ten film uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prue
charmed to moj ulubiony serial. najbardziej lubie piper, a najfajniesza , moc ma Prue. co do tematu : "nikt nie oglada tego serialu" mysle, ze oglada go calkiem sporo osob. gdyby mial taka malol ogladalnosc dawno by juz nie lecial, tak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongi
Sieka wszystkim fanom Czarodziejek!! Ja też uwielbiam ten serial, a najbardziej lubię Piper. A może wiecie jaki jest tytuł piosenki, która leci na zaczynaniu?? Pozdrofki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to jest stary temat
"How Soon Is Now?" Spit Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongi
No tak może i stary, ale chciałabym się dowiedzieć jaki tytułma ta piosenka z zaczynania. To możę ktoś będzie tak miły i mi napisze?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to troche nas jest:)bo ja tez ogladam ten serial:) moja ulubiona postacia jest Phoebe:) ale rzeczywiscie-najlepsza moc ma Prue:) szkoda ze umrze:(bo ta nowa siostra jest jakas nijaka:( pozdrawiam wszystkie fanki🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik22
dolaczam sie,ja rowniez ogladam,codziennie o 10tej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piper
Ja także oglądam ten serial. Ale z tego co widziałam w programie to już nie będzie emitowany od pon-piątku o 10, czy to prawda?? W takim razie o której i kiedy?? Pozdrowionka dla fanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak jak zawsze czyli o 12.45 albo 12.50 w soboty a rano o 10.00 powtorek nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam ten film jesli ktos umie z was niemiecki to leci ten film codziennie o 16 na pro7 :D wlasnie przerwa jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kogo mam zabic za to ze sie juz nie dowiem co sie stalo z tym prawnikiem :-O byłam pewna ze dzis na Polsacie obejrze moj ukochany serial... ale d u p a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistu007
Błagam niech ktoś mnie poratuje. Czy ktoś z was ma ten serial na plytkach?? probowalam sciągnąć i komp mi prawie padł nie mma czasu zawsze ogladac w tv i juz nie wiem co mam robic. czy ktos moze sie wymienic albo co?? zostawiam gg i prosze o kontakt 958140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja nie oglądałam wcześniej Czarodziejek, przed wakacjami zaczełam oglądać w soboty - teraz leci końcówka 3 sezonu no i oglądałam w wakacjr w tygodniu - puszczali ten serial od początku z tym że parę odcinków poomijali i skończyli na początku 3 serii :( no i teraz nie wiem co działo się pomiędzi tymi emisjami :( pozostaje mi lektura opisów tych odcinów polecam http://serialczarodziejki.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusowa
Tutaj macie linki do odcinków w internecie po angielsku :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×