Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

witam Witaj violu🌼 Mi dla Kubusia z okazji pierwszych urodzinek duzo zdrowka i usmiechu oraz spelnienia marezn zycza Lila i Martynka❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej zapomniałam :o WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KUBUSIA !!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli dziekuje Ci za zdjecie :) Zdjecie robione tutaj w Irlandi,maz ktorejs niedzieli mnie zabral na wycieczke czesto zabiera prawie co niedziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne widoki są na tym Twoim zdjątku :D Ja już odliczam dni do wakacji bo wiem że napewno w góry pojedziemy :) I właśnie takie podobne obrazki będę sobie oglądać na żywo :D No chyba że zajdę w ciążę to w tym roku sobie odpuścimy ;) Ja jutro idę na ymaz. Jak mi dobrze wyjdzie to po @ pójdę na HSG.... Trochę się tego boję no ale dla dzidziusia zrobię wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymaz miało być :) Kurde brzuch mnie jakoś tak małpowo ćmi.... :( Napewno przylezie ta cholera, już się czai mimo że jeszcze tydzień czasu do terminu... wrrrrrrrr 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu Podaję Ci mój adres magda@snug.pl czekam na Twoje zdjatko, na pewno odesle Ci swoje. U nas ta sama godzinka, nie?? Godzina wczesniej niz w Polsce. No i juz Ci wychodza kwiatuszki :) OLI Odganiam od Ciebie ta wstretną ! A kysz!!!! A bóle to sama wiesz co moga równie dobrze oznaczać. Trzymam kciuki ❤️ LILII ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Widze ze troche narozrabiałam z tą zagadką. A co tam przynajmniej miałyscie frajde. Gratuluje wszytskim którym sie udało. Musze sie przyznac ze ja tez troche sie na główkowałam za nim mi wyszło. Mlenka: Obiecuje sie poprawic i nie wysyłac często zagadek. Moze ...... raz w miesiącu. :) Co do prezentu sama mam z tym problem bo za miesiąc mój tata ma imieniny Scorpion: Śpioszki faktycznie cudne. Wogóle kolor niebieski to mój ulubiony. A jak tam Borysek zaklimatyzował sie już? Daj znac jak rośnie kawaler dla Natali Viola: To ja chce zobaczyć Twoje zdjęcie kika27@gazeta.pl Oli: Jak tylko suknia bedzie gotowa to czekamy na zdjecia. Ja tez mam wesela w tym roku. Pierwsze juz w czerwcu a najważniejsze w październiku bo siostry. Kompletnie niewiem co na siebie włoze. Filipko: Jakoś nie udaje nam sie zgadac na gg. Ostatnio nie mam zbyt duzo czasu. Jak jestem na internecie to chwilke bo musze pilnowac Natali bo ta łazi po całym domu Kruszynko: Jak tam internet działa? A jak Weronika? Oczywiscie zapomniałam o najważniejszym: Wszystkiego najlepszego dla Kubusia Wiecie co ja to mam pecha. Myslałam ze bede miec wiecej czasu na kafe w ciągu pracy a tu znów lipa bo od jutra mam kontrole ZUSU. Ciekawa jestem jak długo bedą u nas siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kolezanka przeslala mi taki link :www.obecnoscboga..1k.pl/ otworzylam i sie poplakalam(jestem bardzo wrazliwa)😭Jezeli macie ochote to zerknijcie nikogo nie zmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filioka82
Viola ❤️ Fotki dostałam :) Dziekuję :) Faktycznie bardzo młodziudko wygladasz ale za to bardzo sympatycznie :) Zaraz podeslę Ci swoje. Mój miesiek tez juz w domku :D A ten link co podesłałas już widziałam jakis czas temu, dostałam od przyjaciółki. Cudowne, tez polecam zobaczyć. Kikunia ❤️ Zagadkę mam już w jednym paluszku :D Rozpracowałam to. I już teraz za kazdym razem mi sie udaje :) wiem co i jak po kolei. Nawet mój misiek się za to zabrał i mu sie spodobało. Ehhh że tez teraz ta kontrol od jutra 😠 Znowu nie bedzie Cie na cafe 😭 Trzymam kciuki juz od teraz aby poszło sprawnie 👄 Miłego wieczorku kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko 🌼 wiem, wiem kochana że bóle to mogą być też na.... coś innego. Teraz żałuję że nie \"przyglądałam\" się moim ciążowym objawom zanim zrobiłam wtedy w styczniu pozytywny teścik :) Wtedy to byłam pewna na 100% że @ nadejdzie :) Kompletnie nie zwracałam uwagi czy cosik mnie boli czy nie. I tak chyba jest najlepiej. Tylko teraz ciężko jest nie myśleć o tym. Viola 🌼 Ten link jest piękny. Ja też go dostałam wcześniej od Filipki i Koalki ❤️ I też mi się łezka zakręciła..... Kikunia 🌼 Oczywiście pokażę sukienkę jak tylko będzie gotowa :) Jutro jadę do mamy to zobaczę czy coś tam poprawiła. Filipko 🌼] O Ty spryciulo!!Widzisz a tak płakałaś że nie możesz wpaść na rozwiązanie :D Ja nie mam jakoś cierpliwości do tego :) Zaraz mojego miśka posadzę i zobaczę czy on sobie poradzi. Wiesz co jak możesz to napisz mi maila kto po kim idzie co? Bardzo Cię proszę :) Ale obiecuję że zajrzę do niego dopiero jak sama rozwikłam jak ich przewieźć :) Oczywiście nie musisz dzisiaj. Ale jak będziesz miała chwilkę wolną... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI ❤️ Kochaniutka moja jasne że podeślę Ci kolejność, zaraz to zrobię :) A co do objawów to ja się chyba nigdy nie bedę sugerować. Teraz po tych lekach to juz całkiem zwariowałam. Czuję sie inaczej niz zwykle dlatego ostatnio tak sie nakręciłam. Dość, ale masz rację...nie da się o tym nie mysleć. Ehhh... Dla Ciebie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZROBIŁAM TO!!!!!!!!!!!!!!! Ale nie wiem jak........... :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka dziekuje za zdjecia bardzo ladne szczegolnie to jedno mi sie podobalo z dzieckiem :)Maz mi zrobil niespodzianke i jedziemy na Swieta do Angli do mojego brata :) :)ciesze jak nie wiem co zobacze swojego chrzesniaka no i troche sie tam rozerwiemy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! Mam pytanie... @ przychodzi średnio co 26-28 dni (dokładnie- jednego miesiąca 26 a drugiego- 28) ale... zawsze, odkąd pamiętam jest dość skąpy i krótki- 3 dzień i właściwie tylko plamienia... czy w związku z tym owulacja jest w innym terminie niż około 14 dc? Nie mierzę temp bo mam nieregularny tryb wstawania, śluź- no jest i to ładnych kilka dni... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola Dziekuję :) No ta mała to moja kochana bratanica. Mój brat z rodzinka też mieszka w Anglii, zadomowili sie już na dobre. My na te świeta do Polski nie jedziemy więc spędzamy je własnie z moim bratem :) Ciekwe do jakiego miasta jedziesz?? Może będziesz niedaleko mnie :) Super, że sobie pojedziecie, masz rację odetchniecie troszkę, zawsze to jakaś odmiana :) Smutna_lala Myslę że jeśli masz cykle 26-28 dni to owlacja jest własnie w okolicach 14 dc. Być może nawet w 12 dniu. Jesli masz śluz płodny to na pewno łatwiej Ci to zaobserwować. To ile trwa @ nie ma raczej znaczenia. Mi się własnie tak wydaje że u Ciebie może byc nawet w 12 dniu, ale wiesz jak to jest, czasami są takie niespodzianki że żadne reguły nie mają wtedy nic do rzeczy. Ale ważny jest śluzwięc chyba bedzie tak ja napisałam. Sissi ODEZWIJ SIĘ DO NAS!!!! Prosimy!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka 🌼:) Lecimy do Londynu dzielnica Kingston albo cos takiego dokladnie nie pamietam:)Zapomialam dodac ze tez mlodo wygladasz i moj misiek tez tak mowi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola No to jakieś dwie godzibnki ode mnie. My z miśkiem chcemy si e wybrać do Londynu w kwietniu na wycieczkę wkpońcu bo jeszcze nie byliśmy a mieszkamy tu półtora roku. Doczekać się nie mogę :) Hehe to fajnie że młodo wyglądam :) Kiedys się sobie lat dodawało, teraz z chęcią sobie poodejmuję :D W sumie jestem tylko rok starsza od Ciebie :) Jesteśmy tu najmłodsze :) Ja w tym roku ćwiercwiecze a moi bracia mi mówią że już taaaką stara siostrę mają, wstręciuchy z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Mi28 ❤️ dla Kubusia z okazji urodzin! Filipko ❤️ Mlenko życzę powodzenia w odzwyczajaniu synka spania z Tobą. Wiem, jakie to trudne :( trzymam kciuki Oli ❤️ Ale ja Ci zazdroszczę tych wesel! Kika ale zagadka :O ale ja czuję się usprawiedliwiona, bo jestem w ciąży!!!! A w ciąży wiadomo, inteligencja spada :D Współczuję kontroli :( Scorpio ❤️ masz rację, coraz bliżej :) Haniu brawo!! Zdolniacha, przewiozła wszystkich na drugą stronę rzeki! :) Violu ❤️ poproszęzdjecia k-o-l-k-a@wp.pl Ja też Ci prześlę swoje Lilli ❤️ A u mnie jak zwykle różnie. Wczorajszy wieczór był tylko w miarę.Nawet na spacer poszliśmy. A dziś rano już pojechał. Ma wziąć urlop po tym kursie i dokończymy szykować już wszystko dla małej. Byłam u gina. Dziś jest koniec 35tc. Wyniki mam super i +10kg. Zrobił mi posiew, w piątek mają być wyniki. No i mój gin przeraził się jak usłyszał jak często mam skurcze. Wizyta trwała pół godziny a ja miałam trzy razy. Mam brać no-spę 3 razy po 1 lub 2 tabletki, asmag 3 razy po 2 tabl i luteinę dwie tabletki. Luteinę najpierw kazął mi brać przez tydzien, później zmienił na 10 dni, bo ponoć opakowania są po 20 sztuk i tak żeby mi zeszło wszystko. Wykupiłam i opakowanie ma 30 sztuk :( Więc będę brała tydzień. Kochane ja wiem, ze wy wszystko pisałyście. Ale prosze napiszcie jesczze raz. Czy któraś z was brała te leki? Jak to wygląda po odstawieniu? Do jutra Kochaniutkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam spac mam nadzieje ze dzisiaj nie bede sie tak meczyc jak zeszlej nocy:) Filipko 🌼❤️❤️ Oli 🌼❤️❤️ Haniu 🌼❤️❤️ Koala 🌼❤️❤️ Mi28 🌼❤️❤️ i reszta kolezanek🌼 Do jutra Kochaniutkie ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z rana. Korzystam jeszcze przed kontrolą. Dziś juz żadnych zgadek nie beda dawać. Koala: Ja zażywałam duphaston to to samo co luteina. Miałam tez 2 tabletki. Odstawiałam stopniowo po jednej a ptem po pół tabletki. Niewiem jak to jest w koncówce ciązy bo ja brałam na początku Viola: Prosze o zdjęcia. KIKA27@gazeta.pl. Ja tez w wolnej chwili wyśle Ci swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze tu jakies zdjecia krążą wiec i ja poprosze anka.slonko@wp.pl swoje rowniez odesle Viola Filipko wy to sie pewnei dzisiaj pozno pojawicie bo wczoraj mialyscie babskie pogaduchy do polnocy co? to jak sie juz wyspicie to biegusiem na cafe :) Koalka ja brałam na poczatku duphaston a w pozniejszej fazie na skurcze bralam fenoterol, na poczatku czulam sie po nim fatalnie, w glowie mi sie strasznie krecilo i bylam okropnie słaba ale ginka uprzedzala mnei ze tak moze byc, pozniej organizm sie przyzwyczail i byloo lepiej, no i nospe tez bralam ale forte, jedną tabletke na dzien, jest silniejsza niz ta zwykla, oszczedzaj sie jak tylko mozesz, a +10 to bardzo niewiele w porownaniu do mnie +24:) najpierw wchodzil brzuch a pozniej ja hehehe no i bylam strasznie opuchnieta Oli to ja z checią zabiore tą twoją @ razem z bólami, mi sie cos wszystko poprzestawialo i ne moge tego wyregulowac tak jak wczesniej, teraz czekam na @, czuje ze sie zbliza bo mnie brzuch boli ale ostatnim razem trwala 2 dni zaledwie gdzie przed ciążą byla 6-7 Kika tak dla pocwiczenia umyslu to raz w miesiącu mozesz podeslac jakąs zagadke hehe wspolczuje kontroli ale zdolniacha z ciebie wiec dasz rade a dzisiaj spiewamy sto lat Wojtusiowi Aby szkoda ze Aba do nas juz nei zaglada Wojtusiu 🌻 wszystkiego co najlepsze, najpiekniejsze, naj..naj... w dniu twoich pierwszych urodzinek, niech ci sloneczko przez cale zycie swieci a rodzice pozwalają na wszystko :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Ale mi głowa dziś pęka :( W nocy jakos źle mi się spało, raz duszno raz zimno, kręciłam sie okropnie :( Aba 🌼 DLA WOJTUSIA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 Sto lat, sto lat, dużo zdrówka i usmiechu !!!!!!!! Koalka ❤️ Baaaardzo się cieszę że wyniczki masz super :) Kurcze tylko te Twoje skurcze... Mam nadzieję że po tej luteinie nie będą Ci tak często dokuczać. No ale kochana już coraz bliżej :) Dla Ciebie 🌼🌼🌼 Kikunia ❤️ Wrrrr ta kontrol wstrętna! Trzymam kciuki. I przesyłam buziaczki 👄 Szkoda, że dziś żadnej zagadki nam nie podałaś. Wczoraj było niezłe główkowanie i ubaw :) Viola ❤️👄🌼 OLI ❤️❤️❤️ HANIA 👄❤️👄 Mlenka 👄🌼👄 Dla WASZYSTKICH 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki ❤️ Dla Wojtusia Aby STO LAT!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Filipko 🌼 Dzięki za rozwiązanie ;) Oczywiście nie zajrzę tam dopuki jeszcze raz sama tego nie rozwiążę. Ja jestem straaaaasznie niecierpliwa i dlatego mi się to nie udaje :) Koalko 🌼 Cieszę się że masz dobre wyniki :D Te skurcze są niepokojące ale może jak będziesz brała leki to będzie lepiej. Co do leków to niestety Ci nie pomogę kochana :( Może dziewczyny cosik Ci poradzą. Haniu 🌼 No to widzę że my takie same @ mamy. 2 dniowe :o Chociaż u mnie po ziółkach w tym cyklu coś tam się pozmieniało chyba bo ze 4 dni miałam :) Mam nadzieję że to one mi coś zadziałały. A co do zbrania @ to bardzo, bardzo proszę udostępniam moją małpę z wielką chęcią ;) Kikunia ❤️ Viola ❤️ Idę śmierdziuchy parzyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Jestem jeszcze. Kontrol o 10 sie zaczyna i moze trwac nawet cały tydzień. Haniu: Bede pamiętac o tej zagadce Filipka, Oli : 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko to ty pewnie tak jak ja z oczami na zapalki hehe ja juz sie racze mocną kawą bo wczoraj z miskiem gadalismy gdzies do 1 w nocy i nawet sie troche poklocilismy a rano musialam wstawac po piatej :( a jeszcze Kubus sie rano obudzil i nei chcial mnei wypuscic z domu i szlam dzisiaj z ciężkim sercem, dobrze ze chociaz mam was mój misiek wczoraj stwierdzil ze chyba jednak zdecyduje sie na wyjazd a my z Kubusiem pozniej do niego dołaczymy tak na jakis czas, bo ja nie mam zamiaru rezygnowac z mojej pracy i wzielabym sobie urlop, a moj misiek chcac mnei zachecic do wyjazdu powiedzial ze bede miala okazje odwiedzic moją kolezanke heheh i mial na mysli Filipke, ale mocny argument, niestety mnie nie przekonal :) chociaz bardzo milo by bylo sie spotkac prawda Filipko? ale jakos mam mieszane uczucia co do tego wyjazdu zobaczymy jeszcze, ja wierze ze jakos wszystko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Hehe może i jesteś niecierpliwa ale za to ambitna. Rozwiązanie masz ale i tak do niego nie zaglądasz hehe. Pewnie popijasz teraz ziółka :) ❤️ Kikunia ❤️ Nie daj sie kochana!!! HANIU No może oczu na zapałki to nie mam, poszłam spac przed 24-tą, wiesz ja mam tu godzinkę wczesniej niż w Polsce. Ale za to głowa mi pęka 😭 Kochana a spotkać sie to jak najbardziej było by miło!! :) Bardzo bym chciała pozanć Cię osobiście ❤️ Myslę że kiedyś będzie okazja :) A co do wyjazdu Twojego miska to moje zdanie znasz, albo RAZEM albo WCALE (pomijam krytyczne przypadki) ale to tylko moje zdanie. Wiem tyle, że tu trzeba być, pozyć aby zrozumiec jak tu jest. Nie mądruję się jesli tak to wygląda ale jakieś doswiadczenie z zycia na obczyźnie juz mam.Mam nadzieje że jednak rozłąka Was nie spotka i że sie wszustko ułoży ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×