Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Haniu no musze z meżem pogadac o ewentualnym przygrzaniu;)juz troche lepiej po dwóch tabletkach sie czuje ,mam nadzieje ze katarzysko mnie opusci do niedzieli.... a wysyłam całą mase fluidków-magiczna data to moze sie coś wydarzy :))❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️v❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Scorpio duzo zdrowka dla Ciebie👄i dziekuje Ci za fluidki 👄 Teraz mam chwile dla siebie Zuzie odprowadziłam wiec do jutra mam spokoj:)Skrbenka jeszcze nie ma,ale za nie dlugo powinien byc musze troche z nim tez posiedziec porozmawiac bo przez ostatni czas zaniedbałam swoje obowiazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNKI NIE ODZYWALAM SIE BO TROCHE NIE MIALAM KIEDY USIASC A JAK NA MOMENT ZASIADLAM PRZY KOMPIE TO probowalam sie zalogowacna naszyn foru probuje juz od bardzo dawna i nie moge a tak bym chciala byc na biezaco z wami u nas ok nie dlugo urlop i jedziemy do Mrzezyna juz nie moge sie doczekac t niemam czasu zgrac zdjec Martynki zeby wyslac wam swieze foteczki,u Martynki jest wszystko dobrz biega maly urwisek wszedzie jej pelno ja dostalam podwyzke w pracy umowe ze mna przedluzyli wiec jestem bardzo zadowolona bardzo dziekuje wam za zdjecia od was i pamiec o mnie ze dotarly pozdrawiam was bardzo serdecznie zaraz poczytam zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ja tez tu zagladam:))fajnie ze te forum całkiem nie zamarło.Pozdrawiamwas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio ❤️ Widze że wczoraj była dla Ciebie pamietna i wyjątkowa data :) Super tak powspominać, przecież to jeden ze szczęśliwszych dni w zyciu. To musiało byc cudowne uczucie, ja sobie nawet nie wyobrażam tej radości chyba...Dziękuje za fluidki 👄 HANIU ❤️ Ty nasza kochana wrózko 👄 LILII ❤️ Witaj, dawno Ciebie nie bylo. Koniecznie musisz dostać się na to nowe forum i częsciej sie odzywać. No i może jakies nowe zdjatka martynki podeślesz?? Buziaczki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) Lilli no Martynka to juz duza dziewczynka, usciskaj ją od ciotki Hani 😘i koniecznie podeslij jakies zdjecia gratuluje przedluzenia umowy i podwyzki 🌻 Filipko no niech bedzie wrózko hehe ale wolalabym wam przepowiadac tylko dobre rzeczy a nie jakies anginy jak Scorpio:) mam nadzieje ze teraz bede wrózką dla Oli bo cos za bardzo podejrzanie wyglada ❤️❤️❤️ a twoje kreseczki tez juz widze na horyzoncie ale musze jeszcze troszke poczarowac zeby byly bardziej widoczne ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Haniu❤️-mi nie tylko angine przepowiedziałaś ale tez termin porodu takze dobra jestes w te klocki:D Lilli-koniecznie podeslij zdjecia Martynki❤️ violu❤️ mojpka❤️ Filipka❤️ OLi❤️ no to teraz czekamy której to Mlenka zabrała @..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze ...a co:D a my po chrzcinach-nie wszystko było tak jak sobie wymarzyłam ale opisze to na tamtym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio ❤️ Jasne, że się nie dam angolom!!!! Własnie wychodzę do tego kołchozu :o Wrrrr brrrr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie moge wiejsc na nasze forum. Czy Wy też? Hania: Jak tam wyniki? Filipko: Jak tam dzisiaj samopoczucie.? Miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko: Juz myslałam że ja mam tylko takie problemy. Dalej nie działa buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×