Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

kurcze Zosiu smutno mi ze bedziesz tak sama w takim okresie , naprawde szkoda ze nikt z nas nie jest z twoich okolic zeby Cie odwiedzic w szpitalu , zawsze to dobrze miec kogos bliskiego obok siebie ale pamietaj ze bedziemy Cie wspierac duchowo przynajmniej tyle mozemy zrobic :) ale jak ty wytrzymasz na jedzeniu szpitalnym , ja po porodzie to bylam dosc glodna maz mi musial jedzonko dowozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofio moja droga
ja również będę z Tobą myślami👄 Pewnie jak kolejny raz włącze kompa,to już będzie po wszystkim.Jutro oddaję go dopodrasowania;) Taki mały tiuning:P Ciekawe jak bawi się Wiolka??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie ze sklepu. Szwagierka mnie zawiozła i przywiozła. Zakupiłam trochę najpotrzebniejszych rzeczy do szpitala. Załatwiłam dzisiaj że mój brat przyjedzie na pewno we wtorek kiedy popołudniu zawiezie Kubę do teściowej na kilka godzin. Muszę się wyprysznicować bo leje się ze mnie pot i nada nie spakowałam dziewczynek. Zaboeram się za robotę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dzisiaj piękne słonko za oknem:) Ponoć ten tydzień ma być bardzooo upalny;););) Zobaczymy, bo już miałam dość tego deszczu. Mój maż wczoraj siedział cały dzień na poddaszu i tynkował:O, w poniedziałek powinien już skończyć i będzie stawiał scianki:):), tylko jest mały problem, bo mój brat idzie od poniedziałku na 2-tyg. urlop i nasz drugi pracownik nie za bardzo wie gdzie co i jak, więc znając życie znów się wszystko przedłuży...:O.Ech...:( Nikola--Ty już pewnie pojechałaś odpoczywać co???;) Bawcie się dobrze👄 Zosiu--ale masz z tymi lekarzami,:D hehe, ale dobrze, że Cię puścił do domu, bo siedzenie w szpitalu i to czekanie chyba najgorsze:O Więc widzę, że juz jesteś w pełni gotowa;);), dzisiaj zrób sobie spacer i relaksuj się, bo jutro sporo wysiłku przed Tobą;) Będe trzymała kciuki i czekam na sms-ka z wiadomością:):):). Uciekam wstawić obiad;) Miłej niedzieli życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj znów na ktg, wynik dobry. Tyle, że ja nie w formie i fizycznie i psychicznie. Być może to pogoda. W związku z tym kończę te krótkie wypociny. Muszę ogarnąć mieszkanie, żeby mojemu bratu nie zostawić bałaganu. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona pomarańczka
Oj Ktośka, Ktośka, strasznie z ciebie dziecinna osóbka ;) kiedyś obraziłaś się śmiertelnie, bo dziewczyny nie pisały, teraz wielce żegnasz się z topikiem, bo na innym cię obrażono, a mimo to zaglądasz i piszesz :O ZOSIU, jesteś wielka!!!! trzymam kciuki za Ciebie i czekamy na narodziny synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram w 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dostałam sms-ka od Zosi-URODZIŁA SYNKA!!!!! Ma 3750g i 58cm. GRATULACJE ZOSIU!!!!! 👄 duży chłopak :) niech rośnie zdrowo! U mnie bez zmian - remont, remont, i jeszcze raz remont :) zwariować można ;) a ceny wszystkiego takie, że się odechciewa :O dziś, na same wyłączniki i gniazdka wydaliśmy prawie 600zł 😭 siedzę z dziewczynkami praktycznie cały czas sama. Agatka jest tak absorbująca, że ledwo daję radę obiad ugotować :O Martyna ostatnio też ciągle chce zwrócić na siebie uwagę wszystkich, bywa nieznośna, ale w sumie ją rozumię - sama byłam starszą siostrą, więc wiem, że to niełatwe :) ściskam was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo__________
niebieska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spadaj na drzewo banany prostować:P:P:P:P :D:D:D:D A dla Zosi gratulacje!!!! pozdrowienia dla dziewczyn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry i upalny
gratulejszyn Zofijo !!!!!!! ❤️ Ktoska ❤️ za to ze chociaz duchem ;-) jestes na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny, ale upał:O, ja mam już serdecznie dość, u nas na termometrze 38 st.:O:O.Szok!!! Dzisiaj siedzimy w domu, bo aż się boję wychodzić:O, ale po 15-tej wyjdziemy na podwórko , to ja się poopalam , a Kacper pociapie się w basenie;) Klimatyzator w domu włączony i jest przyjemnie, a za oknem tropik:D W niedzielę i wczoraj byliśmy prawie cały dzień nad rzeczką, tam przynajmniej można się schłodzić, i wieje wiaterek, a tu koło domu masakra:O:O:O Zosiu--GRATULACJE, jeszcze raz;) Niech się synuś zdrowo chowa i wracajcie szybko do domu, dla Ciebie dużooo sił i szybkiego powrotu do formy🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Anik--widzę, ze Wy to już coraz bliżej mety jesteście z remontem:).Kiedy zamierzacie się przeprowadzać?? Jejku,a u mnie mąż kończy tynki i wczoraj zwiózł częśc materiałów na ścianki i dzisiaj jeszcze resztę....a tak bym chciała już gniazdka do kontaktów kupować😭;););) Nata79--a jak tam u Was z pogodą??? Nikola--pojechałaś już??Odezwij się:):):) Pozdrowienia dla całej reszty mam i ich pociech👄 i oby troszkę temperatura za oknem spadła, tak chociaż do 30 st.;););) Mam nadzieję, ze wieczorkiem uda mi się zajrzeć;) Pa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Ale pustki na topiku:O,przez ten upał pisać Wam się nie chce :O, zresztą sporo dziewczyn wyjechało i Zosia w szpitalu;););) Ja też tylko wpadam na chwilkę podnieść nas troszkę;) Zaraz zabieram się za gotowanie, a później na małe zakupy i około 15-tej jedziemy nad rzeczkę:) i będziemy tam do wieczora:) Anik, Kredko--napiszcie co u Was??;) Już nie wspomnę o Mamaemi😭, ona to juz o nas chyba na dobre zapomniała:(:(:(. Miłego dnia! Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag_da🌻 Pytasz o pogode? :( Byscie daly pare stopni nam :) U nas na przemian slonce za chwile deszcz i tak codziennie prawie. Nie ma tu zimy,ale za to jest jesienne lato :D Naprawde zupelnie inny klimat :( ale mi troche odpowiada taka pogoda,bo jestem alergikiem i lepiej sie tu czuje bo nie kicham :) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku. Czujemy się dobrze i jak tylko się ogarnę wyślę Wam zdjęcia. Dzisiaj wieczorkiem przyjeżdżają chłopcy- sama tak chciałam,wytłumaczę przy najbliższej okazji. Maleństwo śpi grzecznie w łóżeczku. Chyba czas pomyśleć nad zmianą stopki i adresu mailowego. Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzo prosze o odpowiedz
Jestem w 31tyg. ciazy. Lekarz na rutynowym badaniu USG poinformowal mnie, ze pepowina jest dwunaczyniowa. Mam zlecone badanie Dopplera, poki co nie chcial mi zbyt wiele na ten temat powiedziec. Bardzo sie marwie, moze Wy macie jakies doswiadczenie i znacie dzieci, ktore urodzily sie w pelni zdrowe. Czytalam troche w necie na ten temat, ale nie ma zbyt duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałąm Wam kilka zdjęć, ale nie wiem czy do wszystkich dotarły, jeśli którąś ominęłam to przepraszam i proszę mówić to doślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, synek prześliczny :) ma super fryzurę ;) i chyba podobny do Ciebie? gratuluję jeszcze raz!!!! a tak poza tym, to jesteś niesamowita!!!! niespełna 3 dni po porodzie a ty pełna sił :) i jeszcze będziesz sama z resztą dzieciaków - jesteś wielka, chylę czoła 👄 Pomarańczko - ja niestety nie pomogę, nic nie wiem na temat pępowiny dwunaczyniowej. Ale trzymaj się!!!!! ten upał mnie załamuje 😭 właśnie mam w mieszkaniu 32 stopnie 😭 dzieci się budzą co chwila spocone, my też spać nie umiemy - masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, nie przesadzaj, po prosu innego wyjścia nie mam. Dzisiaj wysyłam sąsiadkę po laktator- nie sądziłam że będę potrzebowała. Tyle że wieczorem zrobiły mi się cycki jak balony iani w jedną ani w drugą stronę. Wiem że kapusta pomaga, tylko skąd o1 w nocy wziąść kapustę. Zmęczona jestem bo dawałam małemu obolałe piersi, żeby choć trochę ściągnął pokarmu. Troszkę pomogło w nocy, ale teraz znów to samo. Zmykam, pa dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane!!!! Ale sie za wami stęskanilam. serio, pod koniec już sie zastanawiałam co tam u was słychac, ciekawe czy Zosia już urodziła.. I się nie pomyliłam!!! Zosieńko- Gratulacje dla ciebie i duże buziaki( choć teraz lepiej do mnie nie podchodzic- znów złapałam wirusa pod koniec wczasów, z picia zimnej wody). Cieszę sie bardzo że wszystko poszło w porządku i już jesteś z maluszkiem w domu. Zaglądałam już na pocztę ale zdjęc żadnych nie mam, więc mam nadzieję że , o ile będziesz miała jakąś wolną chwilkę podeślesz mi. Ja oczywiście też wam wyślę , ale na razie muszę ogarnąć mieszkanie i wrócić do rzeczywistości. Przyjechaliśmy dziś w nocy o 1 więc nie dość że moje kochane dziecko dało mi pospać tylko do 6 . to mam lekki sajgon w domu, obiad sie gotuje, ja nie wiem w co ręce włożyć, i jeszcze ta pogoda. Myślalam że tochę odpocznę od upałów:D. Ogólnie jesteśmy zadowloneni , ale wiecie- wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, plaża i woda- super, kwatera - ocena dobra, za to ceny wszystkich nas lekko zszokowały. I to jedyny minus tego wyjazdu. Dobrze że mieliśmy jedzenie z domu , bo jak mielibyśmy sie żywić w restauracjach zbankrutowalibiśmy po paru dniach. Zwykły lód z Algidy, który u nas kosztuje 1,50 tam kosztuje ok.5. Nie żebym była jakimś sknerusem:P ale jest to na pewno irytujące , nie tylko dla mnie. Za to Trogirem i Splitem jestem zachwycona! piękne miasta , co tu dużo gadać. No to teraz już uciekam, chciałam się tylko zameldować( choć widzę ze chyba nie tęsniłyście za mną za bardzo:O później napiszę coś wiecej, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Lukaszka naty79
wszystkiego najlepszego :) Dzis masz pierwsze urodzinki wiec ciocia sklada ci zyczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata, to dzisiaj? To wszystkiego najlepszego. Dużo słodyczy i uśmiechu na twarzy i cudownych prezentów z okazji pierwszych urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sorki ze Was tak troszke zaniedbalam ale wreszcie urlop mam heheheh z domkow wrocilam w poniedzialek wieczor bo siostra miala urodziny wiec robila male rodzinne party :) zreszta bylo tak goraco ze myslalam ze zwariuje przez 2 dni jezdzilam ze znajomymi nad rzeczke dzieci mialy raj a ja odpoczywalam sobie w lesie w cieniu , a teraz drugi dzien siedzimy w ogrodzie u rodzicow i kapiemy sie w basenie , dzisiaj jest u nas niesamowity upal musialam uciec na chwile do domu, aha a tak ogolnie to spie juz 3 dni u rodzicow bo u nich jest przyjemniej niz u mnie na poddaszu gdzie jest parowa na calego,a zreszta u rodzicow tez fajnie bo wieczorami moge sobie wyjsc ze znajomymi do knajpki , takie cieple sa wieczory Zosiu synus sliczny jak dla mnie podobny do Ciebie chociaz meza na oczy nie widzialam hehe i wlosy ma dlugie , w szoku bylam jak zobaczylam jak sobie spoko na krzesle siedzisz po porodzie ja przez 3 tygodnie to jak zaczelam siedziec to w dmuchanym kolku tak mnie pupa bolala hehe a jak porod w porownniu z poprzednimi??? wionka to jednym slowem wakaje sie udaly co??? co do cen to ja sie nauczylam ich zagranica nieprzeliczac bo wiadomo ze w wiekszosci krajow jest drozej niz u nas , jak by czlowiek patrzyl na ceny to nic by nie jadl hihi ale chorwacja i tak jest spoko np w norwegi maz mowi ze np mieso jest strasznie drogie 2 piersi z kurczaka kosztuja srednio 70 zl snickers 8 zl a butelka piwa 10 zl jak ci sie ja uda kupic do 18 bo pozniej alkohol mozna kupic tylko w knajpie i tam piwo kosztuje 50 zl dobra zmykam do ogrodka czekalam az mi sie makaron na obid ugotuje jak wroce do domu to wysle wam zdjecia z \"wakacji\" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo leży grzecznie w łóżeczku. Nikola, gdybym miała nacinane krocze też bym nie mogła usiąść. Tyle że już nie miałam i dlatego po dwóch dobach puścili mnie do domu. Maluch płacze, więc kończę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ale spadłysmy:( Napiszę trochę , zeby nas podnieść;);) Na początku.... Zosiu--dobrze,że już jesteście w domu:), synuś prześliczny,👄 dla niego.Napisz jak mu się podoba na tym świecie;), jak zareagowała reszta rodzeństwa:), no i mąż oczywiście:):):) Jak Ci czas pozwoli to w skrócie opisz jak tam wrażenia z porodówki;) Wionka--fajnie, że już wróciłaś👄 Nie zapomniałyśmy o Tobie;), mam nadzieję, że będziesz częściej wpadać na topik:):) Zdjęcia dostałam, widać, że dobrze się bawiliście:) i tak trzeba..jak wczasy...to wczasy...nie???:) Nikola--a Ty gdzie się teraz podziewasz?? Znowu gdzieś wyjechałaś??? Napisz co u Was:) Dziewczyny, ja dzisiaj wieczorem jadę do rodziców(bo wczoraj zabrali małego), mąż do Niemiec, więc nie chce mi się siedzieć samej w domu:O, tym bardziej, ze moja mama ma urlop:) Jutro wracamy wieczorem:) Remonty u mnie nadal trwają:O i robi się mało przyjemnie, bo mąż juz tynkuje salon, na tej kondygnacji co w tej chwili mieszkamy, i wszędzie mam pełno kurzu i pyłu:O:(, do tego te upały mnie wykańczają:O Mój synuś ostatnio bawił się konikiem polnym i pytał co to?..., więc mu tatuś powiedział...na to on, ze to jest Filip z pszczołki Maji:D, hihi,w końcu jak mu się zabawa znudziła, zadeptał nogą biednego \"Filipa\"...i mowi do mnie tak..\"mamusiu teraz Maja i Gucio będą płakać, bo zabiłem Filipa....(oczywiście mówił to płaczącym tonem), na to ja mu mówię, ze źle zrobił, bo trzeba było go na trawkę połozyć to by sobie poszedł do Maji...Z tego wszystkiego się rozbeczał i mówi do mnie, zebym Filipa polała wodą, to ożyje...;););) Mówię, wam , że śmiać mi się chciało niesamowicie:D:D Dobra kochane, uciekam, bo musze sobie spakować kilka rzeczy i męża w drogę wyprawić;) Jutro się odezwę;) Buziaki dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangejuice
:D:D haha Magda mądry ten twój synek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×