Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

Gość Asia 91
Ojc źle przeczytałam tam sorki:) myślałam że to jakieś tabletki dostałas i chcesz je podzielić z partnerem na pół a to globulki dopochwowe masz:) to jak najbardziej ten krem może też stosować bo ten jak i ten co napisałam w poście wyżej jest na grzybka więc wydaje mi się że spokojnie może się smarowac:) a jeszcze takie pytanko mam do was dziewczyny. Czy oprócz swedzenia pieczenia uplawów czy też innych objawów (bo czytałam że każda kobieta ma inaczej a upławy i swedzenie występuje u 60 % kobiet) występują bądź występowały u was jakieś inne dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magidd
Dzieki za odpowiedzi :) u mnie to raczej standardowo, okropne swędzenie, pieczenie szczególnie przy oddawaniu moczu, upławy oraz białawy nalot na wargach sromowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magidd
Dzieki za odpowiedzi :) u mnie to raczej standardowo, okropne swędzenie, pieczenie szczególnie przy oddawaniu moczu, upławy oraz białawy nalot na wargach sromowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 91
nie ma za co dziękować po to jest takie forum żeby sobie trochę pomóc i wymienić doświadczeniami :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, a stosowała ktoraś z Was ten FemiVaxin -niby szczepionka przeciw grzybom i bakteriom, bez recepty, koszt ok. 59 zł. Warto kupić? jesli tak to kiedy po skonczonej kuracji Clotrimazolum i Mycosyst mogę zacząć ja stosować? czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 91
hej. wiesz co może lepiej zasięgnąć porady lekarza na temat tej szczepionki. Ja czegoś takiego nie miałam wiec nie mam pojęcia a szczerze mówiąc to pierwszy raz o tym słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcm
Witam Jestem lekarzem tradycyjnej chińskiej medycyny studiowałem w Chinach Problem grzybicy można wyleczyć za pomocą chińskiej medycyny Osoby zainteresowane mogą się ze mną kontaktować : www.tcm-online.com.pl dziękuje 'Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Mycosyst 50, Flucofast 100, Gynalgin anowimal@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaa87
Witam, Sprzedam globułki Betadine. Kupione tydzień temu jednak podczas czytania ulotki zorientowałam się, że nie mogę ich brać ze względu na moje problemy z tarczycą. Szkoda żeby się zmarnowały. Cena do uzgodnienia, ja kupiłam za 35zł. proszę o kontakt: aleksandra8787@wp.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam. Mam do odsprzedania globulki BETADINE zakupione wczoraj. W paczce jest 9 z 10. Zorientowałam się, że jestem uczulona na jod. Koszt w aptece to 35 zł, ja je odsprzedam za 27 zł. Proszę pisać na maila. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimafucort nowy
Witam dziewczyny. mam do odsprzedania krem Pimafucort nowy. Ginekolog przepisał mi dwa opakowania, ale neistety dostałam silnego podrażnienia po tym kremie. Szkoda , żeby drugie opakowanie się marnowało, jak może się komus przydać. Prosze pisac na maila: ibiza24klb@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettycu
w ilu dawkach przyjmuje to szczepionkę? cena jest niewysoka, ciekawe jaki efekt. póki co ratuje się provagiem po każdej miesiączce i jeśli biorę antybiotyk. póki co nawrotów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
ja właśnie jestem w trakcie brania tej szczepionki, ale trudno mi ocenić efekty, poniważ najprawdopodobniej mam zaleczoną a nie wyleczoną grzybicę. Otóż często miałam problem z grzsybicą, brałam różne leki od ginekologów, czasami sama ratowałam się preparatami bez recepty. I w końcu pozbyłam się objawów, ale grzybicy chyba nie do końca. W zeszłym roku byłam u gina i powiedział że wszystko ok. Zrobił też cytologię, i na wynikach mam właśnie że stwierdzono candidia, gdy odbierałam wyniki lekarz był zdziwiony że nie mam żadnych objawów. Przepisał jednak leki na grzybicę, ale czy wyleczyły mnie czy nie to nie wiem bo nie mam objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkamoniczkaamoni
Dziewczyny mam problem. Straszliwy świąd i zaczerwienienie, głównie w okolicy... odbytu. Byłam u lekarza, przepisała mi mycostyt i pimafucin. No i przyznaje, że mnie zbyła, nie zbadała tylko popatrzyła i przepisała leki. Trochę się przejmuje, bo nie mam żadnego białego nalotu... Więc nie wiem czy to na pewno grzybica. Mam dobrego prywatnego ginekologa, który zawsze robi dokładne badania, wymaz i wszystko tłumaczy. Ale no nie stać mnie aktualnie żeby dać 80zł za wizytę + kolejne pieniądze za badania i leki. Nie wiem co robić, bo nie ufam tej pani ginekolog. U mnie w mieście jest jeszcze jeden ośrodek zdrowia ale tam zapisy są z paromiesięcznym wyprzedzeniem. Co robić? Możliwe, że to grzybica, bez białego nalotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybiczne
najpierw są tony antybiotyków z byle powodu, a potem grzybice [pochwy i nie tylko]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
hej sprobujcie CANDIVAC....ja od wielu lat mialam nieprzerwana grzybice i probowalam roznych srodkow. az w koncu ginekolog napomknela mi o tej doustnej szczepionce. Znaczy mowila ze chyba ja wycofali, bo 'byla zbyt skuteczna', ale jak sie okazalo nadal jest na rynku. W kazdym razie sprawa wyglada tak: przepisala mi to crothimazolum czyjakos tak,a ja jeszcze dokupilam candivac...i przy nastepnej wizycie okazalo sie ze nie mam grzybicy, w sumie dziwne bo jakos nie czulam roznicy...Teraz przy kazdej wizycie pytam z niedowierzaniem czy nic nie ma :p polecam! bo to swinstwo mnie caly ten czas dobijalo. powodzenia ;) ps. czesto zeby wyleczyc grzybice trzeba wyleczyc caly organizm a nie tylko miejscowo. Choc jedno bez drugiego pewnie by u mnie nie zadzialalo....napiszcie jakie u was efekty po candivacu ;) a i jest stosunkowo drogi bo kolo 50zl, ale w porownaiu do tego co wydalam na inne srodki to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka86471287389702
moniczkamoniczkaamoni a moze to nie grzybica a hemoroidy zewnetrzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carice1985
Czy biała grudkowata wydzielina z pochwy to zawsze jest grzybica. Nie towarzyszą temu żadne objawy typu pieczenie i swędzenie. Oprócz tego czy grzybica potrafi znikać? Bo u mnie przed okresem te biełe gruki znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkamoniczkaamoni
nie wiem, biore już 3 dni po dwie tabletki mycosyst i już dwie noce spędziłam z zaaplikowanym pimafucinem. Żadnych efektów! Jestem przerażona. Chyba pojade do mamy pożyczyć pieniądze i niestety pora do prywatnego ginekologa się udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinka ona podjrzewa
moniczkamoniczkaamoni Mycosyst też kiedyś brałam na grzybice pochwy i tabletki dopochwowe niestety jest to choroba trudna w leczeniu i lubi nawracac jak juz raz ją zlapiesz to ją masz mi przeważnie po antybiotykach wraca a co do hemoroidów gdybyś miała swedzenie obrzek koło odbytu lub krew to na bank hemoroidy zewnetrzne pisz jak tam postępy w leczeniu zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia zycze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinka ona podjrzewa
to ta sama osoba co lenka86471287389702 wkradł mi się błąd:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurexkocurexkocur
Hej! Jeżeli to będzie grzybica to polecam globulkę dopochwową - nazywa się GYNOXIN -jest dosyć duża i działa przez około 3 dni. Oprócz tego stosowałam kiedyś tabletki doustne Flumycon lub Mycosyst - ale nie byłam zadowolona z efektów - natomiast ta globula zdziałała cuda! Pomogła. Po 3 dniach stosuję jeszcze Lactovaiginal i raz na jakiś czas podmywam się Tantum Rosa. Naprawdę są efekty. Polecam i życzę powodzenia w kuracjach. Trzymajcie się! W razie czego piszcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam ORUNGAL 100 mg - trzy opakowania. Jedno opakowanie zawiera po 4 kapsułki leku. Ważne do 10.10.2013 r. Cena razem z wysyłką 60 zł...jedno opakowanie kosztowało w aptece w zeszłym roku 17,65 zł... wiec sprzedaje po cenie plus koszt wysyłki. Nie zużyje tego a szkoda by się zmarnowało. Lek był dobrze przechowywany. Mam również do sprzedania GYNALGIN - 10 tabletek dopochowych- cena 13 zł z przesyłką. Lek ważny do 02.2014 r. kontakt- tamtaramtam75@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot nawracających infekcji http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hpjVLeM4j_4&noredirect=1#! znalazłam apropo infekcji intymnych fajnie pokazane jak działa provag nie tylko na okolice intymne ale rownież okolice odbytu często własnie przenosimy bakterie dlatego tak skutecznie działa szczególnie przy nawracających infekcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaa87
Witam, Sprzedam globułki Betadine. Podczas czytania ulotki zorientowałam się, że nie mogę ich brać ze względu na moje problemy z tarczycą. Szkoda żeby się zmarnowały. Cena do uzgodnienia, ja kupiłam za 35zł. proszę o kontakt: aleksandra8787@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettycu
miałam nawracające grzybice po każdym antybiotyku, w końcu zmądrzałam i zaczęłam łykać poza probiotykiem na układ pokarmowy provag, probiotyk ginekologiczny. od tego czasu mam spokój z grzybicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny blagam wam o rade w cytologi wyszlo mi zmiany odczynowe dla infejcji grzybiczej oraz w uwagach pani cytolog zaznaczyla CYTOLIZA BAKTERYJNA nie mam pojecia co to jest ta cytoliza robilam posiew a mi nic w nim nie wyszlo tylko liczne lactobacillus.dodam ze bardzo mnie piecze pochwa czuje dyskomfort a grzybicze leki nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mziba
cytoliza to rozpad komórek unimozliwiajacy ich zbadanie (złe pobranie, błąd w laboratorium), moze tez być spowodowana stanem zapalnym. pewnie będziesz miała powtórke cytologii, mozliwe że po leczeniu owego stanu zapalnego. zrób sobie też kurację jakimś dobrym probiotykiem po leczeniu. ja próbowałam z lactovaginalem i poskutkowało. mam teraz dobre wyniki w badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mziba
cytoliza to rozpad komórek, który uniemozliwia ich zbadanie (złe pobranie materiału,błąd w laboratorium), może tez być spowodowana stanem zapalnym. pewnie czeka cię powtórzenie cytologii, mozliwe że po wcześniejszym leczeniu tego stanu zapalnego. zrób sobie kuracje jakimś dobrym probiotykiem po leczeniu. ja stosowałam lactovaginal, mam teraz dobre wyniki w badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×