Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paćka

Jestem zdołowana, niech ktoś mi pomoże...

Polecane posty

Gość po co w ogole
Wes pod uwagę, zę On też ma klucze do mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w ogole
To zmienia postac rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ja będę mieszkać tu, mimo tego że umowa jest na niego, to nie poniosę żadnych ujemnych konsekwencji??? Wydaje mi się, że nie, ale wolę się upewnić...pomieszkam do I pensji, a potem może się wprowadzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w ogole
właśnie nie wiem jak z tym jest ale myślę że skoro jest na niego to mogą być problemy, dlatego wcześniej o to pytałam. Za ile dni 1 pensja? A może spróbuj dogadac sie z kims z kimś u kogo miała byś wynająć pokój że zapłacisz teraz 100zł a resztę niedługo po tej 1 pensji? Spakujesz troche jedzenia na zapas z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
nie, to nie ma znaczenia. No chyba że by mu odbiło i by Ci sie kazał wyprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ok. 2 tygodnie.... w ten weekend na pwno się nie wyprowadzę, nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to \"kazał\"....ma mi przez drzwi kazać? czy jakiś list wysłać, a może do administratora.... (?) jestem zielona w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
chwila! bedzie tak :Twój b. facet wraca. Rozmawiacie (kłócicie się prawdopodobnie). Ty mówisz że go zostawiasz i wyprpwadzasz się za miesiąc. Gdzie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... Bedzie tak: Sprawdzam na rozkładzie, o której będzie miał pociąg, a będzie to po 20.....Padalec wraca, wchodzi po schodach...i co widzi? Walizki. Padalec się dobija. Dzwoni. Ja mam wyłączony kom i zasłonięte rolety antywłamaniowe; udaję że mnie nie ma.... :-D a padalcowi na walizkach wystawię katrkę: KRZYZ NA DROGE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy na to? muszę jeszcze przygotować jeden plan: jakby wrócil wcześniej; przecież ie postawię walizek z rana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie dosc ze chamski to nawet zdania sklecic nie umie.Zreszta ta jego byla tez:OZ kim Ty sie zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....ten człowiek ma 26 lat i robi doktorata z ekonomii na SGH... a w tym momencie jest na szkoleniu analityka giełowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........:) Dobre:) Jednak w tej sytuacji prawo nie jest po Twojwj stronie. On zawarł umowę i może zwrócić się do administracji budynku. Ona z kolei... no nie wiem ... mogą zadzwonić po policje. Jednak nie wyrzucą Cie na bruk ale może być tzw. "syf". Na jego miejscu poszłabym w długą jednak. Jak myślisz? Jak sie zachowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
jak jest nerwusem to pewnie będzie jednak syf.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do administracji nie pójdzie w niedzielę, bo będzie po 20 i tam nikogo nie bedzie. Jakby co to najadłam się tabletek uspokajających i poszlam spać. Zapadłam w głeboki sen. W domu nie ma dzwonka do drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wymyślę....ale raczej tak zrobię. muszę jeszcze wymyśleć plan awaryjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
no dobra. A następny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moze i robi ale ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, bo on pracuje z laptopem, z którego piszę. W pon. ma na 10 do pracy...nie otworzę mu; muszę byc twarda. Jak zobaczy, że zmiękłam, to wykorzysta moją słabość. Muszę wyłączyć kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że \"ale\" zawsze mu to wypominałam, doktor z bykami hehehe poprawiłyście mi humor dziewczynki!!! już nie płaczę, nawet się usmiecham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
widać że odżyłaś:) życze Ci wszystkiego najlepszego! zasługujesz na nakwiększą, najpiekniejszą i najprawdziwszą na swiecie MIŁOŚĆ. "TO" do kosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mi tylko starczyło sił. On był moim ideałem, a moźe raczej nie on, tylko ta otoczka, którą wokół siebie stworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkkklll
paćka on w tym laptopie moze mieć keyloggera i wiedziec co pisalas a poza tym on jest silniejszy fizycznie więc uważaj myslę jednak ze skoro partycypujesz w kosztach, to nie ma prawa Cię wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzdzd
co za cham :o jak on się o Tobie wyrażał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli umowa jest na niego to nie masz prawa wyrzucać go z mieszkania niestety.. możesz jakoś udowodnić swoje uczestnictwo w opłacaniu mieszkania? on płacił twoimi pieniędzmi czy sama zrobiłas przelew ze swojego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w ogole
Też mi się wydaje, że skoro mieszkanie wynajęte na niego to jak by się uparł to wróci z Policją albo coś.Raczej nie zrezygnuje z wynajmowanego mieszkania od tak sobie tym bardziej że jak mówisz, umowa podpisana? No ale CIebie do więzienia za to nie wsadzą raczej za okupowanie mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaskaaa
Chodziło o co innego oto aby nawet pomysłem nie była między wami. A jednak jest. On poddał się jej pomysłowi, zatem nie liczy się z tym że to jakby Oan była miedzy wmai, bo ta rzecz ją przypimina, że ona miała taki pomysł i to wykonała własnoręcznie Poza tym jakby myślła powaznie o Tobie, brał pod uwage to co mu mowiłas, co czujesz, jak kochasz sam by to wyrzucił. I wiedział, ze to rani, gdy się kocha. Jak się jest w związku to nic od byułej ani p0omysły ani nic nie ma si eprzy sobie. Poza tym jak on chce miec z Toba rodizne, dziecie poiwinien tym bardziej wykasowac ex i jej pomysły i zyc zyciem z Tobą i scalac je waszymi pomysłami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w ogole
wiesz, ex i jego kontakty z nią to polowa problemu Zwróć uwagę w jaki sposób on się wyraża o Autorce topiku?? "zjebał ją jak psa??!!" po takich slowach nie chciala bym miec w nigdy wiecej do czynienia z takim typkiem o innych rzeczach ktore tam mowil nie wspominając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×