Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

śłoneczka..to ja wam podam stronke ze mna ;d miisia, na pewno spi...albo ma np słuzbe czy warte...mysle zed ziewczyny mają racje, jak nie wytrzym,asz milczeniem to napisz cos najpieknieszego co potrafisz, tak w pełni od siebie...nie musisz wcale przepraszac, wystarczy ze dowie sie ze zycia bez niego nie widzisz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska moze naprawde nie mogl... Moj na warcie jak dzwoni to a koma w czapce;) albo zestaw sluchawkowy. A pisac nie moze bo musialby trzymac fona w rece, a maja niespodziewane konyrole na podczas warty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe z tą czapka to mnie rozbaiwłas hahahahahaha buahaahah ale moj ma na warcie hełm?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka to ta pani o kotrej wspominałam kiedys... Żonka jego brata :/ która się... podpieprza do Mojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia ale pod helmem ma czapke;) albo cos w rodzaju szalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka sliczne fotki:) Ale przyznam ze bardzo szczuplutka jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wczoraj dzwonil i powiedzial ze pogadamy za dwa dni- na zywo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie raz poruszałam ten temat ze chciałabym przytyć..... lamia zdjęcia masz już wysłane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do Niego do domu :-D hehe pod pretekstem że mam wazna sprawe do Artura by dowiedziec się czy do Nich dzwonił dziś :-P troche mnie uspokoili... nie dzownil do nich :-D \'pewnie spi\' uf... tak ale.. kurcze jestem w gorącej wodzie kompana :-D chciałabym miec juz tą sprawe za sobą... nie lubie takihc nie jasnych sytuacji :( a milczenie to dla mnie katorga jakich mało :( Aneczka mogłabym prosić Twoje fotki:) ? rita901@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys bylam chora- przeziebiona: gardlo, katar itp... i moj wojak w tym czasie mial przyjechac na pj, wiec smialam sie ze nie bedzie mogl zblizyc sie do mnie na mniej niz metr:) bo moze sie zarazic... A on odpisal mi na to:\"kochanie jestem zolnierzem, a zolnierz musi byc twardy! Wiec nie boje sie zarazkow\" tym tekstem mnie strasznie rozbawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ja tez kiedys mialam ten sam problem ale juz go nie mam, troszke przytylam i czuje sie swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak ogłupiała jem co mi tylko w rece wpadnie....i nic....obrzeram się i nie mogę przytyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mój Skarbeczek momentami sie ze mnie śmieje ze boi się na mnie położyć....:-p bo boi się ze mnie połamie he he he :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×