Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja ostatnio schudlam 3 kilo, co mi niebardzo sie podoba. Ale to przez tesknote:) Z czasem wszystko wroci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka :) Ładniutka jestes.. Już wysłałam Moje nio fakt troszke kilogramów by Ci się przydało :) Ja wdl. mnie wgae mam ok.. a Mój mówi że mam 8kg przytyć bo wygladam jak kosciotrup :/ 170cm waga 50kg Co o tym sądzicie? Bo wdl Mnie Mój jest dziwny że każe mi przytyć,bo mi moja waga się podoba ogólnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie dośc ze taka chuda jestem to jeszcze z tesknoty wyschnę do końca....:-p he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty sadzisz o moich fotach? Pod koniec miesiaca postaram sie wyslac Wam swiezsze z moim zolnierzem:) zrobimy sobie mala sesje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja mam 160 i waze 46kg:) Wiec sobie porownaj. Ale ta waga mi odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne zebys Ty sie czula dobrze we wlasnej skorze:) a chlopak zawsze by chcial wiecej, ciagle im malo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra, ta w sukni slubnej ma 173 wzrostu i wazy 52 kg:) chociaz wyglada na wiecej (moim zdaniem) ale w swoim ciele czuje sie swietnie a to jest najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ;) Ania, ja tez chcem fotki, bo chyba nie mam.. A co do wagi.. Ja teraz schudlam przez chorobe 5kg. I nie mam nawet w co sie ubrac bo wszystkie spodnie mega szerokie.. Jem za 3 :D Wygladam jak kosciotrup. Ja mam chyba 165 i zawsze wazylam tak 48/49kg a teraz waze 44kg. Moj tato sie smieje, ze zaraz sie polamie :P A moj moze na ten weekend przyjedzie ;) A ja sobie na caly tydzien nauke zaplanowalam.. musze sie do soboty z tym wszystkim uwinac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a bylas z tym u lekarza? Moze potrzebujesz specjalnej diety zeby nabrac wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie za bardzo sie czuje w swoim ciele.. ale przytyc na Chiny nie moge.. Juz mam to po mamie. Moja mama tez jest szczuplutka i strasznie mlodo wyglada. Ludzie nigdy nie wierza, ze jestem jej corka :P Beata a no mam motywacje.. chociaz i tam mi sie uczyc nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez 3 lata nie roslam i nie tylam... Jakbym stanela w miejscu:( to bylo straszne... Ale to byla wina choroby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 ja niestety tez tylko na chwile bo mam sporo nauki przed ta PJ bo misiek bedzie jeszcze u mnie w poniedzialek do 3 a ja o 12 mam polowke egzaminu wiec nawet spac nie bede miec kiedy... aneczka misia i kicia wyslalam zdjecia i czekam na rewanz :) a moj misiek sie juz cieszy bo jutro ostatni dzien kursu a on ma obrzydzenie do bosmana i tego samochodu dzis im bosman powiedzial \"ja mam was w pizdz.... ja juz mam prawko!\" normalnie milutki... a Bartek obiecal ze jak bedzie juz sprzyjajaca sytuacja to zrobi kolacje przy swiecach alez on sie romantyczny robi w tym wojsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza....robiłam wszystkie badanie szczegółowe bo mama mówiła mi ze moze jestem chora....ale wszystko jest oki....lekarz powiedział mi ze mam taką przemianą materi...a jedyne co by mi troszke pomogło....to tabletki antykoncepcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ewka:) a moj romantycznie powiedzial: kochanie, ale bedziemy imprezowac jak przyjade! Normalnie sam romantyzm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, no tak, bo sa takie tabletki od ktorych sie tyje.. Moja znajoma strasznie przytyla, tylko, ze ona juz wczesniej byla akurat.. wiec tabletki odstawila.. Ja mam problemy z zylami, wiec tabletek brac nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, to byly tylko nerki:) przez nie nie roslam... Do tego podejrzenie refluksu i sepsy:( ale to juz za mna:) na szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kolacja to i tak nie wypali na tej PJ ale w przyszlosci napewno tak :) a imprezowac chyba nie bedziemy najwyzej jakies piwko ze znajomymi reszta czasu wyłącznie dla mnie i z nikim sie nie bede dzielic! zreszta on sam nie bedzie chcial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zalezy jakie tabletki bo ja po moich nic nie przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka to dobrze, ze juz zdrowa ;) Nerki to powazna sprawa jak sie choruje.. Ale dobrze, ze juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tylko 2 soboty bedziemy imprezowac, no i jeszcze 29 marca czeka nas imprezka z okazji drugich urodzinek jego chrzesniaka:) a reszta dni jest tylko dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×