Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

mam taka nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,bo owi ze niektorzy jak zwyzywa ich starszy to od razu leca do psychologa i becza ze sie powiesza...tak chca z tamtad wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie obudziłam tego mojego śpiocha tak długo dzwoniłam az odebrał..nygusek:) ale nie dziwie sie chociaz troszke sobie pośpi na swoim wyrku:) juz nie mogę sie doczekać kiedy przyjedzie! juz pranie zrobiłam,posprzatałam nawet psa wykąpałam zeby jak najszybciej czas leciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,czy ma któras z was chlopaka w wojsku w ostródzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki,ja spadam na uczelnie ,bede pozniej tu zagladac..............suri3 zycze milego dnia...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to jestem tu pierwszy raz i trafilam tu przypadkiem,nie zabardzo wie o co chodzi ale moze bedzie ok zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monias mojego przeniesli z Ostrody w zeszłym tyg bo jest z poboru zimowego,Andzeli chłopak tez jest w Ostrodzie z maja Jesli cos chcesz wiedziec pytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze ze trafilam na odpowiednią dla mnie strone,wlasnie tego szukalam,mam nadzieje ze któras z was mi pomoze troche jesli cos wie na temat tej jednostki bo moj narzeczony nie ma telefonu ze sobą i praktycznie zadnego kontaktu nie mam z nim,i martwie sie bardzo o niego,nie wiem kiedy ta przysiega i jak tam z warunkami w tej Ostródzie?pozdrawiam,napiszcie cos jak bedziecie wiedzialy bo umieram ze strachu o niego i z tesknoty tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monias z tego co pamiętam to Andzela pisała ze przysiega 1 albo 6 czerwca bo jej chlopak ma telefon.Narazie ucza sie maszerowac itd Tak wiec w Ostrodzie jest ok nie masz o co sie martwic bo moj chlopak jest bardzo zadowolony po przysiedze zabierasz go do domku na 72 godz a potem zobaczysz moj chlopak przyjezdzal dosc czesto jedzenie takie sobie ale da sie przezyc,prawo jazdy zdał mowie ci tam jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu wszystkie umieramy z tesknoty ale piszemy ze soba na tym forum i jest lepiej,przyłącz sie do nas!Najgorzej do przysiegi a potem zobaczysz juz z gorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz cos o sobie skad jestes,w jakim jestescie wieku Ty i Twoj wojak i wogole wszystko co ci na mysl przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czesc dziewczyny ja dopiero wstalam ale to chyba skutek tego ze mialam przepiekny sen...śnilo mi sie ze godzilam sie z moim Dziubkiem a chyba nie chcialam sie obudzic chcialam zeby trwalo to jak najdluzej....zeby sie spelnilo:( Kasiu moge prosic twoje zdjecia jusinka21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takm razie sie przyłączam do was,może bedzie mi lżej,z tego co piszecie to chyba nie jest zle w tej Ostródzie,moj chlopak trafil tam zeby robic prawko,kat.C,potem mają przeniesc do Kazunia Nowego,ale na razie o tym jeszcze nie mysle,moze faktycznie bedzie dobrze ale sama nie wiem co mam juz począc ze sobą bez niego,dodam ze mam na glowie napisanie pracy magisterskie bo za miesiąc koncze studia,a tu ani widu ani slychu jakichkolwiek checi do nauki i zadnej weny twórczej,ale jak trzeba to trzeba,z niecierpliwosciączekam do przysiegi,potem sie odezwe to moze Andzela napisze mi dokladniej kiedy ta przysiega a Wam z calego serca dziekuje za pocieszenie i dodanie otuchy,Wam tez życze wytrwałosci,pózniej cos tam popisze.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam ze mam 25 lat i moj wojak tez tyle,oboje mieszkamy koło Siedlec,woj.mazowieckie,wiec Ostróda daleko niestety :( ale damy rade .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monias to mozna powiedziec moje rejony :) a moj misiek jest w siedlcach a w okolicach mam rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli twoj chlopak jest w jednostce wojskowej w Siedlcach to doslownie dwa kroki ode mnie bo jednostka wojskowa jest za siatką mojej uczelni,na wyciągniecie reki,zawsze wojakow po drodze spotykam,oj zeby moj tam byl...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze to ja juz sobie ide na razie,bede pózniej to sobie moze pogadamy,pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dopiero wstalam a moj Misiek juz do mnie jedzie. Tak sie ciesze strasznie heh juz bym pobiegla na stacje a tu trzeba czekac do 16:( monias witam serdecznie nie martw sie po przysiedze to bedzie juz szybko lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czesc dziewczyny ja nie dawo wstalam ale to chyba skutek tego ze mialam przepiekny sen...śnilo mi sie ze godzilam sie z moim Dziubkiem a chyba nie chcialam sie obudzic chcialam zeby trwalo to jak najdluzej....zeby sie spelnilo Kasiu moge prosic twoje zdjecia jusinka21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktcznie piekny sen...nikt na twoim miejscu niechcial by sie obudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) malutka, andzelina i wikucha ja tez prosze o fotki :) moj adres to ewusia_07@wp.pl a u mnie nic nowego mam sporo nauki caly czas praktycznie same egzaminy i 1 czerwca ostatni a normalnie sesja zaczyna sie 6 czerwca... czyli czekaja mnie 4 miesiace wakacji juz sie boje... :( do tego wkurza mnie ta jednostka... w ogole nasz kontakt sprowadza sie do kilku smsow dziennie... podczas PJ nie spaj 3 noce przyjechal i od razu sluzbe mu dali wczoraj skonczyl o 15 ale tez nie dalo sie pogadac a dzis ma sluzbe od 4 do 20 i potem znow normalna i tak bedzie przez pol roku... :( normalnie zalamka nawet nie mozna zadzwonic a jak ma sluzbe to wtedy nie ma zasiegu i tak w kolko... a do tego on jest tak bardzo zmeczony i ciagle mi powtarza tylko ze \"ciezko jest\" u nich w jednostce kazdy to powtarza non stop :) no ale mam nadzieje ze z czasem bedzie mogl pisac przynajmniej po sluzbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka juz wysłałam i jak mozesz to wyslij tez swoje na ten adres co przyjdzie, ewcia tobie tez juz wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×