Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

suri3 my baby zawsze tak mamy ze myslimy ze moglybysmy wygladac lepiej,szczegolnie jak chcemy podobac sie temu jedynemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczko i tak dziękuje za dobre chęci:) Juz wybrałam założe dzinsy nawet fajne:) i bluzeczke czerwona na krotki rekaw ze sznurowanymi plecami he moze ta czerwien jakos na niego podziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,wyslij swoja fotke,bo chyba nie wysylalas...zreszta nie pamietam,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:)... ..nie myślcie że o Was zapomniałam,bo tak nie jest hihi:) śledze Wasz topic! i bardzo się cieszę że gdy widze kolejne stronki dodane.. fajnie jest wiedzieć że komuś się udaje.. i..wogole dużo Tu Was :) hehe Dziewczyny....dacie rade!:) Już niedługo będziecie miały swoich żołnierzów na Zawsze!! jak to przetrwacie..to już wszystko:) ...Pooozdrawiam Gorąco! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nawet niewiem kiedy zasnełam:) ale byłam zmeczona:) Kasiu fotki doszły! naprawde ładna z was para pasujecie do siebie! Olu na mojego miska czerwony kolor to zawsze działa wiec na Twojego pewnie tez:D ja jestem taka ze nie lubie miec na sobie za duzo ubran..nawet w zimie lubie miec krotką kurtke:D a w lecie to same skape topy i obcisłe biodrowki:D moj sie zawsze smieje ze nie ma duzo sciagania:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym teraz czerwien jest bardzo modna! jak widze to teraz prawie wszystkie laski chodza w czerwieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhe,paulinko ja z koleji jestem strasznym zmarzlakiem i zazwyczaj ubieram sie na ceboke...moj misiek mowi ze jak tak dluzej bedzie to nasza gra wstepna bedzie trwala 2 godziny,hehehhe......takze od jakis 2 miesiecy wkladam ciut mniej,kosztem zimnych stop i dloni,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem straszny zmarzluch ale zawsze jak mi zimno to misiek mnie szybko zagrzeje bo od niego to tak goraco jest zawsze ze nieraz nie mozna wytrzymac a zwłaszcza w nocy:D ale mimo tego ze jestem straszny zmarzluch to nie lubie sie grubo ubierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wreszcie wszystko pozapisywałam i pościągałam:) Kasiu bardzo ładnie razem wyglądacie:) andzela Twoją fotkę też mam:) pasujecie do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczynki w nocy to zawsze goraco szczegolnie jak spi sie ze swoim miskiem,gorzej tak jak teraz jak go nie ma...dobrze ze sa jeszcze cieple pizamki,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×