Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

zawsze po przysiedze maja wolne i moga jechac do domu? moze to glupie ale co to jest ten niesmiertelnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiertelnik to jest taka metalowa(chyba) tabliczka na której jest napisane imie nazwisko pseudonim data urodzenia i chyba numer jednostki. to sie nosi na szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciaflower a oni nie dostaja w wojsku nieśmiertelników ?? można gdzieś je kupić ?? podoba mi sie ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajna rzecz ten niesmiertelnik juz wypatrzylam na necie rozne fajne, podkupie pomysl i chyba tez zrobie taki prezencik, macie kogos sprawdzonego kto robi fajnie i ladnie, aaa i co mozna napisac fajnego na tym niesmiertelniku? macie pomysl? pozdrawiam milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja kupowałam Tomciowi nieśmiertelnik w allegro.pl. http://allegro.pl/item223047249_niesmiertelnik_grawerowany_niesmiertelniki_.html tu sobie popatrz, ja stąd kupowałam mają dużo fajnych wzorów:) Madzia - no to super, widzisz szczęście Ci sprzyja:D Przypomnij którego masz ten ślub, bo nie wiem czy zdążę Ci złożyć życzenia, bo nie wiem czy jeszcze tu będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) blondyneczka pierwsze slysze ze dostaje sie takie w wojsku ja kupilam na allegro bo tam mozna dodawac rysuneczki. To jeszcze powiem jak wygladal ten niesmiertelnik no wiec :) na pierwzsej blaszce bylo imie i nazwisko mojego chlopaka i nazwa jednostki a z drugiej strony kotwica a na drugiej blaszcze z jednej strony napis \"kocham Cie skarbie, Bartkowi-Ewcia\" a z drugiej takie dwa zlaczone serca i pon nimi napis \"na wieki razem\" mojemu marynarzowi bardzo podobal sie ten prezent zreszta tak samo jak wszsytkim jesgo kolegom bo byl oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item222100251_niesmiertelnik_rysunki_4_strony_niesmiertelniki.html a ja kupowalam na tej stronie :) a wczoraj z Bartkiem doszlismy do wniosku ze takiego pecha jak my to nie ma nikt i nie chodzi tylko o wojsko :P kapitan mu mowil zw musialaby bomba wybuchnac zeby nie dostal tego urlopu za 4 dni na co ja stwierdzilam ze bym sie nie zdziwila jakby rzeczywiscie jakas wybuchla ;) a poza tym urlopy odwoluja za to ze mlodzi sie zle zachowuja no ale moj Bartus powinien dostac bo jest tam prawie najstarszy. Oby bylo dobrze.No to zycze wam milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale tu dzis ruch ;) a ja sie pomylilam jak odpowiedzialam blondyneczce bo to bylo do blanki :) ja sie strasznie dzis nudze a pogoda jeest do dupy :( a co do pytan dziewczyn to tak po przysiedze kazdy zolnierz dostaje przepustke na 72 godzi po przysiedze beda mogli miec telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety spodobały mi sie te niesmiertelniki i zamówiłam ciekawe czy bedzie taki jak chce i czy mojemu zołnierzowi sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzpowojsku
teraz sie chwalcie ktora kupila lepszy prezent czy niesmiertelnik hahaah smic mi sie chce z tego forum, ale fajnie sobie fumor czasami poprawic czytajac takie cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jużpowojsku - biedny musi być ten Twój facet heh ;/ NIE PODOBA CI SIę TO TU NIE ZAGLąDAJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzpowojsku smiej sie smiej bo smiech to zdrowie :) nie wiem co prawda czy Ci to cos pomoze na glowe ale warto sprobowac. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak zamawiałyście nieśmiertelnik to podawałyście cytaty czy te kody na rysunkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na niej nie kupowalam ale wydaje mi sie ze obustronnie, albo wyslij maila do sprzedajacego albo poczytaj strone \"o mnie\" moze cos tam znajdziesz a jak nie to w poniedzialek Ci Necia odpowie no albo jutro bo nie wiem kiedy ona dokladnie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak to lepiej kupujcie na tej stronie co ja podalam bo tam sa napewno podwojne choc wierzyc mi sie nie chce ze na tej stronie jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a ja sie dzis pokłóciłam z Miśkiem:( i to tak poważnie jak nigdy:( a teraz on ma wyłaczony telefon:( już pare ładnych godzin:( ajsss.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojs wiesz sama nie wiem dokładnie o co o takie głupoty... cos zaczelismy rozmawiac o slubie i jakos tak od słowa do slowa doszło do awantury....wysłal mi jeszcze smsa,ze ja to robie z igły widły zawsze i ,ze sie wkurzył na mnie i zebym dała mu ochłonac bo mi nagada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio mi tez tak mówi ze zawsze przesadzam hehe faceci znam to przyjdzie mu i długo nie bedziesz musiała czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziora nie przejmuj sie bedzie dobrze..:) JA znowu przezywam zew Moj mi malo pisze bo wczoraj prawie nic :( a dzis tylko 3 sms i dopiero teraz... Lamia 007 hej :) co tam ciekawego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy mu przejdzie...napisał,ze mam dzis sie do niego nie odzywac;/ chociaz sie nie odezwałam wogle....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze ja to tez zawsze gadam co mi slina na jezyk przyniesie;/ a mama zawsze powtarza:\" Magda najpierw pomysl dwa razy potem powiedz\" ale ja nie... gadam i gadam.....moze nie potrzebnie powiedziałam,ze wkurza mnie to,ze wszystko robie sama do naszego slubu a on przyjedzie praktycznie na gotowe...a ja musze sie sama o wszystko martwic i obzeraz ze wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×