Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej.. Ewcia mojemu tez zostalo 80 dni :-)) Babcia zmarla wczoraj wieczorem... nie potrafie sobie wyobrazic jak to teraz bedzie bez niej... Grzes w wojsku, przyjezdza za tydzien dopiero... Brakuje mi go okropnie... wyobrazam soebie jak on sie czul jak stracil matke... mimo ze mial tylko 6 lat... Ide sprzatac, bo potem jade do babci... :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczko, bardzo Ci współczuje:( wiem jak to jest stracić najbliższą osobę, mi też jak babcia zmarła to nie mogłam sobie znaleźć miejsca i było mi źle i smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no o mnie necia wydało się:P:P:P Rodzyneczka trzymaj się. Mojemu żołnierzowi 2 miesiące przed wojskiem umarła babcia a miesiąc po niej dziadek:( CO SIę dzieje że wszyscy teraz umierają;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze nie jesteś zła , że dałam tu Twoje zdjęcie:) ale chyba dziewczyny i tak je miały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nud y nudami a ja muszę tyle rzeczy zrobic że jak sobie pomyśle to wszystkiego mi się odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeń doberek
dziękuję za odp;] Moj brat jest tam od piątku i na razie narzeka,ponoć skorzystac z prysznica mozna tylko "kotom" raz w tygodniu:D Sądzę,że po prostu jak to bywa na początku ,jest przerazony,z czasem się przyzwyczai;]Mówi,że ciężko nawet po przysiędze---> starsi mu mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek poczatki zawsze sa ciezkie bo trudno sie przyzwyczaic do nowych warunkow a teraz bedzie mial duzo zajec tzn musztre i takie tam inne wiec nic dziwnego ze narzeka :) ale juz po przysiedze napewno bedzie lepiej i niech nie bierze na powaznie wszystkiego co inni mowia bo taka prawda ze im dluzej tam bedzie siedzial tym bedzie mial lepiej. Wnioskuje ze Twoj brat ma nawet telefon skoro jestes dobrze poinformowana co u niego i musze przyznac ze to tez wielki plus jedostki ze na to pozwalaja przed przysiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliana
czesc dziewczyny:) jestem tu nowa wlasnie odkrylam to forum, od srody niemam przy sobie swojego faceta i czuje sie straszliwie samotna, kazda chwile spedzalismy razem a teraz pierwszy wekend bez niego i neiwiem co z soba robic siedze na tym necie i patrze w monitor, wogole nieiwem co z soba robic teskni mi sie baardzo, dzwoni i pisze tyle dobrze bo inacze3j bym chyba zwariowala, jest w ostrodzie JW 1954 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko czy chlopak ktorejs z was szedl na pielgrzymke w wojku??? Możecie mi powiedziec czy na pielgrzymce maja jakakolwiek mozliwosc naladowania bateri w telefonach? prosze o szybka odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxunia ja Ci nie pomogę i raczej nikogo poza nami tutaj nie ma bo to weekend czas pjtek. Witam nową forumowiczke:) Nie martw się ciesz się że wogóle ma ze sobą telefon! Najgorsze są pierwsze 2 tygodnie później już leci do przysięgi a potem od pjtki do pjtki Jak chcesz coś wiedzieć albo po prostu popisać to pisz mi też sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) witam Tomek jestw ostrodzie od srody, telefon ma dzwoni i pisze dosc czesto( jak narazie) poki co mowi ze spoko nic ich niegnebia(tak bardzo:)) od poniedzialku podobno ma byc gorzej bo wraca jakis szef wiec beda tepieni, ehh ciezko tak samej w wekend w domu siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko ciężko wiem coś o tym. Mój żołnierz ma na imię Mariusz i na poczatku wogóle nie miał tel raz za czas pisał seski od kogoś. Tak ze mozna powiedzieć ze jesteś szczęściarą w nieszczęściu;) To Twój będzie prawo jazdy robił bo to chyba samochodowa jednostka jak mi sie wyddaje czy sie myle?? Daleko jest od CIebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witam nowa forumowiczke Eliane :) jestes kolejna dziewczyna ktorej chlopak jest w ostrodzie i powinnas sie cieszyc ze on tam wlasnie jest bo to raczej dobra jednostka :P jak bedziesz miala jakies pytania to pisz a dziewczyny napewno Ci odpowiedza. zagladaj czesto na to forum to latwiej Ci bedzie przetrwac te 9 miesiecy :) a moj marynarzyk jest zly bo pisarz sie pomylil i ma trzecia zmiane na warcie a wiec najgorsza a jeszcze wypil dwie mocne kawy i pewnie nie uda mu sie teraz zasnac. oj moje biedactwo oby czas mu szybko zlecial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Czy wy mnie jeszcze wogole pamietacie:P Dzisiaj w nocy wrocilismy z Miskiem....jejku jak fajnie ze troche czasu spedzilismy tylko we dwoje, bo dzis juz gril powitalny:P Pozdrowionka:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eliany
w której kompanii jest Twoj facet ? Moj brat jest tam od 3 dni-3 kompania,narzekał dziś przez telefon ,że od poniedz ma się zacząc piekło bo wraca ktos "ostry" ewciaflower dziękuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,miłego dnia życzę!! Dziewczyny,których faceci są w Ostródzie cieszcie się naprawde ze trafili na taką jednostkę bo lepiej byc nie moze..Moj michu był tam 3 miesiące i naprawde super to wspomina,ja zresztą tez.. Nie mielismy zadnych problemow z kontaktem,rozmawialismy nawet kilka razy dziennie..no wiadomo ze do przysiegi rzadziej bo cwicza musztre to brak czasu ale potem loozik:) Z przepustkami tez super srednio co 10-12 dni byl w domku. No moze troche na jedzenie narzekał ale da się przezyc:) Prawko zdał za pierwszym podejsciem i ogolnie było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) widze ze bede miec nowe kolezanki co mnie bardzo cieszy bo narazie jedyna rzecz jaka mnie trzyma w normalnosci to praca i net:)), najgorsze beda dla mnei wekendy ktore zawsze spedzalam z tomkiema teraz ..samiutka:( ehh mam nadzieje ze jakos przetrwamy. z tego cow iem to od poniedzialku ma bys gorzej narazie maja luzy. a do siebie tak daleko.... ponad 600 km:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zrozumialyscie mojego pytania moj facet jest w wojsku od lutego i wiem jak to jest z telefonami w wojsku, zreszta niedlugo wychodzi. Ja chcialam wiedziec czy chlopak ktorejs z was szedl na pielgrzymke krora teraz jest? i jak na niej wyglada ladowanie komorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliana, moj brat tez wspominał o poniedziałku;] Prosil o rozgałęziacz by kilku w tym samym czasie mogło ładowac komórki,jedzenie ponoć wstrętne,prosił by mu przywieżć \"normalne\" żarcie:D No i jakis kapral ich tam ściga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jedzenie ponoc malo ciekawe jakis sledz w smietanie z ziemniakami, ale ponoc jacys strasi poszli im po czekolady wiec nadrobili:P dzis jeszcze niedawal znaku wiec nieiwem co tam u niego, ehh a tu niedziela a ja sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat dzis zadowolony-dali im pospać dłużej,mogli nawet usiąść na łóżku-niedziela w koncu:D-no ale pisał smsa jakieś 4 godzinki temu i od tamtej pory cisza,kompania boi się tego co ma byc jutro;]No i te prysznice raz w tygodniu....i ten sledz w smietanie z kartoflami ..ble:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dokladnie:)) a moj do tej pory nie dal znaku neiiwem co jest grane przeciez niedziela to powinien miec luz wikeszy ehh... no tez nazekal na brak mozliwosci mycia, fatalna sprawa bede go musiala odkazac na przepustkach :)) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj misiu ma od wtorku urlop 14 dni..zresztą ja tez:) Cały tydzien bedzie chodził do pracy ale i tak się ciesze..a pieniązki się zawsze przydadzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nbadzieja!! Moze go puszcza na pj jednak 17 sierpnia!!! super by bylo!! gadal z kapralem jesli nie bedzie problemow to hop siup io do mnie!! Witam eliane i Jakas tam Izke :P Wyslijcie swoje foty na maila :) gandziia89@yahoo.pl dzisiaj jest chory dzien.. No wiecie co jak moglyscie jesczze nie zlozyc gratulacji nowej Minister Rolnictwa!!??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal sie odezwa:) l, caly dzien cwiczyli musztre byl jakis pan co robil im zdjecia i byli w koscielei wiecie co?? zapytal czy sie ma zapisac na nauki przedmalzenskie hehe , poki co nienazekal nastawiaja sie na jutro bo ma byc gorzej, ale mi teeeeskno........... \"jakas izka\" a niewiesz kiedy przysiega?? bo mi cos mowil ze w piatek 31 ale ja niechce w piatek:( bo niedostane wolnego:( mam nadzieje ze to nic pewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeesc:* widze,ze tu niedziele mijaja róznie:)u mnie tak sobie byłam dzisiaj troszke u tesciów z moimi rodzicami:P a poza tym to teskni mi sie jak cholera;(ale jeszcze jeden weekend i urlopik:) a i oczywiscie witam nowe forumowiczki:)nie martwcie sie czas Wam szybko zleci:)ja to nawet nie wiem kiedy to az tyle zleciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×