Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Kurcze moj piesek tak mi daje popalic ze szok!!ostatnio z nim przeszlam prawie 4 km!! a on sie nawet nie zmeczyl!!a ma 8 tygodni dopiero!! fakt ze to rasa mysliwska no ale nie przesadzajmy co bedzie jak urosnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien doberki
spytam raz jeszcze bo pominełyście moją obecność u WaS dziewczyny.Czy któryś z Waszych chłopcow jest może w JW 1954 Ostróda ? Moze choc jedna da mi odpowiedz :o dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Armia musi być jak najszybciej zawodowa bo z takicha "wojaków" jak wasi faceci i tak nie ma pożytku.Niczego przez te 9 miesięcy się nie nauczą, tylko patrzą żeby dostać przepustkę itd. Niektórzy to nawet numeru własnej broni nie potrafią zapamiętać.Trzeba ich pilnować jak dzieci żeby sobie czegoś nie zrobili albo nie zachlali się. Dla takich kobietek jak Wy też by było dobrze bo wtedy mielibyście sowich mężczyzn przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słoneczka:)troszke mnie tu nie było:)i tak z grubsza nadrobiłam zaległosci Natalka gratuluje zareczyn:)kurcze nie mam na nic czasu bo to juz tylko 2 tygodnie:)ciagle gdzies latam a jeszcze moi rodzice wymyslili remont no masakra:D!teraz czekam tylko do 14:P bo moj Misiek bedzie miał urlop ale sie wkurze jak przyjedzie pozniej:) no nic mykam kobietki bo padam:P Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dzien doberek :) no wiec sa tu dwie dziewczyny ktore mialy chlopakow w ostrodzie jak chcesz spytac o cos konkretnego to napisz pytanie ale z tego co pamietam to jest to dosc przyjemna jednostka i czesto dostaje sie tam przepustki chyba co 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ale Ci fajnie z tym slubem jejku juz tylko 15 dni! :) a ja tez moze bede miec mojego wojaczka przy sobie od 14 przynajmniej mam taka nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
niewiem o co chodzi ale chyba ktoś sie włamał na moje konto i chamskie teksty pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
to nie ja pisze. serio nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
da sietak wogóle żeby ktoś pisał pod tym nickiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
może musze nick zmienić??? ja tam z wami lubie gadać to po prostu ktoś robi sobie jaja. przecież już wcześniej z wami rozmawiałam i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka nie przejmuj sie zorientowałyśmy się że ktoś sie podszył. Wejdz w preferencje i załuż sobie profil wtedy nikt nie będize pisał już pod Twoim nickeim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
sory za chamstwo ale kurwa niewiem kim ty jesteś ale odpierdol sie i nie rób zamieszania na forum bo denerwujesz ludzi. nie mam zamiaru patrzeć jak pod moim nickiem ktoś takie hamstwa pisze i obraża innych ja sobi tego nie życze i jak bym mogła to bym ci najebała szmato:/:/:/:/:/ dziewczyny sory za chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka bez nerwów tutaj jest pełno takich jełopów! Wejdz w preferencje na górze strony i tam w punkcie A załóż sobie swój profi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
już zabezpieczyłam. dzięki ;) jak tu sie nie wkurzyć...przyjeżdżam do domu i czytam takie chamstwa:/ porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
Mirerva a tak wogóle skąd jesteś i ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
tylko teraz usunełam meila bo myślałam że to dlatego ktoś mi sie włamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
ok dzięki za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko a dokładnej skad? Bo chyba zapomniała:) Miałyśmy spotkać się kiedyś w Bielsku na piwku:) chyba że jesteś niepełnoletnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie !! U mnie dzis leje i jest ciemno buro i ni jak.. A dzs pisalam sobie od rana smski z Moim K. :) Humorek od razu lepszy :P A u was jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja juz samotna bez mojego miska:( Ale mam nadzieje ze wypali ten urlop w nastepnym tygodniu.. Widziałam ze jakaś dziewczyna pyta o jednostke w Ostródzie...moj tam był wiec jak potrzeba jakis konkretnych info to napewno odpisze:) Poza tym u mnie wporządku,nie mogę uwierzyc ze ten czas tak leci,dopiero zaczynałyśmy centymetr a tu juz 80 dni zostało..i KONIEC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia ja jestem z Andrychowa. Jestem pełnoletnia nawet w Stanach heheh bo mam 23 lata:) A na piwko się umówimy tylko nie w tym tyg. bo ja jadę do kuzynki ale na następny tydzień będę do szkoły musiala po dyplom jechać więc może wtedy.... Pomyślimy się umówimy.. Z tego co pamiętam to były jesdzcze jakies dziewczyny z naszych okolic może też by wpadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja teraz tylko na chwile bo ide sprzatac... u mnie tez pogoda byle jaka a jeszcze sie nie wyspalam bo pisalismy wczoraj smski z miśkiem. Zycze wszystkim milego dnia, a tak w ogole to juz zapisalysmy 400 stron a wiec jeszcze 600 i znow nam skasuja forum :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×