Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no racja, kurde czemu ja myślałam, ze Ewci wychodzi dopiero w grudniu :) ale ja jestem głupia, widzisz jak ten czas leci:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiadomo czy mojemu dadzą w sierpniu bo duzo wojakow chce ale powiedział ze jak mu nie dadza to bierze w pazdzierniku przed wyjsciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieje ze jak moj bedzie wychodzil to dotrze szybko bo 24 wychodzi a 27 ma wesele brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RezerwistKA
Suri3: mysle, ze nie bedzie tragicznie, juz chyba nic gorszego nas nie spotka ale tak z czasem, ciesze sie, ze wzieli go do wojska, chociaz poczatki byly fatalne, teraz niczego nie musimy sie obawiac i na spokojnie mozemy cos planowac, tym bardziej, ze nie ma ograniczenia wieku powolania do wojska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest ten plus,wreszcie mozna cos planowac i nie czekac w nerwach czy go wezma czy nie...bedziemy miały to z głowy!Odbębni i bedzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! ja mam już wojsko za sobą :-) równo rok temu , pod koniec lipca,moje słońce poszło do wojska. rozpaczałam strasznie,zwłaszcza na początku,bo szok straszny. wezwali go i w ten sam dzień wyjezdzał do Zegrza do jednostki!!!!! szok bo nawet nie myślałam o wojsku ;-( dlatego tak szybko,bo powiedzieli,ze jak sie zdecyduje w ciagu 1 dnia,to po szkoleniu (jakies 2 miesiace) bedzie w jednostce w naszym mieście czyli jakieś 15 minut od mojego domu :-) i tak sie stało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie wojsko ( z wyjatkiem tych 2 miesięcy w Zegrzu,gdzie widzielismy sie tylko 2 razy - przysięga i pj) wspominam bardzo dobrze. widywalismy sie co 2, 3 dni (stałki - od 16,spał u mnie,rano wracał do jednostki) + w weekendy pj. nawet 2 razy spałan u nich na służbie :-) przemycili mnie :-) wojsko nas zblizyło - wiem,że to ten, ze mnie kocha.... Więc dziewczynki głowa do góry!!! zleci szybko - ja na poczatku nie wierzyłam jak ktos mi to mówił,ale naprawde tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RezerwistKA
migotka123: to mialas szczescie, bo mnie od samego poczatku dzielilo 300km, ale nie narzekam, zawsze moglo byc gorzej, a zreszta, co nas nie zabije, to wzmocni i tak sie stalo w przypadku naszego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku naszego tez :-) mieliśmy ogromne szczęscie,że tab blisko :-) a wojsko to próba związku :-) teraz z perspektywy roku nie żaluje,że poszedł... ale jak sobie przypominam początki,równo rok temu... ryczałam non stop - szłam ulica i jak np widziałam knajpke,w której bylismy to ryczałam..ludzie patrzyli na mnie jak na wariatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło wspominam przysięge (ten mundur,który 1 raz widziałam na Nim...) i wyjście z wojska też.spotkalismy sie pod jednostka i z jego kolegami poszlismy do pubu :-) a potem juz sami na romantyczną kolacje :-) i do mnie do domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RezerwistKA
migotka123: ja mialam to samo, nie powiem ze nie przechodzilismy ciezkich chwil, ale sie oplacalo, a zreszta naprawde bardzo syzbko zlecialo, no jesli oczywiscie pomine czas do przysiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że się opłaca...gdy ktos mi to rok temu mówił,to uważałam go za kompletnego idiote...a teraz sama tak mówie :-) a i mój chłopak zmienił się na lepsze - stał się bardziej odpowiedzialny,czuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RezerwistKA
ja wole mojego jeszcze tak nie chwalic, bo czas pokaze jaki bedzie rzeczywiscie, kiedy juz na dobre przyjedzie do mnie, na razie to sobie siedzi z kolegami i swietuje ten dlugo wyczekiwany dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje słońce wyszło z wojska w maju (o ile dobrze pamietam). od czerwca pracuje w tej samej firmie , na tym samym stanowisku co przed wojskiem :-) a wczoraj wróciliśmy z wakacji :-) rok temu się nie udało (wojsko) i w tym roku to sobie odbilismy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no nareszcie jest co czytac tylko te wszystkie wypowiedzi dla zimolkow dolujace :P zartuje napewno wszystkie sie cieszymy waszym szczesciem :) a co do naszego urlopu to tak jak mowila Suri wzielismy akurat dobra date. A tak w ogole Necia to soebie pomyslalam ze my we dwie to prawie najgorzej mamy ze wszystkich bo nasi chlopcy sa najdalej i najrzadziej przyjezdzaja i to jeszcze sa w tym samym miescie :P ale pocieszajace jest to ze ze to wlasnie nasi maja te piekne marynarskie stroje :D a u nas juz jutro bedzie 90 DDC ten czas naprawde szybko mija. O teraz to ja sie rozpisalam ale juz mykam na obiadek i zycze wszystkim milego popoludnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:(a ja dzis mam taki beznadziejny humor,ze to bajka;/jeszcze moj Misiek nie przyjedzie bo oczywiscie nawynajdywali kupe powodów dlaczego go nie puscic...przyjedzie dopiero 16 sierpnia;/poprostu bajecznie....i to tylko na 5 dni;/musimy wszystkop przekładac bo sesje mielismy miec 22 ale w takim wypadku nie zdazymy;/mowie Wam kuzwa co mnie podkusilo zeby wychodzic za maz w trakcie wojska???????po wojsku tez bysmy zdazyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia co do mundurów to masz rację..... ale właśnie, hmmmm Ja Twojego zdjęcia z Twoim Marynarzem nie widziałam:P, przysłałas mi kiedyś na początku ale jak byłaś sama bez niego na zdjęciu. Wyślij mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia wejdz na www.ewcu.fotka.pl bo musze wylaczyc kompa bo znow burza... kiedy one sie skoncza :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Łukasza
Hej dziewczyny! :) Moj chlopak tez jest w wojsku.... Ale on na zawodowego :/ Uczy sie w akademi marynarki wojennej... I obecnie jest na jakims glupim rejsie na morze srodziemne.....a ja umieram z tesknoty za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne z czego możesz się cieszyć to że masz faceta Marynarza:D Mój tez jest w marynarce ale za miesiąc wychodzi:) A od kiedy jest zawodowym? 15 lat i emeryturka:) Ale współczuje Ci jednak, jak często się będziecie widywali?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co się o marynarzach mówi? :( że gdzie przypłyną tam mają swoje kobiety, ale to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×