Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Mówie Ci przejdzie mu. Bo wiesz oni ich tam w wojsku na takie akcje nakręcają... Jak ktos tylko słowo powie że mógłby albo chciałby to pranie mózgu normalnie! ale wiesz pogadasz z nim jak przyjedize na pjtke. poczyta o tym w necie to mu sie odmieni. I ważne żeby zrozumiał że to nie jest tam tak jak w wojsku że siedzisz w koszarach dupą do góry i czasem coś zrobisz tylko tam jest prawdziwe wojsko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja mysle ze jutro juz mu sie odmieni ale z nim to róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmieni odmieni a mój właśnei dzwonił ze chciał na stałkę przyjechać ale musiał wziąć łącznika i nie przyjedzie:( a w niedziele też nie mogę do niego jechać bo ma służbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak masz dobrze ze mozeszjechac raz na jakis czas ja mam taki kawałek ze nie opłaca sie w ogóle jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wkrzylabyś sie gdybyś mogła sie ze swoim spotkać ale nic by z tego nie wysszło bo młode koty kurde nie potrafią sie nauczyć 2 nazwisk i adresów!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj ciesze się, że dziewczynki mnie jeszcze pamiętają:p A co dla nowszych forumowiczek to się przedstawie: Mam naimie Beata, Mój Misiek jest w JW w Żaganiu, wychodzi 24 pażdziernika, jesteśmy ze sobą prawie 4 lata. On ma 21 lat, a ja 18-chyba wystarczy:) Chętnie wymiene się z wami zdjęciami:p Mój adres beacia-89@o2.pl Wysyłajcie, a ja zaraz odeśle swoje:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kicia wysłałam Ci swoje zdjecie i czekam na Twoje :) jesli masz do mnie jakies pytania czekam naewno odpowiem tez mam 18 lat :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM TĄ PIOSENKĘ..... Karolina Kozak-Razem zestarzejmy się lalalalalallalal :D:D:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! ja własnie wrociłam z Kołobrzegu cos nam odwaliło i pojechalismy 4 godz w jedna strone masakra w ten upał ale warto!a jutro wesele!Musze sie wyspac! Minervaa ja hoduje yorki najwspanialsze psiaki mam az 4!i oprocz tego 3 innej rasy takze Zamykam nie martw sie tylko ciesz ze masz nowego członka rodziny opieka nad psiakiem to czysta przyjemnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja też mam yorka suczkę która ma 6 miesięcy!! I jestem nim zachwycona jest śliczny i kochany i już nie zamieniłabym go na innego :) Wszędzie gdzie tylko mogę to go zabieram ze sobą bo on to uwielbia a najbardziej to jeźdźić do mojego żołnierza:) Jak będę miała jakieś pytania czy wątpliwości to się do CIebie zgłoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja wlasnie wrocilam do domku bo bylam z kumpela na placu zabaw i wspominalysmy stare dawne czasy ale stróż juz chcial zamknac wiec musialysmy pojsc a teraz czekam do 24 bo moj misio ma warte i akurat bedziemy mogli pisac. a teraz sie ide wykapac dobrze mi to zrobi bo jestem troszke zmeczona dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłego dnia życze,pewnie dzis tu nie wpadne bo szykuje się na wesele... Ja mieszkam niedaleko Poznania,mam duzą działke więc pieski są zadowolone a moja rodzinka nie narzeka no moze czasem ale wszyscy je pokochali.Ok uciekam miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny miłych pjtek życzę:) Ja raczej w weekend będę sama chyba że mojemu uda sie stałkę załatwić... ale to na 40 % więc się za bardzo nie napalam:) Teraz ide sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki! Dziękuje za zdjęcia i już odesłałam swoje! Dziewczynki których jeszcze nie mam zdjęć prosze o wysłanie ich na mój adres. Powtarzam beacia-89@o2.pl Milego weekendu! Ja niestety swój spędze sama. Misiek przyjedzie chyba dopiero na wesele mojego kuzyna, za 2 tygodnie. Mam nadzieje, że miło spędzacie sobote (ja cały czas sprzątam:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiccccia je tez heh sprzatam i mój żołnierz chyba tez za szybko nie przyjedzie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie dostałam seska że za 2 godz mój wyjdzie na stałkę::D:D:D:D I będę go miała do jutra:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:)ja sie dzis,ze moj Miasiek ma do konca lipca do wykorzystania rozłakowy:):):)i ma w srode albo w piatek przyjechac na 5 dni:)jupi,jupi,jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina84
a mój wojak w czwartek wychodzi:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) zycze miłego wekendu...ja tez spedze go samotnie no ale coz mowi sie trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×