Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nerwy mnie rozsadzają!! paulunia, ja patrze na to tak :P jeszcze 5 mies i 3 tyg :D do konca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Szybko zleci dziewczyny. Nie martwcie sie. Niedlugo urlop pewnie dostana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w sumie w dzisiejszym dniu, to za bardzo nie marze o jego zadnym urlopie, bo jest co tydzien na miejscu, marze tylko zeby zmadrzał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
A ile twoj wojak ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
To dokladnie tyle co moj byly. Tylko ze on juz dzieckiem to nie byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak powaznie o zyciu mysli...a tu gierki za 200 zł... wiesz moj były ma teraz ze 23 i tez poeszedł do wojska i sie z nim po 2 mies rozstałam...a wydawało mi sie ze to najwieksza miłosc mojego zycia... musze stad zaraz zmykac, bo jak tak siedze przy kompie, to mnie cisnie zeby mu popisac z bramki, co na temat tego wszytskiego mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie urlop juz za miesiac:) Jak Łukasz szed do woja to ta perspektywa 9 miesiecy wydawała mi sie straszna a tu juz pół roku mineło jak z bicza strzelił:) Lamia ja tez bym chciala zeby moj troche zmadrzał ale tylko co do jednego...ostatnio za duzo połyka %:( ale to wszystko przez problemy w domu:( mam nadzieje ze przestanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia czyszby Twoj wojak miał hopla na punkcie gier tak jak moj??:D Łukasz nawet wział do wojska swojego pleya:D małe dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no paulunia, to rzeczywiscie powazna sprawa...ale bedzie okej... a co do czasu, to pewnie pajmietasz jak ja i ewciaflower jeszcze jeden dzien po pojsciu naszywch wojakow do woja tu płakałysmy ze jeszcze ise nie odezwali, a teraz juz 3 miechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakiegos pleya włansie, tez go chce kupic i wziąc, ale teoche to dla mnie niepowazne... zaraz wracam ide z moim pudlem na spacerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma tego pleya odkad jestesmy ze soba chociaz nie po roku go sprzedał i pozniej kupił mniejszego...nieraz to nawet mnie namawia zebym z nim pograła ale to tylko jak nam sie nudzi i juz kompletnie nie mamy co robic:) no a do wojska to zabrał bo mowi ze jak w sobote i w niedziele sie nudzi to przynajmnie ma jakies zajecie i czas mu szybciej mija...ja nie mam nic przeciwko temu nawet mu gry na allegro kupuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:( musze sie wyzalic;(kuzwa no nastawiłam sie na ta pj a tu dupa;(ma ta jebana słuzbe;(kurwa no ;(sorry,ze przeklinam ale jestem wsciekła;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaaaaaaaaczego znowu jemu wwalili ta sluzbe;(dlaczego niektorzy z jego kompanii sa co tydzien w domu?????????jaka to sprawiedliwosc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Bo na swiecie nie ma sprawiedliwosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspołczuje Ci Madzia:( bedziemy razem czekac do nastepnego piatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
poje***e i po h*j potrzebne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastepny piatek tez nie przyjedzie;(bo ma wpisana słuzbe na nastepna sobote;(a w czerwcu chyba jedzie na poligon;(bajecznie do ksiedza sama pojde....gosci zapraszac sama pojade no zyc mi sie odechciewa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze Wam powiem wszystkiego mi sie odechciało;(ja nie wiem jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Nie lam sie kochana wszystko bedzie oki. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze on tez jest smutny bo nastawił sie na przyjazd:/a ja nie mam siły powiedziec mu,ze wszystko bedzie dobrze;/nie mam sily poprostu;/za duzo było planów na ten weekend juz sie zapowiedzielismy u rodzinki,ze przyjedziemy bo mielismy ich zaprosic na wesele;/ja nie wiem wszystko pod górke moze to jakies znaki??????:(nie wiem kurcze jak nie to to tamto i ciagle cos z tym weslem nie tak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia bedzie dobrze zdazycie jeszcze wszystkich pozapraszac...wiem ze sie nastawiliscie na ta PJ ale takie to wojsko pojebane ze do knca niewiadomo co i jak... a do waszego wesela jeszcze troche jest napewno uda sie wam wszystko załatwic na czas!!! głowa do gory!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara jakie znaki?!!! i tak juz jestescie po cwyilnym chyba nie!! no to sie nie stresuj... siły nie masz,ale kazdy nowy dzien cos przynosi, moze jutro bedzie lepiej, zresztą po kazdej burzy wychodzi słonce. A ja własnie zerwałam z wojakiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
No nie zartuj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×