Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no naprwade, to jest tak, ze jesli ja nie bede nad nim reki trzymac, znaczy wiesz troche go na smyczy to sie rozbisurmania i zachowuje jak rozkapryszony gnojek. powiedzialam mu to, a on na to \"no to na co czekasz, zerwij ze mną\" na co ja\" no to zegnam i juz\" potem pocismnełam mu przez bramke i czekam az ustąpi. Mam z nim juz tyle takich przekamarzanek za sobą, ze wiem ze musze byc konsekwentna, bo kiedy ustepuje mu w jednej rzeczy to on zaczyna przesadzac. Daje góra tydzien, ze ustąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz paulunia, prawda jest taka ze my sie nigdy nie rozstaniemy, bo tak jest i juz. Ale ja jestem bardzo konsekwentna i porywcza, wiec jak tylko on mnie sprowokuje, to drazni jak zmije. Wtedy dochodzi do momentu kiedy ulewa mi sie jad i on wie ze narozrabiał...wie co mu grozi(moj upór) i sie ogarnia. niestety na niektorych facetów nie ma sposobu normalnego, dobrym słowem, tylko trzeba sie kłocic i zrec, zeby cos pojął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam na jakies poł godziny...musze jechac do sklepu bo mama chce upiec ciasto i oczywiscie zapomniała kupic produktow:D ale jest zakrecona:D no a ja sobie chetnie na rowerku pojezdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Dobra jestes :) Ja chyba bym tak nie umiala zrobic, chciaz jak by mnie wkurzyl... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mu nie ustąpie. Jak nie zmądrzeje to ze mną nie bedzie. Nie bede z głupkiem :P Paulunia :D ale masz dobrze, ciasto bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze powiedziałam mu ze tą gierke, to mu siekierką porozbijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cie rozumiem Justynko moj jest taki sam po dobroci nic do niego nie dociera dopiero jak rzuce focha to zaczyna sie bac ze go moge zostawic i zaczyna mnie słuchac...na poczatku naszego chodzenia palił papierosy jeden za drugim to powiedziałam ze nie bede chodzic z palaczem..nie podziałało to nie odzywałam sie do niego jakis tydzien no i sie przestraszył i rzucił dla mnie palenie:) teraz sie nie tknie peta tylko ze wiecej piwa pije:( no ale faceci lubia piwo wiec tego mu juz nie zabronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bedzie ciasto i to dobre:P tylko ze ja nie przepadam za słodyczami:P tak od bólu zjem ale mało bo po takim czyms mnie na mdłosci zbiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o z paleniem to tez mu ukróce !! chociaz sama czasem....ale to nie to co on! No wiec, dobrze Paulunia ze mnie rozumiesz, dlatego teraz czekam, az sie chłopak do pionu ustawi, a jak go znam to chodzi nabuzowyny,powierdział koncu\"ze on choc raz postawi na swoim\" na co ja powiedziałam ze\"zobaczymy i powodzenia ;] \" Wiec pewnie jest zły, ze bedzie musiał teraz odkręcac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem juz:) kupiłam w sklepi brzoskwinie w puszce i cos mnie taka ochota na nie naszła ze musialam kupic drugie zaraz cała puszke wszamam:D Ostatnio mam jakies dziwne smaki ciekawe czemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
Dziewczyny jak wy sie macie fajnie..piszecie ze zobaczycie sie ze swoimi chlopakami ze macie mozliwosc pogadac ze soba wogule jakis kontakt macie...A ja?? :( mi pozostaly tylko wspomnienia jak bylo miedzy nami super i jakie mielismy plany nawet na wesele w czerwcu...i mysle, mysle o moim Dziubku zastanawiam se co sobie mysli czy choc troche teskni skoro powiedzial ze mnie juz nie kocha...To tak starasznie boli zyc w swiadomosci ze najukochansza tobie osoba przestala cos czuc do ciebie ze wszystko przekreslila:(( wciaz placze nie umie pozbierac mysli nie umie jesc nawet nie chce mi sie zadbac o swoj wyglad przed wyjsciem do pracy Tak wogule to jestem justyna mieszkam w poblizu Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Czesc justysia. Nie lam sie ja tez staram sie trzymac ale czasami takiego dola lapie ze szok. Niektore dziewczyny sie martwia ze chlopak nie przyjedzie w ten weekend tylko na nastepny. Ja teraz wcale nie mam na kogo czekac ;( Ciekawe czy chociaz czasami o mnie tam pomysli bo ja o nim mysle ciagle. Tak mocna za nim tesknie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema ja tylko na moment :) no i wczoraj rzeczywiscie mial sluzbe dlatego sie nie odzywal :) a dzis zaczal pisac to powiedzialkam ze akurat koncze referat to on ze nie bedzie mi przeszkadzal... to ja znow focha strzelilam :P ja tez uwazam ze faceta trzeba trzymac krotko :D a dzis dokladnie mija miesiac odkad sie nie widzimy ale skoro misiek ma teraz ciagle sluzby to moze mu nie wpisza na weekend... Madziara bardzo mi przykro... wiem co czujesz bo tydzien temu mialam tak samo i tez nawet nie potrafilam pocieszyc Bartka bo mi od razu łzy lecialy ale wierza ze jakos uda sie mu przyjechac choc na troche... i nie zadreczaj sie ze to cos oznacza zobaczysz ze napewno z waszym slubem i malzenstwem bedzie wszystko ok trzymaj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczylo sie troche nie odzywac i juz zmiękł :D to teraz uciekam popisac troche z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wlasnie kaplica tesknimy za nimi i kochamy caly czas o nich myslimy, no ale skad wiedziec co oni mysla czy wogule jeszcze o nas pamietaja?? tak mi zle co robic ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
U mnie ogolnie jest lepiej niz bylo. Ale czasami mam takie dni ze caly dzien moglabym przel;ezec w lozku i plakac w podusze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
kaplica to kiedy twoj facet cie zostawil ? opowiedz mi jak to wygladalo uwas jesli moge wiedziec ?? i ile byliscie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
sorki musze pedzic!!! papatki. bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
jest tu ktos wogule ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
witam cie blondyneczko wiesz co odwazylam sie zadzwonic do mojego na kompanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka tak czytam Twoje posty i wyobrazam sobie co przezywasz... Poprostu jakis koszmar... moge Ci tylko współczuć... Tragiczna sprawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czekam tez jak odpisze mi kaplica jak to u niej sie wszystko potoczylo bo jestesmy w tej samej sytuacji...czekam z niecierpliwoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia fajny romantyczny wierszyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×